Kaip įgalinti „Windows“ autentifikavimą ir išplėstinę svetainės, žiniatinklio programos ar žiniatinklio tarnybos apsaugą

IIS 7 „Windows“ autentifikavimo modulio projektavimo sąranką apibrėžia elementas:


„Windows“ autentifikavimas yra būtinas, jei turite IIS 7 serverį, kuris veikia verslo sąrankoje, kuri naudoja „Microsoft Active Directory“ paslaugų lauko unikalumą ar kitą „Windows“ profilį, kad atpažintų vartotojus..

Dėl šios priežasties galite naudoti „Windows“ autentifikavimą negalvodami apie tai, ar turite serverį, kuris yra „Active Directory“ lauko elementas, ar ne.

„Windows“ autentifikavimas anksčiau buvo žinomas kaip NTLM. Tai taip pat vadinama Windows NT iššūkio / atsako autentifikacija.

Tai yra labai saugus ir saugus tikrinimo tipas, atsižvelgiant į tai, kad vartotojo vardas ir slaptažodis yra perskeliami prieš perduodant per tinklo jungčių rinkinį..

Įjungus „Windows“ autentifikavimą, vartotojo naršyklė gali perduoti galingai persiunčiamą slaptažodį su slaptažodžiu, kuriuo buvo pasikeista kriptografine forma su jūsų interneto serveriu..

„Windows“ autentifikavimas veikia su dviejų tipų tikrinimo procedūromis. Jie yra žinomi kaip „Kerberos“ ir NTLM.

Šie protokolai yra apibrėžti su  kodavimo koeficientas. Jei nustatysite ir leisite „Windows“ autentifikavimą „Internet Information Service 7“, jis pateikiamas kaip „Kerberos“ kaip iš anksto nustatytas protokolas.

 kodavimo faktoriuje taip pat gali būti „useKernelModeelement“, kuris formuoja, kada reikia naudoti branduolio autentifikavimo atributo metodą, kuris neseniai buvo įvestas „Windows Server 2008“.

„IIS 7“ komplektacijoje ir naujesnėse IIS versijose nėra „Windows“ autentifikavimo paslaugos funkcijos. Kad galėtumėte naudoti „Windows“ autentifikavimą IIS, turite nustatyti paslaugų funkciją, jūsų svetainėje ar programoje padaryti neveikiančią anoniminę autentifikaciją ir po to leisti „Windows“ autentifikuoti programą ar jūsų svetainę..

Kai tik baigsite įdiegti paslaugų funkciją, IIS 7 žemiau pateiktą projekto sąranką priskiria failui ApplicationHost.config..

XMLCkopija:

A: Norėdami įgalinti „Windows“ autentifikavimą, atlikite šiuos veiksmus:

1 veiksmas: Spustelėkite, kad atidarytumėte (IIS) tvarkyklę

 • Jei naudojate „Windows Server 2012“ arba „Windows Server 2012 R2“: perkelkite pelę į užduočių juostą ir paspauskite ją ant Serverio tvarkyklė. Pasirodžiusiame išskleidžiamajame meniu spustelėkite jį Įrankiai, paskui spustelėkite Interneto informacijos paslaugų (IIS) vadovas.
 • Jei naudojate „Windows 8“ arba „Windows 8.1“: Paspauskite ir palaikykite „Windows“ klavišą, palaikykite nuspaudę raidę X, ir po šio paspaudimo Kontrolės skydelis. Valdymo skydelyje spustelėkite Administravimo įrankiai, ir judėkite į priekį spustelėdami Interneto informacijos paslaugų (IIS) vadovas du kartus.
 • „Windows Server 2008“ arba „Windows Server 2008 R2“: eikite į užduočių juostą, paspauskite  Pradėti ir nukreipkite pelės žymeklį į Administravimo įrankiai, ir kai esate ten, spustelėkite Interneto informacijos paslaugų (IIS) vadovas.
 • „Windows Vista“ arba „Windows 7“: eikite į užduočių juostą, spustelėkite Pradėti mygtuką, o tada spustelėkite kitą mygtuką Kontrolės skydelis. Dukart spustelėkite Administravimo įrankiai skirtuką ir taip pat padarykite Interneto informacijos paslaugų (IIS) vadovas.

2 veiksmas: eikite į jungčių skydelį

Viduje konors Ryšiai skydelis, paskirstyti serverio pavadinimą, išplėsti išplėsti Sklypai, ir po to spustelėkite svetainę, programą ar žiniatinklio paslaugą, kurią norite įjungti „Windows“ autentifikavimui.

3 veiksmas: eikite į pagrindinio skydo saugos skyrių

Eik į Saugumas sektorius Namai skydelyje, o tada spustelėkite Autentifikavimas skirtuką du kartus.

4 veiksmas: spustelėkite Autentifikacijos skydą

Eik į Autentifikavimas skydelis, pasirinkite „Windows“ autentifikavimas, ir po to spustelėkite Įgalinti viduje konors Veiksmai skydelis.

Kaip įgalinti „Windows“ autentifikavimą ir išplėstinę svetainės, žiniatinklio programos ar žiniatinklio tarnybos apsaugą

B. Kaip įjungti plačią „Windows“ autentifikavimo apsaugą

1 veiksmas: Spustelėkite norėdami atidaryti interneto informacijos paslaugų (IIS) tvarkyklę:

Jei tai, ką turite, yra „Windows Server 2012“ arba „Windows Server 2012 R2“: eikite į užduočių juostą ir spustelėkite ją Serverio tvarkyklė.

Tada pasirodžiusiame išskleidžiamajame meniu spustelėkite „Įrankiai “. Vėliau spustelėkite IIS vadybininkas.

Jei naudojate „Windows 8“ arba „Windows 8.1“: spustelėkite ir palaikykite „Windows“ klavišą, laikyk raidę X, tada spustelėkite Kontrolės skydelis.

Kai esate administratoriaus skydelyje, spustelėkite Administravimo įrankiai, ir paskui spustelėkite Interneto informacijos paslaugų (IIS) vadovas du kartus.

Jei naudojate „Windows Server 2008“ arba „Windows Server 2008 R2“: eikite į užduočių juostą, spustelėkite Pradėjimo mygtukas, perkelkite pelės žymeklį į Administravimo įrankiai, ir paskui spustelėkite internetas

Informacinių paslaugų (IIS) vadovas.

Jei naudojate „Windows Vista“ arba „Windows 7“: Užduočių juostoje spustelėkite Pradėti, tada spustelėkite Valdymo skydelio skirtukas. Spustelėkite Administravimo įrankiai du kartus ir paskui spustelėkite Interneto informacijos paslaugų (IIS) vadovas du kartus.

2 veiksmas: įgalinkite „Windows“ autentifikavimą

Norėdami tai padaryti, eikite į Ryšiai skydelis, padidinkite serverio pavadinimą, padidinkite Svetainės, tada programas ar žiniatinklio paslaugą, kurią norite įjungti išplėstinei „Windows“ autentifikavimo apsaugai.

Pereikite į Saugumas sektorius Namai skydelyje, o tada spustelėkite Autentifikavimas skirtuką du kartus. Eik į Autentifikavimas skydelis, pasirinkite „Windows“ autentifikavimas, ir po to spustelėkite Įgalinti viduje konors Veiksmai skydelis.

Kaip įgalinti „Windows“ autentifikavimą ir išplėstinę svetainės, žiniatinklio programos ar žiniatinklio tarnybos apsaugą

3 veiksmas: Veiksmų skyde spustelėkite Išplėstiniai nustatymai

Kai atidarėte dialogo langą Pažangūs nustatymai, išskleidžiamajame meniu pasirinkite vieną iš šių variantų: Išplėstinė apsauga rodomas skirtukas:

 • Spustelėkite Priimti jei planuojate įjungti išplėstinę apsaugą, net jei teikiate žemiausią plokštumų palaikymą sistemoms, kurioms pagal nutylėjimą trūksta išplėstinės apsaugos.
 • Arba spustelėkite Privaloma jei planuojate leisti visapusišką apsaugą ir nenorite siūlyti palaikymo žemutiniame lygmenyje.

Kaip įgalinti „Windows“ autentifikavimą ir išplėstinę svetainės, žiniatinklio programos ar žiniatinklio tarnybos apsaugą

Baigę spustelėkite mygtuką Gerai, kad išeitumėte iš Pažangūs nustatymai dialogo langas.

4 veiksmas: sukonfigūruokite „Windows“ autentifikavimą

 atributą galima sukonfigūruoti svetainės lygiu, programos lygyje arba virtualiame aplanke, esančiame „ApplicationHost.config“ faile.

Išvados

Šie veiksmai yra visi įgalinimo ir „Windows“ autentifikavimo bei išplėstinės apsaugos veiksmai. Vykdydami šiuos žingsnis po žingsnio patarimus, turėtumėte sugebėti visa tai padaryti patys.

Peržiūrėkite šias 3 geriausias interneto prieglobos paslaugas

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

„ChemiCloud“

Pradinė kaina:
2,76 USD


Patikimumas
10


Kainodara
9.9


Draugiškas vartotojui
9.9


Palaikymas
10


funkcijos
9.9

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „ChemiCloud“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip sukonfigūruoti „Fail2ban“ savo „Ubuntu 18.04 VPS“ serveryje arba skirtame serveryje
  tarpinis
 • Kaip sukonfigūruoti užšifruoti su Nginx Ubuntu 18.04 VPS arba skirtame serveryje
  tarpinis
 • Kaip įjungti „Apache Mod_Rwrite“ „Ubuntu 18.04 VPS“ arba skirtame serveryje
  ekspertas
 • Kaip įjungti ir valdyti „Cloudflare“ turinio pateikimo tinklą (CDN)
  tarpinis
 • Kaip įdiegti & Konfigūruokite „Caddy“ žiniatinklio serverį Ubuntu 18.04 VPS
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me