Kā pievienot izvēlnes vienuma “Izveidot rakstu” veidu un izveidot moduli Joomla 3

Lai varētu efektīvi izmantot Joomla 3, jums jāprot apgūt platformas funkcijas. Viena no šīm funkcijām ir spēja izveidot Joomla izvēlni. Var aprakstīt Joomla izvēlni kā vienumu kopums, ko izmanto navigācijai un vietnes strukturēšanai. Katram no šiem izvēlnes elementiem ir URL, kurā ir kodi, kas to saista ar noteiktu vietnes lapu. Tos var arī projektēt ar dažāda veida iestatījumiem. Tajos ietilpst iestatījumi, kas pārvalda dažus vietnes atribūtus, piemēram, kategorijas, lapas izkārtojumus un lapas rakstus.


Šajā rakstā mēs sniegsim jums visu nepieciešamo informāciju un darbības, kas jums jāveic, lai pievienotu "Izveidot rakstu" Izvēlnes vienums Joomla. Šis izvēlnes vienums Joomla platformas lietotājiem dod iespēju viegli uzrakstīt rakstu no Joomla platformas priekšējās daļas. Tas attiecas ne tikai uz vietņu administratoriem, bet arī uz parastajiem lietotājiem, kas nav administratora locekļi.

Šajā rokasgrāmatā tiek pieņemts, ka esat izveidojis a Pieteikšanās modulis un ka jums ir piešķirta piekļuve vietnes priekšdaļai. Ja neesat izveidojis moduli un neesat pārliecināts, kā to izveidot, izpildiet šī raksta beigās sniegtos norādījumus. Varat arī piešķirt atļauju noteiktai cilvēku grupai veikt līdzīgas darbības. Lai Joomla izveidotu rakstu izvēlnes vienumu, rīkojieties šādi:

1. solis: pieteikšanās vietnes beigām

Pirmā lieta, ko jūs darāt, lai integrētu “izveidot rakstuCilni, lai pieteiktos savas Joomla vietnes aizmugurē. Dodieties uz izvēlnes pārvaldnieku un izvēlieties izveidojamo izvēlni un noklikšķiniet uz pogas ar nosaukumu “Jauns”, lai ģenerētu jaunu izvēlnes vienumu..

Kā pievienot

2. solis: atlasiet izvēlnes vienuma veidu

Kad esat noklikšķinājis uz “JaunsPogu, parādīsies vēl viena izvēlne. Klikšķiniet uz “Izvēlieties”, Lai izvēlētos izvēlnes elementa veidu, kuru vēlaties izveidot. Parasti tajos tiek parādīts daudz dažādu veidu izvēlnes vienību sarakstu.

Kā pievienot

3. solis: noklikšķiniet uz izvēlnes vienuma veida “Izveidot rakstu”

Kad jūs noklikšķiniet uz Raksti izvēlnes vienuma tips, tas parāda rakstu kategoriju sarakstu, ieskaitot Izveidot rakstu apakšizvēlne. Klikšķiniet uz Izveidot rakstus.

Kā pievienot

4. solis: noklikšķiniet uz “Saglabāt”, lai saglabātu iestatījumus

Piešķiriet izvēlnes vienumam vārdu un noklikšķiniet uz Saglabāt. Tu vari izmantot Iesniegt rakstu, piemēram. Šis solis ir ļoti svarīga un izšķiroša soļu sastāvdaļa, jo pēc izvēlnes vienības nosaukuma pievienošanas un nesaglabājot, līdzšinējais darbs tiktu zaudēts. Tāpēc pārliecinieties, ka saglabājat paveikto. Zemāk redzamais ekrānuzņēmums sniegs labu ideju.

Kā pievienot

5. solis: dodieties uz savas vietnes klienta pusi un atsvaidziniet lapu

Tagad esat veiksmīgi pabeidzis savas raksta izvēlnes izveidi, dodieties uz vietnes sākumlapu un atsvaidziniet lapu. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz atjaunot pogu. Šī lapa tiek atsvaidzināta, lai jūs varētu redzēt, vai veicāt pareizās darbības. Ja jums viss izdevās, redzēsit vienumu Izveidot izvēlnes vienumu, kuru tikko esat izveidojis ar vārdu, kuru izmantojāt tā saglabāšanai, kā parādīts zemāk esošajā ekrānuzņēmumā..

Kā pievienot

Kā izveidot pieteikšanās moduļus Joomla 3

Satura pārvaldības sistēmu ļoti plaši izmanto daudzi Joomla lietotāji. Viņi piekļūst administratora zonai, kas pazīstama arī kā vietnes aizmugurējā daļa. Šī vietnes daļa ļauj viņiem ģenerēt un rediģēt kategorijas, moduļus, rakstus un arī izvēlnes.

Lietotāja konta pieteikšanās apgabalu var izveidot arī no vietnes priekšējā gala, nevis no aizmugures. Ja jums ir vietnes lietotāji, varat arī pievienot tos kā lietotājus un dot viņiem atļauju, lai viņi varētu izveidot rakstus no savas vietnes priekšpuses, tāpat kā jūs no aizmugures. Šajā rokasgrāmatas daļā mēs izskaidrosim jums soli pa solim padomus par to, kā jūs varat izveidot pieteikšanās moduli un uzlabot savas vietnes funkcionalitāti..

1. solis: atveriet moduļa pārvaldnieku

Pirmā lieta, kas jums jādara, lai varētu izveidot pieteikšanās moduļa tipu, vispirms ir jāpiesakās vietnes aizmugurē, jānoklikšķina uz satura, un tiek parādīta nolaižamā izvēlne. Šajos sarakstos noklikšķiniet uz Modulis lai aizvestu jūs pie moduļa pārvaldnieka.

Kā pievienot

2. solis: izveidojiet jaunu moduli

Kad esat ieguvis piekļuvi Moduļu pārvaldniekam, lapas augšdaļā redzēsit pogu rindu, noklikšķiniet uz “Jauns”, Lai izveidotu jaunu moduli un izvēlētos moduļa veidu.

Kā pievienot

3. solis: piesakieties savā modulī

Pēc moduļa izveides ritiniet uz leju līdz vietai, kur redzams “Pieslēgties”. Noklikšķiniet uz pogas.

Kā pievienot

4. solis: izveidojiet virsrakstu

Nākamā lieta, kas jums jādara, – ir jāpiešķir modulim nosaukums, lai moduli varētu atrast pēc tā saglabāšanas. Pēc nosaukuma norādīšanas izvēlieties moduļa pozīciju, kas ir tā vieta, kur vēlaties to parādīt. Lai to izdarītu, izmantojiet “Izvēlnes piešķiršana”, Un modulis tiks parādīts vienā no cilnēm atbilstoši jūsu izvēlei.

Kā pievienot

Secinājums

Kad esat pabeidzis, dodieties atpakaļ uz vietnes sākumdaļu un noklikšķiniet uz atsvaidzināšanas pogas, lai pārbaudītu, vai izveidotais pieteikšanās modulis ar jums piešķirto nosaukumu un visu izvēlēto pozīciju ir pareizi parādīti. Tas ir viss, kas jums nepieciešams, lai izveidotu moduli un savam Joomla 3 pievienotu izvēlnes tips izveidot rakstu.

Apskatiet šos top 3 Joomla hostinga pakalpojumus:

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

ChemiCloud

Sākuma cena:
2,76 USD


Uzticamība
10


Cenu noteikšana
9.9


Lietotāju draudzīgs
9.9


Atbalsts
10


Iespējas
9.9

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni ChemiCloud

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

Saistītie padomi

 • Kā atļaut vai noraidīt globālās atļaujas līmeni Joomla 3
  starpposms
 • Kā ievietot sarakstu Joomla rakstā
  starpposms
 • Kā instalēt Joomla no cPanel
  jauniņais
 • Kā uzlabot savu Joomla ātrumu
  starpposms
 • Kā Joomla iespējot satura versiju
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me