Kaip išjungti „WordPress“ svetainės failą wp-cron.php naudojant „cPanel“

Jei šiek tiek žinote apie „WordPress“, jis turi pagrindinį failą, vadinamą wp-cron.php kuris kontroliuoja „cron“ darbus ar numatytas svetainės užduotis.


Galite suplanuoti savo tinklaraščio įrašus „WordPress“, patikrinti temos ir papildinių atnaujinimus, siųsti pranešimus el. Paštu. „WordPress cron“ failas tvarko tokio tipo suplanuotas užduotis.

Blogiausia yra kaskart, kai kas nors lankosi jūsų svetainėje, „WordPress“ tikrina, ar nėra suplanuotų užduočių, ir tai gali sukelti didžiulį srautą svetainėje.

Kartais „cron“ užduotys gali sunaikinti serverio ir procesoriaus išteklius, dėl kurių gali prasidėti svetainė. Tarkime, kad kasdien sulaukiate kelių tūkstančių lankytojų, o „WordPress“ skambina „wp-cron.php“ failui tiek kartų, kiek jūsų lankytojai, ar tai nebus blogai?

Taigi, norėdami tai išspręsti, naudodami „cPanel“ galite išjungti failą wp-cron.php. Turėtumėte nepamiršti; nė viena suplanuota užduotis neveikia išjungus „cron“ failą.

Na, jei naudojate bet kurį papildinį automatiniams el. Laiškams siųsti, jis veikia, bet ne suplanuotuose tinklaraščio įrašuose, kuriuos tvarko „WordPress“.

Norėdami išjungti failą wp-cron.php, naudokite failą wp-config.php

Kaip jau žinote, wp-config.php yra vienas svarbiausių „WordPress“ svetainės failų, jis kontroliuoja ryšį tarp svetainės duomenų ir duomenų bazės.

Pridėję vienos eilutės kodą, problema gali būti išspręsta. Tikiuosi, kad žinote, kaip redaguoti wp-config.php byla. Jei ne, atlikite žingsnis po žingsnio procesą.

1 žingsnis:

Prisijunkite prie savo žiniatinklio prieglobos „cPanel“ paskyros ir atidarykite failų tvarkyklė. Jau galite žinoti, kad jūsų „WordPress“ svetainės duomenys yra failų tvarkyklėje.

Kaip išjungti „WordPress“ svetainės failą wp-cron.php naudojant „cPanel“

Jį galite rasti skyriuje Failai. Kai kurios įmonės siūlo atskirą failų tvarkyklės piktogramą. Priklausomai nuo jūsų naudojamos įmonės, taip pat galite pamatyti skirtingą „cPanel“ dizaino išdėstymą.

Nesijaudinkite, šiek tiek ieškokite ir lengvai rasite failų tvarkyklę.

2 žingsnis:

Šiame naujame puslapyje jūs turite įsitikinti, kad atidarėte public_html , nes jūsų „WordPress“ diegimas yra čia.

Kaip išjungti „WordPress“ svetainės failą wp-cron.php naudojant „cPanel“

Jei priglobiate kelias svetaines, aplanke galite pamatyti jų aplankus. Jei norite naudoti pagrindinį domeną, turite likti šakniniame kataloge / public_html.

Atidarę failų tvarkyklę, galite pamatyti pagrindinį katalogą, spustelėkite „public_html“ kairėje esančioje šoninėje juostoje, kad jį atidarytumėte..

3 veiksmas:

Slinkite žemyn ir ieškokite wp-config.php. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite, jei norite redaguoti. Taip pat galite naudoti standartinę „Edit“ parinktį iš pagrindinio „cPanel“ naršymo meniu.

Kaip išjungti „WordPress“ svetainės failą wp-cron.php naudojant „cPanel“

4 veiksmas:

Pasirodo iššokantis langas, patvirtinantis jūsų sprendimą taisyti failą wp-config.php. Spustelėkite Redaguoti mygtuką, o naršyklėje galite pamatyti naują skirtuką.

Kaip išjungti „WordPress“ svetainės failą wp-cron.php naudojant „cPanel“

5 veiksmas:

Nebijokite dėl kodavimo linijų, jų nereikia liesti. Viskas, ką jums reikia padaryti, yra nukopijuoti ir įklijuoti žemiau pateiktą kodą. Turėtumėte pabandyti išsiaiškinti, ar nėra panašaus kodo. Kitu atveju naudokitės juo.

apibrėžti (‘DISABLE_WP_CRON’, tiesa);

Spustelėkite Išsaugoti pakeitimus. Sveikiname, kad sėkmingai išjungėte „WordPress“ svetainės „wp-cron.php“ failą.

Pastaba: prieš atlikdami pakeitimus, būtinai sukurkite savo svetainės ir jos duomenų bazės atsargines kopijas.

Jei matote, kad jūsų svetainėje nėra nieko blogo, galite pašalinti kodą ir ieškoti alternatyvos, kad sumažintumėte procesoriaus naudojimą. Mažoje svetainėje išjungę „cron“ užduotį galite kelioms dienoms sutaupyti žiniatinklio prieglobos plano atnaujinimo išlaidas.

Bet jei turite didelę svetainę, gali tekti nusipirkti mokamą CDN arba atnaujinti žiniatinklio prieglobos serverį.

Tikiuosi, jūs supratote „Cron Job“ sąvoką

Dabar ir tada žmonės skundžiasi dėl per didelio procesoriaus naudojimo ir jų interneto prieglobos įmonės prašo daugiau pinigų sąskaitos atnaujinimui.

Na, negalite pasikliauti žiniatinklio prieglobos klientų aptarnavimo tarnyba, kad išspręstumėte problemas, susijusias su procesoriaus naudojimu. Nors jei jums pasisekė, jie gali nurodyti priežastis, sprendimai gali būti skirtingi.

Ne visi yra „WordPress“ ekspertai. Labai svarbu išmokti išjungti „cron“ darbus. Jums bus malonu žinoti; galite valdyti „cron“ darbų laiką naudodami „cPanel“.

Išvada

Aukščiau pateikta pamoka yra apie „cron“ užduočių išjungimą, tačiau kai kurie „WordPress“ vartotojai keičia numatytąjį „cron“ užduočių laiką. Kaip jau minėjau anksčiau, „WordPress“ skambina į wp-cron.php failą kiekvieną kartą, kai kas nors apsilanko svetainėje, tačiau jei išjungsite failą, sumažės procesoriaus naudojimas..

Svetainės našumas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį užtikrinant gerą vartotojo patirtį. Taigi svarbu sužinoti apie „cron“ užduotis ir jų neleisti, kai matote didelį procesoriaus naudojimą.

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias „WordPress“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

„Hostinger“

Pradinė kaina:
0,99 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9.3


Draugiškas vartotojui
9.4


Palaikymas
9.4


funkcijos
9.2

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „Hostinger“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip apriboti ar išjungti “WordPress” svetainės puslapių ir įrašų taisymą naudojant “cPanel”
  tarpinis
 • Kaip optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę naudojant „WP-Sweep“
  naujokas
 • Kaip pataisyti „Java“ ir „JavaScript“ ir „CSS“ jūsų „WordPress“ svetainėje
  tarpinis
 • Kaip redaguoti „WordPress“ svetainės .htaccess failą naudojant „cPanel“
  naujokas
 • Kaip prisijungti prie WordPress naudojant Softaculous iš cPanel
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me