Kā pārvaldīt Web serveri un instalēt IIS WWW pakalpojumu moduli

IIS 6.0 ir būtisks uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējām versijām. Tas ietver vairākus drošības uzlabojumus un funkcijas. Diemžēl daudzi pamata pakalpojumi, kas iepriekšējās versijās iznāca no izvēles rūtiņas, jāinstalē Windows Server 2003 lietojumprogrammu servera moduļu veidā.


IIS sastāv no dažādiem moduļiem, kas ietver failu pārsūtīšanas protokola (FTP) pakalpojumus, FrontPage servera paplašinājumus, interneta drukāšanu, vienkāršo pasta pārsūtīšanas protokolu (SMTP) un tīmekļa pakalpojumus. Katrs no tiem ir jāuzstāda neatkarīgi, un tie var būt atkarīgi no citiem moduļiem.

Dažādie IIS moduļi tiek instalēti vadības paneļa opcijā Pievienot / noņemt programmas. Ja jums tas nav nepieciešams, nav jāinstalē kāds īpašs modulis. Šajā rakstā apskatīts, kā pārvaldīt un instalēt tīmekļa pakalpojumus IIS.

Kā instalēt WWW pakalpojumu ar minimālu IIS iestatīšanu

Kā pārvaldīt Web serveri un instalēt WWW pakalpojumu

1. darbība: atveriet vadības paneli

Kad atveras vadības paneļa ekrāns, atrodiet un veiciet dubultklikšķi uz “Programmu pievienošana vai noņemšana ”. Kad atveras logs, noklikšķiniet uz “Pievienojiet / noņemiet Windows komponentus”.

2. solis: iezīmējiet lietojumprogrammu servera komponentu

Izceļot komponentu, neklikšķiniet uz izvēles rūtiņas. Vienkārši noklikšķiniet uz “Sīkāka informācija … ”.

3. darbība. Izvēlieties interneta informācijas pakalpojumus (IIS)

Kad logs atveras, izvēlieties IIS, bet atkal izvairieties noklikšķināt uz izvēles rūtiņas. Klikšķiniet uz “Sīkāka informācija … ”.

4. solis: atzīmējiet dialoglodziņu blakus globālajam tīmekļa pakalpojumam

Kad esat nokļuvis šajā punktā, atzīmējiet izvēles rūtiņu, kas apzīmē WWW pakalpojumu, un noklikšķiniet uz “Labi”.

5. solis: noklikšķiniet uz pogas Labi

Dialoglodziņā Apps Server noklikšķiniet uz “labi”, Kam seko“Nākamais”. Tas ļaus dialoglodziņā Windows komponenti sākt WWW pakalpojumu instalēšanas un konfigurēšanas procesu.

6. solis. Noklikšķiniet uz pogas Pabeigt

Kad Windows komponentu vednis ir beidzis instalēt un konfigurēt WWW pakalpojumu, aizveriet dialoglodziņu Pievienot vai noņemt programmas.

Noklusētais tīmekļa serveris ir bez kauliem. Tam nav papildu funkciju. Tātad, ja vēlaties iestatīt uzlabotas funkcijas, piemēram, aktīvās servera lapas (ASP), ASP.NET, Web izplatītās autorēšanas un versijas (WebDAV) publicēšanas un FrontPage servera paplašinājumus, tie jāinstalē atsevišķi.

Kā pārvaldīt Web serveri, izmantojot IIS pārvaldnieka papildinājumu

Lai pārvaldītu tīmekļa serveri no tā lokālās konsoles vai izmantojot lokālā piekļuves tīkla savienojumu, varat izmantot IIS pārvaldnieka pievienojumprogramma.  Papildprogrammas fails ir iis.msc.Pēc noklusējuma tas atrodas mapē%systemroot% system32inetsrv.

Interneta informācijas pakalpojumu pārvaldnieku var sākt, iekļaujot spraudni MMC logā. Varat arī to sākt, dodoties uz “Sākt” tad “Visas programmas”. Iekšā “Visas programmas” atrast “Administratīvie rīki” un no tā noklikšķiniet uz “Interneta informācijas pakalpojumi (IIS)”. Ņemiet vērā: lai tas darbotos, sistēmā ir jāinstalē gan IIS 6.0, gan Windows Server 2003 pārvaldības rīki.

Īpašais Web serveris parādās kā saknes mezgls Internet Information Service Manager konsoles kreisajā panelī vai logā. Zem Web servera mezgla tiks novērots “Lietotņu kopas sekundārais mezgls ”, “Tīmekļa vietņu sekundārais mezgls ” un “Web pakalpojumu paplašinājumu sekundārais mezgls ”.

IIS 6.0 izmanto iepriekš iestatītu apstrādes sistēmu, kas tiek saukta par strādnieka procesa izolācijas režīmu, Windows Server 2003 tīrām instalācijām. Varat arī izlemt palaist serveri IIS 5.0 izolācijas režīmā. Šis ir iepriekš konfigurēts režīms, kas nāk ar Windows 2000 Server.

Šeit ir dažādu cilņu apraksts dialoglodziņā Web vietņu atribūti:

 • Pakalpojuma cilne: Tas palīdz konfigurēt HTTP saspiešanu.
 • Vietnes cilne: Šī cilne palīdz iestatīt vietnes ID, tīkla iestatījumus un vietnes pieteikšanos.
 • izpildījumscilne: Šī cilne ļauj iestatīt joslas platuma samazināšanu un iestatīt serverim piesaistīto vietņu maksimālo skaitu.
 • Cilne ISAPI filtri: Tas ļauj strādāt ar ISAPI filtru iestatījumiem.
 • HTTP galvenes:  Tas ļauj iestatīt HTTP galvenes.
 • Cilne Sākumlapa: Tas ļauj iestatīt mājas direktorija atļaujas globālā līmenī. Cilne ļauj arī konfigurēt globālās piekļuves iestatījumus skatīšanai, rakstīšanai un direktoriju piekļuves piedāvāšanai.
 • Cilne direktoriju drošība ļauj iestatīt globālos direktoriju drošības iestatījumus. Tas arī ļauj konfigurēt piekļuves kontroles iestatījumus, piekļuves iestatījumus un direktoriju pakalpojumu kartētāju.
 • Pielāgotas kļūdas cilne ļauj rediģēt HTTP kļūdu ziņojumus.
 • Cilne Dokumenti tiek izmantots statiskā satura iestatīšanai.

Kad ar peles labo pogu noklikšķiniet uz “Web serverisUn noklikšķiniet uz “Visi uzdevumi ”, kam seko “Restartējiet IIS”, Jūs varat pārtraukt, izveidot, sākt vai restartēt visus interneta pakalpojumus vai restartēt serveri, ja jums ir atļaujas šo funkciju izpildei.

Apskatiet šos trīs labākos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

ChemiCloud

Sākuma cena:
2,76 USD


Uzticamība
10


Cenu noteikšana
9.9


Lietotāju draudzīgs
9.9


Atbalsts
10


Iespējas
9.9

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni ChemiCloud

Saistītie padomi

 • Kā pārvaldīt Web serveri un instalēt WWW pakalpojumu
  starpposms
 • Kā konfigurēt, instalēt un izvietot ASP.NET Core IIS
  starpposms
 • Kā atspējot opciju metodes ievainojamību IIS un Apache
  starpposms
 • Kā izvietot Blazor lietojumprogrammu IIS
  starpposms
 • Kā iestatīt IIS lietojumprogrammu baseinu (Windows) Plesk
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me