Kaip ištaisyti “lemtingą klaidą: atminties išnaudota klaida” naudojant cPanel

Dabar ir tada galite susidurti su keliomis įprastomis „WordPress“ klaidomis. Klaida yra viena iš jų. Ar jūs susidūrėte su tokia klaida?


Jei taip, galite tai greitai išspręsti padidindami numatytąją žiniatinklio prieglobos serverio PHP atminties ribą. Jūs turėtumėte žinoti, kad palaikote tinkamą aplinką; kiekvienas serveris turi numatytąją atminties ribą.

Tačiau norint tinkamai naudoti keletą papildinių ar temos, gali prireikti daugiau atminties. Kai jūsų svetainė nuolat auga, ji gali norėti naudoti daugiau išteklių.

Šiame vadove sužinosite, kaip ištaisyti šią klaidą naudojant „cPanel“. Prieš tai turėtumėte išsamiai žinoti apie šią klaidą.

Kokia atminties išeikvojimo klaida

Kaip jau žinote, norint paleisti „WordPress“ svetainę, reikia žiniatinklio prieglobos serverio. „WordPress“ parašyta PHP kalba.

Tai yra serverio kalba, taigi tai reiškia, kai „WordPress“ kodui reikia daugiau atminties, nei numatytai žiniatinklio prieglobos serverio skirtai atminčiai, jis bando automatiškai padidinti atmintį..

Bet tai sudaro tik 64 MB, o to daugeliu atvejų nepakanka.

Norėdami padidinti atmintį, turite pridėti kodą wp-config.php failą, kuris yra jūsų „WordPress“ kataloge. Norėdami prieiti prie to, turite naudotis „cPanel“ teikia jūsų žiniatinklio prieglobos įmonė.

Norėdami padidinti numatytąją atminties ribą, atlikite šiuos veiksmus

Tikiuosi, kad esate susipažinęs su „cPanel“ sąsaja. Jei ne jūs, leiskite man pasakyti, kad kiekviena įmonė turi savo dizainą, tačiau „cPanel“ parinktys bus beveik panašios.

Taigi jūs turite sutelkti dėmesį į turinį, o ne į dizainą.

1 žingsnis

Prisijunkite prie „cPanel“ paskyros ir atidarykite Failų tvarkyklė nuo Failai ‘ skyrius. Tai viena iš labiausiai paplitusių piktogramų, kurias galite naudoti dabar ir tada.

Jei nesate technikos žmogus, nesijaudinkite, jį lengva rasti.

2 žingsnis

Įsitikinkite, kad matote šakninis katalogas / public_html vietoj pagrindinio katalogo. Tai galite patikrinti naudodamiesi kairiuoju naršymo meniu.

Tiesiog spustelėkite public_html ir pamatysite savo svetainės failus ir aplankus.

Pastaba: jei viename serveryje yra keletas svetainių, gali tekti surasti svetainės aplanką ir jį atidaryti.

Kai tai padarysite, turite ieškoti wp-config.php byla.

3 žingsnis

Nepainiokite failų wp-config.php ir wp-config-sample.php. Dabar norime redaguoti wp-config.php failą, galite spustelėti dešiniuoju pelės mygtuku arba naudoti Redaguoti parinktis, rodoma pagrindiniame naršymo meniu.

Tavo pasirinkimas. Tačiau dauguma žmonių nori naudoti dešinįjį pelės mygtuką, nes tai patogu.

4 žingsnis

Spustelėjus redagavimo saitą, priešais jus pasirodys iššokantis langas. Tai parodys failo vietą ir jums tereikia patvirtinti, kad norite redaguoti failą spustelėdami Redaguoti mygtuką.

5 žingsnis

Kodo rengyklė bus atidaryta naujame skirtuke ir galėsite lengvai pamatyti visus kodus, kuriuos pridėjo talpyklos papildinys ar kiti šio failo papildiniai..

Dabar prieš komentarą šio failo pabaigoje turite pridėti vieną kodo eilutę "Štai viskas, liaukitės redaguoti! Laimingas internetinis dienoraštis."

apibrėžti (‘WP_MEMORY_LIMIT’, ‘256M’);

Viskas. Spustelėkite Sutaupyti mygtuką viršutiniame dešiniajame puslapio kampe ir viskas baigta. Pabandykite išvalyti naršyklės talpyklą ir patikrinkite savo svetainę.

Atminties išnaudojimo klaidos gali nebūti. Jei taip, sveikinu, jūs sėkmingai išsprendėte problemą.

Šis kodas nurodo žiniatinklio prieglobos serveriui padidinti atminties limitą iki 256 MB. Kartais tai neveikia. Tokiais atvejais interneto priegloba neleidžia pakeisti atminties.

Jei taip, vienintelis būdas yra susisiekti su žiniatinklio prieglobos klientų aptarnavimo tarnyba.

Kaip žinote, dauguma žmonių naudojasi bendrai naudojamomis žiniatinklio prieglobomis, turinčiomis mažiau išteklių, palyginti su debesies priegloba ar specialiaisiais serveriais.

Taigi, norint ištaisyti šią klaidą, gali tekti paprašyti klientų aptarnavimo atstovo, kad padidintumėte atminties limitą rankiniu būdu.

Tikiuosi, kad dabar galėsite lengvai išspręsti šią klaidą

Daugelis žmonių labai susijaudina pamatę tokią klaidą. Taip yra todėl, kad jei „WordPress“ kodams reikia naudoti daugiau atminties, galbūt negalėsite įdiegti ar atnaujinti jokio papildinio ar temos.

Gali būti, kad net negalėsite įkelti jokio daugialypės terpės failo. Taigi tai gali nusivilti. Nors vis tiek galėsite pasiekti administratoriaus sritį, ji nenaudinga

Taigi, geriau išmokti redaguoti „WordPress“ failus. Kaip matėte aukščiau, „cPanel“ lengva naudoti.

Daugelis žmonių gali apsvarstyti galimybę naudoti FTP, ir jūs taip pat galite tai padaryti. Tačiau „cPanel“ yra daug patogesnis. Tikiuosi, kad galite pridėti kodą, kad padidintumėte atminties kiekį ir ištaisytumėte atminties išeikvojimo klaidą.

Jei vis dar kyla abejonių, nedvejodami parašykite komentarą ir susisiekite su mumis naudodami kontaktinę formą.

Išvada

Pagrindinis tikslas yra padidinti numatytąją „WordPress“ atminties ribą. Tam turite sužinoti, kur rasti failą wp-config.php.

Nebijokite naudoti „cPanel“; tai gana lengva naršyti. Atlikite aukščiau paminėtus veiksmus ir per kelias minutes išspręsite problemą.

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias „cPanel“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

„ChemiCloud“

Pradinė kaina:
2,76 USD


Patikimumas
10


Kainodara
9.9


Draugiškas vartotojui
9.9


Palaikymas
10


funkcijos
9.9

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „ChemiCloud“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip sukonfigūruoti PHP versijas ir parinktis “cPanel”
  tarpinis
 • Kaip naudotis failų tvarkykle „cPanel“ internetiniame skydelyje
  naujokas
 • Kaip nustatyti „Cron“ darbus naudojant „cPanel“ valdymo pultelį
  tarpinis
 • Kaip įdiegti WordPress iš cPanel
  naujokas
 • Kaip įdiegti „Joomla“ iš „cPanel“
  naujokas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me