Kaip sukurti pasirinktinių lentelių duomenų bazės atsarginę kopiją naudojant phpMyAdmin

Nuo tada, kai žmonės pradėjo sužinoti apie „WordPress“ ir svetaines, į kurias įsilaužta, jiems rekomenduojama turėti svetainės ir jos duomenų bazės atsarginę kopiją..


Daugelis žmonių naudojasi tik visos atsarginės kopijos kūrimo parinktimi, tačiau turėtumėte žinoti, kad duomenų bazę, kurią sudaro tik pasirinktinės lentelės, galima sukurti atsarginę.

Kaip žinote, kaskart įdiegdami „WordPress“ papildinį, jis sukuria naują savo duomenų bazės lentelę, kuri padidina visos duomenų bazės dydį.

Dabar jums gali kilti klausimas, kodėl žmonės nuolat diegia papildinius? Na, ne visi jie prideda lenteles prie duomenų bazės.

Apžvelgsiu žingsnis po žingsnio procesą, kuris padės jums išvengti papildomų lentelių, kurių nenorite.

Speciali pastaba: kelios pirmaujančios „WordPress“ prieglobos paslaugos, tokios kaip „CloudWays“, siūlo visiškai valdomą WP prieglobą, kur šios rūšies veiksmai bus jums atlikti. Tvarkomi WP planai yra brangesni, tačiau dažnai to verta dėl sutaupyto laiko.

Norėdami sukurti savo svetainės duomenų bazės atsarginę kopiją, naudokite „phpMyAdmin“

Kaip aš visada sakau, atsarginę kopiją galite atsisiųsti, kai jūsų žiniatinklio priegloboje yra tik viena svetainė, bet kai turite kelias svetaines, turite tai padaryti kitu būdu.

Tikiuosi, kad žinote savo svetainės duomenų bazės pavadinimą, nes būtent tai turite pasirinkti prieš spustelėdami mygtuką atsisiųsti.

Atlikite šiuos veiksmus.

1 žingsnis

Pirmiausia atidarykite „cPanel“ ir suraskite skyrių „Duomenų bazės“. Spustelėkite „phpMyAdmin“ piktogramą, kad ją atidarytumėte. Jums atsidarys naujas skirtukas.

2 žingsnis

Galite būti gana pažįstami. Viskas, ką jums reikia padaryti, spustelėkite spustelėję duomenų bazės pavadinimą iš kairiojo naršymo meniu.

Kai tai padarysite, jums atsiras daugybė lentelių.

3 žingsnis

Dabar jūs turite spustelėti nuorodą Eksportuoti iš pagrindinio „phpMyAdmin“ naršymo meniu. Ir jei norite sukurti atsarginę duomenų kopiją iš duomenų bazės, tiesiog spustelėkite mygtuką Eiti.

4 žingsnis

Bet kad atsarginėje kopijoje būtų išvengta lentelių, turite spustelėti mygtuką Pasirinktinis ir pamatysite lenteles, kad galėtumėte pasirinkti arba panaikinti žymėjimą.

Kaip ir čia, aš nepažymėjau lentelių, kurias sukūrė SEO papildinys. Tai reiškia, kad atsarginės kopijos neturės tų lentelių. Galite pasirinkti ir panaikinti visų lentelių žymėjimą.

Kai tai padarysite, failo tipą turite pasirinkti ZIPPED. Štai į ką bus suspausta jūsų atsarginė kopija. Spustelėkite mygtuką Pradėti ir, atsižvelgiant į failo dydį, jis bus atsiųstas į jūsų kompiuterį.

Jums gali būti įdomu, ar nepažymėjote visų lentelių, tačiau tai suteiks tuščią failą. Jūs to nenorite.

Pastaba: rinkdamiesi arba nežymėdami duomenų bazės lentelių, turite įsitikinti, ką darote.

Turėtumėte žinoti, kuris papildinys sukuria kurią lentelę. Jūsų duomenų bazės lentelėse gali būti skirtingas priešdėlis, todėl nesusipainiokite.

Pabandykite ieškoti papildinio pavadinimo. Tai daug geriau.

Vos prieš kelias dienas viena iš mano klientų pasirinko panaikinti labiausiai norimo papildinio žymėjimą ir perkėlė savo svetainę į kitą žiniatinklio prieglobą.

Tai viską sužlugdė, nes nebuvo senų duomenų apie tą papildinį.

Jums svarbu žinoti, kad panaikinus duomenų bazės lentelės pasirinkimą, tai reiškia, kad nenorite tų duomenų. Norite pradėti nuo to papildinio.

Ar galite sukurti atsarginę duomenų bazės kopiją, pasirinkdami pasirinktines lenteles

Daugeliui tai vis dar yra didelis klausimas. Per keletą greitų metų „WordPress“ tapo tokia populiari ir visi žino, kad naudoja „MySQL“ duomenų bazę.

Taigi geriau žinoti lengviausią būdą savo užduotims atlikti.

Savo svetainės atsarginę kopiją sudaro jos duomenys ir duomenų bazė. Kai kurie žmonės susipainioja su visa atsargine kopija ir atskirais failais.

Turėtumėte suprasti, kad kurdami atsarginę duomenų bazės atsarginę kopiją, jūs pasirenkate naudoti vieno paspaudimo mygtuką arba norite pasirinkti pasirinktines duomenų bazės lenteles.

Tikiuosi, kad supratote sąvoką. Jei kurdami atsarginę duomenų bazės kopiją vis dar abejojate ar kyla kokių nors problemų, visada galite susisiekti su mumis.

Mes visada esame čia, kad padėtume jums. Galite susisiekti su mumis tiesiogiai per susisiekimo puslapį arba galite tiesiog pakomentuoti žemiau. Būkite saugūs, laikykitės tinklaraščių.

Peržiūrėkite 3 populiariausias „WordPress“ prieglobos paslaugas:

„FastComet“

Pradinė kaina:
2,95 USD


Patikimumas
9.7


Kainodara
9.5


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.7


funkcijos
9.6

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „FastComet“

„Hostinger“

Pradinė kaina:
0,99 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9.3


Draugiškas vartotojui
9.4


Palaikymas
9.4


funkcijos
9.2

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „Hostinger“

A2 talpinimas

Pradinė kaina:
3,92 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

Susiję patarimų straipsniai

 • Kaip ištrinti papildomas duomenų bazės lenteles pašalinus “WordPress” papildinį
  ekspertas
 • Kaip įdiegti “PhpMyAdmin” Ubuntu 18.04 VPS arba skirtame serveryje
  tarpinis
 • Kaip pakeisti „WordPress“ administratoriaus el. Pašto adresą iš „phpMyAdmin“ naudojant „cPanel“
  tarpinis
 • Kaip įjungti viso teksto paiešką „MySQL“ duomenų bazėje
  tarpinis
 • Kaip pakeisti WordPress svetainės URL iš jos duomenų bazės naudojant cPanel
  naujokas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me