Ką „GoDaddy“ prieglobos paslaugoms suteikia ateitis – pokalbis su Jeffu ​​Kingu, SVP ir GM priegloba, „GoDaddy“ saugumas

Nuo 2016 m. Sausio mėn. „GoDaddy“ valdo daugiau nei 62 milijonus domenų vardų, todėl tai yra didžiausias pasaulyje ICANN akredituotas registratorius. Ji aptarnauja daugiau nei 14 milijonų klientų ir joje dirba apie 5000 žmonių. „GoDaddy“ turi patenkinti tiek daug skirtingų poreikių, kad iškart turi daugybę galimybių, kurios gali sukelti painiavą. Tačiau jie’sugalvojote, kaip kvalifikuotai organizuoti jų pasiūlymus, taip sukuriant lengvai naudojamą sąsają. Kiekviena svetainės dalis – valdymo pultas, palaikymo sritis ir net svetainės kūrėjas – turi aiškias nuorodas ir yra sutvarkyta taip, kad būtų tiesiog prasminga. Mes kalbėjomės su Jeffas Kingas, SVP & „GoDaddy“ prieglobos ir saugumo generalinis direktorius, kuris padėjo sukurti suvartojamą, į produktus orientuotą sistemą, kurią jie naudoja šiandien.


Contents

„HostAdvice“: papasakokite apie save ir apie tai, kaip įsitraukėte į „GoDaddy“ prieglobą, ir ką reiškia valdyti didžiausio skaičiaus pasaulio svetainių priegloba?

Tai tikrai smagi vieta dirbti – aš’Aš visą savo karjerą praleidau Silicio slėnyje pas tokius milžinus kaip eBay ir Magento, taigi aš’m įprato didinti verslą. Buvau labai sujaudinta dėl galimybės skatinti verslą ilgainiui. Prie „GoDaddy“ prisijungiau prieš trejus metus, iškart po naujojo generalinio direktoriaus Blake Irvingo. Esame savotiškos dvasios, kai kalbame apie technologijas ir technologijų įmones. Jis’ilgą laiką dirbantis produktas, kaip ir aš. Aš’daugiau nei 20 metų praleidote produktų valdyme, statybiniuose gaminiuose; Aš mėgstu kurti daiktus. „GoDaddy“ yra įmonė, kuri išsiskyrė ir turėjo didelę apimtį, turinti 55 milijonus domenų, 12 milijonų klientų, tačiau to nepadarė’neturite puikios nuostabių gaminių reputacijos, todėl mane sužavėjo galimybė tai pakeisti. Aš labai mėgau vartotoją ir kuriu šiuolaikines technologijas. Aš žinau, kaip sukurti nuostabius gaminius, todėl žinojau, kad galėčiau pajudinti adatą dėl gaminio patirties, o tai būtų puiku mūsų klientams. Aš’Dabar praleidome daug laiko su komanda ir dabar turime produktų grupę, kuria galime labai didžiuotis.

„HostAdvice“: ar galite pateikti keletą šių produktų pavyzdžių?

Manau, kad mes nustatėme standartą dabar, kai kalbame apie „Managed WordPress“ prieglobą mažoms įmonėms, ir nėra geresnės vietos gauti „cPanel“. Kiekvienais metais buvome greičiausiai auganti prieglobos įmonė. Mes turime naujų galimybių ir produktų, kurie išleidžiami visą laiką – mes ruošiamės išleisti naują debesies produktą, kurio tikrai laukiu. Atidžiai žiūrėkite, kad gautumėte daugiau informacijos apie tai. Ten’Tai bus daug puikių dalykų, išeinančių iš „GoDaddy“ hostingo šiais metais.

„HostAdvice“: Ar galite pateikti keletą šių produktų pavyzdžių?

„HostAdvice“: „WordPress“, „Drupal“ ir internetinių svetainių kūrėjai tampa vis populiaresni ir galingesni. Kaip tai veikia jūsų verslą ir kokias tendencijas pastebite jūs??

Mes labai aiškiai suprantame, kas vyksta rinkoje, kuri, manau, yra ir bus suskaidyta. Yra žmonių, norinčių skirti laiko ir išmokti kurti savo svetainę; tai yra “Pasidaryk pats” rinkos, linkusios naudoti „WordPress“ ar „SaaS“ svetainių kūrėjus. Tobulėjant technologijoms, bus lengviau prieiti. Tačiau iš kitos pusės turite žmonių, kurie tiesiog nori daryti tai, ką daro geriausiai, pvz. būti pasauliu’geriausias kepėjas, ir jie nori perduoti savo interneto svetainių kūrimą; tai yra “Padaryk tai dėl manęs” turgus. Mes’Aš tai ištyriau kaip pašėlusį ir paprastai rinka suskyla iki maždaug 50/50. Pusė mažų ir vidutinių įmonių samdo profesionalus, kad sukurtų savo svetaines, o kita pusė – patys. Tai dar labiau suskaidoma tarptautiniu mastu – pavyzdžiui, Indija yra a “Padaryk tai dėl manęs” turgus. Jie yra pasirengę mokėti už tai, kad kažkas sukurs ir tvarko jų svetainę. Tada yra vietų, kur didesnė koncentracija “Pasidaryk pats.” Mes investuojame į abi šias sritis.

Manau, kad prieglobos verslas iš esmės keičiasi, reaguodamas į šią tendenciją. Anksčiau, kai norėjai svetainės, turėjai išsiaiškinti, kur nusipirkti prieglobos sąskaitą, o tada kokią technologiją naudoti ir pan.’s skausminga. Taip nėra’nėra prasmės pirkti platformą tik norint įdiegti kitą platformą, kad galėtumėte iš jos gauti naudos. Tai praeis.

„HostAdvice“: ar galite pateikti pavyzdį, kaip jūs investuojate į šią besivystančią rinką?

Ką’mus labiausiai jaudina tai, ką mes’tai padarėte „GoDaddy“ su „WordPress“. Jūs praleidžiate prieglobos sąskaitos pirkimo, prisijungimo prie „cPanel“, įdiegimo ir kt. Procesą. Mes’panaikinote visus tuos veiksmus. Kai užsisakote valdomą „WordPress“ prieglobą, jūs’vėl į „WordPress“. Visas priegloba, diegimas, konfigūracija, saugumas ir kt. Bus pasirūpinta už jus užkulisiuose; niekada to net nežinai’s ten.

Ateityje jūs’Tiesiog įsigysiu produktą. Kai paleidžiate „Drupal“, „WordPress“ ar net „Ruby“ svetainę, nenorite, kad turėsite nusipirkti atskirą serverį ar pagrindinį kompiuterį ar „debesies“ paslaugą, o tada kaupti krūvą ir pan .; jūs tiesiog norite gauti tai, ko jums reikia, ir turėti tai veikti. Taigi mes stengiamės tai supaprastinti ir iš esmės apversti visą vaizdą, kad ir mažosioms įmonėms, ir (arba) kūrėjams, aptarnaujantiems mažas įmones, būtų daug lengviau pradėti, be vargo konfigūruoti ir nustatyti savo infrastruktūrą..

„HostAdvice“: Ar galite pateikti pavyzdį, kaip jūs investuojate į šią kintančią rinką?

HostAdvice: Kaip tapo įmanoma įvykdyti šiuos esminius hostingo pramonės pokyčius? Ar tai susiję su techninės ir technikos pažanga?

Technologija buvo tam tikrą laiką. Kai pirmą kartą lankiausi „GoDaddy“, jei norėjote „WordPress“ svetainės, turėjote nusipirkti pasidalijamąjį prieglobą arba VPS prieglobą, o tada įdiegti „WordPress“. Klausydamasis klientų skambučių (kuriuos aš labai mėgstu daryti), sužinojau, kad žmonės kovoja su tuo procesu. Jie tiesiog nori „WordPress“, kodėl gi mes jiems neteikiame tik „WordPress“? Mes sukūrėme specialią „WordPress“ aplinką. Mes tai darome ir su gretimais produktais: „Drupal“, „Joomla“, „Magento“, „Ruby“, netgi LEMP ir kitais panašiais. Iš esmės jie bus raktai, paruošti valcavimui, fasuoti produktai. Žemiau esanti technologija iš esmės yra ta pati; mes tiesiog pakuojame jį taip, kad jis taptų labiau suvartojamas ir atimtų konfigūracijos naštą nuo kūrėjo ar smulkaus verslo.

Kaip „GoDaddy“ žengia į priekį ar konkuruoja su šiomis kitomis paslaugomis, tokiomis kaip „Ištvermė“ ir kt.?

Aš ne’nesijaudinkite dėl tų vaikinų – jie neinvestuoja į produkto patirtį ar technologijas tuo pačiu lygiu kaip „GoDaddy“. Jei pažvelgsite į mūsų finansines ataskaitas, technologijoms ir gaminiams išleisime tris kartus daugiau nei ištvermė. Kalbu apie tai, su kuo mes konkuruojame, daugiau galvoju apie naujos kartos įmones nei apie paskutinės kartos įmones. Pavyzdžiui, „Dropbox“ patirtis yra stebuklinga. Štai kas mes’vėl konkuruoji, nes būtent tokios patirties gali tikėtis kūrėjai ir smulkusis verslas.

Mes labai daug investuojame į dizainą ir produktų bei klientų patirtį. Šiandien „WordPress“ svetainę galite sukurti per kelias sekundes, kai ji užtrukdavo kelias valandas. Tai buvo nepriimtina. Tai neatitiko rinkos poreikių. Privalumas būti masto žaidėju yra tai, kad po visa savo veikla mes turime bendrą infrastruktūros platformą, kurią sukūrė ir valdo labai talentinga komanda, vadovaujama mūsų CTO Elissa Murphy. Mes kuriame pagrindinę aplinką ir tvarkomės visus savo produktus, kad galėtume pritaikyti visų lygių produktus nuo pagrindinio vartotojo iki modernių technologijų kūrėjo..

„HostAdvice“: Taigi jūsų konkurencinis pranašumas yra jūsų sukurti produktai?

Tai daugiau ar mažiau teisinga. Kai aš pradėjau, mes buvome įpratę tai vadinti “programos pirmiausia,” o tai yra padaryti programą pagrindiniu kliento atspirties tašku, o ne priversti jį pereiti kitus lankus, kad jie pradėtų veikti. Tai paskatino mus pakeisti patirtį sumažinant bendrą paspaudimų skaičių ir paversdami patirtį malonesne iš vartotojo pusės. Mes taip pat turime pranašumą kaip masto žaidėjas, turintis po juo visą platformą.

„HostAdvice“: Taigi jūsų konkurencinis pranašumas yra jūsų sukurti produktai?

Pagrindiniai patarimai: Leiskite’kalba konkrečiai apie „WordPress“ prieglobą. Kaip įmanoma, kad tai yra taip pigu, kai konkurentai apmokestina kelis kartus daugiau jūsų tarifų? Kaip tu tai paaiškini?

Tai grįžta prie to, ką aš sakiau anksčiau, kad turėjau vieningą, keičiamą pagrindą ir fasuotus vartojimo produktus. Rinka keičiasi. Paimkite, pavyzdžiui, bendro naudojimo aplinką. Turite neoptimizuotą duomenų bazės pakopą, priekinę dalį ir talpyklos sluoksnį. Jei žinome, kad naudojate tik „WordPress“ svetaines, galime sukurti aplinką ir mašinas būtent tam. Pvz., Mes žinome, kad 100% tų svetainių bus talpykloje, todėl galime įdėti į tam tikrą talpyklos sluoksnį, leisdami mums užimti daug apkrovos ir taip optimizuodami priekinius ir galinius serverius. Tą patį darome ir su duomenų baze. Taigi homogeninę aplinką galime sukurti ir išmatuoti kur kas pigiau nei nevienalytę. Kadangi jis yra vienalytis ir sukurtas specialiai „WordPress“, mes galime tai įvertinti labai ekonomiškai.

„HostAdvice“: į kokias svarbias savybes ir paslaugas SVV turėtų atsižvelgti, norėdamas priglobti „WordPress“ svetainę?

Manau, kad bet kuris smulkusis verslas, norintis naudoti „WordPress“, turėtų naudoti tik valdomą „WordPress“, nes, norint išlaikyti savo serverius saugius ir atnaujintus, jiems tenka našta. „WordPress“ grožis yra jos paplitimas, tačiau tai taip pat yra viena iš jos problemų. Pavyzdžiui, kodėl „Windows“ užrašoma tiek daug virusų? Nes tiek daug žmonių turi „Windows“. Taigi, jei turite labai plačią platformą, nepaprastai svarbu ją nuolat atnaujinti ir atnaujinti. „GoDaddy“ valdomas „WordPress“ produktas tuo rūpinasi. Pataisome ir tvarkome kiekvieną „WordPress“ svetainę per 24 valandas po naujos versijos pasirodymo. Be to, mūsų saugos infrastruktūra nuolat tikrina ir ieško pažeidžiamumų ir bando juos užblokuoti dar prieš jiems patenkant į užkardą..

„HostAdvice“: į kokias svarbias savybes ir paslaugas SVV turėtų atsižvelgti, norėdamas priglobti „WordPress“ svetainę?

„HostAdvice“: kaip svarbu yra stipri palaikymo komanda?

Palaikymas yra kritinis. Dabar visame pasaulyje palaikome 24 valandas per parą, o vietiniai telefonų numeriai veikia dar 30 ir daugiau šalių. Visi skambučiai nukreipiami į mūsų palaikymo komandą, specialiai apmokytą „WordPress“ ir prieglobos srityje. Daugelis kitų įmonių valdomų „WordPress“ pasiūlymų palaiko tik darbo metu arba siūlo tik pokalbius. Jei tu’Jūs esate mažo verslo savininkas ir jūs turite pagalbos tik 11:00 val. naktį, kai jūsų verslas uždaromas, jums reikia palaikymo visą parą.

Svarbiausias skiriamasis elementas, kurį „GoDaddy“ suteikia mažam verslui, yra mūsų klientų aptarnavimo centras. Tai verslo konsultantų komanda, dirbanti visą parą, visą parą beveik visomis kalbomis visame pasaulyje, vietinis numeris beveik visose šalyse. Viskas, ką jie daro visą dieną, yra kalbėjimas su mažomis įmonėmis. Kai skambinate dėl savo svetainės problemos, jie ne tik padeda jums, bet ir supranta, kaip optimizuoti jūsų svetainę SEO ar greičiui. Užuot tiesiog padėjęs perkelti valdiklį savo „WordPress“ svetainėje, komanda taip pat padeda išspręsti verslo problemas. Tai yra mūsų standartinis palaikymas su kiekvienu valdomu „WordPress“ planu.

„HostAdvice“: ką matote iš elektroninės komercijos? Į kokias tendencijas orientuojatės 2016 m?

El. Komercija yra nepaprastai svarbi. Aš turiu asmeninę aistrą dėl to. Aš dirbau „Ebay“, kuri yra didžiulė elektroninės komercijos platforma, ir „Magento“, kuris iki šiol vykdė daugiausiai bet kurios platformos operacijų. „WooCommerce“ turi didelę nedidelio verslo diegimo bazę. „GoDaddy“ turi savo internetinės parduotuvės produktą, kuris yra labai sėkmingas. Taigi e. Komercija yra svarbiausia ir ji nuolat auga.

SVV veikia pasaulyje, kuriame yra tokie dalykai kaip „Amazon“ ir „Apple“ bei vietinis SPA ar restoranų tinklas, kuriame galite tvarkyti savo operacijas internetu. Mažos įmonės turi sugebėti neatsilikti nuo viso to. Technologijos tai įgalina, o mažosioms įmonėms tampa lengviau ir pigiau naudotis technologijomis. „GoDaddy“ yra tiesioginis to indėlis. Esame didžiulė „WooCommerce“ kompanija, turime dešimtis tūkstančių „Magento“ svetainių ir dešimtis tūkstančių mūsų pačių internetinių parduotuvių klientų. Tai tikrai kažkas, kas yra pagrindinė tendencija, ir neabejotinai tai, į ką mes ir toliau investuosime.

„HostAdvice“: ką matote iš elektroninės komercijos? Į kokias tendencijas atkreipiate dėmesį 2016 m.

„HostAdvice“: kokias „GoDaddy“ elektroninės komercijos galimybes matote, pavyzdžiui, mokėjimus internetu?

Galimybių yra labai daug. Mes’plėtėme savo asortimentą, įskaitant internetinę parduotuvę, SEO paslaugas ir el. paštą – iš tikrųjų įsigijome el. pašto rinkodaros įmonę. Mokėjimų tvarkymas yra mūsų klientų poreikis, tačiau šiuo metu tai būtina’jis įvykdytas gana gerai. Manau, kad turime galimybę dar lengviau vartoti. Mes nuolatos žiūrime į naujas galimybes, įskaitant mokėjimus.

„HostAdvice“: su kokiomis didžiausiomis grėsmėmis jūs susiduriate?

Didžiausia problema, kurią matome, yra DDoS išpuoliai, patikėkite ar ne. Ir tai’s ne tik GoDaddy; visa pramonė kenčia nuo DDoS. Tai’Tai didžiulė problema. Jei bandysite eiti į savo svetainę, bet galite’nesinaudokite tuo, nes jūsų kompiuteris patiria didžiulę DDoS ataką, kuri yra didelė problema. Tai yra susiję su prieinamumu ir tai yra dar viena priežastis, dėl kurios norite eiti su keičiamu žaidėju. Mažesnės hostingo įmonės gali’t atlaikyti masinį DDoS išpuolį. Jei tu’Jei esate biudžetiniame šeimininke, jums gali būti daromas didesnis poveikis. Mes labai daug investuojame į technologijas ir infrastruktūrą, siekdami sušvelninti šias grėsmes. Tai’s labai brangus ir aš’Didžiuojamės infrastruktūra, kuria mes’pastatyta.

„HostAdvice“: su kokiomis didžiausiomis grėsmėmis jūs susiduriate?

„HostAdvice“: papasakokite apie „GoDaddy Pro“. Kam jis buvo pastatytas ir kodėl jūs jį pastatėte??

Tai grįžta prie to, apie ką kalbėjome anksčiau, iš esmės suprantant savo klientus ir atsižvelgiant į tai, kad maždaug pusę mūsų klientų svetainių kuria profesionalūs svetainių kūrėjai. Pasikalbėję su pakankamai klientų ir profesionalų, mes supratome, kad yra milijonai laisvai samdomų specialistų, kurie turėjo valdyti kelias svetaines, ir nėra įdiegta sistema, kuri jiems padėtų. „GoDaddy Pro“ yra visas įrankių rinkinys, sukurtas specialiai laisvai samdomiems darbuotojams ir profesionalams. Mes nuolat teikiame paslaugas, kad palengvintume laisvai samdomo darbuotojo gyvenimą. Mes labai palengviname valdymą, todėl kaip profesionalas galite pamatyti visus savo klientus’ duomenys vienoje vietoje. Jums nebereikia atsiminti (arba, dar blogiau, užrašyti) klientų slaptažodžių ir kreditinių kortelių numerių ar kada domenų vardų ar sertifikatų galiojimas pasibaigs, visur laikant skaičiuokles..

Mūsų tikslas, naudojant šį produktą, yra gerbti profesionalų laisvai samdomų specialistų darbą ir palengvinti jų gyvenimą. Tai tikrai svarbu, nes mes žinome, kad specialistai perka pusę visų svetainių, skirtų mažosioms įmonėms, taigi, jei mūsų vizija yra aptarnauti mažas įmones, mums reikia, kad specialistai mus mylėtų, kad pasiektume savo viziją.

HostAdvice: Kaip jūs kuriate šią sistemą? Kokias turite šios profesionalų ekosistemos ateities perspektyvas?

„GoDaddy Pro“ sukūrė mūsų nepaprastai judri ir į klientą orientuota plėtros komanda. Mes turime klientų tarybą mažoms įmonėms, dar vieną – specialistams, kad gautume realaus laiko atsiliepimus apie tai, kokias funkcijas žmonės iš tikrųjų naudoja. Mes leidžiame klientui vesti mus produkto kūrimo keliu. Įdomu pamatyti, kokios naujovės iš to kyla.

Kaip pavyzdį, reaguodami į klientų atsiliepimus, mes ką tik pradėjome daugybę skatinamųjų priemonių, tokių kaip nuolaidos priemonėms, kurias, kaip žinome, profesionalai paprastai perka. Mes galime naudoti savo skalę norėdami nustatyti nuolaidas ir pridėti paskatas, kad mūsų paslaugos būtų naujos.

Mes ypač džiaugiamės, kad kuriame turgavietės platformą, kurioje mažos įmonės gali užduoti klausimą ar ieškoti kažkokio tinklalapio, o mes’Paskelbsite šias užklausas „GoDaddy Pro“ prekyvietėje, kad galėtumėte susisiekti su interneto profesionalais. Tai užbaigia ratą, nes mes ne tik siūlome paskatinimus specialistams kurti verslą, bet ir mes jiems siūlome verslą..

HostAdvice: Kaip jūs kuriate šią sistemą? Kokias turite šios profesionalų ekosistemos ateities perspektyvas?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me