Kaip įdiegti „OsCommerce“ savo „cPanel“ prieglobos paskyroje

„OsCommerce“ yra puiki programinė įranga, skirta sukurti internetinę buvimo vietą jūsų internetinėje parduotuvėje. Išleista pagal GNU bendrąją viešąją licenciją (GPL), „osCommerce“ yra vienas garsiausių atvirojo kodo elektroninės komercijos programinės įrangos paketų, skirtų interneto prieglobai.


Programinę įrangą palaiko visi prieglobos paslaugų teikėjai, kuriuose įdiegta PHP ir MySQL. Jo išradimas prasidėjo 2000 m. Kovo mėn. Ir nuo to laiko buvo padaryta daugybė patobulinimų ir klaidų pataisų.

Šiame vadove mes sutelksime dėmesį į pagrindinius „osCommerce“ diegimo jūsų „cPanel“ paskyroje veiksmus, kurie padės sukurti visą internetinę parduotuvę, skirtą parduoti produktus pasauliniams klientams..

Speciali pastaba: norint sėkmingai išnaudoti visas savo elektroninės prekybos verslas turi būti saugus ir patikimas serveris. Apsilankykite mūsų el. Prekybos prieglobos apžvalgose, kad perskaitytumėte ekspertų ir vartotojų apžvalgas bei rastumėte populiariausias el. Prekybos įmonėms skirtas prieglobos paslaugas.

Būtinos sąlygos

 • Domeno vardas (pvz., Example.com)
 • Žiniatinklio prieglobos sąskaita, kurią sudaro „cPanel“ interneto prieglobos valdymo pultas
 • „Softaculous“ programų diegimo programa
 • „Cpanel“ vartotojo vardas ir slaptažodis.>

1 veiksmas: prisijunkite prie savo „cPanel“ paskyros

Norėdami prisijungti prie „cPanel“ paskyros, įveskite savo domeno vardą, po kurio rašoma „/ cpanel“. Pvz., Jei jūsų domeno vardas yra „pavyzdys.com“, įveskite tekstą žemiau:

www.example.com/apklausa

Tada įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį ir spustelėkite „Prisijungti“, jei norite tęsti.

2 veiksmas: suraskite softakuliškų programų diegimo programą

Paieškos laukelyje įveskite „Softaculous apps Installer“. Kai rodomi paieškos rezultatai, spustelėkite piktogramą, kaip parodyta žemiau:

3 žingsnis: Raskite „osCommerce“ iš programinės įrangos

„Softaculous“ programinę įrangą skirsto į kategorijas. „OsCommerce“ galite rasti „El. Prekybos“ kategorijose spustelėję nuorodą kairiajame meniu. Tada spustelėkite dešinėje pusėje esantį mygtuką „Įdiegti dabar“, kaip parodyta žemiau:

4 žingsnis: tinkinkite „osCommerce“ diegimą

Kitame ekrane galite tinkinti „osCommerce“ diegimą. Pirmiausia pasirinkite protokolą. Kadangi jums bus renkama daug informacijos apie klientus, pasirinkite „https // www“. Šis protokolas užšifruos jūsų internetinėje parduotuvėje esančią informaciją..

Galite palikti „Kataloge“ reikšmė tuščia, nes daugeliu atvejų internetinę parduotuvę diegsite pagal domeno šaknį. Tada pasirinkite domeną, kuriame veiks jūsų internetinė parduotuvė (pvz., Www.example.com).

Parduotuvės nustatymai

Parduotuvės nustatymuose įveskite savo parduotuvės pavadinimą, parduotuvės savininką ir adresą. Tada prie „Administrator“ paskyros įveskite norimą vartotojo vardą, slaptažodį ir kontaktinį el. Pašto adresą ir spustelėkite „Įdiegti“, kaip parodyta žemiau:

„Softaculous“ programų diegimo programa patikrins pateiktus duomenis, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau:

Kai diegimas bus baigtas, gausite žemiau pateiktą pranešimą;

Dabar galite pasiekti savo „osCommerce“ internetinę parduotuvę ir ji atrodo gana nuostabi. Žiūrėkite žemiau esantį vaizdą:

Jei norite apsilankyti administratoriaus skiltyje, žiniatinklio naršyklėje įveskite administratoriaus URL (pvz., Www.example.com/admin) ir prisijunkite naudodami aukščiau pasirinktą vartotojo vardą ir slaptažodį ir spustelėkite „Prisijungti“

Prisijungę galite naudotis prietaisų skydeliu naršydami:

Išvada

Mes jums parodėme, kaip įdiegti ir sukonfigūruoti „osCommerce“ programoje „cPanel“. Dabar turite naudoti „admin“ skyrių, kad galėtumėte atlikti tolesnius tinkinimus, įskaitant naujų kategorijų kūrimą, produktų pridėjimą ir pristatymo bei mokėjimo metodų konfigūravimą. Galiausiai turėsite visavertę internetinę parduotuvę, kurioje galite parduoti produktus internetinei bendruomenei.

Peržiūrėkite 3 populiariausias el. Prekybos prieglobos paslaugas:

„Hostinger“

Pradinė kaina:
0,99 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9.3


Draugiškas vartotojui
9.4


Palaikymas
9.4


funkcijos
9.2

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „Hostinger“

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip įdiegti „Magento“ į „Cpanel“
  naujokas
 • Kaip nustatyti SSL / TLS šifravimą Magento
  tarpinis
 • Kaip įdiegti „PrestaShop“ naudojantis „cPanel“ valdymo pultu
  tarpinis
 • Kaip nustatyti „WordPress“ el. Prekybos svetainę naudojant „Woocommerce“ papildinį
  tarpinis
 • Kaip įdiegti „OpenCart“ naudojant „cPanel“
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me