Kaip įdiegti „OpenCart“ naudojant „cPanel“

Kas yra „OpenCart 2“?

„OpenCart 2“ yra atnaujinta vienos iš geriausių nemokamų ir atvirojo kodo e-komercijos platformų versija. „OpenCart 2“ pasirodė esanti galinga valdymo parduotuvė su daugybe temų ir plėtinių. Taip pat gausite integruotą geriausių mokėjimo šliuzų ir siuntimo būdų, tokių kaip „PayPal“, „Amazon Payments“, „Ups“, „FedEx“, palaikymą ir daugelį kitų..


Šiame straipsnyje aprašysiu, kaip įdiegti „OpenCart 2“ naudojant FTP savo prieglobos paskyroje.

Speciali pastaba: kai kurie geriausi žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai, tokie kaip „A2hosting“, bendradarbiauja su „Opencart“ ir gali automatiškai nustatyti jį jums.

1 veiksmas: atsisiųskite „OpenCart 2“

Pirmiausia turite apsilankyti „OpenCart“ svetainėje ir ieškoti atsisiuntimo puslapio. Iš čia jūs turite atsisiųsti naujausią „OpenCart“ versiją, kurią galite rasti ten.

Kai spustelėsite nuorodą Atsisiųsti, esantį šalia Veiksmas šalia naujausios versijos, ji bus pradėta atsisiųsti už jus. Kai tik jis atsisiunčiamas, turite išgauti archyvą savo kompiuteryje. Ištraukę atidarykite aplanką. Jo viduje turite rasti aplanką pavadinimu „įkelti“. Šiame aplanke yra visi failai ir aplankai, kuriuos reikia įkelti. Norėdami tęsti diegimo procesą, turite juos įkelti.

Dabar jūs turite rasti failus, pavadintus „config-dist.php“ ir „config.-dist.php“, tada juos pervardyti. Pirmąjį galite rasti įkėlimo kataloge, o vėlesnįjį galėsite rasti aplanke / admin / /. Raskite abu failus ir pervardykite abu failus į „config.php“. Atminkite, kad abiem failams turite suteikti tą patį pavadinimą.

2 veiksmas: Įkelkite diegimo failus

Norėdami atlikti šį veiksmą, jums reikės FTP kliento. Galite naudoti bet kurį pasirinktą FTP klientą, pavyzdžiui, „FileZilla“ ar bet kurį kitą.

Įsitikinę, kad turite galimą FTP klientą, turite pasirinkti aplanką, kuriame norite įdiegti „OpenCart“. Yra du scenarijai. Viena yra tai, kad galbūt norėsite, kad parduotuvė būtų pasiekiama tiesiogiai naudojant jūsų domeno vardą.

Kita yra tai, kad galbūt norėsite savo parduotuvės pakatalogio. Pirmajam scenarijui tektų nusiųsti failus į „public_html“ katalogą. O antrą – failus turėtumėte įkelti sukūrę katalogą aplanke „public_html“.

Priėmę aukščiau nurodytą sprendimą, jūs tiesiog turite nuvilkti visus reikiamus failus ir aplankus iš „OpenCart 2“ archyvo katalogo „įkelti“ katalogo ir nusiųsti juos į savo prieglobos aplanką. Kai įkėlimo procesas bus baigtas, jūsų prieglobos paskyros aplanke jums bus pateiktas failų ir aplankų sąrašas, kurie atrodys panašūs į žemiau pateiktą sąrašą. Galėtumėte pasiekti „OpenCart 2“ diegimo vedlį, jei ten yra visi sąraše paminėti failai ir aplankai.

administratorius /
katalogas /
konfig.php
kryžminis domenas.xml
.htaccess.txt
vaizdas /
indeksas.php
diegti/
php.ini
sistema/

3 veiksmas: „OpenCart 2“ diegimo vedlys

Šiame žingsnyje turėsite atidaryti savo interneto naršyklę. Naršyklėje turėsite pasiekti savo prieglobos paskyrą naudodami savo domeno vardą. Tai atlikę, jūs būsite nukreipti į „OpenCart 2“ diegimo puslapį.

Tai yra keturių žingsnių procesas. Pirmiausia turėsite sutikti su Licencijos sutartimi ir paspausti apačioje esantį mygtuką „Tęsti“. Tai nuves jus į antrą žingsnį.

Šiame etape bus atliekamas testas, kurio metu bus patikrinta, ar yra visi „OpenCart 2“ failai ir aplankai.

Šiame žingsnyje turėsite įsitikinti, kad visi failai yra „Rašomi“. Jei šalia kurio nors iš failų ir aplankų neparašoma, rašykite per install.txt failą arba tiesiog susisiekite su savo prieglobos paslaugų teikėju. Greičiausiai tai lemia failų ir aplankų leidimo klaida. Įsitikinę, kad visi failai yra rašomi, spustelėkite “TĘSTI” mygtuką. Tai nuves jus į kitą žingsnį.

Kitame žingsnyje, jei norite tęsti, turėtumėte „MySQL“ duomenų bazę su vartotoju turėti pakankamai teisių. Tai yra privaloma, nes atlikdami šį veiksmą turėsite užpildyti duomenų bazę ir prisijungimo administracinę informaciją.

Užpildykite visus laukus ir spustelėkite apatinį mygtuką „Tęsti“, kuris pateks į galutinį „OpenCart“ diegimo vedlio ekraną, kuriame sakoma: „Paruošta pradėti pardavinėti!“..

Kongo! Sėkmingai įdiegėte „OpenCart 2“.

Mes rekomenduojame pašalinti „įdiegti“ katalogą ir pasiekti savo prieglobos paskyrą per FTP arba naudojant „cPanel“ failų tvarkyklę.

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias „cPanel“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

„ChemiCloud“

Pradinė kaina:
2,76 USD


Patikimumas
10


Kainodara
9.9


Draugiškas vartotojui
9.9


Palaikymas
10


funkcijos
9.9

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „ChemiCloud“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip įdiegti „OsCommerce“ savo „cPanel“ prieglobos paskyroje
  naujokas
 • Kaip nustatyti SSL / TLS šifravimą Magento
  tarpinis
 • Kaip įdiegti „Magento“ į „Cpanel“
  naujokas
 • Kaip nustatyti „WordPress“ el. Prekybos svetainę naudojant „Woocommerce“ papildinį
  tarpinis
 • Kaip įdiegti ir sukonfigūruoti “Zen Cart” Ubuntu 18.04 VPS arba skirtame serveryje
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me