Kā iespējot WordPress kļūdu žurnālus, izmantojot wp-config.php


Ja esat parasts WordPress lietotājs, iespējams, esat dzirdējis par wp-config.php un to, cik svarīga tā ir jūsu vietnei. Tas ne tikai kontrolē datu bāzes savienojumu, bet arī palīdz atrast kļūdas un novērst tās.

Fails sastāv no dažiem WordPress iestatījumiem, kas atbild par savienojuma izveidi starp vietnes datiem un tā datu bāzi.

Bet, ja vēlaties novērst vietnes problēmu, jums jāveic dažas sarežģītas darbības. Iespējojiet WordPress kļūdu žurnālus wp-config.php, kas palīdz uzzināt resursus, kas rada kļūdas.

Jums var rasties jautājums, vai ir kaut kas, ko persona, kas nav tehniska persona, nevar iztikt bez kodēšanas. Jūs varat veikt šādu uzdevumu, definējot divas lietas.

Šajā apmācībā jūs iespējot WordPress kļūdu žurnālus, izmantojot wp-config.php. Esmu pārliecināts, ka jūs jau esat rediģējis failu iepriekš.

Varat izmantot FTP kontu vai tieši piekļūt cPanel. Es dodu priekšroku cPanel, jo daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi drošības apsvērumu dēļ nepiedāvā piekļuvi FTP.

Izmantojiet cPanel, lai rediģētu wp-config.php

Kā vienmēr, jums var rasties jautājums, vai cPanel izskatās vienādi visiem. Katram uzņēmumam ir sava zīmola vērtība, zīmola krāsa, un viņi cenšas visu iespējamo, lai tos uzturētu.

Tātad, dizaina izkārtojums var būt atšķirīgs, taču cPanel vispārējā koncepcija nemainās, jo tā ir programmatūra.

Ļaujiet man iziet soli pa solim procesu.

1. darbība:

Kā parasti, jums jāpiesakās cPanel kontā, kuru nodrošina jūsu tīmekļa mitināšana. Meklēt Faili ‘ sadaļa, kas sastāv no failu menedžeris ikona.

Kā iespējot WordPress kļūdu žurnālus, izmantojot wp-config

Ja izmantojat Bluehost, Siteground, Inmotionhosting, Hostinger un jebkuru no labākajiem mitināšanas pakalpojumiem, varat viegli atrast failu pārvaldnieku.

2. darbība:

Daži uzņēmumi ļauj jums izvēlēties direktoriju, kuru vēlaties atvērt, pirms failu pārvaldnieka atvēršanas parādot uznirstošo logu.

Bet, ja tieši redzat failus un mapes, iespējams, ka atrodaties mājas direktorijā. Bet saturs ir pieejams public_html vai saknes direktorijā.

Kā iespējot WordPress kļūdu žurnālus, izmantojot wp-config

Klikšķiniet uz public_html no kreisās puses sānjoslas.

3. darbība:

Ja serverī mitināt vienu vietni, varat to atrast wp-config.php fails saknes direktorijā. Bet, ja mitināt vairākas vietnes, jums jāatver domēna mape, kurā atrodas WordPress instalēšana.

Kā iespējot WordPress kļūdu žurnālus, izmantojot wp-config

Ar peles labo pogu noklikšķiniet failā un izvēlieties Rediģēt opcija. Kā vienmēr, jūs varat izmantot arī standarta opciju Rediģēt no cPanel galvenās navigācijas izvēlnes.

4. darbība:

Parādās uznirstošais kods kodēšanas apstiprināšanai. Noklikšķiniet uz Rediģēt pogu, lai turpinātu.

Kā iespējot WordPress kļūdu žurnālus, izmantojot wp-config

5. darbība:

Tīmekļa pārlūkā tiek atvērta jauna cilne, kurā varat redzēt faila kodus. Jums jākopē un jāielīmē kods, kas parādīts zemāk.

definēt (‘WP_DEBUG’, taisnība);

Iespējams, ka failā ir redzams līdzīgs kods, kurā parametrs ir nepatiess, nevis patiess. Iepriekš parādītā līnija ļauj WordPress atkļūdot.

Bet problēma ir tā, ka jums nav jāredz koda sintakse jūsu wp-admin apgabalā. Tagad, lai pieteiktos kļūdas, jums jāpievieno vēl viena koda rinda.

define (‘WP_DEBUG_LOG’, patiess);

Noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas pogu.

Tagad, ja vēlaties pārbaudīt pieteikšanās kļūdu, dodieties uz wp-content mapi, un jūs varat redzēt jaunu failu "debug.log", varat lejupielādēt failu un paātrināt problēmu novēršanas procesu.

Kā iespējot WordPress kļūdu žurnālus, izmantojot wp-config

Nebija tik viegli iespējot WordPress kļūdu žurnālus

Šad un tad cilvēki sāk pieļaut tik daudz kļūdu. Un jūs zināt, ka lielākā daļa WordPress lietotāju nav lietotāji, un viņi, iespējams, daudz satrauc.

Bet, ja jūs iziet katru soli, jūs varat saprast, ka pat iesācējs to var novērst. WordPress kļūdu žurnālu iespējošana, izmantojot wp-config.php, ir vienkārša.

Secinājums

Jūs esat rediģējis failu pāris reizes, taču esmu pārliecināts, ka neesat pamanījis atkļūdošanas kodu. Nu, tagad jūs zināt, kas tas ir un kā jūs to varat iespējot.

Ja jūs to nesaprotat, WordPress kļūdas risinājums var būt milzīgs. Un es ceru, ka esat sapratis kļūdu žurnālu iespējošanas jēdzienu.

Pārbaudiet šos top 3 WordPress mitināšanas pakalpojumus:

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

Hostinger

Sākuma cena:
0,99 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.3


Lietotāju draudzīgs
9.4


Atbalsts
9.4


Iespējas
9.2

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni Hostinger

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

Saistītie padomi

 • Kā instalēt un konfigurēt WP super kešatmiņas spraudni vietnē WordPress
  jauniņais
 • Neizdevās atvērt straumes kļūdu
  starpposms
 • Kā atrisināt "Maksimālais izpildes laiks pārsniegts" WordPress vietnes kļūda
  starpposms
 • Kā nomainīt WordPress administratora e-pasta adresi no phpMyAdmin, izmantojot cPanel
  starpposms
 • Kā uzsākt tiešsaistes veikalu WordPress platformā
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me