Kelių debesų valdymas naudojant „OpenShift“, „Cloud Foundry“, „Mirantis“ ir „OnApp“

Integruoto tinklo administravimas hibridiniams kelių pardavėjų debesų prieglobos sprendimams

Didžiausios IT korporacijos ir interneto prieglobos įmonės ir toliau kuria savo patentuotus debesų duomenų centrus & programinės įrangos platformoms, išaugo poreikis naujų kelių debesų tvarkymo paslaugų, leidžiančių įmonėms ir vartotojams vienu metu administruoti debesų prieglobos diegimus keliems pardavėjams. Kelių debesų valdymo sistemas galima įdiegti atskirai su „Red Hat OpenShift“ (kuri palaiko „OpenStack“, AWS, KVM, VMware), & privačių debesų integracija), o kitos platformos, tokios kaip „Cloud Foundry“, „Mirantis“, & „OnApp Cloud“ siūlo paruoštus „PaaS“ produktus su lengvai naršoma žiniatinklio GUI administravimu iš daugelio pardavėjų debesų klasterių serverių tinklo išteklių. Taikinių naudojimas debesies interneto serveriuose, tokiuose kaip „Docker“ & „Kubernetes“ padidina duomenų perkeliamumą perkeliant visą krūvą, kuris išsaugo sudėtingų, duomenų bazėmis pagrįstų žiniatinklio ir mobiliųjų programų su pritaikytu kodu gamybos ir tobulinimo reikalavimus, leidžiančius nuolatos tiekti programinę įrangą su versijos valdymo atnaujinimais iš paskirstytų „Agile“ programavimo komandų..


Integruoto tinklo administravimas hibridiniams kelių pardavėjų debesų prieglobos sprendimams

„Red Hat OpenShift“ konteinerių platforma 3.5 – integracija su „OpenStack“, „Docker“, & Kubernetai

Verslo žiniatinklio prieglobai valdomoje valstybinėje, privačioje, & hibridines debesų platformas, palaikančias didelio masto svetaines & mobiliųjų programų, virtualizavimas naudojamas serveriams replikuoti į klasterių tinklus, naudojant apkrovos balansavimą ir duomenų bazių sinchronizavimą, siekiant valdyti aukšto lygio interneto srautą. „Red Hat OpenShift“ yra "platforma kaip paslauga" produktas, kuriame integruoti „Docker“, „Kubernetes“, „OpenStack“ ir „Red Hat Enterprise Linux“ serveriai, įdiegti su pasirinktinėmis kamino konfigūracijomis PHP, Python, Ruby, Perl, & „Java“. Plėtros komandos gali naudoti „Git“, „Jenkins“ ir pasirinktinai įdiegtą kūrimo įrankių rinkinį, kad galėtų praktikuoti nuolatinį žiniatinklio tiekimą & mobiliųjų programų atnaujinimai į gamybos serverius. „OpenShift 3“ naudoja „Docker“, skirtą „Linux“ konteinerių perkeliamumui, programai & duomenų bazės atvaizdai, siekiant konfigūruoti kamino programinę įrangą, ir „Kubernetes“ – virtualių serverių replikacijai į tinklo grupes.

Integruoto tinklo administravimas hibridiniams kelių pardavėjų debesų prieglobos sprendimams

Tvarkydamas žiniatinklio serverių grupes, „OpenShift 3“ remiasi „Kubernetes 1.5.2“, kad pridėtų papildomų saugos, saugojimo patobulinimų ir operacijų stabilumo sluoksnių. „Red Hat“ programuotojai sukūrė naują integraciją su „Ceph“, „GlusterFS“, „Google PD“, „AWS EBS“, „Cinder“, CNS ir „Azure“, kad būtų galima dinamiškai įrengti blokų saugyklas serverių klasterio atlikimo operacijose, kad būtų galima pritaikyti programų reikalavimus. „OpenStack“ prideda papildomą tinklo administravimo ir serverio konfigūracijos parinkčių sluoksnį, kuriuos galima naudoti kelių debesų orkestravimui, privačių debesų valdymui., & hibridinių debesų kūrimas su kelių pardavėjų išteklių palaikymu. „OpenShift“ galima kaip iš anksto įdiegtą paslaugą, kurią valdo „Red Hat“ AWS ir „Google Cloud“, o kitos įmonės, tokios kaip „Rackspace“, siūlo pasirinktinę „OpenStack“. & Projekto atominė integracija pagal valdomų debesų sistemas.

Įvadinis vaizdo įrašas – „Red Hat OpenShift“

„Red Hat“, „Red Hat“ (2015 m.) – "„Red Hat, Inc.“, pasaulyje pirmaujanti atvirojo kodo sprendimų tiekėja, pristato jums „OpenShift Enterprise 3.“. Pirmąją įmonėms parengtą žiniatinklio masto konteinerių taikymo platformą, pagrįstą „Docker“ formato „Linux“ konteineriais, „Kubernetes“ orkestracija ir „Red Hat Enterprise Linux 7“, teikiančia visišką palaikymą. nuo operacinės sistemos iki programų vykdymo laiko." Stebėkite „OpenShift“ „Twitter“.

Integruoto tinklo administravimas hibridiniams kelių pardavėjų debesų prieglobos sprendimams

Debesų liejykla – "Šiuolaikinis standartas, skirtas kritinėms programoms, skirtoms pasaulinėms įmonėms – palaikantis tiek daug nenutrūkstamų tiekimo vamzdynų, kiek reikia, kad būtų galima vykdyti mastelį." Sekite Debesų liejyklą „Twitter“.

Debesų liejykla – atviro kodo ekosistema, skirta daugelio debesų orkestruoti

„Cloud Foundry“ yra ne pelno siekiantis atvirojo kodo programinės įrangos projektas, teikiantis kelių debesų valdymo įrankius per finansinę plėtros paramą iš „VMware“, „Pivotal Software“, GE, & EMS. „Cloud Foundry“ ne pelno pagrindas yra svarbus, nes sistema leidžia kūrėjams perkelti programas iš daugelio pagrindinių debesų prieglobos paslaugų teikėjų, tokių kaip AWS, „Microsoft Azure“, „IBM SoftLayer“., & „Google Compute Platform“ (GCP), taip pat privatūs debesys įmonėse, vyriausybėse ar akademinėje aplinkoje, sukonfigūruoti naudojant „OpenStack“, „VMware vSphere“ & „Photon“ ir kt. „Cloud Foundry“ yra pagrįsta programine įranga, sukurta „Open Container Initiative“ ir „Cloud Native Computing Foundation“, kuri apima įmontuotos platformos palaikymą „Docker“. & Kubernetai. „Cloud Controller“, „Diego Brain“, „Diego Cells“ ir vartotojo abonemento bei autentifikavimo serverio (UAA) skalė, kad būtų užtikrinta elastinga interneto prieglobos reikalavimų architektūra. Tinklo stebėjimo sprendimai, tokie kaip „Splunk“, „Logstash“, „New Relic“, „Datadog“ ir „Dynatrace“, užbaigia „Cloud Foundry“ platformos įrankių rinkinį, o trečiųjų šalių plėtros bendrovės toliau plečia rinkoje siūlomus sprendimus naujais moduliais, serverio plėtiniais., & API integracijos.

Debesų liejykla - atviro kodo ekosistema, skirta daugelio debesų orkestruoti

„Kubernetes“ programinė įranga iš „Mirantis“ – "„Mirantis Cloud Platform“ apima gryną „Kubernetes“ žaidimų platinimą, skirtą įmonės lygio konteinerių orkestravimui." Sužinokite daugiau apie „Mirantis Cloud Platform“.


„Mirantis“ debesų platforma (MCP) – VM & Konteinerių ištekliai, skirti „Cloud native“ darbo apkrovoms

„Mirantis Cloud Platform“ (MCP) yra grynas „play“ privačių debesų orkestravimo paketas, į kurį įeina „OpenStack“, „Kubernetes“, „Ceph“, „DriveTrain“ ir „StackLight“. „OpenContrail“ yra naudojama programinės įrangos apibrėžtam tinklui (SDN), skirtam talpinti kelis domenus ir padomenius, turinčius unikalią serverio programinės įrangos kamino aplinką aparatinėje įrangoje. Calico & „Border Gateway Protocol“ (BGP) standartai yra integruoti su MCP, kad būtų siūlomas 3 sluoksnio virtualus tinklas, skirtas elastingoms „Kubernetes“ konteinerinėms aplinkoms, kurias galima pritaikyti atsižvelgiant į svetainės lankomumą. „DriveTrain“ gyvenimo ciklo valdymo (LCM) įrankiai ir „StackLight“ operacijų palaikymo sistema (OSS) gali būti naudojami projektų, skirtų mobiliųjų programų ir svetainių, valdymui, į kurias programinės įrangos kūrimo komandoms reikia įtraukti nuolatinį pristatymą su versijos valdymu. „Mirantis“ debesų platforma sukurta su „Docker“ palaikymu, kad būtų padidintas duomenų perkeliamumas tarp debesų prieglobos paslaugų teikėjų.

„Mirantis Cloud Platform“ (MCP) - virtualiųjų mašinų ir konteinerių ištekliai, skirti „Cloud native“ darbo apkrovoms

Vaizdo įrašas – kelių debesų orkestravimas naudojant „Spinnaker“

Vieningos platformos VM, konteineriai, neapdorotas metalas – "Jakubas Pavlikas pademonstruos vienos platformos, skirtos neapdorotam metalui, VM ir konteineriams, turinčius didelę duomenų programą, galią, naudojant „Spark“, „Kafka“ ir „Hadoop“ paskirstytų failų sistemą bendrame „OpenContrail“ varomame tinkle.." Sužinokite daugiau apie „Mirantis“.

„Mirantis Cloud Platform“ (MCP) - virtualiųjų mašinų ir konteinerių ištekliai, skirti „Cloud native“ darbo apkrovoms

„OnApp“ debesų platforma – "Visuomeninė „OnApp“ federacija teikia paslaugų teikėjų debesis visame pasaulyje į vieną viešosios debesijos infrastruktūros užsakomųjų paslaugų infrastruktūrą – pasaulį’didžiausias viešas debesis." Sužinokite daugiau apie „OnApp“ debesies platformą.

„OnApp“ debesų tvarkymo platforma – viešoji, privačioji raktų sistema, & Hibridiniai debesų sprendimai

„OnApp“ debesų tvarkymo platforma yra vienas iš pilniausių ir pilniausiai įsigyjamų raktų programinės įrangos paketų, skirtų viešajam, privačiajam orkestruoti., & hibridiniai debesų sprendimai. „OnApp“ palaiko „VMware“, „Xen“, & KVM virtualizavimas, įskaitant tiesioginę integraciją su „Amazon EC2“ elastinga serverio platforma. Kelių debesų valdymą paskirstytuose įvairių pardavėjų produktuose galima tinkinti konfigūruojant DNS, skaičiuoti variklį, automatinį mastelio keitimą, apkrovos balansavimą, užkardą, & tinklo nustatymai. Galimybė valdyti kelis serverius, saugojimo išteklius, CDN, VPS egzempliorius, & „PaaS“ elementai vienoje prietaisų skydelio sistemoje su paprasta GUI navigacija padaro „OnApp“ debesų valdymo platformą galingu sprendimu kuriant hibridinius debesų tinklo sprendimus iš kelių pardavėjų elementų. „OnApp“ federacija apima rinką, kurioje pardavėjai gali parduoti prieglobos vietą, duomenų centro paslaugas, programinės įrangos sprendimus, & trečiųjų šalių integracijos scenarijai, siekiant išplėsti platformą. IPv4 / IPv6 palaikymas, žemo delsos DNS serveriai, išplėstinės CDN integracijos parinktys, patobulintas žiniatinklio valdymo skydas, vartotojo valdymas, & Visos VLAN konfigūravimo parinktys yra suderinamos, kad „OnApp Cloud Platform“ taptų vienu iš populiariausių programinės įrangos sprendimų debesų prieglobos paslaugų teikėjams ir įmonės IT administratoriams kurti pasirinktinius duomenų centro sprendimus..

„OnApp“ debesų tvarkymo platforma - „raktų“ viešieji, privatieji ir hibridiniai debesų sprendimai

Paskirstytųjų debesų kompiuterinių sistemų iššūkiai – „Supercloud“ kelių debesų architektūra naudoja kelių tiekėjų paskirstytas debesų sistemas. Tai geriau užtikrina, kad naudotojų duomenys būtų talpinami ne tik artimiausiame vieno teikėjo duomenų centre, bet ir artimiausiuose visų sistemos teikėjų duomenų centruose. Kaip „Supercloud“ dalis’Kelių debesų architektūra, saugos sluoksnis leidžia atskirti klientą’debesis ir teikėjo valdomas debesis. Šis sluoksnis leidžia „Supercloud“ architektūroje talpinti į vartotoją nukreiptus debesis arba “U-Debesys,” kurios yra specialiai užšifruotos kiekvienam atskiram vartotojui, nesvarbu, ar tai asmuo, ar korporacija “. Sužinokite daugiau apie „Supercloud“ architektūrą.

„OnApp“ debesų tvarkymo platforma - „raktų“ viešieji, privatieji ir hibridiniai debesų sprendimai

Kelių debesų orkestravimas – „Supercloud“ supervizoriai & Nepertraukiamo pristatymo įrankiai

Duomenų centrų tinklo, skirto internetinių debesų prieglobai ir verslo sprendimams, dydis kartu su pramonės naujovių sudėtingumu ir sparta reiškia, kad šiuo metu yra daugybė panašių programinės įrangos produktų, konkuruojančių dėl bendro rinkos dalyvių ir pagrindinės pramonės priėmimo. "Debesų valdymo sistema" (CMS) plėtros sektorius. Kai kurios kitos platformos, siūlančios kelių debesų orkestravimą ir duomenų centrų valdymo sprendimus su elastingu debesies serverio palaikymu, kurias galima palyginti su „Red Hat OpenShift“, „Cloud Foundry“, „Mirantis Cloud Platform“, & „OnApp Cloud“ yra:

  • „Apache Mesosphere“: https://mesosphere.com
  • „VMware Photon“: http://www.vmware.com/solutions/cloudnative.html
  • „Apprenda“ debesų platforma: https://apprenda.com
  • Projekto atomas: http://www.projectatomic.io/
  • „RancherOS“: http://rancher.com/rancher-os/
  • „CoreOS“: https://coreos.com/

Pramoninis „DevOps“ dėmesys debesų priegloboje šiuo metu yra nuolatinės programinės įrangos atnaujinimų iš versijų valdymo sistemų ir paskirstytų „Agile / Scrum“ grupių infrastruktūros teikimo užtikrinimas. Du iš populiariausių sprendimų nuolatiniam tiekimui konteinerių sistemose naudojant „Docker“ & Kubernetai yra:

  • Jenkins: https://jenkins.io/
  • „Spinnaker“: http://www.spinnaker.io/

Kelių debesų orkestravimo programinė įranga leidžia didelėms korporacijoms, mažoms įmonėms, nepriklausomų svetainių savininkams ir mobiliųjų aplikacijų kūrėjams sutelkti dėmesį į svarbiausių programų, susijusių su programavimo kalbos ir duomenų bazių palaikymu, populiarinimo programose reikalavimus, kartu išsaugant kodo perkeliamumą tarp pardavėjų platformų. „Cloud“ interneto prieglobos įmonės ir įmonių paslaugų teikėjai gali naudoti kelių debesų valdymo programinės įrangos sprendimus, kad galėtų sutaupyti pinigų, naudodami raktų sprendimus, skirtus diegti debesis, hibridinių debesų kūrimą ar įsigydami aparatinę įrangą. & didmeninė pralaidumo pralaidumas konkuruojančių duomenų centrų įmonių mažiausiomis išteklių sąnaudomis.

Vaizdo įrašas – nuolatinis infrastruktūros, platformos ir programų paslaugų diegimas

„Mirantis“ debesų platforma (MCP) – "Vieninga platforma, galinti organizuoti ir nuolat teikti infrastruktūros, konteinerių platformos ir programų paslaugas neapdoroto metalo, konteinerių ir virtualiųjų mašinų srityje, kad galėtumėte laipsniškai išnaudoti konteinerių pranašumus, nes senosios programos yra pritaikytos mikro paslaugų architektūrai.." Sužinokite daugiau apie „Spinnaker“.

Kelių debesų orkestravimas - „Supercloud“ supervizoriai ir nenutrūkstamo pristatymo įrankiai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me