Kaip ištaisyti klaidą, viršijančią maksimalų vykdymo laiką naudojant wp-config.php

Kiekvieną kartą susidūrus su „WordPress“ klaida, gali atrodyti, kad atsisakysite platformos. Bet kaip žinote, „WordPress“ yra viena iš nuostabiausių (CMS) turinio valdymo sistemų, kokias galite kada nors susidurti; reikia išmokti pagrindus.


Yra keletas įprastų „WordPress“ klaidų, kuriose Viršytas maksimalus vykdymo laikas taip pat yra sąraše. Tokia klaida įvyksta, kai įskiepio ar temos įdiegimas ar atnaujinimas užtrunka ilgiau nei numatytasis vykdymo laikas.

Prisimenu, kai aš dažnai matydavau tokią klaidą. Ir jei atliksite tyrimą, galite rasti įvairių būdų, kaip tai ištaisyti.

Dauguma žmonių naudoja .htaccess failą, tačiau pradedantiesiems „WordPress“ papildinys yra gelbėtojas. Jei jūs taip pat galvojate apie papildinio naudojimą, įdiekite ir suaktyvinkite Viršytas maksimalus WP vykdymo laikas Prijunkite.

Bet šiandien aš eisiu jums kitaip, naudodamas failą wp-config.php. Taip pat turėtumėte žinoti, kad klaidą Maksimalus vykdymo laikas, kurią viršijote, taip pat galite ištaisyti naudodami failą PHP.ini, tačiau kol kas sutelkite dėmesį į wp-config.php.

Redaguokite failą wp-config.php

Yra du skirtingi redagavimo būdai wp-config.php. Jei turite FTP sąskaitą, galite ja naudotis. Bet šiandien aš jums parodysiu procesą, naudojant „cPanel“.

Prieš keletą metų žmonės negavo prieigos prie „cPanel“, tačiau dabar beveik kiekviena žiniatinklio prieglobos įmonė siūlo „cPanel“, net turėdami savo pradinį planą..

Nesijaudinkite, kai matote tiek daug variantų. Aš suprantu, kad pradedančiajam tai gali būti nepaprasta, tačiau nėra nieko tokio sudėtinga, kaip jūs manote.

Leisk man pradėti procedūrą.

1 žingsnis:

Visų pirma, turite atidaryti „cPanel“ sąskaitą, kurią siūlo jūsų žiniatinklio priegloba. Ieškokite Failų tvarkyklė piktogramą, paprastai esančią „cPanel“ Failai skyrius.

Kaip ištaisyti klaidą, viršijančią maksimalų vykdymo laiką naudojant wp-config

Gali būti, kad matysite ką nors kitokio dėl „cPanel“ išdėstymo. Svetainės aikštelė, „Bluehost“, „Inmotionhosting“, „Hostinger“ ir visos pagrindinės įmonės turi panašias „cPanel“ parinktis.

Galite lengvai rasti failų tvarkyklę. Spustelėkite Failų tvarkyklė atidaryti.

2 žingsnis:

Kaip žinote, jūsų svetainės duomenys yra šakniniame kataloge, turite atidaryti public_html. Atidarę failų tvarkyklę, greičiausiai, galite pamatyti namų katalogą.

Kaip ištaisyti klaidą, viršijančią maksimalų vykdymo laiką naudojant wp-config

Eikite į public_html iš vertikalios šoninės juostos, esančios kairėje ekrano pusėje. Spustelėję galite pamatyti visus savo „WordPress“ svetainės failus ir aplankus.

Pastaba: talpindami kelias svetaines tame pačiame serveryje, turite atidaryti svetainės, kurioje norite ištaisyti klaidą, aplanką.

3 veiksmas:

Ieškokite wp-config.php byla ir dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite, jei norite redaguoti. Kaip įprasta, galite naudoti ir tradicinius Redaguoti parinktis pagrindiniame „cPanel“ naršymo meniu.

Kaip ištaisyti klaidą, viršijančią maksimalų vykdymo laiką naudojant wp-config

4 veiksmas:

Galite pamatyti iššokantįjį langą, kad patvirtintumėte, ar tikrai redagavote kodavimo failą. Spustelėkite Redaguoti mygtuką.

Kaip ištaisyti klaidą, viršijančią maksimalų vykdymo laiką naudojant wp-config

Pastaba: prieš eidami toliau, turite būti atsarginės „WordPress“ svetainės ir svetainių duomenų bazės atsarginės kopijos.

5 veiksmas:

Atidaromas naujas skirtukas, kuriame galite pamatyti daugybę kodavimo eilučių. Bet jums nereikia redaguoti esamo kodo, pridėkite vieną kodo eilutę ir išsaugokite failą.

set_time_limit (300);

Šis kodas nustato vykdymo laiką į 300 sekundžių; tai daugiau nei pakankamai. Jei vis dar manote, kad jums reikia daugiau nei 300 sekundžių laiko, galite pridėti 600.

Bet jei naudojate gerai užkoduotą papildinį, tam nereikia daug laiko. Taigi geriau išlaikyti 300 vertę.

Spustelėkite Išsaugoti pakeitimus mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe. Pabandykite įdiegti, atnaujinti papildinį ar temą. Jei pasiseka, sveikinu, klaidą sėkmingai išsprendėte.

Ištaisykite klaidą, viršijančią maksimalų vykdymo laiką

Kaip žinote, norėdami išspręsti techninę problemą, galite rasti kelis alternatyvius metodus, tačiau geriausia yra laikytis teisingos procedūros.

Galite redaguoti .htaccess arba wp-config.php failą, kodas skiriasi, tačiau rezultatas yra tas pats.

Ar manote, kad galite redaguoti failą wp-config.php naudodami „cPanel“ arba per FTP?

Išvada

Kaskart žmonės pradeda spėlioti apie „WordPress“ platformos sudėtingumą, tačiau tai labai lengva, jei bandysite išmokti.

Pataisyti klaidą, kurios maksimalus vykdymo laikas viršytas, lengva. Galite pamatyti tinkamus veiksmus. Tikiuosi, kad lengvai atliksite tokią užduotį.

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias „WordPress“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

„Hostinger“

Pradinė kaina:
0,99 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9.3


Draugiškas vartotojui
9.4


Palaikymas
9.4


funkcijos
9.2

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „Hostinger“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip ištaisyti 406 arba nepriimtina klaida naudojant .htaccess iš cPanel
  ekspertas
 • Kaip priversti naudoti „WordPress“ interneto svetainę www ar ne www
  ekspertas
 • Kaip išspręsti „413 Request Entity“ per didelę klaidą naudojant „cPanel“
  tarpinis
 • Kaip pridėti WordPress administratoriaus vartotoją naudojant PHP kodą
  ekspertas
 • Kaip sustabdyti WordPress rodyti PHP klaidas naudojant cPanel
  ekspertas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me