Kā iestatīt SSL / TLS šifrēšanu Magento

Magento ir atvērtā koda e-komercijas platforma, kas izstrādāta, lai piedāvātu pielāgojamu un elastīgu iepirkumu grozu sistēmu. Tā ir jaudīga platforma, kas tiešsaistes tirgotājiem ļauj kontrolēt veikalu saturu, funkcionalitāti un izskatu. Lietojumprogramma pilnvaro e-komercijas tirgotājus pieņemt un apstrādāt kredītkaršu maksājumus tiešsaistē.


Šī iemesla dēļ Magento veikalam, apstrādājot šo sensitīvo klientu informāciju, jāievēro visi Maksājumu karšu nozares (PCI) noteikumi. Viens no PCI pamatnoteikumiem pieprasa, lai visi klientu privātie dati un personiskā informācija tiktu apstrādāta šifrētā kanālā. Labākais visu kanālu šifrēšanas veids ir droša drošības slāņa (SSL) un hiperteksta pārsūtīšanas protokola (HTTPS) tehnoloģiju instalēšana jūsu Magento veikalā..

Ja vēlaties palielināt sava Magento veikala drošību, esat nokļuvis pareizajā lapā. Šis padziļinātais ceļvedis ir izveidots, lai palīdzētu konfigurēt SSL Magento veikalā un novirzīt visu HTTP trafiku uz drošo HTTPS protokolu.

Sāksim!

Īpaša piezīme: Daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumi piedāvā viena klikšķa Magento instalēšanu, bet daži piedāvā daudz vairāk: Magento 24 stundu diennakts tehniskais atbalsts, ikdienas atjauninājumi un dublējumi, veidnes utt. Skatiet mūsu labāko Magento mitināšanas pakalpojumu pārskatu lapu, lai atrastu labākos Magento resursdatorus, ieskaitot ekspertu un lietotāju atsauksmes.

1. darbība: ģenerējiet CSR un privāto atslēgu

SSL sertifikātu nevar veiksmīgi konfigurēt bez šādiem komponentiem:

 • Sertifikātu parakstīšanas pieprasījums (CSR)
 • Privātā atslēga
 • Publiskā atslēga

Instalēšanas procesam bez grūtībām ģenerējiet CSR un privāto atslēgu uz servera.

Pieteikšanās cPanel

Dodieties uz Drošība cilni un atveriet SSL / TLS ikona.

Kad esat atvēris SSL / TLS ikonu, dodieties uz Sertifikātu parakstīšanas pieprasījums (CSR)

Atrodiet Ģenerējiet jaunu DRS

Izvēlieties Ģenerējiet jaunu 2048 bitu atslēgu, un sniedz visu nepieciešamo informāciju. Pārliecinieties, ka esat iesniedzis tikai pareizu informāciju par domēnu, pilsētu & Valsts, valsts, uzņēmums, uzņēmuma nodaļa, e-pasts, apraksts un ieejas frāze. Klikšķis Ģenerēt

Parādīsies logs ar ģenerēto CSR kodu. Izveidojiet šī koda kopiju un saglabājiet to. Jūs to izmantosit, lai “aktivizētu” SSL sertifikātu.

Privātais tiek ģenerēts vienlaicīgi ar CSR.

2. solis: Iegūstiet savu SSL sertifikātu un instalējiet to

Kad esat ģenerējis CSR un privāto atslēgu, nākamais solis ir jūsu ideālā SSL sertifikāta pirkšana. Izrakstīšanās procesa laikā jums tiks lūgts iesniegt iepriekš izveidoto CSR. Pēc tam SI aktivizēs jūsu sertifikātu pirms sertifikātu failu (jūsu domēns.com.ctr un starpnieks.crt) nosūtīšanas..

Lai instalētu sertifikātu, piesakieties savā

Izvēlieties Pārvaldiet SSL vietnes

Kopējiet visu sertifikāta kodu attiecīgajos laukos un pēc tam noklikšķiniet uz Instalēt sertifikātu pogu

Pirms pārejat pie nākamās darbības, pārbaudiet, vai jūsu SSL (Secure Socket Layer) sertifikāts ir veiksmīgi instalēts.

3. solis: konfigurējiet MAGENTO

Tagad jūsu serveros ir veiksmīgi instalēta un konfigurēta SSL sertifikāts. Nākamais solis ir mainīt Magento platformas iestatījumu, lai izmantotu SSL.

Piesakieties Magento, izmantojot administratora paroli un lietotājvārdu.

Kad esat pieteicies, dodieties uz Sistēma pogu. Noklikšķiniet uz šīs cilnes; parādīsies nolaižamā izvēlne. Izvēlieties konfigurācija, pēc tam kreisajā joslā noklikšķiniet uz Vispārīgi. Parādīsies nolaižamā izvēlne ar daudzām iespējām, atlasiet Web opcija.

Tīmekļa sadaļā mūsu interešu joma ir droša platība. Atlasiet Pamata URL Sadaļas lauks un pārveidojiet to, lai iekļautu HTTPS // jūsu mājas lapas forma. Turklāt atzīmējiet Izmantot URL admin un Izmantojiet vietrādi URL nolaižamās izvēlnes līdz “jā” opcijai.

Noklikšķiniet uz Saglabāt konfigur pogu, lai pabeigtu konfigurāciju. Tagad viss Magento veikals ir pilnībā konfigurēts, lai izmantotu drošos HTTPS URL. Viss, ieskaitot visas lapas, kurās apkopojat un iesniedzat sensitīvu informāciju, ir pareizi šifrēts. Lai to apstiprinātu, apmeklējiet savu Magento veikalu, izmantojot veco HTTP URL, ja jūs automātiski esat novirzīts uz drošo HTTPS // URL, īkšķi! Viss ir kārtībā.

4. darbība. ATTIECĪBU KONFIGŪRĒŠANA HTTPS PAGE

Jūsu Magento vietne ir iestatīta automātiski novirzīt Web lapas uz SSL. Tas neizslēdz nepieciešamību pēc unikālām novirzīšanām, lai samazinātu jūsu Magento vietnes slodzi. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Apache vai NGINX, novirzīšanas iestatīšana ir ļoti vienkārša.

Ja izmantojat NGINX, aizstājiet URL struktūru ar šādu kodu:

No otras puses, ja jūs izmantojat Apache, izmantojiet šo kodu:

5. solis: atjauniniet visas iekšējās saites uz drošiem HTTPS vietrāžiem URL

Lai gan Magento veic visu darbu, lai mainītu iekšējās saites uz HTTPS, dažas no tēmām neaptver katru saiti. Turklāt dažas no saitēm, kuras jūs manuāli modificējāt, iespējams, netiks automātiski pārslēgtas no vecā HTTP uz HTTPS protokolu. Ir svarīgi atjaunināt visas iekšējās saites uz HTTPS URL, lai atvieglotu slodzi uz jūsu serveri, lai palielinātu vietnes ātrumu un uzlabotu meklētājprogrammu klasifikāciju..

Lai precīzi noteiktu visas vecajā HTTP protokolā iestatītās iekšējās saites, mēs izmantosim programmatūru ar nosaukumu Kliedzoša varde. Jums nav jāpērk lietojumprogramma; tā bezmaksas versija ir vienāda ar uzdevumu.

 • Instalējiet kliedzošu vardi.
 • Atveriet kliedzošo vardi. Kopējiet un ielīmējiet Magento vietnes URL (mājas lapu) Ievadiet URL apgabalu, pēc tam noklikšķiniet uz sākt.
 • Risinājums pārmeklēs visus vietrāžus URL jūsu Magento vietnē. Kad progress sasniedz 100% atzīmi, noklikšķiniet uz iekšējais pogu.
 • Atlasiet Adrese , lai visus HTTP vietrāžus URL saliktu vienā grupā. No saraksta atlasiet pirmo URL.
 • Screaming Frog loga apakšā noklikšķiniet uz Saites cilne.
 • Apakšējā logā parādīsies to lapu saraksts, kurās ir saites uz izvēlēto HTTP URL. Izmantojiet šos datus kopā ar informāciju par NO un Enkura teksts kolonnas, lai atjauninātu visas saites uz HTTPS.
 • Kad esat pabeidzis, jūs varat vēlreiz izpildīt Screaming Frog instrukcijas, lai mirgotu visi atlikušie HTTP URL.

Visu iekšējo saišu atjaunināšana uz HTTPS ir svarīga, ja, pārejot uz HTTPS, vēlaties iegūt kādas SEO priekšrocības.

Secinājums

Šī ir visaptveroša rokasgrāmata, kas izstrādāta, lai jūs apgādātu ar visu nepieciešamo, lai veiksmīgi uzstādītu HTTPS / SSL Magento vietnē. Ja jūsu vietne neizmanto HTTPS / SSL tehnoloģiju, jūs pieļaujat lielu kļūdu. Izejiet ārā un dariet to iespējami drīz, pirms situācija nonāk ārpus kontroles. Šī tehnoloģija ir obligāta, un tai vajadzētu būt jūsu pirmajai aizsardzības līnijai, lai aizsargātu jūsu vietni un apmeklētāju datus.

Iepazīstieties ar 3 populārākajiem Magento hostinga pakalpojumiem:

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

ScalaHosting

Sākuma cena:
4,95 USD


Uzticamība
9.4


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.5


Atbalsts
9.5


Iespējas
9.4

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni ScalaHosting

Saistītie padomi

 • Kā Joomla iestatīt SSL / TLS (HTTPS) šifrēšanu
  jauniņais
 • Kā instalēt Magento Cpanel
  jauniņais
 • Kā iestatīt SSL / TLS šifrēšanu Drupal
  starpposms
 • Kā iestatīt SSL / TLS (HTTPS) šifrēšanu Drupal
  jauniņais
 • Kā salabot lēnu Magento 2 vietni
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me