9 platforma: valdoma „OpenStack SaaS Cloud“ orkestracija su „Kubernetes“

Kelių platformų „Cloud Vendor“ aparatinės įrangos palaikymas „OpenStack“ & „Kubernetes“ klasterių serveriai

Pradedanti įmonė „Platform9“, siūlanti valdomą hibridinių debesų orkestravimą, naudojant integruotus „OpenStack“ ir „Kubernetes“ konteinerius kaip „programinės įrangos kaip paslaugos“ („SaaS“) produktą, šią savaitę paskelbė apie 22 mln. USD vertės C serijos finansavimo etapą, kuriam vadovauja „Canvas Ventures“ su palaikymu. „Hewlett Packard“, „Redpoint Ventures“ ir „Menlo Ventures“. Skelbime pabrėžiama, kad per metus išaugo 360% klientų, įskaitant naujų pagrindinių įmonių klientų, tokių kaip „Autodesk“, „Sony“ ir „Blue Cross Blue Shield“, augimą. „Platform9“ papildomai sukūrė darbo sprendimus su „NetApp“, „Nutanix“, „Juniper“, „Dell“ / EMC, HPE, & kitos pagrindinės IT korporacijos šiais metais plėtos įvairių platformų debesų sąveiką atvirojo kodo fonduose. Kompaniją įkūrė Sirish Raghuram, Madhura Maskasky, & Roopak Parikh, visi turintys technikos inžinerijos išsilavinimą „VMware“, taip pat Bich Le, kuris sukūrė ARIES „HP Labs“. „Platform9“ taip pat kuria „Fission“, be serverių esančią platformą, ir „Omni“, „OpenStack“ plėtinių rinkinį, kurį galima naudoti viešiesiems debesų tvarkymo reikalavimams.


Kelių platformų „Cloud Vendor“ aparatinės įrangos palaikymas „OpenStack“ ir „Kubernetes“ grupių serveriams

9 platforma: „Open Source“ pristatoma kaip paslauga – visiškai integruota, „SaaS“ valdoma „Cloud Orchestration“

„Platform9“ pateikia tai, ko daugelis „DevOps“ komandų, dirbančių su viešojo ir privačiojo sektorių debesų orkestravimu, ieško dabartinėje aplinkoje su "nuotoliniu būdu valdomas" „OpenStack SaaS“ platforma. 2013 m. Įkūrė „VMware“ virtualizacijos ekspertai & „HP Labs“, „Platform9“ supaprastina įvairių platformų debesų valdymą naudodama aparatūrą skirtingose ​​duomenų centro vietose ir leidžia kurti hibridinę tampriųjų debesų architektūrą su „Kubernetes“ klasteriais. "nuotoliniu būdu valdomas" „Platform9“ aspektai reiškia, kad tinklo administravimas, interneto srauto užklausų stebėjimas ir išteklių paskirstymo valdymo skydai yra „SaaS“ produktas "debesyje" o žiniatinklio serverio aparatūra gali būti bet kur. Pavyzdžiui, įmonė gali programuoti ir kurti pasirinktinį kodą "vidinis" ir laikykite jį vietiniuose serveriuose, kad būtų užtikrinta didesnė apsauga, kai naudojate „Kubernetes“ AWS & „Google Cloud“ duomenų centrai vienu metu arba pakaitomis palaiko kelis „SaaS“ produktus, domenus, prekės ženklus, el. Prekybą ar mobiliesiems skirtas programas. Tinklalapiuose, kuriuose reikia palaikyti tūkstančius vienu metu naudojamų vartotojų ir milijonus puslapių peržiūrų per dieną, „Platform9“ sujungia API pagrįstą kelių platformų debesų suderinamumą (pvz., „CloudFoundry“) su galimybe paleisti visą duomenų centro architektūrą „OpenStack“ arba naudoti „Kubernetes“ interneto serveriui. klasterio valdymas mastu. Ši sistema atspindi geriausios „DevOps“ praktikos derinį verslo įmonėje, šiandien sukurtą dirbant didelio masto, didelio srauto interneto / mobiliosiose programose. Tinklalapių kūrimui „Platform9“ galima lengvai integruoti su „Jenkins“, „Ansible“, „Vagrant“, „Chef“, „SaltStack“ ir kt. & programinės įrangos programavimo komandos.

Koncepcijos vaizdo įrašas: "Atvirojo kodo paslauga" (OSaaS) Palengvina debesų infrastruktūrą

Sirish Raghuram, „Platform9“ generalinis direktorius – "Tvarkykite debesų infrastruktūrą keliose platformose, sutaupydami iki 70% IT išlaidų … Sužinokite, kaip „SaaS“ gali valdyti geriausios kokybės debesų infrastruktūrą, pvz., „OpenStack“ ir „Kubernetes“, kad sumažintumėte sąnaudas ir laiko vertę, vengdami būti užrakinti vieno pardavėjo ekosistema. Tai padeda „DevOps“ ir IT komandoms sutelkti dėmesį į pagrindines verslo problemas, tuo pačiu automatizuojant didžiąją dalį sąrankos ir valdymo proceso. „Platform9“ kalbės iš patirties po to, kai leis klientams realizuoti daugiau nei 99 procentų „OpenStack“ projektų sėkmės procentą." Sužinokite daugiau apie „Platform9“ & Kubernetai.

Kelių platformų „Cloud Vendor“ aparatinės įrangos palaikymas „OpenStack“ ir „Kubernetes“ grupių serveriams

Be „Kubernetes“ klasterio ir „OpenStack“ debesies orkestravimo, „Platform9“ kuria „AWS Lambda“ tipo "Funkcijos kaip paslauga" („FaaS“) platforma, vadinama „Fission“. Serverių neturintys sprendimai įgalina visiškai naujas žiniatinklio kūrimo formas, naudojant kelių įrenginių leidybą ir mobiliąja el. Prekyba, tačiau šiuo metu rinkoje yra nedaug programų, kurios naudojasi šiomis sistemomis. „FaaS“ platformos yra naujo tipo žiniatinklio architektūra, koduojanti programas, kurios yra naudojamos kaip efektyvi priemonė, siekiant pridėti šoninį apdorojimą prie esamos žiniatinklio buvimo ar veikiančios kodinės bazės. Sprendimai be serverių gali būti naudojami naudojant PHP, Python, JavaScript, HTML ir kt. Kodus arba lygiagrečiai su žiniatinklio priegloba, kad būtų palaikomos papildomos naujos funkcijos paskelbtuose tinklalapiuose ir programose mobiliesiems. Panašu, kad „FaaS“ aplinka yra tokia, kurioje daugelis kompanijų kartu su kitomis specializuotomis interneto svetainių ir „PaaS / SaaS“ debesų prieglobos planomis siūlys sprendimus be serverių, todėl interneto svetainių kūrėjai turės platų paslaugų teikėjų pasirinkimą, kurių kiekvienas turi šiek tiek skirtingas kamino funkcijas. & funkcionalumas, kaip ir šiandien naudojant LAMP ar VPS prieglobą. Šiuo metu pagrindinės „Fission“ alternatyvos be serverių platformos yra šios:

 • „AWS Lambda“
 • „Google“ debesies funkcijos
 • „Microsoft Azure“ funkcijos
 • „IBM OpenWhisk“

„Platform9“ pristatė „Fission“ su „Kubernetes“ integracija per API, suteikdama puikų pasirinkimą programuotojams ir interneto kūrėjams, norintiems kurti be serverių ar „FaaS“ platformas, nors paslauga vis dar teikiama „Alfa“ versijoje ir pirmiausia veikia su „Node.js“. & Python šiuo metu. „Platform9“ valdo „Fission“ („fission.io“) kaip atskirą produktą iš jų „OpenStack“ & Kubernetes debesų orkestravimo sprendimai.

Kelių platformų „Cloud Vendor“ aparatinės įrangos palaikymas „OpenStack“ ir „Kubernetes“ grupių serveriams

„Platform9“ automatizavimo sistemos – "Remiantis „OpenStack“ reiškia, kad jūsų komandos gali naudoti tokias bibliotekas kaip „jclouds“ ar „Libcloud“, kad integruotumėte savo kūrimo procesą su jūsų „Platform9“ hibridiniu debesiu … „OpenStack“ dėka jūsų kūrimo komandos gali pakartotinai panaudoti esamą palaikymą praktiškai bet kurioje pagrindinėje automatizavimo sistemoje, kad integruotumėte kūrimo procesą. su savo „Platform9“ hibridiniu debesiu. Tai apima „Puppet OpenStack Provisioner“, „Chef“’s peiliu klija, galima’s „Nova“ skaičiavimo modulis ir „SaltStack“’s „OpenStack“ modulis." Sužinokite daugiau apie „Platform9 DevOps Automation“.

„Platform9“ apima viską, ko reikia viešiesiems / privatiesiems debesims paleisti, valdyti, atnaujinti ir prižiūrėti naudojant „OpenStack“ ar „Kubernetes“ grupes. Visi „OpenStack“ valdikliai yra talpinami nuotoliniuose „SaaS“ debesies serveriuose, o svetainės ar programos mobiliesiems duomenys yra vietiniame tinkle, kur klasteriuose gali būti įvairių paslaugų teikėjų ar duomenų centrų aparatūra skirtingose ​​geografinėse vietose. Norint naudoti „Platform9“ tinklo valdymo įrankius, reikia P9 pagrindinio agento, kuris turi būti įdiegtas kiekviename VM, jungiamame prie nuotolinio valdymo pulto, kad būtų galima suderinti tinklo maršrutus tarp aparatūros vienetų ar žiniatinklio serverių. Sistemos administratoriai gali stebėti realiojo laiko tinklo srauto užklausų eilę ir pateikti papildomą tinklo serverio aparatinę įrangą per VM, kurie pridedami prie grupės, kad patenkintų padidėjusią paklausą. Viena iš pagrindinių R&D debesų prieglobos srityje šiuo metu plėtojama API valdoma automatizacija, kad būtų galima padidinti „Kubernetes“ klasterius aukštyn ir žemyn, paleidžiant VM apimtimis, kad būtų patenkinti interneto srauto reikalavimai. „Platform9“ debesies orkestravimo įrankiai leidžia tinklo administratoriams bet kurį VM apibrėžti kaip "Hipervizorius" (bet kokiam savarankiškam naudojimui, pvz., nuotoliniam kompiuterių naudojimui, VPN, el. pašto serveriams, interneto prieglobai ir kt.), "Konteinerių skydelis" „Kubernetes“ / „Docker“ mazgų klasteriams arba "Pelenų tūrio mazgas" kaip „OpenStack“ debesų architektūros dalis. Naudodami „Kubernetes“, sistemų administratoriai gali sukonstruoti sudėtingus debesijos programų interneto prieglobos sprendimus, naudodami serverius įvairiuose duomenų centruose visame pasaulyje, išdėstytus pagal geografinę vietą ir sinchronizuotus naudojant „Platform9“ nuotolinio valdymo tinklo valdymo priemones. „Docker“ konteineriai gali būti naudojami virtualizuotiems darbo krūviams arba gali būti sukurti hibridiniai debesys, sujungiantys pagrindinės įrangos techninę galią su keliais debesies „SaaS“ pardavėjais ar interneto prieglobos sprendimų teikėjais. Tai taip pat suteikia galimybę vienu metu kurti „AWS“, „Google Cloud“, „Bluemix“, „Rackspace“, „Azure“ ir kt. Ir kiekvienam pardavėjui atskirai sudaryti įvairius įkainius didmeninės / mažmeninės prekybos prekėmis aparatūros srityje. „Platform9“ taip pat įgalina paprastą duomenų perkėlimą iš debesies prieglobos paslaugų teikėjų, kai to reikia, nejungdami svetainių ir mobiliųjų programų neprisijungę, kai atnaujinate programinės įrangos versiją arba taikote saugos pataisas..

Kelių platformų „Cloud Vendor“ aparatinės įrangos palaikymas „OpenStack“ ir „Kubernetes“ grupių serveriams
Sirish Raghuram, „Platform9“ generalinis direktorius
– “Naudodamiesi nauju „SaaS“ požiūriu į sudėtingas debesų struktūras, mes įgaliname bet kur lengvai valdyti infrastruktūrą, naudodamiesi pramonėje pirmaujančiomis atvirojo kodo sistemomis, tokiomis kaip „Kubernetes“ ir „OpenStack“. Šiandien „Platform9“ įgalina „DevOps“, sumažina išlaidas ir pagreitina debesų virsmą daugiau nei 200 debesų visame pasaulyje.” Sužinokite daugiau apie valdomą „OpenStack“, „Kubernetes Cloud Orchestration“, & Tinklo valdymo sprendimai platformoje9.

„Platform9“ teikia „Omni“ valdymo pulto programinę įrangą kaip modulio plėtinį „OpenStack“ diegimams, taip pat kaip a "Stack Switcher" kuris gali suskirstyti tinklo aparatūros išteklius į interneto serverių grupes, mazgus, debesų tiekėjus, & federacijos kaip dalis orkestravimo galimybių. Naudodami „Omni“, sistemos administratoriai gali stebėti gaunamas žiniatinklio užklausas eilėje, pridėti papildomų serverių prie debesies sankaupos ir išplėsti talpą, kad atsisiųstų užklausų laikas būtų beveik lygus nuliui. Kelių platformų debesų valdymas & geografinės padėties hibridiniai debesys su „Google“, „DigitalOcean“, CDN, & AWS integracijos yra tai, ko reikia daugeliui „SaaS“ teikėjų ir žiniatinklio prieglobos įmonių, valdant nuolatines paslaugas, diegiant naujas platformos paslaugas ir aparatinę įrangą, taip pat pereinant iš vienos įmonės debesijos paslaugų teikėjo į didmeninę kainą. Tvarkė Kubernetes & „OpenStack“ tinklo orkestravimas su „Platform9“ apima talpyklų skydelių palaikymą kaip alternatyvą VPS hipervizoriams, CIDR (konteinerius / paslaugas), API pagrįstą atmintį, stebėjimo programas, be serverio funkcijų integraciją ir kt. „Platform9“ administravimo įrankiai palengvina DNS pagrindinio kompiuterio įrašų valdymą. „Kubernetes“ klasteriai, kuriuose taip pat gali būti nustatytos kiekvieno klasterio „Kubernetes“ pagrindinio kompiuterio įvesties vertės. Programuotojai gali kurti pasirinktinius sprendimus, kad būtų galima dinamiškai pridėti pagrindinius kompiuterius per API išteklių tvarkyklę, kuri suteikia teisę kiekvienam konteinerio skydelio vartotojui. Pagrindinio kompiuterio kaupimą galima atlikti naudojant kvapiuosius elementus, nuomininkus, VM egzempliorius, SSH klavišus, „Chef“ ar „Lėlių“ agentus. Didesnis lankstumas pritaikant egzempliorius programuojant kalbomis pagrįstus komandų eilutės scenarijus žiniatinklio serveriuose.

Koncepcijos vaizdo įrašas: „Platform9“ tvarko „OpenStack“

„OpenStack Cloud Orchestration“ – "„9 platforma“ yra paprasčiausias būdas įmonėms įdiegti „OpenStack“ pagrįstą privatųjį debesį, kuriame intelektualios savitarnos paslaugos teikia darbo krūvius jų kompiuterių infrastruktūroje. „Platform9“ valdoma „OpenStack“ suteikia galimybę naudoti esamus ir naujus virtualizuotus serverius, kad per kelias minutes būtų galima valdyti privačius debesis, sklandžiai sąveikaujant su esamais procesais ir valdymo produktais. „Platform9“ įmonėms suteikia vieną stiklo valdymo paketą per KVM, „VMware vSphere“ ir „Docker“." Sužinokite daugiau apie „Platform9“.

9 platformoje viešiems / privatiems „OpenStack“ teikiami atnaujinimai, 24×7 stebėjimas, pataisymas, talpos planavimas, automatinis gedimų aptikimas, automatinis mastelio keitimas ir kt. & „Kubernetes“ klasterio debesys, užtikrinantys geresnį duomenų perkeliamumą, suderinamumą tarp debesų ir „DevOps“ sprendimus. „Platform9“ veikia pirmiausia pertvarkydama „OpenStack“ API sluoksnį į vienijančią daugialypės terpės valdymo sąsają. Tai leidžia interneto svetainių kūrėjams ir programinės įrangos programuotojams standartizuotis pagal atvirus standartus & pakartotinai naudoti esamus įrankius viešiesiems debesijos ištekliams. „Platform9“ teikia: "viena stiklo plokštė" administravimo įrankių rinkinys tinklo administratoriams ir debesų architektams, turintiems daugialypę nuomą, kvotų valdymą ir vieną API, kad būtų galima sukurti sudėtingą tinklo topologiją žiniatinklio serverio sprendimams. „Platform9“ gali būti naudojama kaip sprendimas žiniatinklio prieglobos įmonėms valdyti daugelio nuomininkų „CentOS“ serverius VM su „Kubernetes“ klasteriais kliento palaikymui, įskaitant kelias duomenų atsargines kopijas ir įkelti subalansuotą tinklo srautą, arba paleisti tokias VPS platformas kaip „SolusVM“, „VMware“, „Parallels“, kt. konteineriuose kliento „SaaS“ / „PaaS“ produktų palaikymui. „Google“ iš pradžių sukūrė sistemą, panašią į „Kubernetes“ konteinerius, kad galėtų paleisti „gMail“, „Maps“, & Ieškokite vartotojų tam skirtuose VM skirsniuose milijardais serverių vienu metu. Šie sprendimai sukuria į objektą orientuotą požiūrį į interneto prieglobą su atskirais talpyklomis, VM, & VPS su kaminų programine įranga, kurią galima įdiegti iš momentinių vaizdų arba lengvai perkelti iš vienos įrangos į kitą, tvarkant duomenų centrą.

Kelių platformų „Cloud Vendor“ aparatinės įrangos palaikymas „OpenStack“ ir „Kubernetes“ grupių serveriams

Koncepcijos vaizdo įrašas: „Kubernetes“ kaip nuotoliniu būdu valdoma paslauga

Hibridinio debesies konteinerio orkestravimas – "„Kubernetes“ žada, kad šiuolaikinės programinės įrangos sistemos bus praktiškai padidintos. Atnaujinkite, stebėkite, padidinkite mastelį ir dar daugiau naudodami „Platform9“." Sužinokite daugiau apie „Kubernetes“.

„Platform9“ yra puikus sprendimas, skirtas kelių platformų duomenų centrų valdymui, kai jie dažniausiai abstraktų „Omni“ valdymo skydelį, skirtą „OpenStack“, naudoja debesies serveriams, kurie įgalina bet kurios žiniatinklio kompiuterio techninę įrangą įtraukti į tinklo dizainą ar debesų orkestravimą. Tai gali padėti IT departamentams valdyti kelis viešus ir privačius serverius, skirtus skirtingiems vidaus skyriams, ir tuo pačiu metu paskelbtas žiniatinklio / mobiliąsias programas. Pagrindiniai „Platform 9“ sprendimų pranašumai yra šie:

 • Debesų matomumas, tinklo administravimas, & Nuotolinio tinklo valdymo pultas
 • Infrastruktūros kaštų sumažinimas užtikrinant daugelio pardavėjų aparatinės įrangos tiekimą
 • Nuotolinių viešųjų / privačių debesų savitarnos „SaaS“ tinklo administravimas
 • „DevOps Automation“ & Internetinės / mobiliosios programinės įrangos versijos valdymo integracija
 • Keli hipervizoriai, dokų konteineriai, & „Kubernetes“ klasterio valdymas
 • Hibridinis debesų orkestravimas su „Rancher“ / „CoreOS“ / „CloudStack“ / „VMware“ palaikymu
 • Kryžminių platformų debesų paslaugų teikėjai – „Google“, AWS, „Bluemix“, „Azure“, žiniatinklio atvaizdai ir kt.

Žiniatinklio kūrėjai ir programuotojai gali efektyviai naudoti „Platform9“ įrankius, pavyzdžiui, naudodami vieną VPS arba dedikuotą serverį kodams išbandyti ir versijoms inscenizuoti, tada paskelbdami „Kubernetes“ klasteryje tiesioginei produkcijai. Tinklo administratoriai gali paleisti privačias CRM duomenų bazių debesis, kad įmonės darbuotojai galėtų naudotis pardavimais, logistika, & užsakymo įvykdymas naudojant viešojo debesies žiniatinklio prieglobą & mobiliųjų programų palaikymas keičiamo mastelio elastingų klasterių žiniatinklio serveriuose, siekiant palaikyti maksimalų interneto srautą ir duomenų centro aparatinės įrangos apdorojimo efektyvumą įmonės IT srityje. Nepriklausomi interneto leidėjai gali naudoti „Platform9“ įrankius, kad galėtų diegti į daugelį tarptautinių duomenų centrų ir palaikyti programas elastinguose žiniatinklio serveriuose su apkrovos balansavimu tarp geografinės vietos, CDN integracijos, API saugojimo funkcijų, atvirkštinio tarpinio serverio talpyklos ir kt. „Platform9“ siūlo nuotolinio „SaaS“ debesies orkestravimo valdymą. skydelis, skirtas sujungti daugelio pardavėjų aparatinės įrangos išteklius, kurių paprastai nėra kituose programinės įrangos produktuose rinkoje.

„Platform9“ vaizdo įrašas: „SaaS“ valdoma „OpenStack“ ir „Kubernetes“

Bich Le, „Platform9“ vienas įkūrėjų ir vyriausiasis architektas – "„Platform9“, naujausias nuotoliniu būdu valdomų „OpenStack“ sprendimų kategorijos papildymas, pasitelkia „SaaS“ valdomą platformą, kad galėtų lengvai diegti ir valdyti „OpenStack“ ir „Kubernetes“ bei išplėsti juos vietinėse ir viešosiose debesų aplinkose.." Sekite „Platform9“ „Twitter“.

Dalijimasis – funkcija kaip paslauga (FaaS) & Serverio neturintys interneto scenarijai, skirti „Cloud Application“ palaikymui

Dalijimasis yra „Platform9“ alfa išleidimas "Funkcija kaip tarnyba" (FaaS) arba "Be serverio" programinės įrangos sprendimas, panašus į „Lambda“ platformą AWS. „FaaS“ arba sprendimai be serverių leidžia kūrėjams integruoti lygiagretaus apdorojimo palaikymą esamose žiniatinklio programose, kurios jungiasi išilgai žiniatinklio per API, nekeldamos naršyklės problemų tarp svetainių scenarijų. Pavyzdžiui, „FaaS“ sprendimai gali būti naudojami apskaičiuojant elektroninės prekybos nuolaidas ar gabenimo įkainius milijonams elektroninės prekybos klientų, naudojant pašto indeksą, geografinę vietą, IP adresą ir kitus kintamuosius; sudarykite pritaikytus produktų rekomendacijų ekranus su katalogų nuorodomis; arba apdorokite saugomus įvairaus dydžio tinklalapių vaizdus ir jų suglaudinimo laipsnį, atsižvelgiant į kliento įrenginio tipą. Šio tipo procesoriaus apdorojimas atliekant fragmentų valdomas funkcijas nėra susietas su konkrečiu aparatūros bloku, o teikia nuolatinį palaikymą per specialius duomenų tvarkymo išteklius svetainėms ir mobiliosioms programoms, siekiant vartotojams suteikti sudėtingesnius pritaikytų funkcijų sluoksnius. Šiuo metu „Fission“ platforma palaiko tik „Python“ ir „Node.js“ kodais užrašytas funkcijas, tačiau „Platform9“ ateityje planuoja toliau plėtoti ir plėsti kitų programavimo kalbų palaikymą. Kitas svarbus be serverio funkcijų pritaikymas yra svetainių talpyklos pagerinimas svetainėse, kuriose „Fission“ yra suderinamas su „Memcached“, „Redis“, „PostgreSQL“ ir kt., Kad šoniniu būdu išplėstų tai, ką sudėtingas programas gali valdyti vienas serveris. Apskritai, tokio tipo interneto plėtra tik prasideda ir „Platform9“ gerai užima lyderio pozicijas šiame sektoriuje, naudodama „Fission FaaS“ platformą..

Kelių platformų „Cloud Vendor“ aparatinės įrangos palaikymas „OpenStack“ ir „Kubernetes“ grupių serveriams

„Omni“ valdymo skydelis: „OpenStack“ debesų tinklo valdymas & „Kubernetes“ klasteriai skalėje

„Platform9“ supaprastina „OpenStack“ ir „Kubernetes“ debesų diegimą, tuo tarpu abi šios platformos turi platų antrinių modulių ir plėtinių asortimentą, kuriuos galima įdiegti pagal tinklo administravimo ar interneto plėtros projekto reikalavimus..

 • „OpenStack“: viena pažangiausių debesų duomenų centro valdymo platformų
 • „Kubernetes“: talpyklų pagrindu sukurti elastingi debesų klasterių žiniatinklio serveriai, pritaikomi įmonėms

Pagrindinės IT įmonės ir „Fortune 500“ įmonės jau naudojasi „Platform9“ pažangiam debesų orkestravimui ir duomenų centrų valdymui, todėl įrankiai tampa vertingu šaltiniu MVĮ, pradedančioms interneto įmonėms ir nepriklausomiems leidėjams, kuriems reikia paleisti „OpenStack“. & Kubernetes talpinant.

Demonstracinis vaizdo įrašas: „Platform9“ & Tvarkė Kubernetes

„Kubernetes“ pristatyti kaip paslauga – "Cody Hill, „Platform9“ sistemų inžinierius, demonstruoja, kaip lengvai atsistoti ir važiuoti naudojant „Platform9“ valdomus „Kubernetes“. Jis aplanko mus per „Platform9“ UI ir REST API, kad galėtų nustatyti ir valdyti „Kubernetes“ klasterį. Tada jis „Jenkins“ pagrindinius / pavaldinius mazgus dislokuoja „Kubernetes“ klasteryje ir tame pačiame klasteryje veikiančią integruotą žiniatinklio programą. Automatizuotas „Jenkins“ dujotiekis atnaujina žiniatinklio programą." Sužinokite daugiau apie „Platform9“ & Kubernetai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me