Kā konfigurēt PuTTY SSH tuneli

Datorā vienā brīdī jūs, iespējams, esat izmantojis vai saskāries ar tuneli, kuram nepieciešams SSH savienojums. Bet tas, ko jūs, iespējams, esat palaidis garām, ir tas, ka ir iespējams izmantot aktīvo tuneli, lai piekļūtu jebkurai attālai infrastruktūrai jūsu sistēmā. Jūs pat varat noteikt konkrētu portu un attiecīgo IP adresātu, lai tiem būtu tieša piekļuve. To var panākt, konfigurējot PuTTY.


SSH protokols piedāvā unikālu tunelēšanas sistēmu citiem protokoliem, vienlaikus tos šifrējot. Šajā apmācībā mēs parādīsim, kā izmantot terminālu PuTTY, lai izveidotu SSH tuneli. Šajā gadījumā jūs varat izvēlēties izmantot VPN, HTTP vai FTP tuneli un pārliecinieties, vai maināt portu numurus atkarībā no tuneļa, kuru nolemjat izmantot.

Lai to parādītu, mēs izmantosim Firefox, Internet Explorer un RDP iespējotu savienojumu, lai parādītu, kā izmantot dinamisko tuneli, izmantojot SSH savienojumu, un konfigurēt to ar cita veida protokoliem..

1. darbība: vārtejas ielāde

Ja jūs to vēl neesat izdarījis, vispirms izveidojiet SSH vārtejas serveri un saglabājiet to savā sistēmā. Tagad dodieties uz sarakstu Saglabātās sesijas un ievadiet savu vārdu, pēc tam nospiediet pogu Saglabāt. Ja jūsu sesijas jau pastāv sarakstā, noklikšķiniet uz Slodze kā norādīts zemāk redzamajā attēlā:

2. solis: PuTTY konfigurēšana

Kreisajā pusē noklikšķiniet uz Savienojums > SSH >Tuneļi. Konfigurējiet noteiktu vietējo portu. Sadaļā “Avota osta” varat ievadīt izvēlēto ostu, kuram vēlaties izveidot savienojumu. Pēc tam iekļaujiet mērķa adresi, kas ir serveris, kas pieejams no jūsu SSH sesijas, nevis no vietējās mašīnas. Adrese jāievieto kā “Galamērķis”, kā parādīts zemāk:

Augšējā tabulā ir sadaļa ar nosaukumu “Pievienot jaunu pārsūtītu portu”. Ievadiet sava porta numuru pēc jūsu izvēles (šajā piemērā mēs izmantosim 5150). Atstājiet sadaļu Galamērķis tukšu un dodieties uz priekšu un atlasiet sadaļas Dinamiskā un Automātiskā. Iet uz priekšu un noklikšķiniet uz pogas Pievienot. Tekstlodziņā vajadzētu būt tekstam, kas rāda D5150.

Loga lapai vajadzētu izskatīties šādi:

Kreisajā pusē ir tepe navigācijas koks, noklikšķiniet uz sesijas mezgla un saglabājiet konfigurāciju.

Ņemiet vērā, ka vienlaikus ir iespējams konfigurēt dažādus portus vairākiem serveriem. Konfigurējot noteiktu portu, tas jūs pāradresēs uz mērķa serveri, un PuTTY būs vieglāk konfigurēt pārlūkprogrammā..

Kad konfigurēšanas process ir pabeigts, atveriet savu LAP savienojumu, pēc tam PuTTY ievadiet savu vietējo IP adresi, kam seko vietējais konfigurācijas ports.

3. solis: SSH tuneļa konfigurēšana

Atveriet izvēlni Kategorija un noklikšķiniet uz Savienojums > SSH > Tuneļi. Šis būs pirmais solis, lai sāktu procesu. Jūs varat konfigurēt tuneli vairākos veidos, šajā gadījumā mēs aptversim konfigurāciju, izmantojot pārlūka tuneli.

4. solis: sistēmas programmatūras konfigurēšana

Tagad jūs varat turpināt darbu un konfigurēt sistēmas programmatūru. Šajā gadījumā mēs apskatīsim dažādas Firefox metodes, kas attiecas uz pārlūku Chrome, Internet Explorer vai Edge un LAP lietotājiem.

Internet Explorer konfigurēšana SSH tunelī

Kā aprakstīts zemāk, iestatījums Internet Explorer konfigurēšanai tunelī attieksies arī uz Microsoft Edge un Google Chrome.

Lai sāktu, meklējiet vadības paneli un pārlūkprogrammā Explorer noklikšķiniet uz pogas Internet Options.

Iepriekš parādītajā ilustrācijā vajadzētu nokļūt vadības paneļa mājas lapā.

Noklikšķiniet uz savienojumu sadaļas un atlasiet LAN iestatījumi.

Sadaļā Starpniekserveris pārbaudiet, vai LAN tīklā izmantojat starpniekserveri. Nospiediet pogu Papildu.

Ievadiet resursdatora IP adresi sadaļā Zeķes. Neaizmirstiet iekļaut konkrēto portu, ar kuru tas ir konfigurēts. Noklikšķiniet uz Labi. Šajā gadījumā mūsu IP adreses piemērs ir 127.0.0.1 ar portu 4567.

Šajā posmā jums jāpiezīmē teksts dialoglodziņā. Ja jūsu attālā IP adrese atšķiras no iekšējās, pārbaudiet sadaļu “Apiet starpniekserveri vietējām adresēm”.

Kad būsit galā ar šo procesu, būs viegli piekļūt savam tunelim pārlūkprogrammā Internet Explorer, Chrome vai Edge, atzīmējot IP adresi. Izmantojiet savu IP adresi, lai skatītu savu pakalpojumu no mērķa servera.

Šajā gadījumā jūsu konfigurācijas rezultātiem vajadzētu atgādināt zemāk redzamo attēlu:

Firefox pārlūka konfigurēšana

Firefox konfigurēšana, lai veiksmīgi izmantotu SSH tuneli, ir vienkārša. Sāciet savu Firefox pārlūku, pēc tam noklikšķiniet uz Rīki, pēc tam atlasiet sadaļu Opcijas.

Nospiediet Advanced pogu, kas atrodas dialoglodziņa augšējā labajā stūrī, un atlasiet Tīkls cilne. Jūs redzēsit dialoglodziņu, kas izskatās šādi:

Atveriet sadaļu Iestatījumi, kur parādīsies dialoglodziņš Savienojuma iestatījumi. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Manuālā starpniekservera konfigurēšana” un laukā SOCKS Host ievadiet savu IP adresi. Tikai SOCKS resursdatora labajā pusē ievadiet porta numuru, kuru izmantojāt sava SSH tuneļa konfigurācijā PuTTY. Aizpildītajam lodziņam vajadzētu izskatīties šādi:

Tieši tā. Noklikšķiniet uz pogas Labi augšējā dialoglodziņā, un Firefox tagad ir konfigurēts un gatavs lietošanai.

Secinājums

Apsveicam! Tagad PuTTY ierīkojiet pilnībā konfigurētu SSH tuneli. Tagad varat turpināt pieteikties attālajā serverī. Lai to izdarītu, ritiniet līdz loga apakšai un noklikšķiniet uz pogas Atvērt. Šajā lapā jūs redzēsit PuTTY pieteikšanās sadaļu, kurā ievadīsit savu lietotājvārdu un paroli. Tieši tā. Tagad jūs varat ērti un ātri atvērt tuneli un konfigurēt to savā pārlūkprogrammā.

Apskatiet šos trīs labākos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

ChemiCloud

Sākuma cena:
2,76 USD


Uzticamība
10


Cenu noteikšana
9.9


Lietotāju draudzīgs
9.9


Atbalsts
10


Iespējas
9.9

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni ChemiCloud

Saistītie padomi

 • Kā iestatīt SSH Ubuntu 16.04 VPS no Linux klienta
  jauniņais
 • Kā iestatīt SSH Ubuntu 18.04 VPS vai speciālajam serverim
  starpposms
 • Kā izmantot SSH, lai dublētu WordPress vietni, kas mitināta Linux VPS
  starpposms
 • Kā nomainīt SSH portu no noklusējuma porta
  starpposms
 • Kā pārsūtīt failus no attālā servera uz citu attālo serveri, izmantojot SSH
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me