Kaip nustatyti el. Pašto prieglobą naudojant „Microsoft Office 365“

„Office 365“ yra „Microsoft“ siūloma prenumeratos paslauga, teikianti produktyvumo įrankius, tokius kaip „Skype“ verslui, „Office“ programas, priglobtus „Exchange“ el. Laiškus ir internetinę failų saugyklą, siūlomą „OneDrive for Business“. „Office 365“ siūlo įvairius planus, kaip patenkinti tiek mažų, tiek ir verslo poreikius. Jiems mokama abonentinė išmoka, kai mokate kas mėnesį ar kasmet.


Šiame vadove aprašysime, kaip nustatyti el. Pašto prieglobą naudojant „Microsoft Office 365“.

Apžvalga

Remiantis „Litmus Software“ tyrimais, šiandien beveik pusė visų el. Laiškų atidaromi iš mobiliųjų įrenginių. Iš šios informacijos galite sužinoti, koks svarbus el. Paštas tapo pastaruoju metu. Kai kurie priglobto el. Pašto sprendimo pranašumai yra šie-

 • Sukurkite prekės pavadinimą – naudodamiesi priglobta el. Pašto platforma jūs perteikiate tam tikrą profesionalumą, kuris nėra įprastas. Taigi daugiau žmonių pasitiki jūsų prekės ženklu, o jūsų pajamos auga.
 • Daugiau saugumo – jūsų sistemos administratoriai mažiau nerimauja dėl siunčiamos informacijos ir linkę sutelkti dėmesį į verslo procesą. Be to, el. Pašto prieglobos sprendimai paprastai turi ir ugniasienės apsaugą, be kitų saugių protokolų, leidžiančių išvengti neteisėtos prieigos.
 • Daugiau saugyklos vietos – naudodamiesi keičiamais ištekliais, priglobtų el. Paslaugų teikėjai saugo visus jūsų duomenis
 • Be el. Laiškų, galite planuoti susitikimą, dalytis dokumentais ir susisiekti su kalendoriais.

Jei naudojate „Office 365“, jums reikia tik:

 • Jūsų domeno vardas
 • Prieiga prie jūsų DNS įrašų

Kaip nustatyti priglobto el. Pašto sprendimą naudojant „Microsoft Office 365“

Užsiregistruokite biure 365

Norėdami pradėti, susikurkite sąskaitą „Office“ svetainėje. Spustelėkite gauti biurą.

Svetainė ragina pasirinkti namų arba verslo versijas. Pasirinkite savo versiją ir tęskite. Tada turite įvesti norimą vartotojo ID. Įvedus savo vardą, įmonės duomenys užpildomi automatiškai. Gerai tai, kad „Microsoft“ visiems naujiems vartotojams suteikia a įmonės pavadinimas.onmicrosoft.com adresą, jei neturite jokio domeno. Galite pakeisti adresą savo domeno vardu. Po visų užsiregistravimų esate prisijungę prie savo sąskaitos.

Spustelėkite Administratorius, ir jūs turite prieigą prie administratoriaus centro. Įveskite savo Mobilaus telefono numeris ir a antrinis el. pašto adresas. Tai skirta saugumui, jei prarandate prieigą prie savo sąskaitos.

Konfigūruokite „Office 365 Business Premium“

Spustelėkite Eikite į sąranką.

Tada spustelėkite nustatyti pašto pradėti.

Galite naudoti savo įmonės pavadinimas.onmicrosoft.com pašto adresą iškart, bet kadangi norime, kad jis atrodytų profesionaliai, turime jį pakeisti į savo domeno vardą. Savo domeną galite prijungti pasirinkę pirmąją parinktį.

Įveskite savo domeno vardą ir pasirinkite jums tinkamiausias parinktis, susijusias su el. Paštu ir svetaine. Spustelėkite Kitas.

Patvirtinkite savo domeno vardą

Galite spustelėti kairę Administratoriaus centras ir eik į homepage. Eikite į sąranka ir spustelėkite Domenai. Jei būtumėte pridėję savo domeno vardą sąrankos el. Pašto proceso metu, domeno vardą pamatytumėte čia; jei ne, visada galite pridėti domeną.

Tada spustelėkite savo domeno vardą ir paspauskite pradėti sąranką mygtuką.

Tada spustelėkite pasirinkite savo DNS pagrindinį kompiuterį iš sąrašo pasirinkti domeno registratoriaus vardą. Tada spustelėkite patikrinkite.

Jei nerandate registratoriaus, galite juos pridėti rankiniu būdu. Norėdami rankiniu būdu pridėti TXT įrašus, eikite į savo DNS pagrindinį kompiuterį ir nukopijuokite rodomas reikšmes. TXT įrašai įrodo „Microsoft“, kad esate domeno savininkas.

Spustelėkite patikrinkite tada Kitas. Tada galite atnaujinti savo DNS įrašus. Tai užtikrins, kad jūsų perspektyva bus prijungta prie reikiamo serverio, kad būtų galima nustatyti momentinius pranešimus.

„Office 365“ paprašys jūsų DNS įrašų, kad ji galėtų juos valdyti už jus. Tačiau, jei turite esamą svetainę, rekomenduojama spustelėti Ne.  Galiausiai pasirinkite paslaugas, kurias norite naudoti savo domene. „Office 365“ rodo jūsų reikalingus DNS įrašus, kad „Office“ galėtų sinchronizuoti su jūsų domenu.

Jei norėtumėte nusipirkti domeną, jį galite įsigyti paspausdami mygtuką pirkti domeną mygtuką.

Atidaromas naujas langas, įveskite norimą domeno vardą ir, jei jo yra, galite jį nusipirkti ir naudoti.

Sveikiname, jūs esate pasirengę pradėti naudoti „Office 365“.

Pridedamas vartotojas

Tiesiog spustelėkite kairiąją pusę ir spustelėkite vartotojų.  Atsidaro naujas langas; galite pridėti arba ištrinti vartotojų tipus, kaip norite.

Įveskite vardas vartotojo, pasirinkite Vieta, ir Domenas. Paskirkite licenciją ir spustelėkite Papildyti sukurti vartotoją.

Išvada

Dabar galėsite mėgautis „Office 365“, kaip ir jūsų klientai, funkcijomis. Bendradarbiavimas, įgalinantis bendradarbiavimą internete, bendravimas su bendradarbiais, duomenų pavertimas žemėlapiais, duomenų konvertavimas į pdf formatą ir daug vietos saugykloje, pagerins jūsų produktyvumą..

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias el. Pašto prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

„ChemiCloud“

Pradinė kaina:
2,76 USD


Patikimumas
10


Kainodara
9.9


Draugiškas vartotojui
9.9


Palaikymas
10


funkcijos
9.9

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „ChemiCloud“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip įdiegti “SquirrelMail” Ubuntu 18.04 VPS arba skirtame serveryje
  tarpinis
 • Kaip naudotis „Google“ SMTP serveriu (mažai žinoma nemokama paslauga)
  tarpinis
 • Kaip įdiegti “Roundcube” el. Pašto klientą “Ubuntu 18.04 VPS” arba skirtame serveryje
  tarpinis
 • Kaip sukonfigūruoti el. Pašto klientą iš „cPanel“ bendrojo žiniatinklio priegloboje
  naujokas
 • Kaip perkelti savo el. Paštą iš žiniatinklio prieglobos į „G Suite“
  naujokas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me