Kaip įgalinti darbuotojo procesų nubrėžimą programų rinkiniui (IIS 7)

Galima prižiūrėti ir patobulinti bendrą programų telkinio būklę, „Windows“ proceso aktyvinimo tarnybai (WAS) nustatytais laiko tarpais nubrėžus programų rinkinio darbuotojo procesą. Darbuotojų atliekamas pingingas nėra tas pats, kas interneto valdymo pranešimų protokolo (ICMP) pinginimas. Darbuotojai, naudodamiesi pinginimu, naudoja vidinį ryšio kanalą tarp WAS ir darbuotojo protokolo.


Jei darbuotojo procesas nesulaukė jokio atsakymo, tai gali reikšti, kad darbuotojo procesas neturi eilutės, kuri galėtų pasiūlyti atsakymą į ping užklausą, arba kad jis vėluoja dėl kelių kitų galimų priežasčių. Remdamasis ping užklausos rezultatais, WAS gali darbuotojo protokolą pažymėti kaip nesveiką ir jį uždaryti.

Paprastai proceso nustatymas iš anksto nustatomas ir įgalinamas pagal numatytuosius nustatymus. Galite pakeisti „ping“ laiką ir „ping ping“ periodą, kad galėtumėte pasiekti realiojo laiko duomenis apie programų telkinio būklę nesuaktyvindami klaidingų žalingų sąlygų, pavyzdžiui, nestabilumo, kurį gali sukelti programa. Šis straipsnis tinka „Windows 7“, „Windows Server 2008“, „Windows Server 2008 R2“ ir „Windows Vista“.

Jums labai svarbu žinoti, kad keli ISAPI plėtiniai, tokie kaip ASP ir ASP.NET, yra sukurti taip, kad programuotų signalus WAS tarnybai, kai reikia nurodyti, kada jie turi būti perdirbami dėl daugybės skirtingų sąlygų, tokių kaip aklavietės. Taip pat turėtumėte pagalvoti apie galimą perdirbimo poveikį kitoms programoms, rastoms tame pačiame darbuotojo procese su ISAPI plėtiniu.

Kaip įgalinti darbuotojo proceso „pinging“ paraiškų rinkinį

Naudotojo sąsają (UI) galite įgalinti darbuotojo atliekamą pingą. Taip pat operaciją galite atlikti komandų eilutės skydelyje paleisdami „Appcmd.exe“ komandas. Arba tą patį rezultatą galite pasiekti iš karto redagavę konfigūracijos failus ir naudodami WMI scenarijus.

Įjungti darbuotojų procesų siuntimą naudojant vartotojo sąsają (UI)

Norėdami įgalinti darbuotoją pinginti naudodamiesi vartotojo sąsaja, atlikite toliau nurodytus veiksmus:

1 veiksmas: Spustelėkite norėdami atidaryti IIS tvarkyklę

Pirmasis šios kelionės žingsnis yra atidaryti IIS tvarkyklę. Norėdami tai padaryti, eikite į puslapį ir spustelėkite atidaryti, kad būtų rodomas tvarkyklė.

2 žingsnis: bakstelėkite „Application Pools“

Eikite į Ryšiai skydelyje, išplėskite serverio mazgą ir pamatysite puslapį, kuriame rodomas Taikymo fondai, spustelėkite šią nuorodą.

3 žingsnis: Pasirinkite norimą dirbti programų fondą

Eikite į Programų fondas puslapį ir pasirinkite programų baseiną, kuriame norite, kad darbuotojas apdorotų pingą, ir įgalinkite jį Pažangūs nustatymai. Pamatysite tai Veiksmai skydelis.

4 veiksmas: įjunkite arba išjunkite „pinging“

Norėdami įgalinti „pinging“ „Pinging“ įgalinta nuosavybė spustelėkite Tiesa. Jei norite išjungti darbuotojų procesas „ping“, spustelėkite Melagingas. Pasirinkę norimą pasirinkimą iš bet kurios iš šių dviejų parinkčių, spustelėkite Gerai.

Įjungus darbuotojų procesų kontrolę komandinėje eilutėje

Jei norite įjungti arba išjungti darbuotojų pūlingą programų telkiniui naudodami komandinę eilutę, įgyvendinkite bet kurią iš žemiau pateiktų komandų:

** „Appcmd“ rinkinys „Apppool“ / „Apppool.name:**string“ /processModel.pingingEnabled: True|false

Parinktis, eilutė, reiškia programos baseino, kurį ketinate įjungti arba išjungti, įjungimą. Pvz., Leisti darbuotojui atlikti pingus dėl programų telkinio, vadinamo Rinkodara, Įveskite komandos eilutę, kurią pamatysite žemiau, ir paspauskite Įveskite:

„Appcmd“ nustatyti „Apppool“ / „Apppoolname“: Rinkodara /processModel.pingingEnabled:true

Pagal numatytuosius nustatymus darbuotojų procesas buvo sukonfigūruotas taip, kad jie gautų pranešimus kas trisdešimt sekundžių. Jie taip pat turi atsakyti į ping kas devyniasdešimt sekundžių. Jei norite pakeisti ping’o laiką arba laiką, kuris praeina tarp vieno ir kito, galite sukonfigūruoti funkciją /processModel.pingInterval ir pakeisti laiką, kurį programų telkinys turi priversti reaguoti į ping’ą, galite nustatyti sukonfigūruokite /processModel.pingResponseTime funkciją. Norėdami nustatyti ping intervalą ir ping atsakymo intervalą, naudokite toliau pateiktą sintaksę:

** „Appcmd“ rinkinys „Apppool“ / „Apppool.name:**string **“ / processModel.pingInterval: ** timeSpan ** / processModel.pingResponseTime: ** timeSpan

Parinkčių eilutė reiškia programos, kurią ketinate konfigūruoti, pavadinimą. Parinktis „timeSpan“ reiškia formatą d.hh: mm: ss, kur d žymi neprivalomą dienų skaičių, o hh: mm: ss žymi valandų, minučių ir sekundžių skaičių tarp sveikatą prižiūrinčių taškų ( funkcija /processModel.pingInterval) ir tuo metu, kai darbuotojo procesas yra priverstas reaguoti (funkcijoje /processModel.pingResponseTime).

Pvz., Nustatyti „ping“ intervalą keturiasdešimt penkioms sekundėms ir „ping“ reagavimo laiką dviem minutėms programų telkinyje, nurodytame kaip Rinkodara, įveskite žemiau esančią komandų eilutę ir paspauskite Įveskite mygtukas:

appcmd rinkinys apppool /apppool.name:Marketingas /processModel.pingInterval:0:0:00:45 /processModel.pingResponseTime:0.00:02:00

Konfigūracija

Darbuotojų pingingo konfigūravimo procesas daro įtaką toliau pateiktiems konfigūracijos elementams:

pingingEnabled po elementu esantis atributas

Norėdami įjungti WMI darbuotojo procesų įtraukimą

Norėdami atlikti procedūrą, naudokitės žemiau pateiktomis WMI klasėmis, metodais ar atributais:

„ApplicationPool.ProcessModel.PingingEnabled“ nuosavybė

Išvada

Šiame straipsnyje jūs sužinojote, kaip įjungti darbuotojui „IIS 7“ taikomųjų programų duomenų rinkimo pingą. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto metodo, dabar galėsite nustatyti parametrus, kad atitiktų jūsų reikalavimus. Jei vis tiek galite susukti galvą apie bet kurį iš jų, nedvejodami palikite komentarą ir nurodykite savo problemą. Mūsų stipri bendruomenė tikrai išspręs bet kokį jums iškilusį klausimą.

Peržiūrėkite šias 3 geriausias interneto prieglobos paslaugas

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

„ChemiCloud“

Pradinė kaina:
2,76 USD


Patikimumas
10


Kainodara
9.9


Draugiškas vartotojui
9.9


Palaikymas
10


funkcijos
9.9

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „ChemiCloud“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip paleisti arba sustabdyti programų rinkinį IIS 7
  tarpinis
 • Kaip nustatyti ir naudoti „Fastcgi“ aplinką (IIS) 7, IIS 7
  tarpinis
 • Kaip apsaugoti savo “Microsoft” žiniatinklio platformos infrastruktūrą ir PHP programas
  tarpinis
 • Kaip pakeisti programos programų rinkinį (IIS 7)
  tarpinis
 • Kaip sukonfigūruoti laisvojo laiko laiko parametrus programų rinkinyje (IIS 7)
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me