Kā instalēt Magento Cpanel

Magento ir viena no labākajām e-komercijas programmatūras lietojumprogrammām, kas nodrošina tūkstošiem tiešsaistes veikalu darbību. Atvērtā koda platforma darbojas no mākoņa un ir uzrakstīta PHP un MySQL. Ja vēlaties sava interneta veikala elastīgumu un ātru novatorisku iepirkumu grozu, tad Magento vajadzētu būt jūsu pirmajai izvēlei.


Jūs varat instalēt Magento manuāli, lejupielādējot jaunāko versiju no magento.com vietnes. Tomēr, ja jūsu mitināšana atbalsta cPanel, procedūra ir diezgan vienkārša un skaidra. Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā instalēt Magento, izmantojot automātisko skriptu instalētāju.

Īpaša piezīme: ir mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas specializējas Magento hostinga pakalpojumos. Šādi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji bieži piedāvā svarīgas funkcijas un atbalsta iespējas, kas uzlabos jūsu Magento pieredzi un jūsu biznesa sniegumu.

Priekšnosacījumi

 • Domēna vārds, piem. www.example.com
 • Tīmekļa mitināšanas konts, kas atbalsta Cpanel, PHP un MySQL
 • Cpanel lietotājvārds un parole.

1. darbība: palaidiet cPanel no tīmekļa pārlūka

Apmeklējiet savu cPanel kontu no sava tīmekļa pārlūka. Lai to izdarītu, tūlīt pēc sava domēna nosaukuma pievienojiet “/ cpanel”. Piemēram, ja jūsu domēna nosaukums ir “www.example.com”, ierakstiet “www.example.com/panelis”. Alternatīvi, pēc sava domēna nosaukuma varat vienkārši pievienot “: 2083” (piemēram, www.example.com:2083).

Atcerieties aizstāt vietni “example.com” ar primāro domēnu, kas saistīts ar jūsu mitināšanas kontu. Pēc tam ievadiet savu cPanel lietotājvārdu un paroli, lai pieteiktos.

2. solis: atrodiet Softaculous Apps Installer

Kad atrodaties cPanel informācijas panelī, atrodiet “softaculous Apps Installer”, meklēšanas lodziņā ierakstot frāzi un noklikšķiniet uz Softaculous ikonas, kā parādīts zemāk:

3. solis. Atrodiet Magento no Softaculous informācijas paneļa

Jūs varat instalēt desmitiem lietotņu un tīmekļa programmatūras lietojumprogrammu tieši no vienkāršā informācijas paneļa. Papildinājumu bibliotēka automatizē procesu, tādējādi novēršot manuālu instalēšanu.

Dīvainībā skripti ir grupēti kategorijās, lai tiem būtu viegli piekļūt. Kreisajā rūtī sadaļā E-komercija atrodiet Magento. Pēc tam labajā rūtī noklikšķiniet uz pogas Instalēt tūlīt, kā parādīts zemāk:

4. solis: Magento programmatūras iestatīšana

Nākamajā ekrānā tiks parādīta programmatūras iestatīšanas lapa Magento instalācijas pielāgošanai. Pirmkārt, jums jāizvēlas programmatūras versija, kuru vēlaties instalēt. Izmantojiet lielāko numuru nolaižamajā lodziņā, lai jūs varētu saņemt jaunāko versiju.

Protokolā vislabākais ir “https: // www”, jo gandrīz visos gadījumos jums būs nepieciešams SSL sertifikāts, lai šifrētu klientu informāciju jūsu interneta veikalā..

Pēc tam sarakstā izvēlieties domēna vārdu. Ja instalējat Magento apakšdirektorijā (piemēram, www.example.com/magento), laukā In Directory ievadiet direktorijas nosaukumu. Atstājiet CRON darba iestatījumus neskartus, kā parādīts zemāk:

Vietnes iestatījumos ievadiet vēlamo administratora ceļu. Šis ir ceļš, kā no pārlūka piekļūt Magento administrēšanas apgabalam. Piemēram, ja vēlaties, lai administratora ceļš būtu atrodams vietnē www.example.com/magento-admin, šajā laukā vienkārši ievadiet vārdu “magento-admin”..

Iespējojiet testa datus, atzīmējot izvēles rūtiņu “Paraugu dati”.

Pēc tam izvēlieties vēlamo lietotājvārdu, paroli (pievienotajai drošībai izmantojiet gan ciparu, gan simbolus, gan mazos un lielos burtus), vārdus un e-pasta adresi un noklikšķiniet uz pogas Instalēt, kā parādīts zemāk:

Softaculous pārbaudīs iesniegtos datus un pabeigs instalēšanu

Visbeidzot, jūs varat apmeklēt savu Magento e-komercijas vietni vai apmeklēt administratora lapu, lai sāktu produktu pievienošanu.

Secinājums

Tas ir viss, kad runa ir par Magento instalēšanu no cPanel. Tagad jūs varat sākt pārdot klientus. Atcerieties, ka savam interneta veikalam vajadzētu pievienot vai importēt visus produktus, ieskaitot kategorijas. Turklāt pilnībā funkcionējošai vietnei jums būs jāiestata piegādes un apmaksas veidi.

Iepazīstieties ar 3 populārākajiem Magento hostinga pakalpojumiem:

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

ScalaHosting

Sākuma cena:
4,95 USD


Uzticamība
9.4


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.5


Atbalsts
9.5


Iespējas
9.4

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni ScalaHosting

Saistītie padomi

 • Kā instalēt OsCommerce savā cPanel mitināšanas kontā
  jauniņais
 • Kā iestatīt SSL / TLS šifrēšanu Magento
  starpposms
 • Kā salabot lēnu Magento 2 vietni
  starpposms
 • Kā iestatīt WordPress e-komercijas vietni, izmantojot spraudni Woocommerce
  starpposms
 • Kā instalēt OpenCart, izmantojot cPanel
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me