Kaip ištaisyti mišraus turinio klaidą įdiegus SSL

Nuo tada, kai SEO ekspertai suprato, kad turėdami SSL sertifikatą padidėja svetainės SEO balai, kiekvienas svetainės savininkas siekia kuo greičiau tai pritaikyti savo svetainėse..


Jei lankysitės bet kuriuose „WordPress“ forumuose, greitai pastebėsite, kad žmonės užduoda daugybę klausimų, susijusių su teisingu SSL sertifikato įdiegimu.

Daugelis vartotojų mato mišraus turinio klaidą net nustatydami peradresavimą iš HTTP į HTTPS naudodami papildinį arba iš .htaccess failo.

Bandant perkelti visus tinklaraščio įrašus, puslapius iš HTTP į HTTPS, gali reikėti papildinio, tačiau kartais tai nėra galutinis sprendimas.

Net atlikę peradresavimą galite pamatyti "turinys užblokuotas" pranešimas naršyklėje. Šiame vadove sužinosite, kaip taisyti mišraus turinio klaidą paprasčiausiais būdais.

Kaip ištaisyti mišraus turinio klaidą įdiegus SSL

Na, nenaudojamas „cPanel“, viskas, ko jums reikia – išanalizuokite savo svetainę iš trečiųjų šalių įrankių ir nukreipkite puslapius per HTTP į HTTPS be jokių kodavimo įgūdžių..

Išmokite analizuoti savo svetainę tikrindami užblokuotą turinį

Kaip minėta anksčiau, suaktyvinus SSL sertifikatą, jei naršyklėje matote pranešimą apie užblokuotą turinį, tai reiškia, kad vis dar yra keli puslapiai su HTTP, o ne HTTPS.

Atsižvelgiant į naudojamą naršyklę, galite pamatyti išsamią informaciją. Spustelėkite ant "Turinys užblokuotas" piktogramą ir pamatysite pranešimų laukelį, kuriame rodoma "Užblokuotas nesaugus turinys."

Kaip ištaisyti mišraus turinio klaidą įdiegus SSL

Jei norite atrakinti turinį, naršyklė gali įkelti, bet tai neišsprendžia jūsų problemos. Jums reikia nuolatinio sprendimo.

Būtina išsiaiškinti visus puslapius, kuriuose vis dar yra HTTP, o ne HTTPS. Daugelis žmonių gali jums pasakyti, kad norite naudoti tikrinimo elemento metodą, tačiau pradedantiesiems tai gali būti sunku.

Taigi, aš sugalvojau patogų metodą. Apsilankykite šioje svetainėje ir įveskite savo svetainės URL, spustelėkite Patikrinkite, ar nėra SSL klaidų mygtuką, norėdami ieškoti visų puslapių be HTTPS.

Kaip ištaisyti mišraus turinio klaidą įdiegus SSL

Priklausomai nuo jūsų svetainės dydžio, rezultatą galite pamatyti per kelias minutes. Jei norite patikrinti, pabandykite užpildyti tam tikrą savo tinklaraščio įrašo URL, kuriame rodomas pranešimas apie užblokuotą turinį.

Dabar jums gali kilti klausimas, koks yra geriausias būdas nukreipti šiuos URL į HTTPS.

Kaip peradresuoti visus puslapius iš HTTP į HTTPS

Visų pirma, jūs turite nustatyti peradresavimą naudodami papildinį arba kodą .htaccess faile. Kaip minėta anksčiau, jis gali arba gali neveikti, todėl jūs turite rasti kitą kelią.

Nereikėtų pamiršti, kad oficialioje „WordPress“ saugykloje yra tūkstančiai nemokamų papildinių ir jūs galite juos naudoti.

Įdiekite ir suaktyvinkite „Search“ & Pakeiskite papildinį. Tikiuosi, kad žinote, kaip įdiegti „WordPress“ papildinį iš „wp-admin“ skydelio.

Be to, papildinį galite įdiegti naudodami „cPanel“ arba FTP.

Po aktyvavimo eikite į Įrankiai>>Paieška & Pakeiskite ir galite pamatyti dvi galimybes. Galite ieškoti URL, kuriuos radote svetainėje, kurioje buvo patikrintos SSL klaidos, ir pakeisti juos puslapio HTTPS versija.

Kaip ištaisyti mišraus turinio klaidą įdiegus SSL

Nėra nieko sudėtingo. Jei susidursite su kokia nors problema, pažvelgę ​​į papildinio dokumentą tikrai padėsite.

Koks dar vienas būdas ištaisyti mišraus turinio klaidą

Jei naudojate nemokamą kompaktinio disko, pavyzdžiui, „CloudFlare“, SSL sertifikatą, jau turite galimybę jį vykdyti visuose „WordPress“ svetainės puslapiuose..

Kaip ištaisyti mišraus turinio klaidą įdiegus SSL

Viskas, ko jums reikia – suaktyvinti SSL sertifikatą iš „CloudFlare“ paskyros. Eikite į „Crypto“ ir pamatysite SSL parinktį.

Slinkdami žemyn, galite pamatyti parinktį visada naudoti HTTPS, įgalinkite ją.

Kaip ištaisyti mišraus turinio klaidą įdiegus SSL

Jei vis tiek matote mišraus turinio klaidą, turite naudoti bet kurį kitą papildinį, kad peradresuotumėte arba HTTP puslapius į HTTPS. Tokios problemos sprendimas yra patikrinimo ir bandymo metodas.

Tikiuosi, kad rasite būdą, kaip ištaisyti mišraus turinio klaidą

Aš paminėjau keletą dalykų šiame vadove; Tikiuosi, kad išspręsite savo problemą naudodamiesi bet kuriuo iš būdų. Pirmiausia turėtumėte pabandyti nustatyti 301 peradresavimą iš HTTP į HTTPS, jei tai veikia puikiai; jei ne, turite rasti URL su HTTP.

Naudojant Tikrai paprastas SSL papildinys gali išspręsti problemą, tačiau kartais vis tiek pasirodo mišrus turinys. Verta rasti URL, turinčius HTTP, ir juos pakeisti.

Išvada

Augant paklausai, kiekviena žiniatinklio prieglobos įmonė siūlo nemokamą SSL sertifikatą, kuris yra geresnis nei naudojant bet kurią trečiąją šalį.

Tokiu atveju galite kreiptis į žiniatinklio prieglobos klientų palaikymo tarnybą. Pirmiausia išbandykite papildinį ir peradresavimą. Tikiuosi, jūs galite ištaisyti mišraus turinio klaidą.

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias „WordPress“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

„Hostinger“

Pradinė kaina:
0,99 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9.3


Draugiškas vartotojui
9.4


Palaikymas
9.4


funkcijos
9.2

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „Hostinger“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip nustatyti SSL / TLS šifravimą “Drupal”
  tarpinis
 • Kaip sustabdyti vaizdo tiesioginį susiejimą naudojant cPanel
  naujokas
 • Kaip pataisyti vaizdo nuorodas po “WordPress” perkėlimo naudojant phpMyAdmin
  ekspertas
 • Kaip pašalinti WordPress versijos numerį naudojant cPanel
  ekspertas
 • Kaip išjungti varginančią „WordPress“ svetainę, naudojant trikčių šalinimo įrankį „cPanel“
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me