Kā atrisināt Pluggable.php WordPress vietnes failu kļūdas

Kā atrisināt Pluggable.php WordPress vietnes failu kļūdas

Pārvaldot WordPress vietni, jums, iespējams, būs jāpievieno jebkurš pielāgots kods, lai uzlabotu tā funkcijas. Lielākā daļa WordPress lietotāju nav lietotāji, un viņi pirms koda izmantošanas vietējā vidē nepārbauda kodu.


Šāda kļūda noved pie kļūdas rašanās. Faila pluggable.php kļūdas redzēšana nav tik izplatīta, tomēr daudzi lietotāji to pamana, veicot jebkādas izmaiņas savas vietnes PHP kodā..

Kā mēs visi zinām, WordPress ir uz PHP balstīta satura pārvaldības sistēma (CMS), un visas tās tēmas un spraudņi kā kodēšanas valodu izmanto PHP. Ikreiz, kad spraudnis vai motīvs konfliktē, rodas kļūda, un dažreiz tas noved pie faila pluggable.php kļūdas.

Vai esat redzējis šādu kļūdu savā vietnē? Vai jūs joprojām cenšaties izdomāt iemeslus un risinājumus? Ja tā, šī apmācība ir paredzēta jums.

Galvenais pluggable.php faila kļūdas iemesls ir tad, kad jauna funkcija nespēj apstrādāt WordPress noklusējuma funkciju ignorēšanu..

Pluggable.php ir viens no galvenajiem WordPress failiem, kas nozīmē, ka ir kaut kas cits, kas ir pretrunā ar šī faila dabisko izturēšanos.

Kā izskatās faila pluggable.php kļūda un kā to labot?

Lielākoties kļūda sastāv no ceļa, no kura tā tiek ģenerēta. Kā jau minēju iepriekš, pluggable.php ir WordPress pamatfails, un jums to nevajadzētu rediģēt.

Tātad, jums ir jāsaprot, kā izskatās kļūda un ko tā atspoguļo. Ļaujiet man parādīt jums piemēru:

Brīdinājums: Nevar mainīt galvenes informāciju – galvenes jau ir nosūtījušas (izvade sākta /home/username/yoursite/wp-content/themes/themename/functions.php:1091) mapē / home / lietotājvārds / jūsu vietne / wp-iekļauj / pluggable. php 1280. rindā

Failā pluggable.php ir brīdinājums, kas norāda uz līnijas numuru 1280. Lielākā daļa cilvēku pieļauj šo kļūdu un sāk rediģēt šo failu.

Ja jūs skatāties uzmanīgi, ir arī cits ceļš, kas sastāv no jūsu WordPress motīva files.php faila. Ja esat pievienojis pielāgotu koda fragmentu, jums tas jāpārbauda vēlreiz.

Ja esat instalējis jaunu spraudni, kas ignorē pašreizējo funkciju, mēģiniet to atspējot. Iespējams, ka failos function.php ir papildu vieta.

Visticamāk, noslēdzošajos un beigu PHP tagos.

Piemēram, beigu tagā redzat papildu vietu šādi: php ?>

Ļaujiet man parādīt vēl vienu kļūdas piemēru.

Brīdinājums: Nevar mainīt galvenes informāciju – galvenes jau ir nosūtījušas (izvade sākta /home/username/yoursite/wp-content/plugins/plugin-name/plugin-file.php:1091) mapē / home / lietotājvārds / yoursite / wp- iekļauj / pluggable.php 1280. rindā

Ja pārbaudāt ceļu, kurā minēts līnijas numurs 1091, tas norāda uz spraudni, kas nozīmē, ka jums jāpārbauda spraudnis, kas rada kļūdu.

Ne visi spraudņi ir labi kodēti. Oficiālajā WordPress spraudņu krātuvē ir pieejams tonnas trešo pušu spraudņu. Un visbiežāk, kad WordPress kodols tiek atjaunināts, spraudnis sāk konfliktēt savu veco kodēšanas standartu dēļ.

Iespējams, ka spraudnis ir pretrunā ar visiem citiem jūsu izmantotajiem spraudņiem. Kaut arī WordPress spraudņi ir noderīgi, taču dažreiz tie var būt liela problēma sliktā kodētā standarta dēļ.

Kur jūs varat pamanīt pluggable.php faila kļūdu?

Esmu pārliecināts; jūs vēlaties uzzināt vairāk par faila pluggable.php kļūdu. Tas ir tāpēc, ka katrai kļūdai ir sava vieta, lai parādītu brīdinājuma ziņojumu.

Faila pluggable.php kļūda var sabojāt vietni, un jūs redzat tikai brīdinājuma ziņojumu, kuru es minēju iepriekš. Atkarībā no konfliktiem ar WordPress funkcijām, iespējams, varēsit pieteikties administratora informācijas panelī un redzēt kļūdu.

Galvenokārt, kopējot un ielīmējot jebkuru pielāgotā koda fragmentu bez pārbaudes, tas rada šādu problēmu. Tāpēc vienmēr ir labi iestatīt vietējo vidi, izmantojot XAMPP, WAMP, MAMP vai Local by Flywheel.

Tāpat kā baltajā nāves ekrānā, katrā vietnes lapā var redzēt faila pluggable.php kļūdu, kas nozīmē, ka ikreiz, kad mēģināt atvērt jebkuru vietnes lapu, tiek parādīts tikai brīdinājuma ziņojums..

Kā izskatās kļūdas ziņojums, kad tas notiek WordPress motīva dēļ?

Lai arī daudzi tēmu izstrādātāji ir sākuši tēmu izstrādi, izmantojot React un citas valodas, bāze paliek PHP, jo tieši tā darbojas WordPress funkcijas.

Tāpat kā spraudnis, arī WordPress tēma var radīt faila kļūdu pluggable.php. Piemēram, līdzīgi kā pirmā kļūda, kuru es minēju iepriekš, citā failā var būt arī cita kļūda.

Ļaujiet man parādīt kā.

Brīdinājums: Nevar mainīt galvenes informāciju – galvenes jau ir nosūtījušas (izvade sākta /home/username/yoursite/wp-content/themes/themename/admin-functions.php:1191) mapē / home / lietotājvārds / jūsu vietne / wp-iekļauj / pluggable.php 1240. rindā

Kā redzat, uz līnijas numuru 1191 ir ceļš, taču tas atšķiras no parastā brīdinājuma ziņojuma, ko saņemat, pievienojot pielāgota koda fragmentu funkcijaiphp..

Tas ir tāpēc, ka tagad ir atšķirīgs fails. Jums var rasties jautājums, ka function.php ir vienīgais fails, kurā ir WordPress funkcijas.

Bet nevajadzētu ignorēt to, ka katrs WordPress izstrādātājs ir atšķirīgs, un daži varētu vēlēties saglabāt noteiktas sadaļas funkcijas citā failā, kas darbojas kā function.php fails.

Piemēram, funkcijas, kas kontrolē iebūvēto motīva pielāgoto paneli, atrodas failā admin-function.php. Tātad, kļūdas ziņojumā ir minēts šis fails.

Kā vislabāk novērst pluggable.php faila kļūdu?

Neatkarīgi no tā, vai tas notiek WordPress motīva, spraudņa vai pielāgota koda dēļ, kuru kopējāt un ielīmējāt, jums nekad nevajadzētu rediģēt failus aktīvajā vietnē.

Pirmais un vissvarīgākais solis ir dublēt jūsu WordPress vietni un tās datu bāzi, izmantojot cPanel, FTP vai tādu spraudni kā UpdraftPlus.

Ja vainīgais ir tēma vai spraudnis, atinstalējiet tos un pārbaudiet vietējā vidē vai citā demonstrācijas vietnē.

Ja brīdinājuma ziņojumā tiek parādīts kļūdas ceļš uz function.php failu, kur nesen pievienojāt pielāgoto kodu, jums tas jānoņem, jāizdzēš pārlūka kešatmiņa un mēģiniet vēlreiz.

Secinājums

Faila pluggable.php kļūdas atrisināšana ir diezgan vienkārša, ja saprotat tā cēloni. Kā es minēju šajā rakstā, galvenā atslēga faila atrašanai, kas rada kļūdu, ir ceļa pārbaude.

Aizmirstiet par ceļu, kas norāda uz failu pluggable.php, jo jums nevajadzētu to rediģēt. WordPress pamata faili darbojas labi, tas ir spraudnis vai motīvs, kas ir pretrunā ar galveno.

Es ceru, ka jūs viegli varat atrisināt faila pluggable.php kļūdu.

Saistītie padomi

 • Kā salabot mērķa mapi, WordPress vietnē jau pastāv kļūda, izmantojot cPanel
  starpposms
 • Kā, izmantojot cPanel, atrisināt pārāk lielu kļūdu 413 pieprasījuma entītijā
  starpposms
 • Kā noteikt "Trūkst pagaidu mapes" Kļūda WordPress vietnē, izmantojot cPanel
  starpposms
 • Kā salabot pārāk daudz novirzīšanas problēmu WordPress vietnei
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me