Kaip pasirinkti interneto prieglobos paslaugą

Pasinaudojus skaitmenine pažanga, dauguma interneto prieglobos įmonių siūlo puikias paslaugas ir įvairias funkcijas, kurių veikimo laikas 99%. Tačiau neturint reikiamos informacijos ir ko ieškoti perkant geriausią žiniatinklio prieglobos įmonę, tai vis tiek bus sunku.


Nurodykite interneto prieglobos paslaugų teikėją

Renkantis pagrindinį kompiuterį, jūs turite susidurti su daugybe mažų problemų, kurios nepatikrinus gali priversti jus pasirinkti nestandartinę paslaugą. Pažiūrėsime į keletą dalykų, kurie suteikia daugiau informacijos renkantis pagrindinį kompiuterį ir prieglobos paketą.

Svetainių talpinimo išlaidos

Pigus yra brangus. Nemokamas priegloba atrodo puikus pasirinkimas, daugiausia todėl, kad nemokate nė cento. Gali kilti problemų, tokių kaip netinkamos funkcijos ir nepageidaujama reklama jūsų svetainėje. Atminkite, kad gaunate tik tas paslaugas, kurias sumokėjote.

Sužinokite, ką įmonė gauna siūlydama nemokamą prieglobą. Skelbimai gali sulėtinti jūsų svetainę ir galite prarasti vertingus paieškos sistemų optimizavimo (SEO) „taškus“.

Žiniatinklio prieglobos įmonė gali jums nepasiūlyti pakankamo pralaidumo, dėl kurio jūsų svetainė gali sulėtėti iki nuskaitymo.

Kai kurie paketai yra skirti mažoms svetainėms, kurios tik pradeda veiklą. Jums gali būti geriau pasirinkti paketą, kuriame yra mastelio pasirinkimo galimybės, atsižvelgiant į numatomą verslo augimą. Pigiausias paketas gali nepasiūlyti kai kurių geresnio paketo funkcijų, tokių kaip palaikymas el. Paštu ar domeno privatumas.

Lanksti priimančioji įmonė siūlo įvairius planus, todėl jūs mokate tik už tai, ką naudojate. Tokiu būdu galite patobulinti ar pabloginti savo paslaugą pagal savo poreikius. Jūsų šeimininkai turi būti pakankamai lankstūs, kad būtų galima be rūpesčių.

Tyrimai

Rinkdamiesi šeimininką, atlikite išsamius tyrimus. Viena geriausių galimų svetainių yra žiniatinklio prieglobos tyrimai. Norėdami gauti idėją, kaip atrodo prieglobos įmonė;

 • Perskaitykite klientų atsiliepimus – peržiūrėkite klientų skundus, prastovas ir pakrovimo greitį bei saugumo problemas, su kuriomis susidūrė kiti klientai. Tokiu būdu susidaro įspūdis, ko tikėtis.
 • Siūlomi hostingo paketai – Pavyzdžiui, prieglobos paketas gali teigti, kad teikia neribotą pralaidumą. Atidžiau pažvelgę, galite pastebėti, kad tai susiję su kai kuriais ribojančiais veiksniais, tokiais kaip svetainės pertraukimas, kai artėjate prie tam tikros pralaidumo ribos.
 • Prieglobos paslaugų teikėjo svetainė – Jei priimančioji šalis neskiria laiko sau, kad sukurtų puikią svetainę, greičiausiai jie taip pat nebus labai susirūpinę dėl jūsų.
 • Prieglobos duomenų centro vieta – Sužinokite, kur yra prieglobos įmonių duomenų centrai ir ar jie turi atleidimo galimybių. Kuo arčiau duomenų centro bus jūsų vartotojai, tai gali reikšti didesnį interneto greitį.
 • Turinio pateikimo tinklas (CDN) – Tai leidžia talpykloje kaupti statines jūsų svetainės dalis, o tai reiškia, kad jūsų vartotojai gauna optimalų greitį skirtingose ​​vietose. Todėl tai pagerina prieigos prie interneto greitį, ypač jei vartotojai prisijungia prie svetainės visame pasaulyje. >

Nepatikimas klientų aptarnavimas

Prieš įsipareigodami tam tikram šeimininkui, patikrinkite klientų paslaugų kokybę. Priimančioji įmonė gali pasiūlyti palaikymą visą parą, todėl stenkitės skambinti nelyginamomis valandomis, kad įsitikintumėte. Nebūkite patenkinti el. Paštu ir tiesioginiu palaikymu. Jei jūsų kompiuteris neveikia, jūs negalėsite jų pasiekti, todėl svarbu gauti jų telefono numerį. Atminkite, kad kuo greičiau gausite atsakymus, tuo greičiau atnaujinsite savo svetainę ir ją paleisite.

Nors gali tekti susisiekti su žiniatinklio prieglobos įmonės palaikymo komanda; kai kurie gali kreiptis į jų palaikymo dokumentus.

Svarbu sudaryti paslaugų lygio sutartį su interneto prieglobos įmone ir užtikrinti, kad abi šalys ją įgyvendintų. Turėtų būti numatyta bausmė, jei kuri nors šalis neatitinka SLA. (pvz., įtraukite grąžinimą prastovų metu).

Pasitarkite su interneto prieglobos įmone dėl galimų eskalavimo procedūrų, jei problemos nebus išspręstos sutartose paslaugų lygio sutartyse. (SLA)

Atsarginės kopijos

Nepasikliaukite tik savo šeimininkų atsarginėmis kopijomis. Prarandami duomenys nutinka net didžiausiems vardams prieglobos pramonėje. Reguliariai darykite atsargines kopijas, nes tai naudinga, jei jūsų šeimininkui kyla problemų dėl jų atsarginių kopijų kūrimo.

Prieglobos paketas

Jums reikalingos funkcijos priklauso nuo jūsų klientų poreikių, taigi gausite prieglobos paslaugų teikėją, kuris siūlo įvairovę, taigi neribokite jūsų prieglobos galimybių.

Ar prieglobos įmonė leidžia įdiegti PHP scenarijus, „Joomla“ ar bet kurią kitą elektroninės komercijos platformą? Ar palaikoma kelių platformų operacinė sistema? Gali būti, kad žiniatinklio serveriai veikia „Linux“, bet jūs galite turėti užklausą, kuriai reikia „Windows“ prieglobos.

Kiti apribojimai, kuriuos turėtumėte nepamiršti įtraukti galimybę įdiegti programinę įrangą ir SSH ryšį.

Daug informacijos nėra aiškiai pasakyta, todėl gali tekti skambinti ir pasikalbėti su atstovu.

Peržiūrint žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjus, protinga neapsiriboti ir apsvarstyti paslaugas, kurių galbūt norėsite ateityje.

Saugumo lygis

Kai kibernetinis saugumas ir įsilaužėliai tampa sudėtingesni dienos metu, jūsų svetainės saugumas yra kritinis elementas, kai pasirenkate pagrindinį kompiuterį..

Kad prieglobos įmonės sėkmingai veiktų, jos turi pasitikėti savo klientais, kad jų duomenys yra apsaugoti, o prieglobos įmonė daro viską, kas įmanoma, kad duomenys būtų saugūs..

Nesvarbu, kiek saugumo įdiegė prieglobos įmonė; bendras planas yra mažiausiai saugus. Jei tikimasi, kad jūsų verslas augs, apsvarstykite galimybę skirti specialų savo svetainės prieglobą. Tam tikrą saugumo lygį taip pat galima pasiekti naudojant bendrą hostingą, įgyvendinant dviejų faktorių autentifikavimą. Patikrinkite, ar priimančioji ši funkcija įtraukta į planus.

Galiausiai patikrinkite, ar jūsų kompiuteris reguliariai atnaujina programinę įrangą ir / ar prieglobos aplinką.

Daugelis svetainių yra viena priegloba

Kai tvarkote daugybę svetainių, ji gali turėti savo pranašumų, pavyzdžiui, paprastą sąskaitą. Tačiau ji taip pat turi trūkumų. Jei serveris sugenda, visos jūsų svetainės mažėja vienu metu. Tai gali reikšti didelių nuostolių, jei naudosite tas svetaines pajamoms gauti. Geriausias pasirinkimas būtų paprašyti pagrindinio kompiuterio padalinti jūsų sąskaitą į skirtingus serverius, arba galite pasirinkti atskirus pagrindinius kompiuterius.

Išvada

Turėdami daug informacijos apie interneto prieglobos įmonę, galėsite geriau priimti pagrįstą sprendimą ir galėsite derėtis dėl puikaus paketo. Atlikite savo tyrimus atsargiai ir aktyviai valdykite savo svetainę.

Peržiūrėkite 3 populiariausias žiniatinklio prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

„ChemiCloud“

Pradinė kaina:
2,76 USD


Patikimumas
10


Kainodara
9.9


Draugiškas vartotojui
9.9


Palaikymas
10


funkcijos
9.9

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „ChemiCloud“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip naudoti „Amazon RDS“ diegiant „WordPress“
  tarpinis
 • Kaip naudoti dokų konteinerius su AWS EC2
  ekspertas
 • Kaip pasirinkti „Wordpress“ prieglobą savo svetainei
  naujokas
 • Antra dalis: Kaip sukonfigūruoti „Apache 2“ serverį naudojant įtraukimo metodą naršyklės talpyklos tvarkymui
  tarpinis
 • Kaip įdiegti savarankiškai pasirašytą SSL sertifikatą „Ubuntu 18.04 VPS“ arba skirtame serveryje
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me