Kā uzraudzīt IIS veiktspēju

IIS ir tīmekļa serveris informācijas apmaiņai ar lietotājiem internetā, iekštīklā un ekstranetā. Tātad, lai nodrošinātu labāko sniegumu un perfektu reakcijas laiku, ir svarīgi, lai lietotājs pieredzētu. Šajā rakstā jūs atradīsit visus veidus, ieskaitot HTTP ping pārbaudes un Performance Monitor programmatūru. Tagad, pieņemot, ka Windows tīmekļa mitināšana ir iestatīta ar IIS, ienirsim iekšā.


Veiciet HTTP pārbaudi

Iestatot vienkāršu HTTP pārbaudi, kas darbojas katru minūti, jūs varat iegūt slieksni, kuru varat izmantot, lai noteiktu, vai vietne atrodas augšup vai lejup. Jūs arī varēsit izmērīt reakcijas laiku. Jūs varat izsekot 200 statusam OK. Vēl viena priekšrocība ir vienkāršas HTTP pārbaudes iestatīšana. Tas palīdz jums izveidot vienkāršu SLA monitoru savas tīmekļa lietojumprogrammas uzraudzībai. Jūs varat veikt HTTP pārbaudi, izmantojot Retrace. Tas jums sniegs reakcijas laiku, tendences un statusu, tāpat kā šādā veidā:

kā uzraudzīt iis sniegumu

Kā jūs varat redzēt Statuss, Retrace paziņo jums par atbildes laiku 0,079 s. Jūs redzat arī rezultātu virkni 1 “number_of_nodes” mačs: 19.Būtībā tas nozīmē, ka mezglu skaits nav tāds, kādu mēs gaidām. Trešajā rindā ir paziņojums par to, ka HTTP statuss nav 200 OK. Tas norāda, ka pieprasījums nav izpildīts.

Izmantojiet Performance Monitor

Performance Monitor ir satriecošs rīks, kas tiek piegādāts kopā ar Windows. Tas nodrošina jūs ar reālā laika grafiku, kuru varat izmantot, lai analizētu IIS veiktspēju. Izmantojot programmatūru, jūs varat iegūt daudz informācijas, ieskaitot IO statistiku un tīkla trafiku. Varat arī definēt brīdinājumus. Jūs varat iegūt tai piekļuvi, noklikšķinot uz Sākt un meklēt Veiktspējas monitors. Pēc tam noklikšķiniet uz rezultāta.

Izmantojiet uzdevumu pārvaldnieku

Uzdevumu pārvaldnieks ir lielisks rīks, lai iegūtu visu ieskatu, kas saistīts ar IIS. Lai pārraudzītu IIS pakalpojumus, varat kontrolēt centrālo procesoru un inetinfo.exe un w3wp.exe atmiņas izmantošanu. Tas ļauj jums noteikt galvenās problēmas, ieskaitot atmiņas noplūdi, kas kavē tīmekļa servera darbību. Jums atliek tikai aktivizēt vairākus noderīgus rādītājus, ieskaitot Working Set Delta atmiņai. Detalizētu veidu, kā izmantot uzdevumu pārvaldnieku, lai uzraudzītu, varat atrast šeit.

Izmantojiet notikumu skatītāju

IIS notikumu skatīšanai varat izmantot notikumu skatītāja lietojumprogrammu žurnālu. Tādā veidā jums var būt detalizēts priekšstats par jūsu problēmu. Jums jāpārbauda sleja “Avots”, lai atrastu, vai tajā ir NNTP pakalpojuma (NNTPSVC) vai WWW pakalpojuma (W3SVC) atslēgvārdi. Tie norāda problēmas, kas saistītas ar IIS darbībām. Jums būs jāmeklē arī citi atslēgvārdi, tostarp FTP pakalpojums (MSFTPSVC), SMTP pakalpojums (SMTP SVC), aktīvās servera lapas, Microsoft izplatītā darījuma kontrole (MSDTC) un sertifikātu pakalpojumi, kas saistīti ar SSL (CERTSVC)..

Izmantojiet ieteiktos skaitītāju monitorus

Ja izmantojat IIS, jūs iegūstat milzīgas priekšrocības, piekļūstot visai metrikai, izmantojot Windows veiktspējas skaitītājus. Viņu ir tonnas. Šeit atradīsit nozīmīgākos:

Sistēmas / procesa skaitītāji

 • PROCESORS%: Jums jāpārbauda kopējais servera un centrālā procesora lietojums IIS darbinieka procesam. Jums jāpārliecinās, ka vērtība nekad nepārsniedz 80%, jo tas radīs nopietnas veiktspējas problēmas.
 • Atmiņa: Ir jāuzrauga pašlaik izmantotā un pieejamā ISS darbinieka atmiņa. Pārliecinieties, vai 50% atmiņas ir pieejami, lai sistēma būtu veselīga.

IIS veiktspējas skaitītāji

 • Web pakalpojums (saņemti baiti / sek. Un nosūtīti baiti / sek): Jums jāuzrauga sekundē saņemtie un nosūtītie baiti. Tas palīdzēs jums atklāt iespējamos tīmekļa trafika rādītājus.
 • Web pakalpojums (pašreizējie savienojumi): Pašreizējiem savienojumiem nav noteiktas normālas vērtības. Tas jāprecizē, ņemot vērā jūsu pieredzi lietotnēs.

ASP.NET veiktspējas skaitītāji

 • ASP.NET lietojumprogrammas (pieprasījumi / sek un pieprasījumi lietojumprogrammu rindā): Ir jāuzrauga pieprasījumi, kurus izskata gan IIS, gan ASP.NET. Ja rodas pieprasījumi lietojumprogrammu rindā, pārliecinieties, vai to skaits nav liels. Tas serverim ļaus ļoti ātri tikt galā ar pieprasījumiem.
 • .NET CLR atmiņa (% laika GC): Pārliecinieties, ka jūsu lietotne atkritumu savākšanai tērē mazāk nekā 5% no sava laika. Bet, ja tas tā nav, jums jāpārbauda objekta piešķiršanas veids.

ASP.NET kļūdu skaita skaitītāji

 • .NET CLR izņēmumi (noraidīto izņēmumu skaits): Varat to izmantot, lai uzraudzītu visus izmestos .NET izņēmumus. Pat ja tie tiks izmesti, jums nebūs problēmu tos izsekot. Pārliecinieties, ka izņēmumu skaits nav liels. Tas jums palīdzēs atbrīvoties no izrādes jautājumiem, kurus ir grūti identificēt.
 • ASP.NET lietojumprogrammas (kļūdas neizpildītas izpildes laikā / sec): Jums jāuzrauga to izņēmumu skaits, kuri nav izskatīti.
 • ASP.NET lietojumprogrammas (kļūdas kopumā / sek): Jāizseko apkopošanas, pirmapstrādes un izpildes kļūdu skaitam.

Secinājums

Šajā rakstā jūs esat iemācījies dažādus IIS darbības uzraudzības veidus. Starp tiem ir visvienkāršākā HTTP pārbaude.

Bet, ja vēlaties informāciju reāllaikā, izmantojiet rīku Performance Monitor.

Apskatiet šos trīs populārākos Windows mitināšanas pakalpojumus:

Resursu vēji

Sākuma cena:
3,29 USD


Uzticamība
9.3


Cenu noteikšana
9.2


Lietotāju draudzīgs
9.2


Atbalsts
9.3


Iespējas
9.2

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni Hostwinds

Time4VPS

Sākuma cena:
3,27 USD


Uzticamība
8.4


Cenu noteikšana
8.5


Lietotāju draudzīgs
8.3


Atbalsts
8.1


Iespējas
8.1

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet vietni Time4VPS

Starpniekserveris

Sākuma cena:
5,00 USD


Uzticamība
9.1


Cenu noteikšana
9.3


Lietotāju draudzīgs
9.1


Atbalsts
9.0


Iespējas
9.1

Lasīt atsauksmes

Apmeklējiet InterServer

Saistītie padomi

 • Vietnes navigācijas hierarhijas izveidošana, izmantojot ASP.NET
  starpposms
 • Kā instalēt un konfigurēt MySQL PHP lietojumprogrammām operētājsistēmā Windows IIS 7
  starpposms
 • Kā instalēt Litespeed Web Server Ubuntu 18.04 VPS vai Dedicated Server
  starpposms
 • Kā migrēt Prestashop vietni no vietējā resursdatora uz Live Server
  starpposms
 • Kā noregulēt un optimizēt Apache veiktspēju
  eksperts
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me