El. Prekybos statistika, faktai ir skaičiai 2017 m


Nebėra abejonių, kad apsipirkimo internete ateitis ir kad elektroninės komercijos pirkimų apimtys sparčiai auga. Kaip verslo savininkas, turite žinoti daugybę svarbių faktų ir tendencijų. Štai keli iš šių svarbių faktų, kuriuos išstudijavome jums:

 • Kiek svarbūs potencialiems pirkėjams yra internetiniai tyrimai?
 • Kiek įtakingos yra produktų apžvalgos?
 • Ar žmonės perka iš savo telefonų?
 • Kaip svarbu svetainės greitis?
 • Ar internetinės parduotuvės yra skirtos tik vartotojams? Arba įmonės taip pat tiria ir perka internetu?
 • Kiek smulkaus verslo įmonių parduoda internetu? Kokios yra pagrindinės jų rinkodaros priemonės?

Pirkėjai tyrinėja duomenis internete prieš pirkdami

Nesvarbu, ar vadovaujate tradicine plytų ir skiedinių parduotuvė, ar tik internetine veikla užsiimančiam verslui, turite įsitikinti, ar daug esate prisijungę internete. Vis daugiau žmonių internete naudojasi tyrinėdami produktus prieš pirkdami, daugelis iš tikrųjų tyrinėja internete, o fiziškai parduotuvėje! Vis daugiau žmonių ir toliau pereina prie išmaniųjų telefonų su turtingais duomenų paketais, šie skaičiai tik didės!

Pirkėjai tyrinėja duomenis internete prieš pirkdami

Pirkėjams rūpi apžvalgos – tačiau įsitikinkite, kad jie tikri

Daugelis žmonių daro klaidą galvodami, kad kai tik parduodamas turtas yra padarytas. Tačiau faktas yra tas, kad įdėję šiek tiek papildomo darbo (susisiekdami su klientais, stebėdami ir pan.), Esamus klientus galite parašyti sąžiningai apie jūsų gaminius. Tai ne tik suteiks vertingų atsiliepimų, kurie gali būti naudojami gaminiui tobulinti, bet ir ateityje padės padidinti jūsų pardavimus.

Iš visų skirtingų rinkodaros metodų nė vienas negali konkuruoti su tikrais, sąžiningais klientų atsiliepimais. Žmonės pasitiki vienas kitu kur kas labiau nei pasitiki reklamos kampanija ar pardavimo atstovu, ir nenuostabu, kodėl. Jei siūlote puikų produktą, paprašykite klientų papasakoti kitiems ir parašyti asmenines apžvalgas!

Pirkėjams rūpi apžvalgos - tačiau įsitikinkite, kad jie tikri

Internetinės parduotuvės sprogsta – net mobiliuosiuose įrenginiuose

Internetinis pardavimas skirtas tik „Amazon.com“ ir pagrindiniams mažmenininkams pasaulyje, tiesa? Neteisingai! Beveik kiekvienas verslas, nesvarbu, ką parduoda, turėtų prekiauti internetu. Net įmonės, siūlančios paslaugas vietinėms bendruomenėms, turėtų pradėti prekiauti internetu – tai padės plėsti jų verslą. Šiandien’pirkėjų vis daugiau perka internete. Nesvarbu, ar tai ką nors parduoda, ar gabena, ar parduoda internetu, kad būtų galima pasiimti asmeniškai, tai yra svarbu kiekvienai įmonei parduoti internetu.

Internetinės parduotuvės sprogsta - net mobiliuosiuose įrenginiuose

Jei jūsų svetainė lėta, žmonės tiesiog išeis

Tinklalapių, kurios šiomis dienomis įkeliamos lėtai, tikrai pasiteisina. Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų yra begalė, o geriausius – lengviau nei bet kada anksčiau rasti. Taip pat yra daugybė įrankių ir išteklių, kuriuos galite naudoti norėdami patikrinti savo svetainę ir pamatyti, kas ją lėtina. Lėtas krovimo greitis verslui kainuoja milžiniškas pinigų sumas, todėl būtinai skirkite laiko savo svetainės optimizavimui, kad jūsų klientai’t nusivylite ir atsisakykite savo svetainės – net pateikdami užsakymą.

Jei jūsų svetainė lėta, žmonės tiesiog išeis

El. prekybos konversijos kursai – staliniai kompiuteriai vis dar yra pagrindiniai

Jei tu’Jei bandote parduoti internetu, pritraukti žmonių į savo svetainę yra tik pusė kovos. Tų lankytojų pavertimas pirkėjais yra toks pat svarbus internete, kaip ir asmeniškai. Jei klientams suteiksite norimos patirties, kad ir kokiame įrenginyje jie to norėtų, tai padės pagerinti bendrą pardavimą. Norint sukurti veiksmingą internetinę rinkodarą, svarbu sukurti gražias, intuityvias svetaines, kurios tinkamai veiktų visuose įrenginiuose.

El. prekybos konversijos kursai - staliniai kompiuteriai vis dar yra pagrindiniai

Manome, kad internetas lėtas, net jei jis vis greitesnis

Neabejojama, kad vidutinis interneto greitis kiekvienais metais didėja. Nors prieš dešimtmetį lėtą internetą buvo galima kaltinti interneto paslaugų teikėjus ir klientų įrangą, to jau nėra. Kai svetainė veikia lėtai, žmonės mano, kad dėl to kalta pati svetainė (ir jie dažnai teisūs). Lėtai žiniatinklio prieglobos įmonės gali būti pigios, tačiau prarastas verslas įmonės savininkams gali kainuoti milijonus. Prieš rinkdamiesi prieglobos įmonę, įsitikinkite, kad atlikote keletą tyrimų, kad įsitikintumėte, kuris iš jų bus tinkamiausias jūsų specifiniams poreikiams. Po to įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra tinkamai optimizuota, kad apsilankymai neturėtų jaustis lėtai.

Manome, kad internetas lėtas, net jei jis vis greitesnis

Verslo pirkėjai taip pat ieško internete

Šiandien daugumoje šalių beveik visi vienaip ar kitaip turi prieigą prie interneto. Daugelis žmonių, turinčių prieigą prie žiniatinklio, naudojasi juo, kad padėtų jiems protingiau pasirinkti verslą, su kuriuo pasirenka dirbti. Tai galioja ne tik vartotojams, bet ir įmonėms. Žiniatinklio naudojimas verslo paieškai internete yra įprastas dalykas ir padeda žmonėms bei įmonėms rasti tai, ko jiems reikia.

Verslo pirkėjai taip pat ieško internete

Smulkusis verslas internete

Nors nėra abejonių, kad produktų ir paslaugų pardavimas internetu yra ateities būdas, daugelis mažų įmonių vis dar to nesiekia’t tai darydamas. Jie gali manyti, kad jų verslas vykdomas tik asmeniškai, todėl nėra pagrindo pardavinėti internetu, tačiau niekas negali būti toliau nuo tiesos. Tinkamas žiniatinklio naudojimas yra labai svarbus mažoms įmonėms, kad jos galėtų sėkmingai augti ir sulaukti sėkmės šiandien ir ateityje.

Smulkusis verslas internete

Bendrinkite tai „Facebook“ ar „Twitter“

Šaltiniai

 • 7 mobiliosios rinkodaros statistika, kuri sujaudins jūsų mintis
 • Nepaisant tyrimų internete, pirkėjai nori priimti galutinius sprendimus parduotuvėje
 • Naršymas po naują skaitmeninę atskirtį
 • El. Prekybos vartotojų apžvalgos: kodėl jums jų reikia ir kaip jais naudotis
 • Vietinė reklama: vadovas verslui
 • Mobiliojo telefono būsena 5 diagramose
 • Laukimas baigėsi: čia yra pagreitinti mobilieji puslapiai!
 • Atsisakymo norma
 • „Akamai“: vidutinis vidutinis interneto greitis padidėjo 23% iki 6,3 Mbps, 8,5% vartotojų dabar turi plačiajuostį ryšį
 • Laukimo psichologija (ir 5 dalykai, kuriuos galite padaryti, kad internetinė kasa jaustųsi greičiau)
 • 94 procentai B2B pirkėjų internete ieško sprendimų dėl pirkimo
 • 40 Nuostabi internetinių pirkinių ir elektroninės prekybos statistika
 • Smulkiojo verslo būklės ataskaita
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me