Kaip pridėti vaizdą į Joomla straipsnį

Savo straipsniuose galite lengvai pridėti vaizdo failus, išsaugotus „Joomla“ medijos tvarkyklėje. Ši parinktis leidžia naudoti vieną paveikslėlį daugelyje straipsnių. Verta prisiminti apie „Joomla“, kad internetinis puslapis egzistuoja tik tada, kai vartotojas paprašo puslapio.


Kai tik toks prašymas pateikiamas, „Joomla“ iš išsaugotų failų surenka visus reikiamus tinklalapio elementus ir informaciją ir sukuria puslapį realiu laiku. Šie elementai apima vaizdo failus.

Šiame straipsnyje pasakojama, kaip pridėti vaizdą „Joomla“ per paveikslėlio mygtuką, esantį po turinio redagavimo priemonės langu, ir per turinio redaktoriaus langą „Redaguoti straipsnį“ ekrane..

Norėdami įterpti vaizdus į straipsnį, vykdykite šį žingsnis po žingsnio vadovą:

A: Vaizdo įkėlimas per turinio rengyklės langą

1 žingsnis: prisijunkite prie „Joomla“ svetainės pabaigos ir atidarykite straipsnį, kad įterptumėte paveikslėlį.

Tai galite padaryti bet kuriuo iš šių trijų būdų:

 • Spustelėkite Turinys, tada atsidariusiame išskleidžiamajame meniu spustelėkite straipsnių tvarkyklę. Perkelkite pelę į straipsnį, kurį norite redaguoti, ir spustelėkite straipsnio pavadinimą, kad atidarytumėte jį straipsnio redagavimo puslapyje. Kai tik puslapis atsidarys, paspauskite Redaguoti skirtuką, kurį rasite įrankių juostoje, tada paspauskite skirtuką Vaizdas, esantį po straipsnio turinio langu.
 • Taip pat galite įterpti vaizdą spustelėdami Pridėti naują straipsnį skirtuką, kurį rasite Valdymo skydelyje. Dažniausiai tai naudojama kuriant naują straipsnį.
 • Kitas būdas pridėti vaizdą prie savo „Joomla“ straipsnio yra prisijungimas prie svetainės sąsajos. Galite pridėti vaizdą iš šios „Joomla“ svetainės dalies, jei turite reikiamus leidimus ir žiūrite straipsnį, kurį planuojate redaguoti. Jei taip yra, spustelėkite Redaguoti skirtuką norėdami atidaryti redaktorių ir įterpti savo atvaizdą.

2 žingsnis: Straipsnyje nuspręskite, kur norite naudoti savo atvaizdą

Kai straipsnyje nusprendėte, kur norite atvaizdą, spustelėkite mygtuką Vaizdo rengyklė ekrano apačioje. Tada pereisite prie kito žingsnio, atidarydami ekraną, kuriame galėsite įterpti vaizdą.

3 žingsnis: Ekrane spustelėkite skirtuką Įterpti paveikslėlį

Kaip pridėti vaizdą į Joomla straipsnį

Spustelėdami Įdėti puslapyje atsidarys įterpto vaizdo ekranas. Paveikslėlio įterpimo ekraną pamatysite ekrano „Redaguoti straipsnį“ viršutiniame dešiniajame kampe. Pasirinkite vaizdą, kurį norite įterpti, ir spustelėkite Įdėti mygtuką. Taip pat galite pereiti katalogą spustelėję pelę ant aplanko piktogramų. Galite naudoti išskleidžiamąjį meniu Katalogas meniu, norėdami greitai pasirinkti katalogą. Norėdami pereiti iki katalogo lygio, spustelėkite Mygtukas aukštyn pakelti katalogų lygį.

4 žingsnis: nustatykite vaizdo ypatybes pagal savo poreikius

Galite pasirinkti kelias vaizdo savybes. Tai priklauso nuo konkrečių poreikių, kuriuos turite kiekvienu konkrečiu metu. Jie apima:

Vaizdo aprašymas

Vaizdo aprašymas yra alt vaizdo ypatybė ir labai reikšminga vaizdo savybė. Tai daro jį lengvai prieinamą ir padeda vykdyti interneto standartus.

Vaizdo pavadinimas

Tai yra alternatyvi antraštė ir taip pat veikia kaip pavadinimas elementas HTML.

Vaizdo plūdė

Tai padeda suderinti vaizdą. Įdėtas vaizdas paprastai nėra išlygintas pagal numatytuosius nustatymus.

Vaizdo antraštė

Tai naudojama norint pateikti antraštę, kuri paprastai rodoma po vaizdu.

Antraštės klasė

Ši savybė įtraukia klasę į piešimas atributas.

5 žingsnis: Norėdami įterpti vaizdą, spustelėkite skirtuką „Įterpti“

Spustelėjus skirtuką, ekrano įterpimo ekranas užrakinamas, o vaizdas bus atidarytas redaktoriuje. Jei nebenorite atvaizdo, galite spustelėti mygtuką Atšaukti skirtuką, išeikite iš skydelio Insert Image.

6 žingsnis: išsaugokite redagavimą

Baigę diegti savo vaizdą, spustelėkite skirtuką Įrašyti ir tada uždaryti skirtuką. Grįžę į straipsnio puslapių tvarkytuvės puslapį galite spustelėti Peržiūrėti svetainę skirtuką, esantį puslapio viršuje, kad patikrintumėte savo darbą. Eikite į Privatumo politikos puslapį ir pamatysite, kaip jūsų vaizdas pagerino puslapių išvaizdą.

Kaip pridėti vaizdą į Joomla straipsnį

B: Vaizdo pridėjimas prie „Joomla“ straipsnio per vaizdo įterpimo ekraną

Taip pat galite įkelti naujus vaizdus naudodami skydelio Įkelti paveikslėlį skyrių „Įkelti“. Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

1 veiksmas: spustelėkite mygtuką Naršyti

Bus atidaryta failų naršyklė, kurioje galėsite pasirinkti norimą vaizdą.

2 veiksmas: pasirinkite norimus įkelti vaizdo failus

Kai pasirinkote failų naršyklę, spustelėkite atidarytą skirtuką, kad patvirtintumėte savo pasirinkimą. Svarbu pažymėti, kad failo naršyklės stilius ir išdėstymas priklauso nuo jūsų naršyklės ir OS. Pasirinkti failai paprastai rodomi skydelio Įterpti paveikslėlį apačioje.

3 veiksmas: Norėdami pradėti failų įkėlimą, spustelėkite Pradėti įkėlimą

Kai baigsite įkelti, skydelio viršuje bus išsiųstas žalias pranešimas.

4 žingsnis: Įdėkite vaizdą į straipsnį

Šioje vietoje galite pasirinkti ir įterpti vaizdą, kurį įkėlėte atlikdami aukščiau nurodytus A veiksmus. Taip pat galite įtraukti paveikslėlius iš straipsnio naudodami parinktį, kurią galite pamatyti už mygtuko Vaizdas po straipsnio teksto skydeliu, kurį spustelėjote, o ne pereiti „Media Manager“ kaskart, kai ketinate įkelti vaizdą į straipsnį.

Jei ketinate naudoti vaizdą iš kitų šaltinių, esančių ne jūsų kompiuteryje, pavyzdžiui, iš „Dropbox“ ar „Flikr“ profilio, turėtumėte užrašyti vaizdų HTML adresą. Arba galite nukopijuoti jį iš savo interneto naršyklės ir įvesti dalį Vaizdo URL.

Išvada

Tai yra visi veiksmai, kuriuos reikia atlikti norint įtraukti vaizdą į savo „Joomla“ straipsnį. Prieš integruodami juos į savo svetainės straipsnį, turite pasirinkti tinkamą vaizdo matmenį ir dydį. Jei matmuo bus per didelis, jis sunaikins svetainės dizainą, o ne pagerins jo dizainą. Dideli atvaizdai taip pat gali sulėtinti jūsų puslapių įkėlimo greitį ir pailginti įkėlimo laiką, o tai gali atgrasyti kai kuriuos vartotojus.

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias „Joomla“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

„ChemiCloud“

Pradinė kaina:
2,76 USD


Patikimumas
10


Kainodara
9.9


Draugiškas vartotojui
9.9


Palaikymas
10


funkcijos
9.9

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „ChemiCloud“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip pridėti A "Sukurti straipsnį" Meniu elemento tipas ir sukurkite modulį „Joomla 3“
  tarpinis
 • Kaip įterpti sąrašą į „Joomla“ straipsnį
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map