Kaip sukonfigūruoti „KeepAlive“ parametrus „Apache“, veikiančiam Ubuntu 18.04 VPS

„Apache KeepAlive“ direktyva naudojama valdyti, kaip jungiamos jūsų interneto serverio jungtys. Kai vartotojai lankosi jūsų svetainėje, jie užmezga daugybę skirtingų ryšių per vieną sesiją. Tai gali sulėtinti jūsų serverio reakciją, kai įjungta SSL.


Norėdami apeiti problemą, „Apache“ turi labai galingą funkciją, vadinamą „KeepAlive“, leidžiančią jūsų svetainei aptarnauti įvairius failus neatkuriant ryšio. Tai yra viena iš naudingiausių funkcijų, kurią galite naudoti optimizuodami savo svetainės greitį.

Šiame vadove parodysime, kaip galite patikslinti „KeepAlive“ parametrus iš savo „Apache“ žiniatinklio serverio.

Privaloma sąlyga

 • VPS planas, kuriame veikia „Ubuntu 18.04“ serveris
 • Ne šakninis vartotojas, turintis sudo privilegiją
 • „Apache“ žiniatinklio serveris

Speciali pastaba: jei dar nenusipirkote prieglobos plano, rekomenduojame prieš tai pasikonsultuoti su „HostAdvice“ ekspertu ir vartotojų atsiliepimais. Eikite į geriausią „HostAdvice“ VPS arba „Linux“ prieglobą, kad rastumėte geriausius šių kategorijų interneto prieglobos skelbimus.

1 veiksmas: padarykite numatytojo „Apache“ konfigūracijos failo kopiją

„Apache“ konfigūracijos failą galite rasti keliu „/etc/apache2/apache2.conf“.>katalogą. Prieš redaguodami failą, turime padaryti atsarginę kopiją, naudodami žemiau pateiktą komandą:

$ sudo cp /etc/apache2/apache2.conf /etc/apache2/apache2.conf.bk

2 veiksmas: redaguokite konfigūracijos failą

Dabar galime atidaryti numatytąjį konfigūracijos failą redaguoti naudodami nano redaktorių, įvesdami:

$ sudo nano /etc/apache2/apache2.conf

3 žingsnis: „KeepAlive“ direktyvų keitimas

Slinkite žemyn puslapyje, kol pamatysite šias direktyvas:

„KeepAlive“ įjungta: Kai nustatyta kaip „Įjungta“, „Apache“ leis palaikyti nuolatinius ryšius. Tai reiškia, kad vienai užklausai bus leidžiama daugiau nei vienas ryšys. Turėtumėte nustatyti šią reikšmę į „Įjungta“, jei ji buvo nustatyta kaip „Išjungta“, kad jūsų serveryje būtų suaktyvinta „KeepAlive“.

„MaxKeepAliveRequests“: Tai rodo maksimalų jungčių, kurias turėtų būti leidžiama jūsų žiniatinklio serveryje, kai įjungta „KeepAlive“, skaičių.

Galite nustatyti „0“ reikšmę neribotam ryšiui, tačiau tai nerekomenduojama. Numatytoji reikšmė yra „100“ ir tai gali veikti daugumoje svetainių, tačiau galite išlaikyti šį skaičių aukštai, priklausomai nuo jūsų svetainėje apsilankančių vartotojų skaičiaus..

„KeepAliveTimeout“: Ši direktyva nurodo sekundžių skaičių, kol laukiama kitos užklausos iš to paties kliento, naudojančio tą patį ryšį. Numatytoji vertė yra „5“ sekundės.

Didelės šios direktyvos vertės nustatymas gali sukelti daug nenaudojamų ryšių ir pabloginti jūsų serverio našumą. Taigi koreguokite šią vertę tik tada, kai vartotojai patiria daug nutrauktų ryšių, kai naršyklės bando užmegzti ryšius su uždaromis sesijomis.

Nepamirškite paspausti CTRL + X, Y ir Įveskite išsaugoti pakeitimus. Tada, norėdami įsigalioti pakeitimai, turite iš naujo paleisti „Apache“ naudodami žemiau pateiktą komandą:

$ sudo systemctl iš naujo paleiskite „apache2“

„KeepAlive“ pranašumai

Palaikant kelias TCP užklausas iš to paties ryšio, optimizuojamas jūsų svetainės įkėlimo laikas. Tai didelis pliusas lankytojams ir paieškos sistemoms. Serveris neturi pakartotinai uždaryti ir atidaryti failų

Kitas didelis pranašumas yra geresnis atminties naudojimas jūsų serveryje. Atminkite, kad „https“ užklausos reikalauja daug išteklių ir, jei paliekamos veikti pagal numatytuosius nustatymus, jos gali smarkiai paveikti VPS serverio našumą.

Išvada

Viskas, kai reikia patikslinti „KeepAlive“ nustatymus „Apache“ žiniatinklio serveryje. Atminkite, kad visos šiuolaikinės interneto naršyklės pareikalaus „KeepAlive“ ryšių ir turėtumėte įsitikinti, kad jūsų serveris palaiko tai.

Be to, daugumai interneto vartotojų nepatinka lėtas svetainių įkėlimas ir „KeepAlive“ įgalinimas reikš daugiau paspaudimų ir tai gali paversti daugiau verslo galimybių tiesiai iš jūsų svetainės..

Peržiūrėkite 3 populiariausias „Linux“ prieglobos paslaugas

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

„Hostinger“

Pradinė kaina:
0,99 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9.3


Draugiškas vartotojui
9.4


Palaikymas
9.4


funkcijos
9.2

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „Hostinger“

„ChemiCloud“

Pradinė kaina:
2,76 USD


Patikimumas
10


Kainodara
9.9


Draugiškas vartotojui
9.9


Palaikymas
10


funkcijos
9.9

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „ChemiCloud“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip nustatyti “WordPress Multisite” Ubuntu 18.04 naudojant Apache Web Server
  tarpinis
 • Kaip įdiegti “Apache Cassandra” Ubuntu 18.04 VPS arba skirtame serveryje
  tarpinis
 • Kaip įdiegti „Apache“, „MySQL“ & PHP Ubuntu 18.04 VPS arba dedikuotame serveryje
  tarpinis
 • Kaip įjungti „Apache Mod_Rwrite“ „Ubuntu 18.04 VPS“ arba skirtame serveryje
  ekspertas
 • Kaip talpinti kelias svetaines Ubuntu 18.04 VPS arba skirtame serveryje
  tarpinis
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me