Kā sagatavoties migrācijai uz Windows Server 2019

Kā sagatavoties migrācijai uz Windows Server 2019


Lai vienmērīgi pārietu uz Windows Server 2019, jums vispirms jāpārliecinās, ieviešot vietējos elementus, pēc tam – datu centra funkcijas un, visbeidzot, pārvaldības rīkus..

IT profesionāļiem, kas strādā Microsoft uzņēmumos, ir laiks sākt jaunināšanas uz jaunāko operētājsistēmu plāniem, jo ​​ir gaidāma Windows Server 2019. gada izlaišana..

Tāpat kā jebkurš cits populārs izlaidums, daudz laika vajadzēs, lai saprastu jaunos sasniegumus un funkcijas. Šie jaunievedumi ietver labāku un stingrāku drošību, kā arī uzlabotās datu centra iespējas

2019. gada Windows Server iekšējās informācijas priekšskatījumā esošie eksperimentētāji līdz šim ir izvietojuši galvenās jomas, kas ietver 2019. gada Windows Server funkcijas, komponentus, kas koncentrēti uz datu centru, un vietējā Windows Server funkcijas.

1. darbība. Koncentrējieties uz vietējā Windows Server 2019 funkcijām

Koncentrēšanās uz 2019. gada vietējo Windows serveru funkcijām ir galvenais līdzeklis jaunināšanas sasniegšanai, piemēram, Web serveri, kuros vienmēr darbojas HyperV virtuālie resursdatora serveri, failu serveri un arī interneta informācijas serveris (IIS)..

Šīs iepriekšminētās funkcijas ir pilnībā atkarīgas no Windows Server, nevis kā trešo pušu lietojumprogrammām, kurām, iespējams, būs nepieciešami papildu mēneši, lai varētu rakstīt jauninājumus, lai pieņemtu 2019. gada Windows Server.

IIS Web lietojumprogrammas ir ļoti viegli pārbaudīt, jo lielākā daļa izmantoto kodu ir tikai HTML, .Net vai cita Web lietotne, kas darbojas virs IIS / Web platformas..

Lai uzzinātu, vai Web lietojumprogramma darbojas, vienkāršs un ātrs veids ir iestatīt 2019. gada Windows serveri, izmantojot IIS, un pēc tam pārliecināties, ka šajā serverī ir augšupielādēts tīmekļa kods..

Lai jauninātu no vecā uz jaunu, failu serveri būs ļoti labi mērķi. Daudzas reizes datu serveri un pat dažreiz terabaiti pat bija failu serveros, lai tos kopētu. Runājot par nesenajiem jauninājumiem, iespējams, tagad to ir pieredzējuši failu serveri.

Lielākajā daļā gadījumu agrīnā lietošanā apkārtējie senie failu serveri joprojām izmanto Windows Server 2008, un jaunināšana viņiem būtu vislabākā lieta..

Daži rīki, kas tiek izmantoti failu migrēšanā, piemēram, Robocopy vai pat Windows Explorer Windows vilkšanas un nomešanas darbība, joprojām var saglabāt failus un koku struktūras un vienlaikus saglabāt piekļuves atļaujas satura kopēšanā no servera uz cits.

Ņemiet vērā, ka pēc satura kopēšanas uz jauno serveri šos jaunizveidotos serverus varat pārdēvēt ar vecā vārdu, lai samazinātu lietotāju piekļuves traucējumus.

2. solis. Īstenojiet komponentus, kas koncentrēti uz datu centru

Kā sagatavoties migrācijai uz Windows Server 2019

Citā lietojumprogrammu klāstā, ko drīz varētu izvietot, ir komponenti, kas vērsti uz datu centru, piemēram, HyperV resursdatoriem, kas ietver vairāk iesaiņotas Hyper-Converged Infrastruktūras konfigurāciju, kas pazīstama arī kā HCI.

Konkrēts vienlaicīgs HyperV 2012R2 vai 2016 klasteris var būt tam pievienots, HyperV resursdatoru un arī virtuālās mašīnas (VM) var pārvietot tiešraidē vai kopēt uz moderno resursdatoru no vecās operētājsistēmas resursdatora. Arī virtuālās mašīnas var pārvietot uz modernu operētājsistēmas hipersistēmas serveri.

Jebkurā gadījumā tas ir precīzs punkts, kurā daudzas organizācijas izmanto iespēju uzlabot sava datu centra arhitektūru, aizstājot lielākos HyperV klasterus un izveidojot klasterizētu vidi, kas konfigurēta ar HCI.

Patiesībā, HCI ir tikai HyperV klasteris, kas atjaunināts un izveidots jauns, kas pārvieto organizācijas no atsevišķām virtuālo serveru mašīnām uz platformu, kurā VM koplieto disku, tīkla izveidošanu un visu serveru apstrādes funkcionalitāti HCI iestatījumos. Tas ievērojami uzlabo atlaišanu, mērogojamību, uzticamību un veiktspēju.

Pēc tam, kad esat apguvis dažas prasmes un ieguvis zināšanas par HCI vadīšanu testa Insider Preview vidē, šajā jaunizveidotajā infrastruktūrā darba slodzes var tikt pārceltas, gan jau esošos VM pievienojot, gan kopējot uz neseno HCI klasteru..

Ja šajā jaunajā vidē rodas problēmas, mēģinot palaist VM, tad bijušo VM var pārinstalēt uz esošā vai vecā HyperV vidi. Bijušais joprojām pastāvētu tāpēc, ka VM tika nokopēts.

Tādējādi tas būtu lielisks veids, kā uzlabot HyperV vidi līdz ievērojami uzlabotai HCI videi un ar drošības sajūtu, ka jūs vienmēr varat atgriezties iepriekšējā vidē, ja tāda ir nepieciešama.

3. darbība. Pārslēdzieties uz jauno Windows administrēšanas centru

2019. gada Windows jauna funkcija, ko var viegli izmantot, ir tā sauktais Windows administrēšanas centrs, kas agrāk bija pazīstams kā Honolulu projekts..

Lai gan Windows administrēšanas centrs ir instalēts 2019. gada Windows serverī, mērķa sistēmas var būt vai nu Windows Server 2012R2 tā sākotnējā formā, vai Windows Server 2016. Nav nepieciešami jauninājumi, papildinājumi vai speciāli programmatūras aģenti..

Lai migrētu uz 2019. gada Windows Server, nav nepieciešami daudz mēnešu, plānojot, pārbaudot lietojumprogrammas vai gaidot, kad pienāk servisa pakotne, lai pašreizējā 2019. gada serveri instalētu ražošanas vidē..

IT profesionāļi ar nelielu risku var iegult 2019. gada Windows Server organizācijā, izmantojot komponentus, kas nav atkarīgi tikai no operētājsistēmas, un sāk saņemt lielisku OS pieredzi..

4. solis: plānojiet savus ilgtermiņa mērķus

Tā kā ir ieviesti vienkārši materiāli, organizācijas var aplūkot tādas sarežģītas 2019. gada Windows Server funkcijas kā drošība, kas ir ievērojami uzlabota, un hibrīda integrāciju, izmantojot Microsoft Azure, lai gūtu labumu no konkrētas darba slodzes. Viena no iespējām ir darba slodžu ieviešana, kuriem nepieciešama aizsardzība ar ekranētiem VM.

Secinājums

Izmantojot lietotājiem iespēju piekļūt Windows servera 2019 priekšskatījuma videi, Microsoft izlaiž pilnīgi jaunu platformu datu centru operatoriem, piedāvājot viņiem novatoriskas funkcijas, lai vienlaikus pārvaldītu hibrīdo mākoņu konfigurācijas un tās ļoti moderno hiperkonverģēto infrastruktūru (HCI). Windows Server 2019 ir daudz svaigi ieviestu drošības elementu un atbalsta papildinājumu Windows konteineriem un Linux.

Neskatoties uz to, sagaidāms, ka klientiem būs vajadzīgs laiks, lai viņi iepazītos ar šo jaunāko laidienu un lai viņi sāktu praktiski ieviest un lietot jaunieviestās funkcijas. Lietas, kuras var viegli ieviest, ietver sākotnējo Windows servera funkciju, datu centra iespējas un jaunus rīkus Windows administrēšanas centra pārvaldībai.

Uzņēmumi var turpināt darbu un sākt instalēt un migrēt uz Windows Server 2019, lai uzlabotu savu drošību un spētu izmantot hibrīdus procesus, kas ir izrādījušies ļoti labvēlīgi mākoņu balstītām darba slodzēm..

Apskatiet šos trīs labākos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus

FastComet

Sākuma cena:
2,95 USD


Uzticamība
9.7


Cenu noteikšana
9.5


Lietotāju draudzīgs
9.7


Atbalsts
9.7


Iespējas
9.6

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni FastComet

A2 mitināšana

Sākuma cena:
3,92 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.0


Lietotāju draudzīgs
9.3


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.3

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni A2 Hostings

ChemiCloud

Sākuma cena:
2,76 USD


Uzticamība
10


Cenu noteikšana
9.9


Lietotāju draudzīgs
9.9


Atbalsts
10


Iespējas
9.9

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni ChemiCloud

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me