Kā pārvietot savu WordPress vietni no vietējā Web servera uz jūsu vietni Live

Jūs vienmēr varat paātrināt izstrādes procesu, vietēji attīstot WordPress vietni personālajā datorā vai Mac. Ja vietne jau ir izstrādāta, vietne jāpārvieto no vietējā servera uz aktīvu vietni.


Prasības

 1. Jums būs nepieciešama pilnībā pieejama WordPress vietne, kas darbojas vietējā serverī.
 2. Jums būs nepieciešams arī tīmekļa mitināšana un domēna vārds.
 3. Visbeidzot, jums būs nepieciešama FTP programma, kas palīdzēs jums augšupielādēt visu vietējās vietnes saturu jūsu tiešajā vietnē.

Īpaša piezīme: ja jūs vēl neesat reģistrējies mitināšanas plānā, iesakām konsultēties ar hostinga pārskatiem vietnē HostAdvice. Lai iegūtu atsauksmes par WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, apmeklējiet HostAdvice lapu Labākie WordPress mitināšanas pakalpojumi.

1. Vietējās WordPress datu bāzes eksportēšana

Vietējās WordPress datu bāzes eksportēšanai izmantojam phpMyAdmin.

Jums jāapmeklē “http: // localhost / phpmyadmin /”. Pēc tam noklikšķiniet uz savas WordPress datu bāzes opcijas. Augšējā izvēlnes joslā atrodiet pogu Eksportēt un pēc tam vienkārši noklikšķiniet uz tā.

Kad esat noklikšķinājis uz pogas Eksportēt, jums būs jāizvēlas starp divām pieejamajām metodēm. Proti, tie ir “ātri” un “pielāgoti”. Kā norāda nosaukums, ātrā metode būs vienkārša un ātra metode, savukārt pielāgotā metode nodrošinās jums dažas papildu iespējas.

Mēs iesakām izvēlēties ātrās eksporta metodi un pēc tam noklikšķiniet uz Go.

2. WordPress failu augšupielāde savā aktīvajā vietnē

Šajā solī atveriet savu FTP klientu. Tagad jums ir jāpievienojas savam tīmekļa mitināšanas kontam. Pēc tam jums tiks izveidots savienojums ar jūsu aktīvo vietni.

Pēc tam jums ir jāaugšupielādē WordPress faili, un tie ir jāaugšupielādē pareizajā direktorijā. Viss, kas jums jādara, ir atlasīt visu vietējo WordPress failu un pēc tam augšupielādēt tos vietējā vietnes serverī.

3. MySQL datu bāzes izveidošana jūsu aktīvajā vietnē

FTP klientam būs nepieciešams zināms laiks, lai jūsu WordPress failus augšupielādētu jūsu tiešajā serverī. Šo laiku varat izmantot, sākot datu bāzes importēšanu uz aktīvo vietnes serveri. Šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar datu bāzes izveidošanas procesu, izmantojot cPanel. Tas ir tāpēc, ka cPanel nodrošina lielākā daļa WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Pirmkārt, piesakieties cPanel informācijas panelī. Datu bāzu sadaļā jums jānoklikšķina uz opcijas, kas saka MySQL Databases Wizard.

Tagad tiks parādīts jauns ekrāns. Šajā ekrānā jums ir jāizveido datu bāze. Ievadiet savas datu bāzes nosaukumu un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Izveidot datu bāzi tieši zem tās.

Tagad mums jāpievieno datu bāzes lietotājs.

Pēc lietotāja pievienošanas jūs tiksit novirzīts uz lapu. Šajā lapā jums ir jāiestata MySQL privilēģijas lietotājam, kuru jūs nesen esat pievienojis. Šeit jums būs jāpiešķir visas privilēģijas lietotājam un jānoklikšķina uz pogas, kas skan Veikt izmaiņas.

4. WordPress datu bāzes importēšana jūsu aktīvajā vietnē

Tagad dodieties uz cPanel informācijas paneli un noklikšķiniet uz phpMyAdmin opcijas, kas pieejama sadaļā datu bāzes. Tagad jums būs jānoklikšķina uz tikko izveidotās datu bāzes. Jauno datu bāzi bez tabulām jums parādīs phpMyAdmin. Tālāk jums ir jānoklikšķina uz pogas, kas skan Importēt tajā pašā augšējā izvēlnē, kur atrodas poga Eksportēt.

Pēc noklikšķināšanas uz to jūs nonāksit importēšanas lapā. Šajā lapā atrodiet opciju Izvēlēties failu un pēc tam noklikšķiniet uz tā. Tagad ir jāizvēlas fails, kuru saglabājāt pirmajā solī. Lai sāktu importēšanas procesu, noklikšķiniet uz Go.

5. Vietnes URL mainīšana

Šajā solī jums būs jāmaina datu bāzes vietnes URL. Mums tas jādara, jo tas ir nepieciešams solis, lai izveidotu savienojumu ar jūsu aktīvo vietni.
Ja atceraties, iepriekšējā solī mēs importējām tabulu. Tā bija wp_options tabula. Šī tabula jāmeklē phpMyAdmin. Meklējiet [prefiksu] _izvēles, kas pārbaudītas no wp_options, ja esat mainījis datu bāzes prefiksu.

Tālāk jums ir jānoklikšķina uz saites sānjoslā vai pārlūkošanas pogas blakus wp_options.
Tagad jums būs jāmeklē vietnes URL laukā options_name. Rediģēšanas ikona būs redzama rindas galējā kreisajā stūrī. Noklikšķiniet uz tā.

Tagad tikko atvērtajā rediģēšanas logā meklējiet kolonnu “option_value”. Šeit jūs redzēsit vietējās instalācijas URl. Šis URL ir jāapmaina ar jauno vietnes URL. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas GO.

Tagad jums ir jāatkārto tas pats solis opcijai_name: home. Dažreiz wp_options lapa var būt ļoti gara, un tā liek jūsu galvai iet apkārt. Tātad jums vienkārši jāatrod cilne Sākums. Lai pārvietotos pa lappusēm, varat izmantot lappušu bultiņas. Jums jāskatās otrajā lapā, kā tas parasti ir tur.

6. Tiešsaistes vietnes iestatīšana

Tagad jūs jau esat pamanījis kļūdu vietnē “Kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu”. Tagad mums tas jālabo.
Izmantojiet FTP klientu, lai izveidotu savienojumu ar savu vietni. Jums jārediģē fails wp-config.php. Vai atcerieties vārdu, lietotājvārdu un paroli, ko mēs izveidojām trešajā solī? Tie ir jāsniedz šeit.
Tagad jūs vienkārši augšupielādējāt wp-config.php failu atpakaļ serverī pēc tā saglabāšanas.

Jūsu vietne šobrīd darbojas tiešsaistē!

Tagad piesakieties WordPress admin panelī. Cilnē Iestatījumi dodieties uz sadaļu Vispārīgi. Šeit jums būs jāpārliecinās, ka vietnes URL tiek labots visur, noklikšķinot uz pogas “Saglabāt izmaiņas”. Tāpat jums būs jāpārliecinās, ka visam amatam ir jādarbojas pareizi. To var izdarīt, dodoties uz iestatījumiem un pēc tam pārejot uz iespēju Pastāvīgā saite. Noklikšķiniet uz pogas Saglabāt izmaiņas.

7. Attēlu un salauztu saišu labošana

Šo kļūdu varēja redzēt jūsu vietnē. Bet nevajag paniku. Tas nav saistīts ar kļūdu, veicot iepriekšminētās darbības. Bet šī kļūda vienmēr pastāv, pārvietojot WordPress vietni no lokālā servera uz dzīvu serveri un no viena domēna uz citu.

Lai atrisinātu šo kļūdu, jums ir divas iespējas. Viens no tiem ir izmantot SQL vaicājumu, bet otrs izmanto Velvet Blues WordPress spraudni.
Ļaujiet mums izmantot SQL metodi. Šis ir SQL vaicājums. Tas palīdzēs noņemt kļūdu.

UPDATE wp_posts SET post_content = REPLACE (post_content, ‘localhost / test /’, ‘www.yourlivesitelink.com/’);

Tālāk jums vajadzēs doties uz phpMyAdmin. Vietnē phpMyAdmin noklikšķiniet uz datu bāzes un augšējā izvēlnē atrodiet SQL un noklikšķiniet uz tās. Mainiet vietējās un aktīvās vietnes vietrāžus URL un vienkārši uzrakstiet iepriekš minēto vaicājumu.

Dodieties uz savu vietni un rūpīgi pārbaudiet. If vajadzētu darboties nevainojami, bez kļūdām.

Mēs ceram, ka mūsu raksts jums palīdzēja

Iepazīstieties ar 3 populārākajiem WordPress mitināšanas pakalpojumiem:

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

Hostinger

Sākuma cena:
0,99 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.3


Lietotāju draudzīgs
9.4


Atbalsts
9.4


Iespējas
9.2

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni Hostinger

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

Saistītie padomi

 • Kā izdzēst papildu datu bāzes tabulas pēc WordPress spraudņa atinstalēšanas
  eksperts
 • Kā instalēt WordPress uz Ubuntu 18.04 VPS vai Dedicated Server
  starpposms
 • Kā izmantot Amazon RDS ar WordPress instalēšanu
  starpposms
 • Kā uzsākt tiešsaistes veikalu WordPress platformā
  starpposms
 • Kā atspējot MySQL 5 "Stingrs režīms" Ubuntu 18.04 VPS vai speciālajā serverī
  starpposms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me