Kā pievienot attēlu Joomla rakstam

Savos rakstos varat viegli pievienot attēlu failus, kas saglabāti Joomla Media Manager. Šī opcija ļauj daudzos rakstos izmantot vienu attēlu. Par Joomla der atcerēties, ka vietne pastāv tikai tad, kad lietotājs pieprasa lapu.


Tiklīdz tiek izteikts šāds pieprasījums, Joomla apkopo visus nepieciešamos tīmekļa lapas elementus un informāciju no saglabātajiem failiem un izveido lapu reālā laikā. Šie elementi ietver attēlu failus.

Šajā rakstā pastāstīts, kā pievienot attēlu Joomla caur attēla pogu zem satura redaktora loga un satura redaktora logu ekrānā Rediģēt rakstu.

Izpildiet šo soli pa solim, lai ievietotu attēlus rakstā:

A: attēla augšupielāde caur satura redaktora logu

1. solis: piesakieties savas Joomla vietnes aizmugurē un atveriet rakstu attēla ievietošanai.

To var izdarīt, izmantojot vienu no šiem trim veidiem:

  • Klikšķiniet uz Saturs, un pēc tam atvērtā nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Rakstu pārvaldnieks. Pārvietojiet peli uz rakstu, kuru vēlaties rediģēt, un noklikšķiniet uz raksta nosaukuma, lai to atvērtu raksta redaktora lapā. Tiklīdz lapa tiek atvērta, nospiediet uz Rediģēt cilni, kuru atradīsit rīkjoslā, un pēc tam loga Raksta saturs noklikšķiniet uz cilnes Attēls.
  • Alternatīvi, attēlu var ievietot arī, noklikšķinot uz Pievienojiet jaunu rakstu cilni, kuru atradīsit vadības panelī. To galvenokārt izmanto, kad veidojat jaunu rakstu.
  • Vēl viens veids, kā pievienot attēlu savam Joomla rakstam, ir pieteikšanās vietnes priekšpusē. No šīs Joomla vietnes daļas var pievienot attēlu, ja jums ir nepieciešamās atļaujas un jūs skatāties rakstu, kuru plānojat rediģēt. Ja tā ir šajā situācijā, noklikšķiniet uz Rediģēt cilni, lai atvērtu redaktoru un ievietotu attēlu.

2. darbība. Izlemiet, kur vēlaties, lai jūsu attēls nonāktu rakstā

Kad rakstā esat izlēmuši, kur vēlaties attēlot, noklikšķiniet uz pogas Attēlu redaktors ekrāna apakšā. Tādējādi jūs nonāksit nākamajā solī, atverot ekrānu, kurā varēsit ievietot attēlu.

3. darbība: noklikšķiniet uz cilnes Ievietot attēlu ekrānā

Kā pievienot attēlu Joomla rakstam

Noklikšķinot uz Ievietot lapā tiks atvērts ievietošanas attēla ekrāns. Jūs redzēsiet attēla ievietošanas ekrānu ekrāna Rediģēt rakstu augšējā labajā stūrī. Izvēlieties attēlu, kuru vēlaties ievietot, un noklikšķiniet uz Ievietot pogu. Jūs varat arī iziet direktoriju, nospiežot peli uz mapes ikonām. Jūs varat izmantot nolaižamo izvēlni Katalogs izvēlne, lai ātri izvēlētos direktoriju. Lai pārietu uz direktorija līmeni, noklikšķiniet uz Poga augšup paaugstināt direktoriju līmeni.

4. solis: iestatiet attēla rekvizītus atbilstoši jūsu vajadzībām

Var atlasīt dažus attēla rekvizītus. Tas ir atkarīgs no konkrētajām vajadzībām, kādas jums ir katrā konkrētajā laikā. Tie ietver:

Attēla apraksts

Attēla apraksts ir alt attēla īpašība un ļoti būtiska attēla īpašība. Tas padara to viegli pieejamu un palīdz tam izpildīt tīmekļa standartus.

Attēla nosaukums

Tas kalpo kā alternatīvs paraksts un darbojas tāpat kā nosaukums elements HTML.

Attēla pludiņš

Tas palīdz izlīdzināt attēlu. Ievietotais attēls pēc noklusējuma parasti netiek izlīdzināts.

Attēla paraksts

To izmanto, lai nodrošinātu parakstu, kas parasti tiek parādīts zem attēla.

Parakstu klase

Šī funkcija iekļauj ievadīto klasi attēlojums atribūts.

5. darbība: noklikšķiniet uz cilnes “Ievietot”, lai ievietotu attēlu

Kad esat noklikšķinājis uz cilnes, ekrāns Ievietot attēlu tiks bloķēts, un attēls tiks atvērts redaktorā. Ja jūs vairs nevēlaties attēlu, varat noklikšķināt uz Atcelt cilne iziet no paneļa Ievietot attēlu.

6. solis: saglabājiet labojumu

Kad esat pabeidzis attēla instalēšanu, noklikšķiniet uz cilnes Saglabāt un pēc tam uz cilnes Aizvērt. Kad esat atgriezies raksta lapā Pārvaldnieka vietne, varat noklikšķināt uz Skatīt vietni cilne, kas atrodas lapas augšpusē, lai pārbaudītu savu darbu. Dodieties uz lapu Privātuma politika, lai redzētu, kā jūsu attēls ir uzlabojis lapu izskatu.

Kā pievienot attēlu Joomla rakstam

B: Attēla pievienošana savam Joomla rakstam caur attēla ievietošanas ekrānu

Jaunus attēlus varat arī augšupielādēt, izmantojot paneļa Ievietot attēlu sadaļu Augšupielādēt. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

1. solis: noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot

Tiks atvērts failu pārlūks, kurā varēsit izvēlēties vajadzīgo attēlu.

2. darbība. Izvēlieties augšupielādējamos attēlu failus

Kad esat izvēlējies failu pārlūku, noklikšķiniet uz atvērtās cilnes, lai apstiprinātu savu izvēli. Ir svarīgi atzīmēt, ka faila pārlūka stils un izkārtojums ir atkarīgs no jūsu pārlūkprogrammas un operētājsistēmas. Izvēlētie faili parasti tiek parādīti paneļa Ievietot attēlu pamatnē.

3. darbība: noklikšķiniet uz Sākt augšupielādi, lai sāktu failu augšupielādi

Kad augšupielāde ir pabeigta, paneļa augšdaļā tiks nosūtīts zaļš paziņojums.

4. solis: ievietojiet attēlu rakstā

Šajā brīdī jūs varat atlasīt un ievietot augšupielādēto attēlu, veicot iepriekš norādītās A darbības. Varat arī iekļaut attēlus no raksta, izmantojot iespēju, kuru varat redzēt aiz pogas Attēls zem paneļa Raksta teksts, uz kura esat noklikšķinājis, nevis iet caur Media Manager katru reizi, kad plānojat augšupielādēt attēlu rakstā.

Ja plānojat izmantot attēlu, kas iegūts no citiem avotiem ārpus datora, piemēram, no Dropbox vai Flikr profila, jums vajadzētu pierakstīt attēlu HTML adresi. Alternatīvi, jūs varat nokopēt to no sava tīmekļa pārlūka un pēc tam ievadīt attēla URL daļu.

Secinājums

Šīs ir visas darbības, kas jāveic, lai pievienotu attēlu savam Joomla rakstam. Pirms integrējat tos savas vietnes rakstā, jums jāizvēlas piemērota attēla dimensija un lielums. Ja padarīsit dimensiju par lielu, tas iznīcinās vietnes dizainu, nevis uzlabos dizainu. Lieli attēlu izmēri var arī palēnināt jūsu lapu ielādēšanas ātrumu un palielināt ielādes laiku, kas var atturēt dažus lietotājus.

Apskatiet šos top 3 Joomla hostinga pakalpojumus:

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

ChemiCloud

Sākuma cena:
2,76 USD


Uzticamība
10


Cenu noteikšana
9.9


Lietotāju draudzīgs
9.9


Atbalsts
10


Iespējas
9.9

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni ChemiCloud

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

Saistītie padomi

  • Kā pievienot "Izveidot rakstu" Izvēlnes vienības tips un izveidojiet moduli Joomla 3
    starpposms
  • Kā ievietot sarakstu Joomla rakstā
    starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me