Kā atļaut vai noraidīt globālās atļaujas līmeni Joomla 3

Lai jūs varētu iestatīt kontroles līmeņus dažādām vietnes lietotājiem savā vietnē, jums jāizmanto Joomla atļauju iestatījumi. Izmantojot šos atļauju iestatījumus, jūs varēsit iespējot dažādas lietotāju grupas.


Tas viņiem ļauj veikt dažas darbības, kas ietver rakstu izveidošanu un pievienošanu vietnei. Tas, ka viņiem ir šī iespēja, nenozīmē, ka viņiem ir pilnīga pieeja visai vietnei, bet drīzāk ierobežotas iespējas. Šīs atļaujas netiek piešķirtas lietotājiem atsevišķi, bet gan lietotāju grupām.

Tāpēc tas nozīmē, ka, lai lietotājs varētu veikt dažas izmaiņas jūsu vietnē, viņam jāatrodas lietotāju grupā, kurai ir administratīvās atļaujas to darīt. Tālāk rakstā jūs iegūtu vairāk informācijas un skaidrojumus par metodēm un to, kā jūs varat pielāgot atļauju

Iestatījums integrēt dažādas lietotāju grupas, kā arī dažādi konfigurējamie atļauju iestatījumi.

Kā veikt izmaiņas globālajos atļauju līmeņos

Atšķirīgajiem vispārējās atļaujas līmeņiem ir izšķiroša loma jūsu vietnes adminā, jo tie ietekmē visu jūsu vietni. Tie arī ir pamats, uz kuru balstoties tiek noteikti atļauju līmeņi dažādiem atsevišķiem komponentiem. Lai piekļūtu globālajām atļaujām un veiktu izmaiņas, jums rūpīgi jāizpilda šīs darbības.

Pirmais solis: piesakieties savas vietnes servera pusē

Pirmkārt un galvenokārt, jums jāpiesakās vietnes aizmugurē, kas pazīstama arī kā Administrācijas zona, un pēc tam virzieties uz vietu, kur atrodas Globālās konfigurācijas apgabals. Pēc tam pārliecinieties, vai atlasāt cilni ar apzīmējumu Atļaujas un tas parādītu dažādu lietotāju grupu apkopojumu. Ņemiet vērā, ka visi zemāk norādītie globālās atļaujas līmeņi attiecas uz katru atsevišķu lietotāju grupu.

Kā atļaut vai noraidīt globālās atļaujas līmeni Joomla 3

Otrais solis: noklikšķiniet uz lietotāja kategorijas, lai izvēlētos jaunu atļaujas iestatījumu

Lai jūs varētu izvēlēties iestatījumus jaunai atļaujai, jums vajadzētu izvērst kādu no lietotāju grupām tāpat, kā parādīts zemāk redzamajā attēlā.

Kā atļaut vai noraidīt globālās atļaujas līmeni Joomla 3

Ikviens atļauju līmenis lietotājiem ļauj piekļūt dažādām darbībām no jūsu vietnes aizmugures puses, kā arī no priekšējās daļas.

Šīs ir darbības, kuras var veikt:

Vietnes pieteikšanās

Šeit tā ir ļoti būtiska darbība, jo tā izlemj, vai lietotājam ir iespēja pieteikties jūsu vietnes priekšpusē vai nē.

Administratora pieteikšanās

Tas ir arī svarīgi, jo tiek nolemts, vai lietotājam ir iespēja pieteikties, lai piekļūtu jūsu vietnes aizmugurē, vai arī viņš to nevar.

Piekļuve bezsaistē

Bezsaistes piekļuvei ir iespēja ļaut vai liegt lietotājam pieteikties vai apmeklēt vietni, kad tā ir bezsaistes režīmā vai neaktīva..

Supervaldnieks

Šī atļauja neliedz lietotāju grupai piekļūt katrai vietnei jūsu vietnes apgabalā, neraugoties uz jebkuru citu konfigurētu atļauju iestatījumu. Tā ir ļoti spēcīga darbība, jo tā piešķir lietotājam pilnvaras un piekļuvi, kas ir superlietotāju grupas dalībniekiem.

Piekļuves administrēšanas saskarne

Tas piešķir lietotājam tiesības piekļūt visai administrācijas saskarnei. Tas galvenokārt balstās uz jūsu vietnes aizmugurējo zonu, taču tai ir izņēmumi attiecībā uz globālās konfigurācijas apgabalu un iespēju saņemt šo atļauju, tad lietotājam tā dod iespēju apskatīt katru interfeisa zonu. Lai lietotājam būtu iespēja ģenerēt vai rediģēt saturu, kā arī mainīt iestatījumus, iespējams, būs jāpiešķir šīs atļaujas lietotājam.

Izveidot

Šī ir atļauja, kas kontrolē, vai lietotājam ir atļauts izveidot noteiktu Sastāvdaļu, kurai Lietotājs var piekļūt.

Dzēst

Dzēšanas darbība ļauj lietotājiem noņemt vai notīrīt no komponentiem, kuriem viņi var piekļūt, jebkādu saturu, ko viņi uzskata par nevajadzīgu.

Rediģēt

Kā norāda nosaukums, tas ļauj lietotājam veikt jaunas izmaiņas saturā, kuru viņi vēlas rediģēt, tikai tajos komponentos, kuriem viņi var piekļūt. Tagad tas darbojas tādā veidā, ka nav nozīmes tam, kurš ir izveidojis konkrēto saturu. Lietotājs to joprojām var rediģēt.

Rediģēt štatu

Rediģēšanas stāvoklis izlemj, vai lietotājs var veikt izmaiņas tajos komponentos, kuriem viņiem tiek piešķirta atļauja satura stāvoklim. Šī satura stāvokļa izmantošana ir paredzēta, lai izlemtu, vai saturs ir redzams jums piederošajā vietnē. Tagad redzamākajam saturam ir trīs iespējamie stāvokļi. Tie ir šādi: Publicētie, Nepublicētie un Atkritumu stāvokļi.

Rediģēt savu

Rediģēšanas atļauja ir ļoti līdzīga šai pašu rediģēšanai, taču atšķirības ir tādas, ka rediģēšana tikai ļauj lietotājam veikt izmaiņas viņa / viņas veiktajā saturā..

Kā atļaut vai noraidīt vispārējās atļaujas līmeņus

Lai piešķirtu vai noraidītu jebkādu atļauju līmeni jebkurai lietotāju grupai, jums ir jāpiemēro darbības.

1. darbība: noklikšķiniet uz Atlasīt jaunus iestatījumus

Pirmkārt, sadaļā Atļaujas iestatījumi tiek parādīta izvēlņu sērija. Jums vajadzētu noklikšķināt uz marķētās Atlasiet Jauni iestatījumi.. Tas nekavējoties izveidos nolaižamo izvēlni, lai uznirstu. Ir redzamas četru opciju sērijas, un viena ar atzīmi “Atļauts” nozīmē, ka lietotājam ir visas tiesības un brīvība veikt dažas funkcijas šajā atļauju līmenī. Viens, kas norāda vārdu “noliegts”, kā norāda nosaukums, neļauj konkrētajam lietotājam piekļūt šīm darbībām. Vēl vienam ar atzīmi “Nav iestatīts” ir tāds pats darbs kā aizliegtajam. Kad esat to paveicis, pārliecinieties, vai jūsu darbs ir pareizi saglabāts.

Kā atļaut vai noraidīt globālās atļaujas līmeni Joomla 3

2. solis: iestatiet pārvaldnieka un uz elementiem balstītas atļaujas līmeņus

Katram Joomla atbalstītajam pārvaldniekam un elementam ir unikāli iestatījumi, kurus var mainīt papildus vispārējām atļaujām. Tas nozīmē, ka lietotājam tiek nodrošināta pieeja rakstu izveidošanai, rediģēšanai un dzēšanai. Tomēr šai lietotāju kategorijai var būt atļauts rediģēt tikai tos pašreizējos elementus, kas atrodas pārvaldnieka vai komponenta iekšpusē un atrodas rīkjoslas apgabalā.

Varat mainīt katra pārvaldnieka vai elementa atļaujas, atverot cilni ar nosaukumu Opcijas rīkjoslā pārvaldnieka vai elementa iekšpusē.

Kā atļaut vai noraidīt globālās atļaujas līmeni Joomla 3

3. solis: dodieties uz cilni Atļauja

Kopš brīža, kad atrodaties apgabalā Pārvaldnieks vai Komponentu opcijas, dodieties uz cilni Atļaujas. Šī raksta galvenais mērķis ir ilustrēt metodi un darbības, lai rakstu pārvaldniekā nokļūtu šajā apgabalā. Tomēr procedūra ir saistīta ar katru vadītāju vai elementu.

Kā atļaut vai noraidīt globālās atļaujas līmeni Joomla 3

4. solis: iestatiet trīs iestatījumus katram atļaujas līmenim

Lai izvēlētos dažādus atļaujas līmeņus, jums jāvirza šie trīs iepriekš attēlā uzskaitītie iestatījumi. Viņi ir atļauti, mantoti un liegti. Katrs no pārvaldnieka vai elementiem balstītais atļauju līmenis ļauj lietotājam veikt kādu no šīm darbībām. Viņi to var izdarīt no vietnes klienta puses vai no vietnes servera gala. Darbības ietver šādas:

Konfigurēt

Konfigurēt tiek atlasīta tā, kas izlemj, vai lietotājs varēs iegūt ieeju pārvaldniekā un mainīt tā opcijas..

Piekļuves administrēšanas saskarne

Tviņa atļauj visiem lietotājiem caur jūsu vietnes aizmuguri ievadīt pārziņā vai komponentā tikai tad, ja viņi var pieteikties uz aizmuguri atkarībā no jūsu iestatījumiem.

Izveidot, izdzēst, rediģēt, rediģēt stāvokli, & Rediģēt savu

Visi šie elementi šeit darbojas tieši tāpat kā tie darbojas Globālais atļauju līmenis virs. Vienīgā atšķirība ir tā, ka tie attiecas tikai uz konkrētu vadītāju, kuru jūs veicat, ja nepieciešams. Tāpēc jāņem vērā, ka, veicot izmaiņas pārvaldniekā vai komponentā kādai no atļaujām, visi iestatījumi globālajās atļaujās tiks ignorēti..

5. darbība: konfigurējiet atļauju iestatījumus

Ir trīs dažādi iestatījumi, kuriem var pielāgot atļaujas. Tajos ietilpst; iedzimtais, atļautais un pēc tam noliegtais. Iestatījumi ar norādi “Atļauts" nozīmē, ka grupai tiks piešķirta atļauja. Tas, kurš marķēts "Noliegts" no otras puses, nozīmē, ka konkrētajai grupai netiks piešķirta atļauja.

Kā atļaut vai noraidīt globālās atļaujas līmeni Joomla 3

6. solis: piešķiriet kategorijas atļaujas

Varat piešķirt atļaujas dažādām rakstu kategorijām, lai iegūtu lielākas pilnvaras attiecībā uz lietotāja iespējām veikt dažādas darbības, piemēram, rakstus, izveidojot, rediģējot, publicējot un izdzēšot arī tos, kas, šķiet, nav nepieciešami. Jums ir arī šīs pilnvaras, lai dotu lietotājam noteiktā kategorijā iespēju rediģēt vai izveidot, bet noteiktā kategorijā. Tomēr lietotājam nebūtu tādas pašas atļaujas nevienā citā kategorijā.

Šīs atļaujas kategorijām, kuras var piešķirt, ietver:

(i) Izveidot. (ii) Svītrot (iii) Rediģēt. (iv) rediģēšanas štats. (v) Rediģēt savu.

Izņemot tos, kas tiek piemēroti noteiktām kategorijām, tie darbojas arī tieši tā, kā viņi darbojas Raksta vadītājs. Lai kategorijai piešķirtu atļaujas, jums jāvirza uz sadaļu Administrācija, kas tiek dēvēta arī par jūsu vietnes aizmugurējo daļu, un jāpiekļūst Kategoriju pārvaldniekam. Pēc tam noklikšķiniet uz kategorijas, tādējādi to atverot. Pēc tam atlasiet cilni ar nosaukumu “Kategorija atļauja”

Kā atļaut vai noraidīt globālās atļaujas līmeni Joomla 3

7. darbība. Piešķiriet rakstu atļaujas

Dažādi vietnes administratori var ļaut lietotājiem piekļūt atsevišķiem rakstiem. Šis ir ļoti vienkāršs uzdevums, kas nozīmē, ka jādodas uz izstrādājumu pārvaldnieka atrašanās vietu. Kad esat tur noklikšķinājis, noklikšķiniet uz jebkura vēlamā raksta un pēc tam pārejiet uz to, kur atrodas cilne Rakstu atļauja. Šī ir joma, kurā jūs varat dot atļauju dažādām lietotāju grupām.

Secinājums

Tas viss ir nepieciešams Joomla 3 konfigurēšanai, lai atļautu vai noraidītu atļauju. Jums to vajadzētu darīt ērti un nemanāmi savā vietnē. Tomēr, ja jums joprojām ir dažas problēmas, droši rakstiet mums piezīmi. Priecīgu dizainu!

Apskatiet šos top 3 Joomla hostinga pakalpojumus:

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

ChemiCloud

Sākuma cena:
2,76 USD


Uzticamība
10


Cenu noteikšana
9.9


Lietotāju draudzīgs
9.9


Atbalsts
10


Iespējas
9.9

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni ChemiCloud

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

Saistītie padomi

 • Kā pievienot "Izveidot rakstu" Izvēlnes vienības tips un izveidojiet moduli Joomla 3
  starpposms
 • Kā konfigurēt daudzvalodu Joomla vietni
  starpposms
 • Kā sadalīt garu rakstu vairākās saistītās lapās Joomlā!
  starpposms
 • Kā pievienot izvēlnes vienumu, kas norāda uz Joomla rakstu
  starpposms
 • Kā ievietot sarakstu Joomla rakstā
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me