Gideonas Greenspanas yra „Copyscape“ ekspertas. Štai jo istorija.

Pokalbis su Gideonu Greenspanu, CTO „Copyscape Indigo Stream Technologies“ įkūrėju

Gideoną Greenspaną geriausiai galima apibūdinti kaip serijinį verslininką. Jis sukūrė garsųjį „Copyscape“ ir dalyvavo daugiau projektų, nei dauguma iš mūsų gali suskaičiuoti. Mes su juo atsisėdome norėdami sužinoti daugiau apie jo patirtį ir tai, kaip jis, be kita ko, ėmėsi tikrinti plagiatą – ir kaip (ir kodėl) jis ėjo doktorantūros studijas, ir, žinoma, savo verslumo gabumus.


Pokalbis su Gideonu Greenspanu, CTO „Copyscape Indigo Stream Technologies“ įkūrėju

Ei Gideonai – puikus ryšys su jumis. Šiomis dienomis „Copyscape“ yra gana visur. Kas paskatino jus tai sukurti?

„Indigo Stream Technologies“, „Copyscape“ įmonė, pirmiausia sukūrė produktą pavadinimu „Google Alert“ (dabar „Giga Alert“), kuris yra bendroji paieškos perspėjimo tarnyba, kuri siunčia el. Laišką, kai randami nauji vartotojo apibrėžtų paieškos frazių rezultatai. Žmonės tai naudoja norėdami sekti savo įmonės, produktų ar asmeninių vardų paminėjimus.

2003–2004 m. Iš „Google Alert“ naudotojų gavome keletą el. Laiškų, kuriuose sakoma, kad tai padėjo jiems surasti jų turinio plagiato atvejus. Plagiatas nukopijavo kai kuriuos tekstus iš savo svetainės ir panaudojo juos savo svetainėje, tačiau buvo per daug tingūs, kad net pakeistų įmonės ar gaminio pavadinimą tekste, kurį jie pavogė. Savotiškai juokinga, jei apie tai pagalvoji.

Bet kokiu atveju, gavęs keletą el. Laiškų, šis privertė susimąstyti, kad galbūt rinkoje yra vietos paslaugai, skirtai patikrinti internetinio turinio plagiatą.

Jūs turite informatikos daktaro laipsnį (taigi daktaro laipsnį), taip pat informatikos magistro laipsnį. Kas privertė jus siekti aukštojo mokslo laipsnio?

Aš’Programavau nuo pat mažens, todėl natūraliai buvau linkęs mokytis dalyko labiau akademiškai. Nors prieš studijuodamas universitete buvau tinkamas koderis, įgyti teorinį pagrindą padarė didelę įtaką mano sugebėjimui kurti efektyvius algoritmus, keičiamo dydžio sistemas ir panašiai. Aš studijavau doktorantūrą būtent todėl, kad svarstiau daryti akademinę karjerą, bet galų gale nusprendžiau tam nepritarti. Bet kurdamas „Copyscape“ ir kitas paslaugas, pasinaudojau daugybe to, ko sužinojau daktaro laipsnio metu.

Jūs įkūrėte daugybę kompanijų. Ar galite mums papasakoti apie savo patirtį šioje srityje?

Kiekviena jų yra skirtinga, tačiau ten, kur toms įmonėms pasisekė, apibūdinčiau kelią taip: Pasirinkite įdomią kylančią sritį ir sukurkite gerą produktą, susijusį su ta sritimi. Tikriausiai laimėjo jūsų pirmoji produkto idėja’Nebūkite hitas, tačiau tai leis jums gauti tam tikrų užuominų apie rinkos poreikius, susijusius su tuo, ką sukūrėte, ir, tikėkimės, atrasti, kur slypi daug didesnė (bet gerai paslėpta) galimybė. Šis antrasis produktas bus tas, kuris padarys bendrovei sėkmę. Tai tiksliai yra „Copyscape“ istorija ir su manimi yra nutikę kelis kartus.

Ar galėtumėte laikyti save a "serialo verslininkas?" Kokių patarimų galite duoti trokštantiems verslininkams, norintiems būti tokiais kaip jūs?

Manau, kad esu serijinis verslininkas, bet aš to nedarau’Nemanau, kad galiu duoti patarimų tam, kas “nori” būti tokia. Tai tiesiog mano natūralus buvimo būdas ir man atsitiktinai nutiko su mano pirmuoju verslu („Macintosh“ programine įranga). Tai yra instinktyvaus noro rasti neįvykdytus rinkos poreikius ir sukurti produktus, kurie į juos atsakytų, rezultatas. Bet jei kas nors tai turi savo genuose, tada mano patarimas būtų toks: dirbk sunkiai, būk perfekcionistas pagal kodą ir žodį, atidžiai stebėk vartotojų atsiliepimus, atkakliai spręsk idėją, bet ne per ilgai, ieškok paslėptų auksinių galimybių, ir kuo daugiau duosi, tuo daugiau grįši.

Kaip jūs pateikėte „CopyScape“ – ar trumpiau – kaip „Copyscape“ tapo tokio dydžio, koks yra dabar?

Vienintelis dalykas, kurį padarėme ir kurį galėjote apsvarstyti “rinkodara” yra „Copyscape“ reklamjuostės, kurias žmonėms siūlome patalpinti savo svetainėje. Aš manau, kad tai yra augimo istorijos dalis, tačiau kitaip tai buvo tiesiog žodžiu, pradedant turinio autoriumi agentui pirkėjui, baigiant agentu autoriui, pirmyn ir atgal, daugybę kartų daugelį metų. Aš’Tarkime, prireikė maždaug 8 metų nuo tada, kai mes paleidome „Copyscape“, iki tada, kai ji pateko į didžiąją rinkos dalį, stabiliai augant 70% per metus.

Ar galite šiek tiek papasakoti apie „Copyscape“ priemokų planą ir kaip tai skiriasi nuo neapmokėto plano?

Neapmokama „Copyscape“ paieška leidžia įvesti turinį tik pagal URL, atlieka ne taip išsamią paiešką ir apsiriboja nedideliu patikrinimų skaičiumi per mėnesį, juos riboja domenas ir IP. Tai’Tai tikrai tik būdas gauti „Copyscape“ degustatorių, o šiais laikais dažniausiai mes naudojame mokamas paslaugas. „Copyscape Premium“ kainuoja paprastus ir suprantamus 5 centus (bet kokios rūšies paieškos), atlieka nuodugnesnį plagiato patikrinimą ir neturi jokių naudojimo apribojimų.

Kas yra „Copysentry“?

„Copysentry“ yra įspėjimo paslauga, leidžianti vieną kartą nustatyti savo tinklalapius, o tada automatiškai kasdien arba kas savaitę ieškoti jūsų turinio kopijų, įspėjanti el. Paštu, kai internete pasirodo nauja kopija. Tai’labai panaši į „Giga Alert“ idėją, tačiau ieškoma naujų plagiato atvejų, o ne bendrosios paskirties paieškų.

Matau, kad jūs taip pat dirbate „blockchain“ pasaulyje. Papasakokite šiek tiek apie tai ir tai, kokį pažadą ateityje matysite šiai technologijai.

„Blockchains“ yra labai įdomi technologija, tačiau, deja, jie taip pat buvo rimtai įvertinti. Jei mes’Kalbant apie uždarus blokinius tinklus, o ne tokius viešus tinklus kaip „bitcoin“, jie yra būdas sudaryti sąlygas duomenų bazei tiesiogiai ir saugiai dalintis – rašytine prasme – kelioms šalims, nereikalaujant centrinio administratoriaus. Tai naudinga įvairiems tikslams, pavyzdžiui, kuriant lengvas finansines sistemas ar įmonių apskaitą. Iš esmės tai’Tai naujo tipo duomenų bazė, analogiška „NoSQL“ kategorijai.

Kaip supaprastinti „Bitcoin“ ir panašias technologijas žmonėms, kurie to nesupranta? Vis dar atrodo, kad sunku ją pasiekti, todėl ji neturi tokio įvaikinimo, kokį galėtų.

Aš’Manęs šis klausimas nelabai jaudina, nes manau, kad „bitcoin“ yra patraukli technologija, turinti keletą autentiškų naudojimo atvejų, tačiau aš to nedarau’Netikite, kad jis turi savybių, kurios jį kada nors pavers populiariu įvaikinimu. Nuolatiniams vartotojams tai’Tai blogiau nei vyriausybės išleisti pinigai, kurie yra banko sąskaitoje ir gali būti išleisti naudojant kreditinę kortelę.

Kaip jūs turite laiko viskam? 🙂

Man patinka sunkiai dirbti ir nekenčiu gaišti laiko ar atlikti bet kokias užduotis, kurias galima automatizuoti naudojant šiek tiek kompiuterio kodo.

Ar yra dar kažkas, prie ko dirbate, ar apie ką turėtume žinoti?

Jūsų skaitytojai taip pat gali būti suinteresuoti „Cloudlook“, kuriame pateikiami populiarių debesų prieglobos paslaugų teikėjų tiesioginio veikimo palyginimai ir vartotojams leidžiama palyginti savo serverius.’ atlikimas naudojant paprastą PHP scenarijų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me