Būk prisitaikantis ir judrus – John Enright iš „Hostway“

Mano diskusija su Johnu Enrightu, „Hostway Corporation“ interneto ir programų generaliniu direktoriumi, prasidėjo nuostabiu pasivaikščiojimu atminties juosta. Kaip Jonas man šiek tiek papasakojo apie save ir jo kilmę, daugelis aplinkybių ir istorijų man priminė mano paties karjerą ir buvo puiki pirmųjų interneto dienų apžvalga.


Jis taip pat turi keletą aiškių idėjų, kur nukreiptas internetas ir žiniatinklio priegloba.

Contents

„HostAdvice“: Ar galėtumėte pradėti šiek tiek papasakoti apie save ir savo aplinkybes?

Aš’Veikau šioje pramonėje daugiau nei 20 metų, o 1994 m. aš įkūriau vieną pirmųjų komercinių prieglobos įmonių – „ValueWeb“. Mes pasiūlėme ekonomiškus prieglobos sprendimus, kurie tais laikais nebuvo lengvi. Viską turėjome pastatyti nuo nulio. Nebuvo’net API domenų registracijai – visa tai buvo padaryta naudojant el. pašto šablonus.

Pirmieji mūsų serveriai buvo „Intel 486s“ su 32 MB [red. Taip, „Megabaitai!“. Mes reklamavome „PC Magazine“ užpakalinėje dalyje ir greitai išaugome ir tapome viena iš penkių didžiausių prieglobos paslaugų JAV. Galiausiai 2001 m. Susijungėme su kita panašaus dydžio bendrove „Affinity“.

Mūsų pagrindinis dėmesys buvo skiriamas kainai ir savitarnos platformos siūlymui. Tačiau laikui bėgant tapo vis sunkiau konkuruoti vien dėl kainos, todėl pradėjome daug dėmesio skirti pridėtinės vertės kūrimui ir padėti savo klientams jų el. Prekybos svetainėse. Taip pat daug dėmesio skyrėme kanalų santykiams ir pradėjome siūlyti savo platformos privačių etikečių versijas.

„Affinity“ įsigijo „Hostway Corporation“ 2007 m. Maždaug po pusantrų metų kelerius metus palikau „Hostway“ valdyti interneto inkubatorių ir keletą metų vadovavau smulkaus verslo padaliniui „Host.com“. Grįžau į „Hostway“ atlikdamas dabartinį savo vaidmenį 2014 m.

„HostAdvice“: Atrodo, kad iš „Hostway“ svetainės nukreipiate daugiausia į aukščiausio lygio hostingo rinką – ar tai teisinga? Kas yra jūsų tikslinė auditorija?

Iš esmės mūsų verslas turi 2 puses:

  1. Žiniatinklis & Taikomosios programos – tai daugiausia mažos įmonės ir internetinės svetainės, kuriose paprastai veikia „WordPress“, „Drupal“ ar kažkas panašaus. Mes jiems siūlome domenus, žiniatinklio prieglobos, el. Pašto ir valdomų programų paslaugas. Šiuo metu turime apie 200 000 šių klientų, ir kartu su mūsų partneriais kanalais jie sudaro šiek tiek mažiau nei pusę mūsų pajamų.
  2. Debesies ir valdomi serveriai – didžiąją dalį pajamų gauname iš didesnių įmonių, turinčių sudėtingesnę infrastruktūrą ir pažangių valdomų paslaugų sprendimus. Bendradarbiavimo, valdomo serverio ir privačių debesų sprendimų srityje turime kelis tūkstančius tokių klientų.

„Debesies“ ir „Tvarkomų programų“ pusė mūsų versle auga sparčiau nei „Smulkiojo verslo“ pusės ir būtent čia mes koncentruojame savo planus ir pastangas, kad mūsų įmonė ateityje augtų. Šis verslas yra kur kas labiau pagrįstas paslaugomis, o ne tik teikia techninės įrangos infrastruktūrą.

„HostAdvice“: kam jūs matote pagrindinius konkurentus? Kaip jūs jaučiatės geresni už juos ar kitokie nei jie?

Kadangi mes konkuruojame daugiausia aukščiausioje rinkos dalyje, pagrindiniai mūsų konkurentai yra tokios įmonės kaip „Rackspace“ ir „Peer 1“. Mes matome „Hostway“ išskirtinumą tuo, kad turime produktus ir sprendimus tiek sudėtingai įmonei, tiek ir puikius pradinio lygio sprendimus pagrįstai. kaina yra gerokai mažesnė nei 100 USD per mėnesį. Pradėję naudotis mūsų valdomų programų platforma, galėsite sklandžiai pridėti produktų ir paslaugų, augant jūsų įmonei ir poreikiams.

„HostAdvice“: kam jūs matote pagrindinius konkurentus? Kaip jaučiatės geresni už juos ar kitokie nei jie?

„HostAdvice“: matau, kad „Hostway“ savo debesies platformoje siūlo pasirinkti „Windows“ arba „Linux“ serverius. Koks yra klientų suskirstymas ir kas dažniausiai patraukia klientus į tuos ar kitus?

Mūsų „Windows“ ir „Linux“ klientų suskirstymas iš tikrųjų yra apie 50-50. Sprendimas, kurį serverio tipą pasirinkti, paprastai priklauso nuo to, kas užsako ir tvarko serverį. Jei jie yra interneto svetainių kūrėjai, dažniausiai jie naudojasi „Linux“. Tačiau jei tai yra IT skyrius, jie paprastai yra geriau susipažinę su „Windows“ ir jiems patogiau, jie pasirenka „Windows“ serverį.

„HostAdvice“: Kalbant apie „Windows“ – jūsų debesies platforma yra pagrįsta „Microsoft Azure Stack“. Kas privertė jus eiti ta linkme? Kaip paklausa ir rinkos reakcija į tą pasiūlymą??

„Amazon“ turėjo didžiulį pranašumą debesų kompiuterijos erdvėje su savo interneto paslaugomis ir „Elastic Compute Cloud“. Tačiau „Microsoft“ neabejotinai yra jėga, su kuria reikia atsižvelgti, ir mes pastebime, kad jų Azure debesies platformoje labai auga paklausa ir daug auga..

Manau, kad to priežastis yra ta, kad „Microsoft“ yra geriau žinoma įmonių IT padaliniams ir kad „Microsoft“ savo IT įrankius pateikia internetiniame pasaulyje. Jų įrankiai ir vartotojo sąsajos paprastai yra geriau žinomi ir suteikia daugiau patogumo naudotis inžinieriams, valdantiems šias sistemas.

Dėl to esu įsitikinęs, kad „Microsoft Azure Stack“ priėmimas ir toliau augs.

„HostAdvice“: Kalbant apie „Windows“ - jūsų debesies platforma yra pagrįsta „Microsoft Azure Stack“. Kas privertė jus eiti ta linkme? Kaip paklausa ir rinkos reakcija į tą pasiūlymą?

„HostAdvice“: Suprantu, kad šiuo metu Šiaurės Amerikoje turite šešis (6) duomenų centrus. Ką tai reiškia tarptautiniams klientams ar klientams, nukreipiantiems į vartotojus už JAV ir Kanados ribų?

Šiuo metu klientams, norintiems ar reikalingiems duomenų centro už Šiaurės Amerikos ribų, siūlome dvi skirtingas parinktis. Pirmasis variantas yra surengti juos su viena iš „Hostway“ franšizių, kurias turime keliose vietose, pavyzdžiui, Vokietijoje ar Korėjoje. Kita galimybė yra ta, kad mes galime juos priglobti ir palaikyti viešame „Azure“ debesyje.

„HostAdvice“: pastebėjau jūsų svetainėje teiginį, kad:

Mūsų „Cloud“ pardavė 40% „Fortune 500“ paslaugų teikėjų

Ar galite tai paaiškinti?

Aišku. Mes siūlome privatų mūsų debesų infrastruktūros ženklinimą maždaug 20 pasaulinių partnerių. Tai daugiausia didelės telekomunikacijų bendrovės, siūlančios prieglobos paslaugas savo klientams. Net atrama yra balta etiketė – kai jų klientai skambina į telekomunikacijas’Pagalbos linija, susijusi su jų prieglobos paketu, jie iš tikrųjų tariasi su „Hostway“ darbuotoju.

„HostAdvice“: Atrodo, kad „Hostway“ siūlo platų el. Pašto prieglobos ir palaikymo variantų pasirinkimą. Kodėl įmonė pasirinktų surengti „Exchange“, o ne „Google Apps“? Kodėl don’Jūs siūlote „Office 365“ kaip ir kai kurie jūsų konkurentai?

Klientai, kurie pasirenka priglobtus „Exchange“ serverius, paprastai būna iš verslo aplinkos. Tokioje aplinkoje tinklo administratoriai ir palaikymo komanda jau yra susipažinę su „Exchange“. Be to, korporatyvinės aplinkos vartotojai yra geriau susipažinę su „Outlook“ ir jie nelinkę to atsisakyti, juo labiau, kad jie turi ir darbalaukio programą, ir naršyklės sąsają, kad galėtų pasiekti savo el. Paštą, kalendorių ir susijusią informaciją..

Dėl „Office 365“ – mes iš tikrųjų palaikome „Office 365“. Tai yra kažkas, ką ateityje akcentuosime ir skatinsime labiau. Mes manome, kad mūsų aukštos kokybės palaikymas ir tai, kad galime palaikyti ir „Hosted Exchange“, ir „Office 365“, daro mus geresne alternatyva dirbant tiesiogiai su „Microsoft“. Mūsų komanda dirba su klientais visame įrengimo procese ir už jo ribų daug tiesiogiai ir praktiškai, nei gali suteikti „Microsoft“ palaikymas.

„HostAdvice“: vienas iš dalykų, kuriuos pabrėžiate savo svetainėje, yra jūsų investicijos į naujoves. Ar galite pateikti keletą pavyzdžių?

Pokyčiai šioje pramonėje ir naudojant šias technologijas yra neįtikėtinai spartūs ir yra būtina, nors kartais ir sudėtinga, neatsilikti. Atrodo, kad pagrindiniai technologijos pokyčiai įvyksta per 2 metų ciklus, o tai iš tikrųjų yra labai dažnai.

Esame labai novatoriški saugumo ir programų palaikymo srityse. Mes kuriame daug savo įrankių tiek savo klientams, tiek sau (pvz., Serverio valdymo skydelį). Mes taip pat tiriame esamas priemones ir dažnai į savo įrankius ar pasiūlymus integruosime geriausius veislės įrankius.

„HostAdvice“: kaip matote, kaip keičiasi prieglobos rinka – per ateinančius 1, 2 ir 5 metus?

Matau, kad ateinančiais metais hostingo pramonė taps labai orientuota į paslaugas. Aparatūros infrastruktūra beveik taps preke ir gali būti bet kur – „Amazon Web Services“, „Microsoft Azure“ ar net kliento vietoje.’biure. Šis verslas bus susijęs su paslaugomis, kurios yra grindžiamos infrastruktūra. Šioms paslaugoms išlaikyti reikia daug darbo ir žinių.

Nuo pat šios pramonės pradžios pagrindinis hostingo kompanijų skiriamasis faktorius visada buvo palaikymo kokybė, ir tai’dabar teisingesnė nei net anksčiau. Hostingas teikiančios įmonės, realizuojančios savo pagrindines paslaugas, nėra duomenų centre, o jų aistra ir intelektas yra tie, kurie klesti ir auga šiuo pertvarkymo laikotarpiu.

„HostAdvice“: jei jūsų būtų paprašyta nurodyti 2016 metų mokyklos baigimo adresą, kokia būtų jūsų žinia jiems?

Mano žinia jiems būtų tiesiog pritaikoma ir judri. Technologijų ir viso pasaulio pokyčių tempai ir toliau auga. Viskas aplink jus keičiasi taip greitai – turite būti prisitaikantis ir keisti save kartu su išoriniais pokyčiais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me