Kaip įdiegti WooCommerce WordPress

„WooCommerce“ yra populiariausias ir galingiausias elektroninės komercijos papildinys, suteikiantis galimybę konvertuoti jūsų „WordPress“ svetainę į internetinę parduotuvę. Platforma yra visiškai pritaikoma ir turi labai didelę vartotojų bazę.


Galite naudoti „WooCommerce“ norėdami paleisti bet kokio tipo internetines parduotuves ir populiarių prekių ženklų, tokių kaip „Singer“, „Air Stream“ ir „All Blacks“, visiškai pasitikėti technologijomis, kad paleistų savo gražias internetines parduotuves. Jei esate kūrėjas, platforma yra visiškai išplečiama ir pritaikoma atsižvelgiant į kliento poreikius.

Šiame vadove daugiausia dėmesio bus skiriama tam, kaip įdiegti „WooCommerce“ papildinį savo „WordPress“ svetainėje.

Būtinos sąlygos

 • Domeno vardas
 • Priimančioji vieta
 • „WordPress“ turinio valdymo sistema
 • „WordPress“ prisijungimo duomenys.

Speciali pastaba: El. Prekybos svetainių poreikiai, be kitų priežasčių, yra skirtingi, nes patikimumui ir saugumui kyla daugiau rūpesčių atliekant mokėjimus. Galite perskaityti apie geriausias el. Prekybos hostingo paslaugas „Hostadvice“ ir prieš pasirinkdami pasikonsultuoti su ekspertų ir vartotojų apžvalgomis.

1 veiksmas: prisijunkite prie savo „WordPress“ svetainės

Įsitikinkite, kad veikia jūsų „WordPress“ domenas ir priegloba. Tada prisijunkite prie savo administratoriaus valdymo skydelio. Jei jūsų domeno vardas yra www.example.com, žiniatinklio naršyklėje turėsite įvesti www.example.com/wp-admin.

Norėdami prisijungti, turėsite įvesti savo „WordPress“ vartotojo vardą (arba el. Pašto adresą) ir slaptažodį, kaip parodyta žemiau:

2 veiksmas: įdiekite „Woocommerce“ papildinį

Kai būsite prisijungę, kairiojoje srityje eikite į „Papildiniai“ ir puslapio viršuje spustelėkite „Pridėti naują“, kaip parodyta žemiau:

Tada teksto lauke suraskite „WooCommerce“ ir spustelėkite mygtuką „Įdiegti dabar“, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje:

„Woocommerce“ papildinys bus sėkmingai įdiegtas jūsų „WordPress“ svetainėje, nebent kiltų problemų dėl jūsų serverio nustatymų.

3 veiksmas: suaktyvinkite „WooCommerce“ papildinį

Dabar galite spustelėti kairiojoje srityje esantį meniu „Papildiniai“, kad peržiūrėtumėte „WordPress“ svetainės papildinių sąrašą. Tada suraskite „WooCommerce“ ir spustelėkite mygtuką „suaktyvinti“, kaip parodyta žemiau:

4 žingsnis: „WooCommerce“ sąranka

Dabar gausite pasveikinimo pranešimą, kad paleistumėte „WooCommerce“ papildinio sąrankos vedlį. Spustelėkite „Vykdyti sąrankos vedlį“, nes pirmą kartą atidarote „WooCommerce“.

Kitame ekrane turėsite užpildyti tam tikrą informaciją apie savo parduotuvę, įskaitant; parduotuvės vieta, adresas, miestas, pašto indeksas, valiuta ir norimų parduoti produktų rūšis.

Patvirtinę informaciją, spustelėkite mygtuką „Leisk eiti“.

Kitas žingsnis yra susijęs su mokėjimo nustatymais, dažniausiai mokėsitės „PayPal“ mokėjimais savo svetainėje. Turėsite įvesti su „PayPal“ sąskaita susietą el. Pašto adresą, kaip parodyta žemiau:

Kitame ekrane tinkinkite pristatymo metodus ir matavimo vienetus ir spustelėkite tęsti

Kitame ekrane gausite kelis rekomenduojamus „Woocommerce“ nustatymus. Galite juos išjungti, jei reikia, arba praleisti žingsnį apačioje, tada spustelėkite tęsti, jei norite tęsti.

Kitas ekranas paragins jus sujungti savo parduotuvę su „Jetpack“. Galite praleisti šį veiksmą.

Pagaliau jūsų parduotuvė dabar paruošta ir galite pradėti prekiauti naujais produktais. Norėdami pradėti, jums tereikės įvesti produkto pavadinimą, paveikslėlį, kainą ir tam tikrą aprašymą. Tuomet turėsite paskelbti produktus, kai tik pateiksite duomenis.

Įvedę produktą, jį bus galima parduoti jūsų svetainėje. Klientai gali užsisakyti produktą spustelėdami mygtuką Pridėti į krepšelį

Išvada

„WooCommerce“ nustatymas nėra sudėtingas procesas. Štai kodėl dauguma kūrėjų ir internetinių parduotuvių savininkų teikia pirmenybę platformai, nes ją lengva nustatyti. Produktus labai lengva išvardyti ir parduoti net ir be papildomų trečiųjų šalių įrankių. Dabar jūs galite valdyti produktų pardavimą savo svetainėse su „WooCommerce“ integracija, kuri visiškai suderinama su bet kuria „WordPress“ svetaine. Tikimės, kad jums patiko skaityti vadovą.

Peržiūrėkite 3 populiariausias „WordPress“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

„Hostinger“

Pradinė kaina:
0,99 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9.3


Draugiškas vartotojui
9.4


Palaikymas
9.4


funkcijos
9.2

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „Hostinger“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip paleisti internetinę parduotuvę „WordPress“ platformoje
  tarpinis
 • Kaip nustatyti „WordPress“ el. Prekybos svetainę naudojant „Woocommerce“ papildinį
  tarpinis
 • Kaip įdiegti “WordPress” savo Ubuntu 18.04 VPS arba skirtame serveryje
  tarpinis
 • Kaip naudoti „Amazon RDS“ diegiant „WordPress“
  tarpinis
 • Kaip valdyti užsakymus „WooCommerce“
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me