Kā instalēt Microsoft administrēšanas pakotni IIS 7

Šajā rakstā mēs nodrošināsim mitinātājiem visu informāciju par to, kā Microsoft administrēšanas pakotni izmantot viņu mitināšanas operācijās un iestatījumos. Tālāk redzamajā ekrānuzņēmumā ir parādītas svaigas moduļa ikonas, kas atrodas IIS pārvaldniekā pēc administrācijas pakotnes instalēšanas. Administrācijas pakotne viesmīlniekiem un viņu klientiem piedāvā IIS pārvaldnieka elementu kolekciju, kas viņiem nepieciešama, lai iesaistītos šādos uzdevumos:


 • Lai rediģētu servera konfigurācijas iestatījumu iestatījumus. Tomēr šo uzdevumu atļauj tikai administratori.
 • Apieties un rūpēties par FastCGI konfigurācijām.
 • Apieties ar ASP.NET autentifikāciju.
 • Pārvaldīt pielāgotas kļūdas.
 • Rakstīt un pielāgot HTTP pieprasījuma filtrēšanas regulējumu.

Kā instalēt Microsoft administrēšanas pakotni IIS 7

Izmantojot administrēšanas pakotni kombinētajā mitināšanas vidē, tā jāinstalē katrā grupas Web serverī. Izmantojot iepriekš izveidotus attēlus, administrācijas pakotne ir jāiekļauj attēla daļā, kas tiek izmantota saimniecības serveru izveidošanai. IIS 7.0 administrēšanas pakotne ir papildinājums administratīvo funkciju kolekcijai, kas tiek piegādāta kopā ar IIS 7.0, lai iekļautu administrēšanas lietotāja saskarnes atbalstu ASP.NET autentifikācijai, pielāgotas kļūdas, FastCGI iestatīšana, pieprasījuma filtrēšana un daudzi citi. Administrācijas pakotne papildus nāk ar vispārēju konfigurācijas redaktoru, kas spēj iestatīt jebkuru IIS 7.0 konfigurācijas iestatīšanu un regulāri izveidot skriptus, kas padara uzdevumu viegli atkārtojamu.

Papildu funkciju pārvaldīšana, izmantojot IIS pārvaldnieka lietotāja interfeisa paplašinājumus

IIS administrēšanas pakotnes lietotāja saskarnes (UI) paplašinājumi administratoriem ļauj ērti veikt IIS pārvaldnieka konfigurācijas iestatījumus atribūtiem, kurus agrāk varēja pārvaldīt tikai ar skriptu vai tieši izmantojot konfigurācijas failu modifikācijas. Jo īpaši UI paplašinājumi ļauj IIS pārvaldniekam rediģēt FastCGI konfigurācijas. Viņi var veikt tādu uzdevumu kā jaunu failu apstrādātāju ģenerēšana; pielāgot ASP.NET autentifikāciju un pielāgotu kļūdu konfigurāciju; un konfigurēt noteikumus HTTP pieprasījuma filtrēšanai.

Iestatīšanas failu pārvaldīšana, izmantojot konfigurācijas redaktoru

Konfigurācijas redaktors ļauj jums izmantot IIS pārvaldnieku, lai mainītu jebkuru IIS konfigurācijas failu sadaļu, atribūtu, komponentu vai komplektu, pat ja tas arī piedāvā iespēju kontrolēt konfigurācijas failu pielāgojumus, integrējot vai noņemot slēdzenes. Lai palīdzētu konfigurācijas uzdevumus padarīt automātiskus, konfigurācijas redaktors administratoriem papildus piedāvā iespēju izveidot skriptus atbilstoši darbībām, kuras lietotājs veic konfigurācijas redaktorā.

Configuration Manager atribūti

 • Lai redzētu un pielāgotu konfigurācijas shēmā norādītos iestatījumus
 • Lai izveidotu kodu, lai uzdevumi būtu automātiski, izmantojot pārvaldīto kodu, JavaScript vai komandrindu
 • Lai ātri veiktu diezgan noteiktus konfigurācijas protokola meklējumus visām sadaļām un vietām, kur tās tiek izmantotas
 • IIS pārvaldnieka lietotāja interfeisa paplašinājumu atribūti
 • FastCGI lietotāja saskarne tādu iestatījumu un uzdevumu apstrādei kā jauna faila apstrādātāja integrēšana
 • ASP.NET lietotāja saskarne, lai apstrādātu autorizācijas un pielāgotu kļūdu iestatījumus ASP.NET lietotnēm
 • HTTP pieprasījuma filtrēšanas lietotāja saskarne, lai norādītu noteikumus, kas palīdz aizsargāt tīmekļa lietotnes, atspēkojot HTTP pieprasījumus, kas nāk ar komandām, kuras sastāv no iespējamā kaitējošā satura, piemēram, dubultā kodējuma vai atribūtiem, kas nav ASCII.

IIS 7.0 (x64) administrēšanas pakotne

IIS 7.0 administrēšanas pakotne ir rīku un UI paplašinājumu kolekcija, kas palīdzēs pārvaldīt IIS 7.0 serveri. Administrācijas pakotnes elementi ir rīku grupa, kas palīdz efektīvāk izmantot IIS pārvaldnieku. Funkcionalitāte atšķiras un svārstās no uzlabotām konfigurācijas rediģēšanas spējām līdz FastCGI iestatīšanai uz jūsu servera.

Konfigurācijas redaktors:

Konfigurācijas redaktora elements palīdzēs jums rīkoties ar konfigurācijas failiem. Šis rīks ir pieejams tikai serveru pārvaldniekiem. Tas palīdz mainīt konfigurācijas faila jebkuru sadaļu, atribūtu, elementu vai kolekciju. Papildus šo vērtību rediģēšanai jūs varat arī tās bloķēt un atbloķēt. Konfigurācijas redaktors ļauj arī izveidot skriptus atkarībā no veiktajām darbībām, kā arī meklēt failu, kurā tiek izmantotas vietas vērtības.

UI paplašinājumi:

UI paplašinājumu elementi palīdz jums rīkoties, izmantojot IIS pārvaldnieku.

 • Elements FastCGI palīdz jums rīkoties ar saviem FastCGI iestatījumiem.
 • Divi ASP.NET elementi ļauj jums viegli pārvaldīt autentifikācijas un pielāgoto kļūdu iestatījumus.
 • Galu galā HTTP pieprasījuma filtrēšana ļauj jums konfigurēt noteikumus HTTP pieprasījuma filtrēšanai.

Priekšnosacījumi

Atbalstītā operētājsistēma ir Windows Server 2008 un jaunāka. Pirms administrēšanas pakotnes instalēšanas ir jāinstalē interneta informācijas pakalpojumi 7.0 un IIS pārvaldības konsole. Jums arī administrators ir jāiestata tikai kā administratoram. Ja iespējojat lietotāja piekļuves kontroli (UAC), instalēšanas laikā jāievieš opcija “Palaist kā administratoram”.

Kā instalēt Microsoft administratora pakotni

Lai lejupielādētu un instalētu administrēšanas pakotni, izpildiet padomus un darbības, kuras mēs sniedzam tālāk:

1. darbība: lejupielādējiet Microsoft administratīvo pakotni

Lai to izdarītu, pieskarieties cilnei Lejupielāde, lai sāktu lejupielādi. Kad lejupielāde ir pabeigta, izpildiet kādu no 2. darbībā sniegtajiem padomiem.

2. darbība: instalējiet Microsoft administratīvo pakotni

 • Ja vēlaties uzreiz sākt instalēšanu, noklikšķiniet uz Atvērt vai Palaist šo programmu no tās pašreizējās vietas.
 • Ja vēlaties izveidot lejupielādes kopiju datorā, lai instalēšanu pabeigtu vēlāk, saglabājiet to, noklikšķinot uz Saglabāt vai Saglabāt šo programmu uz diska..

Lai varētu iestatīt administrēšanas pakotni, jums ir jābūt pilnīgām administratīvajām atļaujām. Lai to sasniegtu, varat izmantot kādu no šīm divām metodēm:

3. solis: piesakieties savā datorā

 • Piesakieties savā datorā, izmantojot vietējo "administrators" kontu pirms instalēšanas.
 • Nokopējiet lejupielādi savā ierīcē un pēc tam pierakstieties, izmantojot kontu, kuram ir atļauja darboties kā administratoram, un atveriet komandu uzvedni, ar peles labo pogu noklikšķinot uz izvēlnes vienuma Komandu uzvedne. Tas atrodams Windows programmu izvēlnē Aksesuāri. Atrodoties tur un atlasiet"Izpildīt kā administratoram", pēc tam ievadiet šo komandu, lai instalētu Microsoft Administrative Pack:

msiexec / i AdminPack_x64.msi

Piezīme. Jums būs jāveic iepriekš norādītās darbības, jo Windows Server operētājsistēmas drošības elementa User Account Control (UAC) drošības elements regulāri liegs jums piekļuvi, ja tas netiks ievērots..

Secinājums

Tas viss ir nepieciešams, lai instalētu un izmantotu Microsoft administrēšanas pakotni 7.0. Jums vajadzētu būt iespējai to instalēt un izmantot sava servera pārvaldībā, ņemot vērā informāciju, ko esam snieguši rakstā. Ja kaut kur iestrēdzat, nevilcinieties izmantot mūsu spēcīgās kopienas palīdzību, atstājot savu komentāru.

Apskatiet šos trīs populārākos Windows mitināšanas pakalpojumus:

Resursu vēji

Sākuma cena:
3,29 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.2


Lietotāju draudzīgs
9.2


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.2

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni Hostwinds

Time4VPS

Sākuma cena:
3,27 USD


Uzticamība
8.4


Cenu noteikšana
8.5


Lietotāju draudzīgs
8.3


Atbalsts
8.1


Iespējas
8.1

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni Time4VPS

Starpniekserveris

Sākuma cena:
5,00 USD


Uzticamība
9.1


Cenu noteikšana
9.3


Lietotāju draudzīgs
9.1


Atbalsts
9.0


Iespējas
9.1

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet InterServer

Saistītie padomi

 • Kā konfigurēt autentifikāciju un IIS 7.0 URL autorizāciju
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me