Kā instalēt OpenCart, izmantojot cPanel

Kas ir OpenCart 2??

OpenCart 2 ir vienas no labākajām bezmaksas un atvērtā koda e-komercijas platformu atjauninātā versija. OpenCart 2 izrādās spēcīgs pārvaldības veikals ar daudzām tēmām un paplašinājumiem. Jūs arī saņemat labāko maksājumu vārteju un nosūtīšanas metožu, piemēram, PayPal, Amazon Payments, Ups, FedEx un daudzu citu, integrētu atbalstu..


Šajā rakstā es sniegšu jums norādījumus par OpenCart 2 instalēšanas procesu, izmantojot FTP savā mitināšanas kontā.

Īpaša piezīme: daži no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, A2hosting, sadarbojas ar Opencart un var to automātiski iestatīt jums.

1. darbība: OpenCart 2 lejupielāde

Pirmkārt, jums jāapmeklē OpenCart vietne un jāmeklē lejupielādes lapa. Turpmāk jums ir jālejupielādē jaunākā tur pieejamā OpenCart versija.

Kad esat noklikšķinājis uz saites Lejupielādēt zem Darbība blakus jaunākajai versijai, tā sāks lejupielādi jums. Tiklīdz lejupielāde ir pabeigta, jums ir jāizņem arhīvs datorā. Pēc ieguves atveriet mapi. Jums tajā jāatrod mape ar nosaukumu “augšupielādēt”. Šajā mapē ir visi augšupielādējamie faili un mapes. Lai turpinātu instalēšanas procesu, tie ir jāaugšupielādē.

Tagad jums ir jāatrod faili ar nosaukumu “config-dist.php” un “config.-dist.php” un pēc tam tos jāpārdēvē. Pirmais ir atrodams augšupielādes direktorijā, savukārt jaunākais būs pieejams mapē / admin / mape. Atrodiet abus failus un pēc tam pārdēvējiet abus failus uz “config.php”. Ņemiet vērā, ka abiem failiem jādod vienāds nosaukums.

2. darbība: instalācijas failu augšupielāde

Lai veiktu šo darbību, jums būs nepieciešams FTP klients. Jūs varat izmantot jebkuru FTP klientu pēc jūsu izvēles, piemēram, FileZilla vai jebkuru citu.

Pārliecinoties, vai jums ir pieejams FTP klients, jums jāizvēlas mape, kurā vēlaties instalēt OpenCart. Ir divi scenāriji. Pirmkārt, jūs varētu vēlēties, lai jūsu veikalam būtu pieejama tieši caur jūsu domēna vārdu.

Otrs ir tas, ka jūs varētu vēlēties sava veikala apakšdirektoriju. Pirmajā gadījumā jums būs jāaugšupielādē faili mapē “public_html”. Otrkārt, jums būs jāaugšupielādē faili, izveidojot direktoriju mapē “public_html”.

Pēc iepriekš minētā lēmuma pieņemšanas jums vienkārši jāpārvelk visi nepieciešamie faili un mapes no OpenCart 2 arhīva direktorija “Augšupielādēt” un pēc tam nometiet tos savā mitināšanas mapē. Kad augšupielādes process ir pabeigts, savā mitināšanas konta mapē jūs atradīsit failu un mapju sarakstu, kas izskatās līdzīgs zemāk sniegtajam sarakstam. Jūs varētu piekļūt OpenCart 2 instalēšanas vednim, ja tur atrodas visi sarakstā minētie faili un mapes.

admin /
katalogs /
config.php
šķērsdomens.xml
.htaccess.txt
attēls /
indekss.php
uzstādīt/
php.ini
sistēma/

3. solis: OpenCart 2 instalēšanas vednis

Šajā solī jums būs jāatver tīmekļa pārlūks. Pārlūkprogrammā jums būs jāpiekļūst savam mitināšanas kontam, izmantojot savu domēna vārdu. To darot, jūs tiksit novirzīts uz OpenCart 2 instalēšanas lapu.

Šis ir četru soļu process. Pirmajā solī jums būs jāpieņem licences līgums un pēc tam noklikšķiniet uz pogas apakšā ar tekstu “TURPINĀT”. Tādējādi jūs nonāksit otrajā solī.

Šajā solī tiks veikts tests, kurā pārbaudīs, vai ir visi OpenCart 2 faili un mape.

Šajā solī jums būs jāpārliecinās, ka visi faili ir “rakstāmi”. Ja tas nav rakstāms blakus kādam no failiem un mapēm, jums būs jāiet cauri failam install.txt vai vienkārši jāsazinās ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Visticamāk, to izraisa failu un mapju atļaujas kļūda. Kad esat pārliecinājies, ka visi faili ir ierakstāmi, noklikšķiniet uz “TURPINĀT” pogu. Tādējādi jūs nonāksit nākamajā solī.

Nākamajā solī, lai turpinātu, MySQL datu bāzei ar lietotāju ir jābūt pietiekami daudz atļauju. Tas ir obligāti, jo šajā solī jums būs jāaizpilda datu bāze un administratīvā informācija par pieteikšanos.

Aizpildiet visus laukus un pēc tam noklikšķiniet uz apakšējās pogas ar norādi “TURPINĀT”, kas jūs aizvedīs uz OpenCart instalēšanas vedņa galīgo ekrānu, kas saka “Gatavs sākt pārdošanu!”.

Kongo! Jūs esat veiksmīgi instalējis OpenCart 2.

Mēs iesakām noņemt direktoriju “instalēt” un piekļūt savam mitināšanas kontam, izmantojot FTP vai izmantojot cPanel failu pārvaldnieku.

Iepazīstieties ar šiem 3 populārākajiem cPanel mitināšanas pakalpojumiem:

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

ChemiCloud

Sākuma cena:
2,76 USD


Uzticamība
10


Cenu noteikšana
9.9


Lietotāju draudzīgs
9.9


Atbalsts
10


Iespējas
9.9

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni ChemiCloud

Saistītie padomi

 • Kā instalēt OsCommerce savā cPanel mitināšanas kontā
  jauniņais
 • Kā iestatīt SSL / TLS šifrēšanu Magento
  starpposms
 • Kā instalēt Magento Cpanel
  jauniņais
 • Kā iestatīt WordPress e-komercijas vietni, izmantojot spraudni Woocommerce
  starpposms
 • Kā instalēt un konfigurēt Zen Cart uz Ubuntu 18.04 VPS vai Dedicated Server
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me