Kaip pakeisti administratoriaus vartotojo vardą naudojant „cPanel“ valdymo skydelį

Tūkstančiai svetainių įsilaužta kiekvienais metais, ir dauguma jų patiria pavojų dėl menko saugumo.


Kaip žinote, žiaurios jėgos išpuoliai yra viena iš dažniausiai pasitaikančių užpuolikų. Tai tiesiogiai susijusi su prisijungimo puslapiu svetainėje.

Esu tikras, kad jūs daug kartų perskaitėte, kad labai svarbu turėti saugų administratoriaus vartotojo vardą ir slaptažodį. Ir svarbiausia, kad turėtumėte nuolat keisti vartotojo vardą.

Kartais žmonės pamiršta, kad naudojimasis viešuoju wi-fi gali būti ne toks saugus, kaip jie galvoja. Taigi niekada nerekomenduojama prisijungti prie savo svetainės viešoje vietoje.

Jei keletą metų naudojote „WordPress“, galbūt ne taip, kad pirmą kartą įdiegę „WordPress“, vartotojo vardas buvo "administratorius."

Tai yra numatytasis vartotojo vardas, bet ne daugiau. Šiais laikais žiniatinklio prieglobos įmonės siūlo galimybę pasirinkti jūsų vartotojo vardą diegiant „WordPress“.

Šiame vadove jūs išmoksite paprasčiausią būdą pakeisti savo vartotojo vardą naudodami „cPanel“.

Prisijunkite prie duomenų bazės, kad atnaujintumėte vartotojo vardą per lenteles

Turėtumėte žinoti, kad prisijungimo duomenys saugomi svetainės duomenų bazėje. Jūs turite prieiti naudodamiesi „phpMyAdmin“.

Tikiuosi, kad jūs žinote procesą. Jei to nepadarysite, eisiu per jus. Tiesiog atlikite žemiau nurodytus veiksmus.

1 žingsnis

Prisijunkite prie savo žiniatinklio prieglobos „cPanel“ paskyros. Priklausomai nuo jūsų pasirinktos žiniatinklio prieglobos, išvaizda gali skirtis, tačiau parinktys bus vienodos.

Jei naudosite „Bluehost“, jis bus visiškai mėlynas, tačiau jei naudosite „Inmotionhosting“, pamatysite naujausią „cPanel“ versiją. Taip nutinka ir tada, kai „Web Siteground“ yra jūsų žiniatinklio priegloba.

Ieškokite Duomenų bazės skyrių ir spustelėkite „phpMyAdmin“ piktogramą.

2 veiksmas: – Kai tai padarysite, atsidarys naujas skirtukas. Kairiajame naršymo meniu turite pasirinkti savo svetainės duomenų bazės pavadinimą.

Tikiuosi, kad jūs tai žinote. Jei ne, turite grįžti ir atidaryti duomenų bazės vedlį, kad patikrintumėte.

Tiesiog spustelėkite vardą ir pamatysite, kad priešais jus atsiras daug naujų duomenų bazių lentelių. Čia galite pamatyti, WP_ yra duomenų bazės lentelės priešdėlis, tačiau nebūtina, kad jūs ją rastumėte savo duomenų bazėje.

Saugumo sumetimais visada rekomenduojama jį atnaujinti įdiegus „WordPress“. Taigi galbūt jūsų saugos papildinys jį atnaujino.

3 žingsnis

Kadangi esate čia, kad pakeistumėte administratoriaus vartotojo vardą, turite atidaryti wp_naudotojai duomenų bazės lentelė. Tiesiog spustelėkite jį ir pamatysite savo svetainėje pasiekiamų vartotojų sąrašą.

4 žingsnis

Pamatę įvairius personažus, galite susipainioti. Bet tai visiškai gerai. Nėra ko jaudintis.

Viskas, ko jums reikia – spustelėti mygtuką Redaguoti nuoroda, rodoma prieš vartotojo vardą, kurį norite pakeisti. Jei esate susipainioję, kokį vartotojo vardą norite atnaujinti, leiskite man tai paaiškinti.

Pagal vartotojo prisijungimas lentelę, galite pamatyti savo dabartinį prisijungimo vardą. Pasirinkite tą, kurį norite atnaujinti.

5 žingsnis

Pamatysite naują puslapį su ta pačia informacija apie vartotoją. Skirtumas tik tas, kad čia matote stulpelius, o ne eilutes.

Čia nėra ką veikti. Viskas, ko jums reikia, yra pakeisti seną vartotojo vardą nauju, rodomu vartotojo prisijungimas eilė.

Nesijaudink dėl varčaras ir visos kitos techninės detalės. Tiesiog atnaujinkite vartotojo vardą ir spustelėkite Eik mygtukas, parodytas žemiau. Jį galite rasti po truputį slinkdami.

Dabar pabandykite prisijungti naudodami savo naują vartotojo vardą ir, jei jis veikia, sveikinu, sėkmingai pakeitėte savo „WordPress“ svetainės administratoriaus vardą.

Tai darydami, jums gali būti įdomu apie slapyvardis vartotojo. Na, šiuo atveju galite pamatyti ekrano kopijoje, "šaknis" yra vartotojo vardas, taip pat slapyvardis.

Bet aš galėjau tai pakeisti, bet aš to nepadariau. Jūsų atveju bus kitaip. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, galite jį atnaujinti.

Pastaba: Šis metodas naudojamas, kai neturite prieigos prie savo „WordPress“ administratoriaus skydelio.

Kartais, kai esate užrakintas administratoriaus informacijos suvestinėje, turite pakeisti vartotojo vardą, kad galėtumėte pasiekti svetainę.

Kaip jau minėjau anksčiau, duomenų bazė yra raktas į daugelį esminių svetainės duomenų.

Tikiuosi, kad galite lengvai atnaujinti savo dabartinį vartotojo vardą

Jei svetainėje yra durys, tai gali viską sugadinti, todėl visada geriau imtis visų įmanomų priemonių, kad užtikrintumėte tai. Kaip jau minėjau aukščiau, blokavimas iš svetainės yra viena iš įprastų „WordPress“ klaidų.

Svarbu, kad išmoktumėte atsikratyti tokios klaidos ir galėtumėte rašyti savo tinklaraštyje.

Tarkime, vienas iš jūsų darbuotojų tvarkė jūsų svetainę, jis yra išvykęs ir negalite su juo susisiekti. Be vartotojo vardo negalite prisijungti.

Na, tokiu atveju galite pakeisti vartotojo vardą naudodami duomenų bazę iš „cPanel“. Vykdykite žingsnis po žingsnio vadovėlį ir per kelias minutes turėsite prieigą prie savo svetainės.

Tą pačią procedūrą galima atlikti keičiant slaptažodį ir slapyvardį.

Išvada

Tai gali padėti dviem skirtingais būdais. Arba palaikote savo svetainės saugumą, arba norite patekti į svetainę, kai neturite idėjos apie vartotojo vardą, bet turite slaptažodį.

Leiskite man pasakyti, kad čia negalite išbandyti atitikimo ir bandymo metodo, nes jei jūsų saugos papildinyje yra prisijungimo užraktas, jūsų IP gali būti užblokuotas.

Taigi geriau išmokti autentiško prisijungimo prie savo interneto būdo. Jei vis tiek susiduriate su kokia nors problema, nedvejodami klauskite komentarų skiltyje arba galite atsiųsti el. Laišką naudodami kontaktinę formą.

Mėgaukitės rašymu, nuolat tobulėkite.

Pastaba: interneto saugumo grėsmės kiekvienais metais tampa vis dažnesnės. Vienas svarbus būdas įsitikinti, kad esate apsaugoti, yra darbas su patikimomis kompanijomis prieglobos pramonėje. pirmaujančios prieglobos įmonės ne tik saugos jūsų serverį, bet ir suteiks jums įrankių, kurie padidins jūsų svetainės saugumą. Štai kodėl „HostAdvice“ rekomenduoja pasikonsultuoti su mūsų geriausių žiniatinklio prieglobų sąrašu, kuriame rasite geriausias pramonės prieglobos įmones.

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias „cPanel“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

„ChemiCloud“

Pradinė kaina:
2,76 USD


Patikimumas
10


Kainodara
9.9


Draugiškas vartotojui
9.9


Palaikymas
10


funkcijos
9.9

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „ChemiCloud“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip įdiegti „Magento“ į „Cpanel“
  naujokas
 • Kaip atnaujinti Drupal į naujausią versiją
  naujokas
 • Kaip nustatyti el. Pašto ekspeditorius „cPanel“ valdymo skydelyje
  naujokas
 • Kaip įdiegti SSL / TLS sertifikatą savo bendrojo serverio paskyroje
  tarpinis
 • Kaip redaguoti „WordPress“ svetainės CSS naudojant „cPanel“ valdymo skydelį
  ekspertas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me