Kā lietot Magento 2 CMS

Ievads

Magento satura pārvaldības sistēma (CMS) ļauj jums izveidot jaunus logrīkus, blokus un lapas. Tas arī ļauj apvienot trīs funkcionalitātes, lai ģenerētu pielāgotas statiskas lapas, kurās jūsu veikalā var parādīt kataloga daļas vai citas svarīgas klientu informācijas lapas. Šī funkcija veido jūsu e-komercijas vietnes struktūru un ļauj profesionāli organizēt savas tīmekļa lapas. Šī apmācība palīdzēs jums izmantot Magento 2 satura pārvaldības sistēmu (CMS), lai pārvaldītu saturu Magento 2 veikalā.


Mērķi

 • Lai pievienotu jaunu lapu Magento
 • Lai pievienotu jaunu bloku Magento
 • Lai pievienotu jaunu logrīku Magento

Gatavs? Ejam!

1. solis – jaunas CMS lapas pievienošana Magento

Jaunas CMS lapas izveide Magento veikalā ir vienkārša. Lai to paveiktu, piesakieties savā Magento Administratora rūtsl. Klikšķis Saturs pēc tam atlasiet Lapas.

Parādīsies jauns logs ar visām jūsu tīmekļa lapām. Klikšķis Pievienot jaunu lapu, lai izveidotu jaunu CMS lapu.

Tiks atvērts jauns logs, ievadiet Lapas nosaukums un iestatiet Iespējot lapu pogu uz JĀ vai NĒ.

Kad esat iestatījis Lapas nosaukums, ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Saturs. Iekš Saturs sadaļā ievadiet Satura virsraksts un attiecīgajā lodziņā ierakstiet īsu aprakstu.

Varat arī atlasīt, kur vēlaties lapu apskatīt. Klikšķis Lapa vietnē un izvēlieties vienu no pieejamajām opcijām Skatījums veikalā.

Pēc tam iestatiet lapas izkārtojumu, noklikšķiniet uz Dizains un atlasiet, kā vēlaties parādīt lapu. Šeit jums ir dažādas iespējas, ieskaitot Kolonna, >Kolonnas, Kolonnas ar kreiso joslu, un Kolonnas ar labo joslu. Izvēlieties sev piemērotāko.

Turklāt jaunā lapa Magento piedāvā iestatīšanas iespējas Meklētājprogrammu optimizācija un Pielāgota dizaina atjaunināšana.

Kad esat iestatījis visu, noklikšķiniet uz Saglabāt lapu lai izveidotu jauno lapu.

Jauno lapu var pievienot jebkurai citai, izmantojot saišu logrīku. Piemēram, lai pievienotu jauno lapu kā saiti jūsu mājas lapā. Iet uz Sākumlapa rediģēt izvēlni un noklikšķiniet uz Saturs, pēc tam atlasiet Ievietot logrīku.

2. solis – jauna CMS bloka pievienošana

CMS bloki palīdz strukturēt e-komercijas vietni un atsevišķas produktu kategorijas, pievienojot tās sākumlapai. Lai izveidotu jaunu bloku Magento, dodieties uz savu Magento administratora apgabalu, noklikšķiniet uz Saturs un atlasiet Bloki.

Klikšķis Pievienojiet jaunu bloku.

Parādīsies jauna lapa, ievadiet nepieciešamo informāciju (Bloķēt virsrakstu, Identifikators, komplekts Iespējot bloķēšanu uz YES un atlasiet opciju >Skats veikalā) un noklikšķiniet uz Saglabāt bloķēt lai izveidotu jauno bloku.

Identifikators ir svarīga opcija, kuru var izmantot, lai ieviestu jauno bloku lapā, izmantojot īpašu lapas kodu. Šī iemesla dēļ atlasiet identifikatoru, kuru varat viegli atcerēties; jums tas būs vajadzīgs vēlāk.

3. solis – jauna CMS logrīka pievienošana

Lai izveidotu jaunu logrīku, dodieties uz savu Magento Administratora zona, noklikšķiniet uz Saturs un atlasiet Logrīki.

Klikšķis Pievienojiet logrīku lai izveidotu jaunu logrīku.

Tas tiks izmantots logrīkam Iestatījumi lappuse. Atlasiet Logrīka tips no nolaižamā saraksta; ir dažādi logrīku veidi, ieskaitot CMS lapas saite, CMS statiskais bloks, Katalogs Jauno produktu saraksts, Kataloga produktu saraksts, Produktu kataloga saite, Pasūtījumi un atgriešana, Nesen skatītie produkti, un Nesen salīdzinātie produkti. Izvēlieties veidu, kas atbilst jūsu veikalu vajadzībām. Pēc tam atlasiet Dizaina tēma no abām iespējām, Magento Blank vai Magento Luma. Pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt.

Tas jūs aizvedīs uz Rekvizīti veikalā sadaļa. Ievadiet Logrīka nosaukums un atlasiet a Skatījumi veikalā opcija.

Tālāk iestatiet Šķirošanas secība (Pēc izvēles) un atlasiet Noklikšķiniet Pievienojiet izkārtojuma atjauninājumu noteikt ideālu Izkārtojums jaunajam logrīkam. Izvēlieties opciju Konteiners nolaižamajā sarakstā un atlasiet opciju Displejs ieslēgts.

Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt lai pabeigtu procesu

Secinājums

Apsveicam! Jūs esat iemācījies izmantot satura vadības sistēmu (CMS) Magento. Mēs ceram, ka šī apmācība nebija laika izšķiešana, un ka tagad jūs varat bez grūtībām pārvaldīt saturu savā Magento veikalā.

Apskatiet šos top 3 Magento hostinga pakalpojumus:

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

ScalaHosting

Sākuma cena:
4,95 USD


Uzticamība
9.4


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.5


Atbalsts
9.5


Iespējas
9.4

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni ScalaHosting

Saistītie padomi

 • Kā iestatīt UPS nesēju savā Magento 2 veikalā
  starpposms
 • Kā rediģēt WordPress wp-config.php failu, izmantojot cPanel
  starpposms
 • Kā lietot reCaptcha Joomla?
  starpposms
 • Kā iestatīt URL pārrakstīšanu Magento 2
  starpposms
 • Kā instalēt Drupal, izmantojot cPanel
  jauniņais
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me