Kā atrisināt WordPress vietnes kļūdu “Maksimālais izpildes laiks pārsniegts”

Kā jūs jūtaties, ja, atjauninot WordPress motīvu vai kādu no spraudņiem, rodas kļūda? Vai nav tik postoši, kad šķiet, ka viss sabruks?


Lielākā daļa WordPress lietotāju satraucas, saskaroties ar maksimālo izpildes laiku, kas pārsniedz kļūdu, viņi pat nemēģina noskaidrot tā iemeslus un risinājumus.

Katru reizi, kad dzirdu kāda cilvēka sūdzību, es vienmēr cenšos izdomāt, vai persona ir pielikusi pūles vai nē. Cilvēkiem, kas nav techie, iegūt šādu kļūdu ir murgs.

Šajā rakstā jūs uzzināsit iemeslus un iespējamo risinājumu, kā tos novērst "maksimālais izpildes laiks pārsniedz" kļūda.

Ļaujiet man sākt izskaidrot. WordPress ir uz PHP balstīta platforma, un, lai aizsargātu tīmekļa servera ļaunprātīgu izmantošanu, tīmekļa mitināšanas kompānijas nosaka ierobežojumus PHP skriptu izpildei.

Ja WordPress tēma prasa vairāk laika nekā iestatītais limits, rodas kļūda.

Atkarībā no jūsu tīmekļa mitināšanas PHP izpildes laiks var atšķirties. Kā jūs zināt, daži cilvēki dod priekšroku pārvaldītam mitināšanai nevis dalītam mitināšanai, jo pārvaldītajam mitināšanai ir vairāk resursu.

Lai labotu šo kļūdu, jums jāpalielina izpildes termiņš.

Izmantojiet .htaccess failu, lai labotu maksimālā pieļaujamā izpildes laika kļūdu

Reizēm jūs saskaraties ar .htaccess faila izmantošanu, jo tas ir viens no redzamākajiem failiem jūsu WordPress direktorijā.

Ja jums rodas jautājums par izvairīšanos no koda rediģēšanas, varat arī izmantot spraudni, lai palielinātu izpildes termiņu. Mēģiniet pārsniegt WP maksimālo izpildes laiku.

Bet, ja jūs varat novērst problēmu, pievienojot vienam no failiem nelielu kodu, jums nav nepieciešams papildu spraudnis.

Kā saka cilvēki, vairāk spraudņu noved pie lēnākas vietnes, un es esmu pārliecināts, ka jūs to nevēlaties. Tāpēc koncentrējieties uz .htaccess failu.

Veiciet šīs darbības.

1. solis

Piesakieties tīmekļa mitināšanas kontā un atveriet cPanel, meklējiet Failu menedžeris ikona zem failiem. Tā ir viena no visbiežāk izmantotajām sadaļām.

Kā atrisināt

Visi jūsu vietnes dati ir pieejami failu pārvaldniekā.

2. solis

Jums jāpārliecinās, vai atverat public_html/ saknes direktorijs, kur atrodas jūsu vietnes dati.

Kā atrisināt

Ja novēršat papildinājuma domēna vai apakšdomēna problēmu, iespējams, jāatrod pareizā mape. Bet, ja serverī ir tikai viena vietne, jūs varat redzēt visus failus un mapes, ieskaitot .htaccess failu.

3. solis

Ar peles labo pogu noklikšķiniet, lai rediģētu, vai arī varat izmantot Rediģēt opcija tiek parādīta horizontālajā navigācijas izvēlnē.

Kā atrisināt

4. solis

Serverim ir nepieciešams apstiprinājums, lai rediģētu failu, parādot uznirstošo logu. Klikšķis Rediģēt un jums parādīsies jauna cilne, tā sastāv no jūsu WordPress vietnes, tostarp daudzu citu, pārrakstīšanas noteikumiem.

5. solis

Pievienojiet kodu iepriekš # End WordPress.

php_value max_execution_time 300

Šis kods palielina PHP izpildes laiku līdz 300 sekundēm. Klikšķis Saglabāt izmaiņas no augšējā kreisā stūra un mēģiniet pārbaudīt savu vietni.

Ja viss darbojas, apsveicam, jūs esat veiksmīgi fiksējis kļūdas pārsniegtā maksimālā izpildes laika vērtību, bet, ja jūs joprojām to saņemat, jūs varat aizstāt 300 ar 600.

Dažreiz spraudņa atjaunināšana vai kāds cits PHP skripts prasa vairāk laika, nekā paredzēts. Ja nekas nedarbojas, sazinieties ar sava tīmekļa mitināšanas klientu atbalsta dienestu, dažreiz uzņēmums neatļauj saviem lietotājiem mainīt noklusējuma iestatījumus.

Es atceros, kad mēģināju palielināt noklusējuma faila augšupielādes laiku WordPress, kods tika noraidīts. Pārliecinieties, ka tas nenotiek ar jums.

Vai tas nav kūkas gabals, lai labotu kļūdu

WordPress var šķist sarežģīta, taču, tiklīdz esat galā, varat viegli atrast risinājumu gandrīz visām kļūdām. Es saprotu, ka cilvēkiem, kas nav tehniķi, ir grūti tikt galā ar kodiem, bet viņi vismaz var kopēt un ielīmēt.

Es kādreiz biju tāds kā visi pārējie, baidoties no kodiem, pat ja jums nepatīk rīkoties ar tiem, jums vajadzētu saprast, ka jāzina par .htaccess failu.

Izmantojot .htaccess, jūs varat labot lielāko daļu parasto WordPress kļūdu. Pēdējo pāris gadu laikā tīmekļa mitināšanas uzņēmumi ir padarījuši ērtu piekļuvi tam, izmantojot cPanel.

Secinājums

Es ceru, ka esat sapratis nepieciešamību palielināt PHP izpildes termiņu. Ja jums liekas, ka ar 300 sekundēm nepietiek, varat aizstāt vērtību līdz 600.

Bet, ja jūs domājat praktiski, neviena PHP skripta izpilde prasa 5 minūtes. Pārliecinieties, ka jūsu vietne netiek apdraudēta. veiksmi.

Pārbaudiet šos top 3 WordPress mitināšanas pakalpojumus:

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

Hostinger

Sākuma cena:
0,99 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.3


Lietotāju draudzīgs
9.4


Atbalsts
9.4


Iespējas
9.2

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni Hostinger

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

Saistītie padomi

 • Kā salabot WordPress vietnes attēlu augšupielādes problēmu, izmantojot FTP
  jauniņais
 • Kā noteikt maksimālo pieļaujamo izpildes laiku, izmantojot kļūdu wp-config.php
  starpposms
 • Kā deaktivizēt visus spraudņus, izmantojot phpMyAdmin
  starpposms
 • Kā salabot mērķa mapi, WordPress vietnē jau pastāv kļūda, izmantojot cPanel
  starpposms
 • Kā mainīt vietnes URL, nepiekļūstot wp-admin panelim
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me