Kaip perparduoti žiniatinklio prieglobos paslaugas pagal savo prekės ženklą

Galvojate pradėti perpardavinėtojų prieglobos verslą? Čia yra svarbiausi mūsų patarimai, kaip pradėti.


Tapimas interneto prieglobos perpardavėju gali būti puikus būdas gauti papildomų pajamų. Jei norite pereiti prie serverių verslo užkulisio, tuomet rekomenduojame pradėti nuo prieglobos perpardavėjo. Tačiau prieš pradėdami dirbti, turėsite priimti sprendimus dėl savo verslo. Norėdami padėti jums pradėti naujo verslo pradžią, mes parengėme išsamų vadovą, kuris padės jums pradėti.

Kas yra perpardavinėtojo priegloba?

Perpardavinėtojų priegloba yra pakankamai nebrangus būdas norintiems, kad interneto prieglobos verslininkai galėtų įkurti įmonę. Perpardavinėtojų priegloba yra tokia, kai paskyros savininkas gali naudoti savo paskirtą standžiojo disko vietą ir pralaidumą klientų svetainėms talpinti. Tai iš esmės reiškia, kad perpardavėjas perka prieglobos paslaugų teikėją’paslaugas didmeninėje prekyboje, o vėliau, tikėkimės, norėdami gauti pelno, parduos jas klientams!

Pradėdami perpardavėjų prieglobos planą įmonėje, galite sudaryti paslaugų planą ir pasirinkti kainų struktūrą. Daugeliu atvejų perpardavinėtojai netgi gali sukurti savo prekės ženklą, naudodamiesi pritaikomais valdymo skydais ir serveriais.

Perpardavinėtojo prieglobos sąskaita bus daug pigesnis būdas įsitraukti į interneto prieglobos verslą. Fiziniame serveryje gali būti laikomos kelios perpardavėjų sąskaitos, o vartotojas mokės už išteklius, kuriuos jis ir jo klientai naudoja.

Kas gali sėkmingai perparduoti prieglobą?

Sėkmingai perparduoti žiniatinklio prieglobos paslaugas nėra lengva. Tinklalapių dizaineriai ir rinkodaros agentūros gali geriausiai pradėti prieglobos perpardavinėtojų verslą. Žiniatinklio dizaineriai ir agentūros palaiko ryšius su klientais, kuriems gali reikėti žiniatinklio prieglobos paslaugų.

Dauguma internetinių dizainerių yra orientuoti į projektą, todėl daugelis nori uždirbti pasikartojančias pajamas perparduodami. Periodiškai gaunamos pajamos uždirbs, nes verslas sulauks daugiau klientų ne tik projektams, bet ir pasikartojančioms pajamoms iš prieglobos..

Sukurkite verslo planą

Jei manote, kad norite nusipirkti prieglobos planą sau ir savo draugams, tuomet jums to nereikia’nereikia tiek jaudintis, kad viską padarysiu teisingai iš pirmo karto. Jei padarai klaidą, viskas gerai! Jūs vis dar mokotės ir galite toliau augti bei išsiaiškinti, ką turėtumėte padaryti kitą kartą.

Tačiau jei bandote pradėti verslą ir iš to uždirbti pelno, turite įsitikinti, kad renkatės daug kruopščiau. Prieglobos paslaugų teikėjas, su kuriuo nusprendėte eiti, atspindės jus kaip verslą. Jei parduodate prastesnę paslaugą, bet davote didelius pažadus, tada kažkas gali imtis teisinių veiksmų prieš jus, nes tai taip pat daro įtaką jų verslui.

Bet prieš pradėdami dirbti, jūs turite sudaryti įmonę, kuri padeda apriboti jūsų atsakomybę ir riziką. Jūs taip pat turėtumėte išsinuomoti sąskaitą arba patys atlikti darbą, kad parengtumėte planą, ką tiksliai parduosite. Pažvelkite į savo rinką ir sužinokite, kokie yra konkurentai. Išstudijuokite, ką jie daro tinkamai ir ką galėtumėte patobulinti, kad jūsų potencialūs klientai pasirinktų jus konkurencijos metu.

Sukūrę savo verslo planą, galite pradėti kurti savo svetainę, pridėti privatumo puslapius ir paslaugų teikimo sąlygas. Jūs taip pat turėtumėte sudaryti paslaugų lygio sutartį ir gauti atsiskaitymo sistemą, kuri galėtų patenkinti visus jūsų poreikius.

Pasirinkite tinkamą prieglobos planą

Vienas iš svarbiausių dalykų, kurį turite užtikrinti, yra tai, kad jūsų klientai aukojasi’Nežinau, kad esate perpardavėjas. Privatumas yra didelis dalykas ir turės įtakos tam, kaip jūsų klientai mato jus, o kai kurie klientai laimėjo’nepasirašykite su savimi, jei jie žino, kad esate perpardavėjas.

Prieš pasirašydami su prieglobos paslaugų teikėju, įsitikinkite, kad jie palaiko 100% privačių etikečių (arba baltų etikečių), tai reiškia, kad serverių pagrindiniams kompiuteriams jie naudos anoniminį domeno vardą. Jie taip pat suteiks jums IP adresus, kad galėtumėte registruoti asmeninius vardų serverius. Tai svarbu, nes jūsų klientai laimėjo’nematyti savo vardo niekur prieglobos valdymo skydelyje ir taip padėti išlaikyti iliuziją, kad tai nėra perpardavinėtojų prieglobos verslas.

Jūsų pasirinkta prieglobos įmonė turėtų turėti gerą reputaciją. Patikrinkite internete norėdami sužinoti, kas yra atsiliepimai, ir susisiekite su jų klientų palaikymo tarnyba, kad įsitikintumėte, jog jie žino ir reaguoja. Greitas klientų aptarnavimas yra labai svarbus jums, nes jei kažkas nepavyksta su serveriu, norite žinoti, kad jie gali padėti vėl sklandžiai ir greitai pradėti veikti, todėl jūsų klientai turi kuo mažiau trikdyti aptarnavimą..

Visoms gerbiamoms prieglobos įmonėms bus suteikta ne trumpesnė kaip 99,9% ar aukštesnė garantija. Kuo didesnis procentas, tuo didesnės galimybės išlaikyti naujus klientus laimingus. Įsitikinkite, kad hostingo plano siūlomi ištekliai yra tai, ko jums reikia; dabar ne laikas pigiau, bet jūs taip pat norite įsitikinti, kad darote savo tyrimus, taigi, jūs negaunate likimo.

Prekės ženklo kūrimas

Kaip minėjome aukščiau, būtina, kad jūsų klientai to nepadarytų’Nežinote, kad esate perpardavinėtojų prieglobos įmonė, nes jei jie tai padarys, rečiau pasirašys su jumis. Prekės ženklo kūrimas yra svarbiausia. „White Label“ perpardavėjų priegloba suteiks prieigą prie prieglobos paslaugų teikėjo’Produktų linija, bet visos prekės ženklas pažymėtas jūsų logotipu.

Jūsų įmonės informacija klientui yra lengvai prieinama. Galite pakeisti prieglobos teikėją’„logo“ su jūsų logotipu ir informacija „cPanel“ puslapiuose, o jei esate kūrėjas – tikruose puslapiuose. Profesionalaus žvilgsnio dėka tai taip pat padeda jūsų įmonei išsiskirti iš kitų. Pažymėdami savo tinkintą valdymo skydelį, galite sukurti pasitikėjimo žmonėmis lygį.

Kas atsakingas už klientų aptarnavimą?

Vienas geriausių būdų išsiskirti iš varžybų yra teikiama atsakinga, žiniomis pagrįsta pagalba.

Kai kurios perpardavėjų prieglobos paslaugos remia galutinius vartotojus jų perpardavėjų vardu, o pagal kitus planus jūs esate atsakingi už palaikymo savo galutiniams vartotojams teikimą. Sužinokite apie šią informaciją ir išlaidas prieš pasirašydami perpardavėjo planą.

Naudokite asmeninius vardų serverius

Kitas svarbus galvosūkio elementas yra privačių vardų serverių naudojimas. Tai padidina jūsų profesionalumo lygį. Tai taip pat padės greitai pereiti nuo vieno prieglobos paslaugų teikėjo prie kito, jei kada nors nepatenkinsite paslaugų ar palaikymo lygiu, kurį gaunate pas dabartinį paslaugų teikėją..

Naudodamiesi privačia vardų serveriu, galėsite perkelti visus savo klientus’ žiniatinklio prieglobos sąskaitose, su kuriomis jie turi atlikti pakeitimus.

Išvada

Pradėti perpardavinėtojų verslą ne visada yra lengva, tačiau jei norite įdėti daugiau darbo ir išsiskirti iš savo konkurencijos, tai gali būti puikus būdas gauti mėnesines periodines pajamas..

Tai puikiai tinka žiniatinklio dizaineriams ir kitiems, kuriantiems projektus klientams, kuriems taip pat gali prireikti interneto prieglobos paslaugų.

Geriausi perpardavinėtojų prieglobos paslaugų teikėjai

Geriausi perpardavinėtojų prieglobos paslaugų teikėjai

Pradinė kaina:
9,80 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9,0


Draugiškas vartotojui
9.3


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.3

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „A2 Hosting“

Geriausi perpardavinėtojų prieglobos paslaugų teikėjai

Pradinė kaina:
3,29 USD


Patikimumas
9.3


Kainodara
9.2


Draugiškas vartotojui
9.2


Palaikymas
9.3


funkcijos
9.2

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „Hostwinds“

Geriausi perpardavinėtojų prieglobos paslaugų teikėjai

Pradinė kaina:
4,38 USD


Patikimumas
9.8


Kainodara
9.4


Draugiškas vartotojui
9.7


Palaikymas
9.8


funkcijos
9.7

Skaitykite apžvalgas

Apsilankykite „SiteGround“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me