Kaip redaguoti function.php failą naudojant „cPanel“?

Kartkartėmis gali reikėti pridėti papildomą kodą į savo svetainę ir funkcijos.php yra vienas iš svarbiausių failų, su kuriuo galite susidurti.


Nesvarbu, ar turėtumėte į savo svetainę įtraukti papildomą funkciją, ar modifikuoti esamas funkcijas, kurias kontroliuoja jūsų „WordPress“ tema, turite redaguoti šį failą.

Tačiau dauguma žmonių nerimauja dėl „cPanel“ naudojimo technikos. Yra dvi parinktys, leidžiančios redaguoti šį failą. Vienas naudoja „WordPress“ administratoriaus skydą, o kitas naudoja „cPanel“.

Šiandien jūs išmoksite „cPanel“ metodą. Taip yra todėl, kad daugelis „WordPress“ specialistų saugumo sumetimais išjungia kodų redaktorių iš administratoriaus skydelio.

Koncepcija paprasta, norėdami redaguoti failą, turite jį rasti. Leisk man tave apeiti.

„CPanel“ raskite function.php failą

Jei jau naudojote „cPanel“, jums gali būti sunku. Taip pat turiu pranešti, kad ne kiekviena interneto prieglobos įmonė turi tą pačią sąsają.

Taigi nesijaudinkite pamatę ką nors kitokį. „CPanel“ parinktys visada išlieka tos pačios, žiniatinklio prieglobos įmonės keičia dizainą taip, kad atitiktų jų pačių spalvų schemą.

Atlikite šiuos veiksmus.

1 žingsnis

Prisijunkite prie savo „cPanel“ paskyros ir ieškokite Failai ‘ skyrius. Spustelėkite Failų tvarkyklė piktogramą. Kai tai padarysite, įsitikinkite, kad atidarėte public_html katalogą.

Jis taip pat vadinamas šakniniu direktorija, nes čia talpinami svetainės duomenys.

Galite lengvai pamatyti visus savo svetainės failus ir aplankus.

Pastaba: jei vienoje interneto priegloboje talpinate kelias svetaines, gali reikėti atidaryti norimos redaguoti svetainės aplanką.

2 žingsnis

Ieškokite wp-turinys aplanką, nes šį aplanką sudaro visi jūsų svetainės papildiniai, temos ir daugialypės terpės failai.

3 žingsnis

Atidarę jį, turite rasti "temos" aplankas, kuriame yra visos jūsų temos. Nesvarbu, ar įjungėte bet kurią temą, ar ji neaktyvi, galite pamatyti ją šiame aplanke

4 žingsnis

Kaip matote, mano svetainėje yra dvi temos. Ir aš jums parodysiu, kad galite redaguoti funkcijos.php byla "dvidešimt septyniolika" tema.

Atsižvelgiant į temą, kurią norite redaguoti, atidarykite ją.

5 žingsnis

Atidarę jį galite lengvai rasti funkcijos.php byla. Prieš eidamas toliau, turiu jums priminti, kad jei prie šio failo pridėsite neteisingą kodą, jis gali sugadinti visą svetainę.

Geriau pasidaryti visos svetainės ir jos duomenų bazės atsarginę kopiją. Taip pat galite sukurti atsarginę „WordPress“ temos atsarginę kopiją.

Norėdami redaguoti šį failą, galite redaguoti, pasirinkdami Redaguoti nuorodą, rodomą pagrindiniame naršymo meniu, arba galite tiesiog paspausti dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkti Redaguoti.

Jums pasirodys naujas skirtukas su visais kodais.

Pastaba: Redaguokite šį failą tik tada, kai žinote, ką darote.

Daugelis žmonių tiesiog nukopijuoja ir įklijuoja kodą nieko nepatikrinę. Reikia atsiminti daugybę dalykų. Faile function.php PHP pabaigos žyma visada atvira, tačiau gali būti, kad uždarą žymą galite rasti nukopijuotame kode.

Prieš atlikdami bet kokius pakeitimus, turite išmokti „WordPress“ kodavimo pagrindų. Ypač apie šį failą.

Jūs nenorėtumėte sugadinti savo interneto svetainės tik tam, kad turėtumėte papildomą funkciją. Jei nesate technikos žmogus, siūlyčiau naudoti papildinį.

Aš turiu galvoje, kad oficialiame „WordPress“ papildinių saugykloje yra tūkstančiai papildinių. Jį nesunkiai rasite.

Ne, tada atsargiai redaguokite šį failą.

Tikiuosi, kad lengvai rasite šį failą

Per pastaruosius kelerius metus supratau, kad function.php failas turėtų būti patogus kiekvienam „WordPress“ vartotojui. Daugelis žmonių nesigilina į „WordPress“ pagrindų mokymąsi, nes tai gali sukelti problemų ateityje.

Negalite paklausti savo techninio vaikino kiekvieną kartą, kai jums reikia atlikti kokius nors pakeitimus savo svetainėje.

Reikia ko nors išmokti patiems. Šiomis dienomis naudoti „cPanel“ yra privaloma. Nesvarbu, ar įdiegiate „WordPress“, ar ištaisote problemą, turite ja naudotis.

Tikiuosi, kad failą lengvai rasite. Tiesiog atlikite aukščiau paminėtus veiksmus ir jums bus gera eiti.

Išvada

Turėtumėte žinoti, kad visos jūsų svetainės temos ir papildiniai yra saugomi „wp-content“ aplanke ir štai kur rasite „WordPress“ temos function.php failą.

Prieš redaguodami įsitikinkite, kad viskas teisinga, o įklijuotame kode nėra kenksmingo kodo. Nukopijuokite kodą iš autentiškos svetainės.

Įklijavę kodą, išsaugokite pakeitimus.

Peržiūrėkite šias 3 populiariausias „cPanel“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

„ChemiCloud“

Pradinė kaina:
2,76 USD


Patikimumas
10


Kainodara
9.9


Draugiškas vartotojui
9.9


Palaikymas
10


funkcijos
9.9

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „ChemiCloud“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip redaguoti „WordPress“ wp-config.php failą naudojant „cPanel“
  tarpinis
 • Kaip atsisakyti visų “WordPress” vartotojų vienu metu
  tarpinis
 • Kaip prisijungti prie WordPress naudojant Softaculous iš cPanel
  tarpinis
 • Kaip redaguoti „WordPress“ svetainės .htaccess failą naudojant „cPanel“
  naujokas
 • Kaip ištrinti visas neaktyvias “WordPress” temas naudojant
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me