Kaip įvertinti žiniatinklio prieglobos klientų aptarnavimą prieš prisijungiant prie paskyros

Geras klientų aptarnavimas gali padaryti skirtumą

Svetainių talpinimas ne visada yra lengvas. Problemos iškils, o jei jūsų žiniatinklio prieglobos paslauga neteikia kokybiškos klientų palaikymo paslaugos, tada patirtis gali būti stresinė ir varginanti..


Štai kodėl prieš prisiregistruodami turite būti tikri dėl bet kokio būsimo prieglobos paslaugų teikėjo palaikymo sistemos. Čia mes paminėjome keletą būdų, kaip tai padaryti, taip pat geros klientų palaikymo interneto priegloboje vertę:

Kiek svarbi žiniatinklio prieglobos pagalba yra klientams?

Iš pradžių neatrodo, kad žiniatinklio prieglobos įmonės klientų aptarnavimas. Bet kai kasdien susiduriate su klaidomis, komplikacijomis ir klausimais, paaiškėja, kad tai yra gana didelis dalykas. Gera žiniatinklio priegloba visada pasirūpina, kad kiekvienas jų palaikymo komandos narys būtų visapusiškai apmokytas ir tinkamai pasirengęs padėti klientams atlikti sudėtingus procesus. Žemiau pateikiamos pagrindinės užduotys, kuriose jums reikės pagalbos iš klientų palaikymo komandos.

Ar svarbi žiniatinklio prieglobos pagalba klientams?

Naujų įrankių diegimas

Daugelis žiniatinklio prieglobos bendrovių šiais laikais siūlo daugybę įrankių ir programinės įrangos sistemų, leidžiančių supaprastinti jūsų svetainės funkcijas. Tarp populiariausių programinės įrangos integracijų yra tokios turinio valdymo sistemos kaip „WordPress“, „Joomla“ ir „Magento“. Tokios platformos yra būtinos tinklaraščių rašymui, elektroninei prekybai ir daugeliui tokių specializuotų žiniatinklio sričių.

Kartais jų įdiegimas nėra tik mygtuko paspaudimas. Taigi, jei pametėte kelią ar užstrigote, galite tiesiog susisiekti su to kompiuterio klientų palaikymo komanda, kad surastų savo kelią atgal.

Svetainės klaidos ir veikimo sutrikimai

Kiekviena svetainė gali tapti nenumatytų klaidų ir sutrikimų auka. Ne visų svetainių savininkų komandoje dirba techniniai ekspertai. Be to, serverio infrastruktūra skiriasi priklausomai nuo pagrindinio kompiuterio. Net jei turite tam tikros patirties prieglobos ar serverio valdymo srityje, naujasis kompiuteris, į kurį perėjote, gali neturėti jokių bendrų savybių.

Čia klientų aptarnavimo atstovai gali apsilankyti ir pašalinti jūsų svetainę iš netvarkos. Priimančioji įmonė paprastai moko juos išspręsti tokias situacijas per kelias minutes. Taigi, jei leisite jiems perimti situaciją, jie galės greičiau parodyti išeitį.

Web hostingo atnaujinimai

Kartais mūsų svetainė viršija mūsų lūkesčius ir auga daug greičiau, nei mes spėjome. Tokiais atvejais reikalaujama daugiau išteklių nei paskirta suma, kad būtų galima valdyti papildomą srautą ir darbo krūvį.

Tada galite kreiptis pagalbos į klientų palaikymo narius, kad atnaujintumėte šiuos išteklius. Jie jums praneš, kokie paketai gali suteikti reikiamą išteklių kiekį ir kiek kainuoja kiekvienas. Jie taip pat padės jums atnaujinti planą, kad jūsų svetainė neprarastų duomenų.

Pagalbos klientams vertinimo metrika

Sunku įvertinti klientų aptarnavimą, kol nepatiriate rimtų problemų ir nesikreipiate į juos. Tačiau išdrįsome vis tiek sugalvoti keletą rodiklių, kaip įvertinti žiniatinklio prieglobos klientų aptarnavimo laipsnį. Čia galite paimti žymą ir tada atlikti savo tyrimą nurodytais aspektais:

1. Reakcijos laikas

Reagavimo laikas paprasčiausiai reiškia, kiek laiko palaikymo komanda užtruko atsiliepdama į jūsų pagalbos kvietimą. Pasirinkę žiniatinklio prieglobą visiškai nesiginčijami turėdami standartinį atsakymo laiką. Galima tik ilgai laukti, kai jų svajonių svetainė pateko į užtvarą ir nėra galimybių išeiti. Taigi klientų aptarnavimo personalas turi būti budėjimo režime ir pasirengęs priimti kvietimą.

El. Laiškai užtrunka daug ilgiau, kad būtų gauta atsakymas iš kitos pusės. Taigi patikrinkite, ar jūsų norimas kompiuteris turi telefono ar tiesioginių pokalbių parinktis. Taip pat gali būti nustatyti skirtingi reakcijos laikai, atsižvelgiant į skirtingą (problemos) sunkumo lygį. Tai gali garantuoti, kad greitai gausite atsakymą į savo svetainę’Gyvybei gresia pavojus, tačiau tai taip pat gali reikšti, kad visomis kitomis progomis turėsite palaukti daugiau nei keletą valandų. Paprastai reakcijos laikas turėtų būti mažesnis nei 10 minučių, tačiau, jei tik jūsų laivas plūduriuoja, eikite į jį.

2. Nutarimo laikas

Nesvarbu, ar tai svetainė, aptarnaujanti tūkstančius lankytojų visame pasaulyje (pvz., El. Prekybos platforma), ar tiesiog paprasta, kurioje kūrybingas asmuo demonstruoja savo šedevrą, svetainė tikrai susidurs su tam tikromis problemomis. Bet kurios su interneto svetainėmis susijusios problemos sprendimas neturėtų užtrukti ilgai, nes kiekviena sekundė gali būti labai svarbi, jei jūsų svetainė neveikia arba el. Paštas neveikia.

Klientai gali palikti jūsų svetainę su blogu pirmuoju įspūdžiu, jei jie to nepadarys’t rasti jį tinkamai pakrauti. Ypač el. Prekybos prieglobos atveju ilgiausiai jos reikia palaukti – dvi sekundes. Kai slenkstis toks jautrus, jūs tikrai to nenorėtumėte’Nori rizikuoti investuodamas į prieglobos įmonę, kuriai prireikia pernelyg ilgos problemos sprendimo.

Žinoma, svetainių problemos gali kilti keliais sunkumo lygiais ir atitinkamai skirsis sprendimo laikas. Tačiau prireikia daugiau nei 24 valandų rezoliucijai’t supjaustyti.

3. Kontaktinis metodas

Nors el. Pašto adresai yra dažniausia susisiekimo su palaikymo forma forma, mes labiau renkamės šiuos tris metodus. Taip yra todėl, kad jie sukuria daug greitesnį atsakymą ir leidžia proaktyviai išspręsti problemą:

a. Palaikymas telefonu

Tai greičiausias būdas patekti į palaikymo komandą. Nereikia laukti atsakymo pranešimo ar el. Laiško. Galite su jais pasikalbėti realiuoju laiku ir paaiškinti savo problemą kuo daugiau detalių. Taigi tai paprastai veda į vaisingą pokalbį ir eina sprendimo procesą į priekį.

b. Gyvas pokalbis

Žmonėms, mėgstantiems atlikti kelias užduotis vienu metu, tiesioginis pokalbis gali būti geriausias pasirinkimas. Nes tai leidžia ieškoti palaikymo iš paskirto personalo ir tuo pat metu tęsti kitas jūsų verslo iniciatyvas. Visi pagrindiniai žiniatinklio prieglobos dalyviai paprastai pasižymi puikiu reagavimo laiku į tiesioginį pokalbį. Paprastai tai vyksta lėčiau nei telefono skambučiai, tačiau tai apsaugo jūsų pokalbį nuo netinkamo girdėjimo ar žodžių sutapimo.

c. Gedimų bilietų sistema

Beveik visos interneto prieglobos paslaugos suteikia galimybę "atidaryti bilietą" prašyti paramos. Tada prieglobos tarnyba reitinguoja problemą pagal sunkumą ir tada išsprendžia problemą. Bilieto atidarymas yra puiki galimybė, ypač esant mažiau skubiems klausimams ar klausimams, ir tais atvejais, kai jūs neturite laiko kalbėtis ar skambinti palaikymo tarnybai..

4. Žinių bazė

Į daugelį klausimų galima atsakyti ieškant prieglobos paslaugų žinių bazės. Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugos nuolat atnaujina savo žinių bazę, pridedant problemų, palaikančių susidūrimus, sąveikaujant su klientais, sprendimus.

Dėl gerų žinių nereikia kreiptis į klientų palaikymo tarnybą dėl daugelio problemų – tai leidžia greitai išspręsti problemą. Pasirinkite prieglobos paslaugą, siūlančią stiprią žinių bazę.

5. Socialinės medijos buvimas

Jūsų kompiuteris turi būti bent vienoje iš pagrindinių socialinės žiniasklaidos platformų. Tai gali būti „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ar visi jie. Jie yra paprastas būdas susisiekti su prieglobos įmonės atstovais. Daugelis kompanijų šiuo atžvilgiu atsilieka, tačiau pirmaujančios įmonės jau gerai pasirodo socialinėje žiniasklaidoje ir jos palaiko aktyvią sąskaitą su atitinkamais pranešimais..

6. Garantijos

Daugelis hostingo kompanijų siūlo naudingas garantijas, pvz., 99,99% neveiklumo garantiją arba 14 dienų’ pinigų gražinimo garantija. Žinoma, neužtenka vien pateikti garantiją savo oficialioje svetainėje, jie turi sugebėti vykdyti savo pažadus. Galite žinoti, ar jie teisingai reaguoja į savo reikalavimus skaitydami žiniatinklio prieglobos apžvalgas.

Įsitikinkite, kad bet kokios garantijos (pvz., Neveiklumo garantijos) pagrįstos griežta žiniatinklio prieglobos paslaugų lygio sutartimi (SLA)..

7. Personalo kvalifikacija

Be abejo, svarbu klientų aptarnavimo personalo kompetencija. Jei jie iškart atsakys į jūsų klausimus, bet gali’pateikti reikiamą informaciją, jų reakcijos laikas yra toks pat geras, kaip begalybė. Tai padeda, jei prieglobos įmonė savo tinklalapyje nurodo jų palaikymo įgūdžių lygį arba paskyrimą. Kai kurios įmonės patys rengia mokymus šiems atstovams, kad užtikrintų malonumą klientams.

Tikrovės patikrinimas

Dabar, kai mes žinome, ko ieškoti prieglobos įmonėje, kad įvertintume jos klientų palaikymą, tegul’Sužinokite, kaip patikrinti realybės patikrinimą’faktinė būklė:

Pirkėjų atsiliepimai

Pirmas dalykas, kuris ateina bet kam’Protas ieškodamas patikimų įrodymų žiniatinklio priegloboje’Našumas yra jų interneto prieglobos apžvalgos. Gera idėja nepriimti sprendimų remiantis viena ar dviem žėrinčiomis apžvalgomis arba remiantis blogos patirties turinčio kliento atsiliepimais. Perskaitykite daugybę apžvalgų, kad gautumėte kuo išsamesnį vaizdą.

Klauskite gyvai

Naršydami oficialioje prieglobos įmonės svetainėje, užduokite keletą klausimų jų tiesioginių pokalbių palaikymo tarnybai ten ir ten. Tai leis jums pamatyti iš pirmų rankų, ar palaikymo žmonės yra pakankamai išmokyti, ir kiek laiko jiems reikia atsakymo.

Pabandykite užduoti keletą klausimų. Net jei klientų palaikymo tarnyba neatsakys į ne kliento klausimus, galite bent jau sužinoti, kaip atsakingai reaguoja į jų palaikymą.

Skambinkite klientų palaikymo tarnybai

Paskambinkite nurodytu klientų aptarnavimo numeriu nelyginėmis valandomis, kad pamatytumėte jų reakciją. Pirmiausia pažiūrėkite, kiek laiko turite laukti, kad galėtumėte su kuo nors pasikalbėti. Tada atkreipkite dėmesį į palaikymo atstovų balso toną ir norą padėti. Pabandykite užduoti keletą klausimų. Daugeliui klientų aptarnavimo atstovų neleidžiama atsakyti į ne klientų klausimus, todėl nelaikykite jų priešingais. Šiuo metu jūs dažniausiai bandote jausti palaikymo komandos reagavimą ir draugiškumą.

Testo el. Paštas

Jei el. Paštas yra vienintelė žiniatinklio prieglobos teikiama galimybė, atsiųskite jiems bendrą užklausos el. Laišką kaip testą. Rezultatai bus efektyviausi, jei jį išsiųsite neįprasta valanda (pavyzdžiui, telefono skambučiu), pavyzdžiui, 3 val. Arba sekmadienio rytą. Protingai atkreipkite dėmesį į jų reakcijos laiką. Jei daugiau nei 24 valandos praeina be atsakymo, tai nėra geras ženklas.

Taigi galite pamatyti, kaip gera klientų aptarnavimo sistema gali pagerinti jūsų svetainės našumą ir prieglobos patirtį. Dabar, kai žinote visus patarimus, gudrybes ir metriką, kad įvertintumėte žiniatinklio prieglobos įmonės klientų aptarnavimo kokybę, jums bus lengviau išsirinkti geriausią interneto prieglobos paslaugą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me