CQRS „Apache“ programinės įrangos fondo projektų tobulinimo tendencijos

„Apache Spark“, „Kafka“, & „Flink Showcase“ naujovė su „Hadoop“ "„Big Data“" Programos

„Apache“ programinės įrangos fondas yra vienas seniausių ir labiausiai gerbiamų atviro kodo programinę įrangą valdančių organizacijų, skatinamas didžiulio pramonės pritaikymo „Apache HTTP“ interneto serveriams per pastaruosius 20 metų. „Apache“ programinės įrangos fondas buvo įkurtas originalios žiniatinklio serverio platformos programuotojų 1999 m., Turėdamas platesnę misiją remti nemokamų atvirojo kodo programinės įrangos projektų plėtrą ir jų bendruomenes kurti naujos kartos interneto standartus. „Apache“ licencija yra panaši į GNU GPL, MIT, & BSD programinės įrangos licencijos atvirojo kodo publikavimui, kurį gali naudoti, kopijuoti, modifikuoti, klonuoti ir perparduoti kiti kūrėjai ar įmonės be jokių apribojimų, išskyrus nuolatinį atvirumą & priskyrimas. Šiuo metu „Apache Software Foundation“ ekosistemoje yra kuriama daugiau kaip 300 projektų, kuriuos sudaro laboratorijų, inkubatorių, palėpių ir infrastruktūros komanda. Kai kurie iš dabartinių ASF projektų, kuriuos 2017 m. Ketinama plačiau naudoti pramonėje, yra „Apache Spark“, „Kafka“, & „Flink“, kiekvienas CQRS diegimo aspektas naujais būdais, kaip optimizuoti reaktyviųjų duomenų srautus debesų platformos architektūroje, palaikant naujos kartos žiniatinklio programas..


„Apache Spark“, „Kafka“ ir „Flink Showcase“ naujovės su „Hadoop“

Programinės įrangos kūrimo tendencijos „Apache“ programinės įrangos fondo ekosistemoje

Platus „Apache HTTP Server“ sistemos priėmimas žiniatinklio priegloboje, kurią galima naudoti tiek „Linux“ & „Windows“ operacinės sistemos taip pat apima „Apache“ diegimą milijonams žiniatinklio serverių, kur yra plačiai apžvelgiamas šaltinio kodas ekspertų programuotojams mokslo, vyriausybės, & įmonių verslo organizacijos daugiausia dėmesio skyrė duomenų saugumui ir aparatinės įrangos efektyvumo optimizavimui. Neseniai paskelbtas IBM tinklaraščio įrašas "ką iš tikrųjų reiškia atviras šaltinis" apėmė pagrindinį dėmesį tolesniam bendrovės indėliui į „Apache“ ekosistemos projektus, tokius kaip „Apache Atlas“, „HBase“, „Ambari“, „Spark“, „Kafka“, „Knox“., & „Flink“ duomenų debesijos analizei.

Iš 300 ir daugiau ASF plėtojamų projektų tik 8,8% yra susiję su tinklo serveriais, dar 8,6% – 2003 m "dideli duomenys" programos. Žiniatinklio kūrimo sistemos ir duomenų bazės sudaro apie 7% visų ASF projektų. Nors PHP naudojamas daugiau nei 80% visų svetainių, jis nėra viena iš pagrindinių programavimo kalbų, randamų daugumoje kodų, skelbiamų pagal „Apache“ licenciją. Apie 60% yra „Java“ kodas su C, Python, C ++, „JavaScript“, „Scala“, C #., & Perlas taip pat populiarūs standartai. Stebėti įvairius FOSS projektus, skelbiamus pagal „Apache“ licenciją, „Battery Index“ yra įdomus, o „Datamation“ sudarė tyrimus, kad sukurtų "galutinis sąrašas" iš daugiau nei 1250 FOSS projektų, aktyviai plėtojamų įvairiuose sektoriuose (įskaitant „Apache“, GPL, MIT, BSD), & kitos programinės įrangos licencijos).

Šiuo metu yra keletas populiarių projektų, organizuotų pagal „Apache Software Foundation“:

 • „Apache“ HTTP serveris – populiariausia žiniatinklio serverio platformos programinė įranga pasaulyje
 • „Apache Tomcat“ – „Java Servlet“ žiniatinklio serverio platforma & „WebSocket“ programos
 • „Apache Hadoop“ – keičiama, paskirstyta skaičiavimo platforma naudojant „MapReduce“
 • „Apache Cassandra“ – keičiamą mastelį turinčią kelių grupių duomenų bazę, skirtą naudoti su „Hadoop“
 • „Apache Spark“ – „Hadoop“ teikia skaičiavimo variklį su mašinų mokymu & grafikai
 • „Apache Kafka“ – paskirstyta srautinių duomenų perdavimo vamzdynų platforma su horizontalia skale
 • „Apache HBase“ – nauja „Hadoop“ duomenų bazė, optimizuota iki milijardų lentelių
 • „Apache Flink“ – duomenų srauto sistema, skirta paketų apdorojimui daugiau nei 1000 mazgų grupių
 • „Apache Atlas“ – duomenų valdymas ir semantinė taksonomijos metagrama Hadoop
 • „Apache Knox“ – Poilsio API & interneto programų šliuzas „Hadoop“ serveriams
 • „Apache Ambari“ – aprūpinimas, monitorius, & tvarkykite „Hadoop“ grupes naudodami „Ambari“ įrankius
 • Lucene / Solr – apima „Java“ paieškos branduolį su XML / HTTP & JSON / Python / Ruby API
 • „CouchDB“ – unikalus duomenų bazės protokolas replikacijai & sinchronizavimas klasterių mastu
 • „Apache Mesos“ – Debesų orkestravimo valdymo sistema tam, kad būtų padidintos elastinės VM
 • „CloudStack“ – Debesų duomenų centro valdymo sistema, paaukota „Apache“ iš įmonės
 • „SpamAssassin“ – patobulintas el. pašto šlamšto filtravimas su mašininio mokymosi galimybėmis
 • Subversija / „Maven“ – pramonės standartinis versijos valdymas & projektų valdymo programinė įranga
 • „OpenOffice“ – teksto apdorojimo, skaičiuoklės ir stalinių kompiuterių leidybos programinės įrangos paketą
 • „Apache Cordova“ – kelių platformų mobiliųjų programų kūrimo įrankių rinkinys
 • Banga – liūdnai pagarsėjusią „Google Wave“ platformą, kurią kūrėjams padovanojo „Apache“ licencija

Vienas iš įdomiausių „Apache Software Foundation“ ekosistemos aspektų yra tas, kad ji leidžia didžiosioms IT įmonėms dirbti kartu kuriant infrastruktūros programinę įrangą, kuriančią įvairių platformų standartus žiniatinklio prieglobos rinkoje. Šiuolaikiniai nauji projektai vystomi iš „Apache“ inkubatoriaus ir „Labs“ padalinių iš bendro paskirstytų tarptautinių programavimo komandų darbo, o tokie senieji įmonių standartai kaip „Java“ ir „Wave“ palaikomi pagal „Apache“ licenciją, besiformuojančią palėpėje. „Hadoop“ platforma sujungia daugybę naujų „Apache“ projektų pagal vieną sąveikią sistemą, nes tobulėja interneto standartai, taikomi interneto serverių ir grupių duomenų bazių elastingam skaičiavimui..

„Apache“ programinės įrangos fondas taip pat prižiūri daugelio svarbių programavimo priemonių, tokių kaip „Subversion“ versijos kontrolei ir „Maven“, skirtų projektų valdymui, plėtrą, taip pat „OpenOffice“, kuri yra visas tekstų apdorojimo, skaičiuoklės ir darbalaukio leidybos rinkinys, atkartojantis „Microsoft Office“ funkcijas FOSS pamatai. „Apache Mesos“ ir „CloudStack“ teikia panašias funkcijas kaip „OpenStack“, kur kiekviena platforma siūlo skirtingus virtualizacijos įrankius, skirtus privataus debesų tinklo administravimui, hibridiniam debesų orkestravimui ir duomenų centro valdymui. „SpamAssassin“ yra siūlomas daugumoje „cPanel“ diegimų dabar ir leidžia naudotis mašininiu mokymu, siekiant patobulinti gaunamų el. Pašto šlamšto filtrus. „Apache Solr“ & Lucene išpopuliarėjo kaip alternatyvios „Drupal“ paieškos sistemos. „Apache Spark“, „Kafka“, & Visi „Flink“ labai stipriai keičiasi „DevOps“ bendruomenėje ir yra naujai pritaikomi įmonių programose, optimizuojančiose didelio masto elektroninę prekybą & socialinių tinklų svetainės.

Cloudera – "Kas yra „Apache Spark“?" (2015 m.)

Atvirojo kodo debesų programinė įranga – "Mike’as Olsonas, „Cloudera“ vyriausiasis strategijos direktorius ir vienas iš įkūrėjų, pateikia „Apache Spark“ apžvalgą, jos populiarumo augimą atvirojo kodo bendruomenėje ir tai, kaip „Spark“ yra paruoštas pakeisti „MapReduce“ kaip bendrą „Hadoop“ apdorojimo variklį.." Sužinokite daugiau.

Programinės įrangos kūrimo tendencijos „Apache“ programinės įrangos fondo ekosistemoje

CQRS su renginių tiekimu – "Naudojant CQRS ir įvykių šaltinį pagrįstą modelį, apie integraciją buvo galvojama nuo pat pirmojo naudojimo atvejo. Skaitymo pusė turi integruoti ir pavaizduoti tai, kas vyksta Rašymo pusėje, tai yra integracijos taškas." Sužinokite daugiau apie CQRS.


CQRS: Komandos užklausos atsakomybės atskyrimas

Komandų užklausos atsakomybės atskyrimas (CQRS) veikia kaip duomenų bazės optimizavimo priemonė, kai užuot reikalaujančios, kad žiniatinklio serveris konkrečiai nustatytų, ar gaunamas prašymas yra skaitymo (komandos), ar rašymo (užklausos) operacija, šie skirtumai yra specialiai iš anksto padaryti kaip dalis duomenų bazės platformos kodas. Tai lemia efektyvesnį „didžiųjų duomenų“ programų duomenų bazių apdorojimą mastu ir geresnį talpyklos išsaugojimą atmintyje didelėms svetainėms, turinčioms daug vienu metu naudojančių vartotojų. CQRS taip pat atveria duomenų srauto ir įvykių apdorojimo galimybes elektroninėje parduotuvėje, kur reikia daug duomenų bazių, kad būtų galima stebėti kintamuosius didelėse vartotojų bendruomenėse realiuoju laiku, pavyzdžiui, „Amazon.com“, „eBay“ ar „Uber“. Duomenų bazių optimizavimas naudojant CQRS mastu lemia naujos kategorijos debesies interneto serverio programų, sukurtų aplink „Apache Spark“, Kafka, sukūrimą., & Fink ant „Hadoop“ platformos.

 • „Apache Spark“ – apima žiniatinklio serverių grupių tvarkytuvus, skirtus CQRS procesų sinchronizavimui
 • „Apache Kafka“ – siūlo renginių tvarkytuvą CQRS duomenų srautams su interaktyviomis užklausomis
 • „Apache Flink“ – taiko „Kafka“ srautų duomenų analizę architektūros išteklių valdymui

CQRS yra naudojamas didelėse el. Prekybos svetainėse, teikiant realiu laiku atsiliepimus klientams, kur kiekvienam užsakymui atskirai turi būti teikiama pardavimų, atsargų, pristatymo, nuolaidų ir kovos su sukčiavimu analizė, atsižvelgiant į vietinius masto parametrus. CQRS taip pat atveria galimybę sekti ir susieti klientų paieškos pomėgius ar naršymo modelius su ankstesne saugoma istorija, naudojant kompiuterinio mokymosi algoritmus. Tokiu būdu „Apache Hadoop“, „Cassandra“, „Kafka“, „Spark“, & „Flink“ rėmus galima įdiegti kartu į kaminų architektūrą, kad būtų galima programuoti naujos kartos įmonės programinės įrangos programas.
Programinės įrangos kūrimo tendencijos „Apache“ programinės įrangos fondo ekosistemoje

„Apache Spark“ – "Tiksliau, norint paleisti klasterį, „SparkContext“ gali prisijungti prie kelių tipų grupių tvarkytuvų (arba „Spark“’savo autonominį grupių tvarkyklę „Mesos“ arba „YARN“), kurios paskirsto išteklius visoms programoms." Sužinokite daugiau apie „Apache Spark“.
Programinės įrangos kūrimo tendencijos „Apache“ programinės įrangos fondo ekosistemoje
„Apache Kafka“ – „Apache Kafka“ yra greitas, lengvai keičiamas, tvirtas, & labai prieinama žinučių magistralės paskirstytų replikuotų žurnalų sistema, leidžianti patobulinti duomenų bazės talpyklą & pasikartojantis didelių, daugiatomių vartotojų svetainių, su dažnai atnaujinamais individualiais kintamaisiais, apdorojimas. Įsipareigojimo žurnalo paslauga apima skaidinių sinchronizavimą tarp kelių tuo pačiu metu naudojamų duomenų bazių versijų su laiko žyma & atributo reikšmės, kad pagerėtų apdorojimas & el. prekybos realiojo laiko duomenų srautų analizė.

Programinės įrangos kūrimo tendencijos „Apache“ programinės įrangos fondo ekosistemoje

„Apache Flink“ – "„Apache Flink“ yra atvirojo kodo srauto apdorojimo sistema paskirstytoms, našioms, visada prieinamoms ir tikslioms duomenų srautinio perdavimo programoms.." Sužinokite daugiau apie „Apache Flink“.

Pagrindinis: "Reaktyvusis Kafka" (2017 m.)

Reaktyvieji srautai – "„Apache Kafka“ yra paskirstytas, keičiamas, didelio pralaidumo pranešimų mainų magistralė. Per pastaruosius kelerius metus „Kafka“ tapo pagrindine duomenų intensyviai paskirstytų programų sudedamąja dalimi. „Kafka“, kaip didelio našumo pranešimų magistralė, suteikia galimybę kurti paskirstytas programas, naudojant mikro paslaugų architektūrą." Sužinokite daugiau apie „Apache Kafka“.

„Google Trends“ – „Apache“ programinės įrangos fondo projektai

Šiose lentelėse pateikiami suvestiniai „Google Trends“ duomenys, skirti įvertinti įvairių „Apache“ programinės įrangos fondo kuriamų projektų populiarumą:

Programinės įrangos kūrimo tendencijos „Apache“ programinės įrangos fondo ekosistemoje

Duomenų bazių rėmai – "„Apache Hadoop“ & „Cassandra“ yra žymiai populiaresnės nei „Apache Tomcat“, o jų yra nedaug & mažėjantis susidomėjimas „CouchDB“ sistema." „Apache“ duomenų bazės projektai.

Programinės įrangos kūrimo tendencijos „Apache“ programinės įrangos fondo ekosistemoje

CQRS programos – "Tiek „Apache Spark“, tiek „Kafka“ pastaruoju metu vis labiau domisi: apie 25–30% visos „Apache HTTPS Server“ programinės įrangos paieškos veiklos." „Apache Spark“, „Kafka“, & „Flink“ projektai.

Programinės įrangos kūrimo tendencijos „Apache“ programinės įrangos fondo ekosistemoje

"„Big Data“" Paieškos platformos – "„Lucene“ yra vienas populiariausių „Apache“ programinės įrangos fondo projektų, kurio paieškos susidomėjimas yra maždaug 3–4 kartus, palyginti su „CloudStack“.." „Apache“ paieškos platformos.

Programinės įrangos kūrimo tendencijos „Apache“ programinės įrangos fondo ekosistemoje

Nemokama atvirojo kodo programinė įranga (FOSS) – "„OpenOffice“, „Subversion“, & „Maven“ yra vieni iš labiausiai žinomų „Apache“ ekosistemos projektų." Palyginkite „OpenOffice“, „Subversion“ tendencijas, & Mavenas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me