Kaip optimizuoti “WordPress” duomenų bazę naudojant phpMyAdmin iš cPanel

Daugelis „WordPress“ vartotojų nepaiso duomenų bazės svarbos. Turėtumėte žinoti, kad duomenų bazė vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį įkeliant tinklalapį.


Jei duomenų bazės dydis yra didelis, tai daro tiesioginį poveikį svetainės greičiui. Kiekvienas „WordPress“ ekspertas siūlo turėti duomenų bazės optimizavimo papildinį, kad būtų galima ištrinti papildomas lenteles.

Kai atnaujinate tinklaraščio įrašus, juos skelbiate, duomenų bazė sukuria papildomų lentelių, kurios padidina jos dydį. Daugelis žmonių skundžiasi turėdami tokio dydžio duomenų bazę 50 MB kai turi tik 60 dienoraščio įrašai.

Bet jei reguliariai optimizuojate duomenų bazę, jos dydis gali būti toks 15 MB kai turi 200 dienoraščio įrašai. Šiame vadove jūs išmoksite integruotą duomenų bazės optimizavimo metodą iš „phpMyAdmin“.

Galbūt jūs taip pat skaitėte apie lentelių taisymą; šis mokymas yra panašus. Net jei nesate „WordPress“ vartotojas, kuriam reikalinga techninė pagalba, jums nereikia jaudintis.

Procesą sudaro tik paprasti veiksmai.

Duomenų bazės optimizavimui naudokite „phpMyAdmin“

Prieš pradėdami, būtinai sukurkite atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją. Kartais taisant ar optimizuojant duomenų bazę atsiranda klaida.

Ir jūs turėtumėte žinoti, kad duomenų bazės optimizavimas yra negrįžtamas procesas. Laikyti užpakalį visada yra geriausia.

Dabar jūs turite suprasti duomenų bazės paieškos sąvoką; Tikiuosi, žinai jo pavadinimą, nes jei tame pačiame serveryje priglobi kelias svetaines, yra daugybė duomenų bazių.

Jei priglobiate tik vieną svetainę, duomenų bazės pavadinimą galite lengvai rasti iš jos vedlio.

Leisk man pradėti procesą.

1 žingsnis:

Prisijunkite prie „cPanel“, kurį pasiūlė jūsų interneto priegloba, ieškokite „phpMyAdmin“ piktogramą po Duomenų bazės skyrius. Kiekviena žiniatinklio priegloba yra skirtinga ir gali būti, kad matote skirtingą „cPanel“ šabloną.

Kaip optimizuoti

Bet rasti „phpMyAdmin“ nėra taip sunku. Spustelėkite norėdami atidaryti.

2 žingsnis:

Galite pamatyti naują skirtuką savo naršyklėje, tai yra „phpMyAdmin“, iš kurio turite atidaryti duomenų bazę.

Kaip optimizuoti

Arba pasirenkate duomenų bazės pavadinimą iš kairiosios šoninės juostos, arba spustelėkite Duomenų bazės. Pasirinkite norimą atidaryti duomenų bazę.

3 veiksmas:

Galite pamatyti visas duomenų bazės lenteles. Po jais yra žymės langelį Pažymėti viską. Galite pastebėti, kad fono spalva tampa šviesiai dangaus mėlyna.

Kaip optimizuoti

4 veiksmas:

Norėdami optimizuoti duomenų bazės lenteles, turite pasirinkti Optimizuoti lentelę iš išskleidžiamojo / aukštyn esančio meniu, rodomo kartu su žymimuuoju laukeliu.

Kaip optimizuoti

Pagal Stalo priežiūra antraštėje yra visi žinomi variantai.

5 veiksmas:

Pasirinkę parinktį Optimizuoti lentelę, galite pamatyti jos sėkmės pranešimą, kuriame bus nurodytas visas duomenų bazės lentelių pavadinimas.

Kaip optimizuoti

Lentelės priešdėlis gali būti skirtingas, nes jūsų saugos papildinys galėjo jį pakeisti, kad duomenų bazėje būtų pridėtas saugos sluoksnis.

Gali būti keletas lentelių, nepalaikančių optimizavimo per phpMyAdmin, todėl naudojant duomenų bazės optimizavimo papildinį, pvz. „WP-Sweep“ būtina.

Norėdami išlaikyti geriausią „WordPress“ svetainės našumą, turite pasirūpinti viskuo. Šiuo metu jūs išmokote paprasčiausią būdą, kaip optimizuoti duomenų bazės lenteles naudojant „cPanel“.

Dabar ir tada galite pamatyti žmonių skundus dėl lėtos interneto svetainės. Aš esu tikras; jūs nenorite, kad jūsų skaitytojai lauktų.

„Google“ teigimu, idealus puslapio įkėlimo laikas turėtų būti trumpesnis nei tris sekundes. Ar jūsų svetainė įkeliama per tam tikrą laiką?

Ar bandėte optimizuoti savo svetainės duomenų bazę

Yra daug klaidų, kurios gali atsirasti dėl neoptimizuotos duomenų bazės. Kartais gali reikėti atnaujinti žiniatinklio prieglobos planą.

Aš esu tikras; nenorite išleisti daugiau pinigų vien dėl duomenų bazės dydžio. Duomenų bazių optimizavimas yra gyvybiškai svarbus kiekvienai svetainei. Nuo pat pradžių turėtumėte pradėti jį optimizuoti.

Išvada

Nors duomenų bazės optimizavimo papildinys rūpinasi viskuo, vis tiek norite, kad išbandytumėte tokį optimizavimą iš „phpMyAdmin“, turėtumėte.

Kartais papildinys nepadeda. Ir nepamirškite saugoti duomenų bazės atsarginę kopiją savo kompiuteryje ar internetiniame serveryje.

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias „WordPress“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

„Hostinger“

Pradinė kaina:
0,99 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9.3


Draugiškas vartotojui
9.4


Palaikymas
9.4


funkcijos
9.2

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „Hostinger“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip konvertuoti „WordPress“ svetainę į statinę HTML svetainę
  tarpinis
 • Kaip įgalinti „gzip“ suspaudimą „cPanel“
  tarpinis
 • Kaip optimizuoti „WordPress“ duomenų bazę naudojant „WP-Sweep“
  naujokas
 • Kaip išjungti „WordPress“ svetainės failą wp-cron.php naudojant „cPanel“
  ekspertas
 • Kaip apriboti ar išjungti “WordPress” svetainės puslapių ir įrašų taisymą naudojant “cPanel”
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me