Kaip ištaisyti klaidą kuriant duomenų bazės ryšį. „WordPress“

Nesvarbu, ar esate „WordPress“ pradedantysis, ar „WordPress“ svetainės ekspertas, gali būti, kad susidūrėte su „klaidos kuriant duomenų bazę“ (EEDC) klaida. Tai gali būti nelinksma, tačiau pažiūrėkime, kas sukelia šią klaidą ir ką galime padaryti, kad ją išvengtume ir ištaisytume


Straipsnyje aprašoma, kas sukelia klaidą sukuriant duomenų bazės ryšį, kaip pašalinti triktis ir jas pašalinti.

Apžvalga

„WordPress“ naudoja dvi pagrindines technologijas; Pagrindinė programavimo kalba yra PHP, o „MySQL“ – duomenų bazė, kurioje saugoma visa „WordPress“ svetainės informacija.
PHP komandos prisijungia prie „MySQL“ duomenų bazės, kad pasiektų reikalaujamą informaciją ir ją parodo svetainės ekrane.

Klaida atsiranda dėl kokios nors priežasties. PHP kodas arba komandos negali nuskaityti duomenų bazėje saugomos informacijos.

Kas tada sukelia klaidą?

Klaidų priežastis gali būti įvairūs veiksniai, pavyzdžiui;

 • Neteisingi duomenų bazės kredencialai –Jūsų duomenų bazė naudoja skirtingus kredencialus nei tai, ką naudojate prisijungdami. Dėl neteisingų kredencialų gali sugesti duomenų bazės ryšys.
 • Sugadinta duomenų bazė –Dėl tam tikrų priežasčių jūsų duomenų bazė gali būti sugadinta; neteisingas papildinys ar scenarijus ar net įsilaužėlis, siunčiantis SQL injekcijas į jūsų duomenų bazę. Dėl serverio gedimo dėl galios svyravimo jūsų duomenų bazė gali būti sugadinta ir todėl neprieinama.
 • Duomenų bazės serveris neveikia – Serveris, kuriame yra jūsų duomenų bazė, gali būti neprieinamas ir todėl neturi ryšio su duomenų baze.

Kaip ištaisyti klaidą kuriant duomenų bazės ryšį. „WordPress“

Norėdami patekti į savo svetainę iš galo, jums reikia FTP kliento. Patikrinkite, kad įsitikintumėte, jog gaunate tą pačią klaidą ir priekinėje, ir užpakalinėje svetainės pusėje. Nepamirškite pradėti nuo pirmojo sprendimo ir atlikite kitą žingsnį, kol problema bus išspręsta.

Problemų sprendimas

Prisijungti jūsų svetainė.com/wp-admin (užpakalinė dalis) ir būtinai pakeiskite jūsų svetainė.com su savo svetainėmis „WordPress“ domeno vardą, jei gausite EEDC, gali reikėti taisyti jūsų duomenų bazę.

Pasitarkite su kitais klientais, kad sužinotumėte, ar jie susiduria su tomis pačiomis problemomis, jei naudojatės bendro naudojimo priegloba. Galbūt galėsite susiaurinti problemą arba problema yra lokali jūsų „WordPress“ svetainėje.

Ar turite kitas svetaines, esančias tame pačiame serveryje ar pas tą patį prieglobos teikėją? Ar jie turi problemų? Jei taip, tai gali reikšti, kad norint išspręsti problemą reikia kreiptis į prieglobos paslaugų teikėją.

Paskambinkite savo prieglobos paslaugų teikėjui

Į jūsų prieglobos planą įtraukta palaikymo sutartis ir kontaktas, kurį galite naudoti norėdami nustatyti ir atskirti problemą savo duomenų bazėje. Kartais prieglobos įmonė gali žinoti apie problemą ir paaiškinti, kodėl patiriate problemą ir net išspręsti. Problema gali kilti dėl per didelio srauto į jūsų svetainę, o prieglobos serveris negali laiku patenkinti užklausų, todėl gali būti neprieinamas.

Atsižvelgiant į prieglobos paslaugų teikėjo patarimus ir (arba) atsiliepimus, galite eiti į priekį ir išspręsti problemą bei ištirti toliau, jei problema kyla ne nuo teikėjo

Patvirtinkite duomenų bazės kredencialus

Prisijunkite prie savo „wp-config.php“ failo ir įsitikinkite, kad apibrėžti teisingi kredencialai yra teisingi, kuriuos pateikė prieglobos įmonė arba kurie buvo įrašyti jūsų dokumentuose. Ieškokite šios informacijos;

apibrėžti (‘DB_NAME’, ‘some_db’); / * tai yra jūsų „WordPress“ duomenų bazės pavadinimas * /
define (‘DB_USER’, ‘some_username’);
define (‘DB_PASSWORD’, ‘some_pass’);
define (‘DB_HOST’, ‘localhost’); / * tai yra jūsų duomenų bazės serverio interneto adresas * /
Atnaujinkite kredencialus, jei jie nėra teisingi, tada įkelkite failą naudodami FTP.

Patikrinkite duomenų bazės pagrindinį serverį

kitas sprendimas apima jūsų pagrindinio kompiuterio ar serverio patikrinimą. Galbūt jūsų serveris negali valdyti daug srauto. Jei naudojate bendrą hostingą, didesnė tikimybė, kad įvyks ši klaida. Gali reikėti paskambinti prieglobos paslaugų teikėjams ir paklausti jų, ar jūsų „MySQL“ serveris reaguoja. Jei jums reikia patikrinti, galite patikrinti kitas svetaines, esančias tame pačiame serveryje; Jei gaunate tą pačią klaidą, jūsų „MySQL“ serveryje yra kažkas ne taip. Be to, galite pabandyti pasiekti phpMyAdmin ir prisijungti prie duomenų bazės. Jei nepavyksta susisiekti, įsitikinkite, kad turite pakankamai leidimų. Norėdami patvirtinti, sukurkite naują failą pavadinimu ryšio testas.php ir įklijuokite tai;

<?php
$ link = mysql_connect (‘localhost’, ‘root’, ‘slaptažodis’);
if (! $ link) {
mirti (‘Nepavyko prisijungti:’. mysql_error ());
}
echo ‘sėkmingai sujungtas’;
mysql_close ($ link);
?>

Pagal šaknis ir Slaptažodis atitinkamai pakeiskite savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu. Tada išsaugokite ir įkelkite. Jei jis sėkmingai jungiasi, turite pakankamai leidimų.

Pataisykite „WordPress“ duomenų bazę

Norėdami redaguoti savo wp-config failą, turite atsisiųsti per FTP klientą. Prisijungę prie savo FTP kliento (aš naudoju „WinSCP“), galite atsisiųsti failą. Tiesiog ieškokite wp-config failas, esantis beveik sąrašo apačioje.

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite „wp-config“ failas ir paspauskite atsisiuntimo mygtuką. Po atsisiuntimo naudokite bet kuris teksto redaktorius redaguoti pakeistą failą. Norėdami redaguoti failą, naudokite „Visual Studio“ kodą (laikykite jį atvirą, kol patvirtinsime, kad „WordPress“ veikia).

Pridėkite žemiau esantį kodą failo apačioje;

apibrėžti (‘WP_ALLOW_REPAIR’, tiesa);

Aukščiau pateiktas kodas leidžia „WordPress“ bandyti taisyti duomenų bazę. Kai modifikacija bus baigta, įkelkite failą į serverį.

Patvirtinkite perrašyti, Kai tik pridėsite ir sėkmingai nusiųsite, eikite į

http://www.yoursite.com/wp-admin/maint/repair.php

Nepamirškite pakeisti jūsų svetainė.com su savo „WordPress“ domeno vardu. Nuoroda nukreipia į langą, kuris atrodo taip: bandymas atkurti duomenų bazę.

Spustelėkite pataisyti ir optimizuoti duomenų bazę už tinkamą priežiūrą. Duomenų bazės taisymo puslapis nėra saugus, nes visi gali pasiekti URL nenaudodami prisijungimo duomenų. Todėl, kai remontas bus baigtas, grįžkite į failą ir redaguokite eilutę, kurią pridėjome wp-config.

Išjunkite prieigą prie taisymo puslapio ir užkirskite kelią neteisėtai prieigai prie savo duomenų bazės.

Jei tu vis tiek pamatyti klaidą, grįžti į wp-config failą ir įsitikinkite, kad duomenų bazės skyrius yra tinkamas.

Jei viskas gerai, įkelkite failą ir pabandykite iš naujo įkelti savo svetainę.
Jei vis tiek matote klaidą, pabandykite pakeisti DB_host iš localhost į faktinį IP adresą.

apibrėžti (‘DB_HOST’, ‘127.0.0.1:8889’);

Atkurkite numatytuosius „WordPress“ failus iš atsarginės kopijos

Papildinys ar bandymas įsilaužti gali pakeisti „WordPress“ failus arba duomenų bazę, todėl gali reikėti atkurti numatytuosius „WordPress“ failus. Šiuos failus galite gauti atsisiųsdami juos iš „WordPress.org“. Išpakuokite failus ir įkelkite juos į „WordPress“ šakninį aplanką savo svetainėje naudodami naudojamą FTP įrankį. Naudokite tai kaip paskutinę galimybę.

Išvada

Atlikdami aukščiau aprašytus veiksmus, galite nustatyti ir pašalinti bet kokią duomenų bazės ryšio klaidą

(-ai). „WordPress“ bandė išlaikyti save, todėl tokia klaida turės mažiau įtakos jums tol, kol duomenų bazė bus sveika..

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias „WordPress“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

„Hostinger“

Pradinė kaina:
0,99 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9.3


Draugiškas vartotojui
9.4


Palaikymas
9.4


funkcijos
9.2

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „Hostinger“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip įdiegti ir konfigūruoti „MySQL“ PHP programoms „Windows IIS 7“
  tarpinis
 • Kaip išspręsti „Įspėjimas: klaida siunčiant QUERY paketą“ klaidą
  tarpinis
 • Kaip pataisyti "Duomenų bazės ryšio užmezgimas" Klaida „WordPress“
  naujokas
 • Kaip įdiegti „MySQL“ „Windows“ žiniatinklio serveryje, kuriame veikia „Apache“
  naujokas
 • Kaip išspręsti „Įspėjimas: klaida siunčiant QUERY paketą“ klaidą
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me