نظرات میزبان معامله و نظرات متخصص

بررسی اجمالی خبره

میزبان بزرگ انگلستان از سال 2001 تا کنون

BargainhostUK یک شرکت میزبانی وب است که ضمن حفظ سطح سرویس بالا برای حفظ و گسترش پایگاه مشتری خود ، روی خدمات ارزان قیمت متمرکز است. از سال 2001 تا کنون در انگلستان با مراکز داده مستقر در “سراسر اروپا” واقع شده است.


BargainhostUK به مشاغل و سازمان ها و همچنین کاربران خانگی کمک می کند. علاوه بر راه حل های میزبانی کم هزینه ، فضای سرور اختصاصی و ثبت دامنه ارائه می شود. همه موارد به وضوح با شرایط و قیمت مشخص شده اند که تخمین قیمت را ساده می کند.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

99.9٪ به موقع با صلاحیت های خاص تضمین می کند

BargainhostUK یک ضمانت به موقع 99.9٪ را ارائه می دهد و مفاد خاصی را در مورد آنچه انجام می دهد و به حساب نمی ماند به عنوان خرابی است. علاوه بر این ، برنامه ساده ای از خرابی براساس درصد نمایش داده می شود تا میزان تخفیف مشتریان را انتظار داشته باشید. با این حال ، این لیست به اندازه کافی گسترده است که احتمالاً باعث نگرانی مشتری می شود. در حالی که برخی از مباحث خارج از کنترل BargainhostUK ذکر شده است ، به نظر می رسد رویدادهای دیگر ، مانند سرویس ایمیل (که واجد شرایط برای خرابی نیستند) به عهده سازمان میزبان است. این سایت همچنین به وضوح بیان می کند که بازپرداخت فقط به عنوان اعتبار خدمات آینده صادر می شود.

در حالی که مکان های مرکز داده در سایت فاش نشده اند ، BargainhostUK لیست هایی از قبیل پایش 24/7 ، فناوری خنک کننده سبز ، منبع برق سه گانه و همچنین حضور فیزیکی در مرکز داده را بصورت شبانه روزی نشان می دهد..

امکانات

چند گزینه متفاوت با ویژگی های خوب

برنامه های متنوعی با سطح مختلف حافظه و فضای ذخیره سازی ارائه شده است ، از همان پایین 1.50 پوند یا تقریباً 5 دلار در هر ماه شروع می شود. یک سیاست بدون قرارداد انعطاف پذیری را برای سایت های جدید و همچنین موجود ارائه می دهد. برای تنظیمات سرور ابری یا سرور اختصاصی هیچ هزینه تنظیم نشده ای پرداخت می شود. در دسترس بودن در همان روز نیز ارائه می شود.

یک مانیتور ورود به سیستم سیستم ، و همچنین فیلترهای اسپم و ابزارهای ساخت سایت نیز مانند ابزارهای امنیتی و مدیریت فایل شامل مواردی هستند.

BargainhostUK از خدمات ابری لینوکس برای عملیات میزبانی خود استفاده می کند و ویندوز ، لینوکس ، FreeBSD را ارائه می دهد & مجازی سازی برای ارائه سرور اختصاصی خود.

پیشنهاد دیگر نام دامنه در سطح فردی و فله ای است. انتقال دامنه فله نیز موجود است ، و خدمات انتقال به عنوان هزینه ای برای دامنه های .co.uk و .uk در نظر گرفته نمی شود در حالیکه سایر موارد مانند .com ، .net و .org تقریباً 20 تا 80 دلار هستند. تمدیدها به عنوان هزینه سالانه 8 تا 20 دلار آمریکا نشان داده می شوند. نرخ نقل و انتقالات متفاوت است و قیمت ها از 20 دلار آزاد است. خدمات فروش مجدد دامنه نیز یک خط مشاغل است که ابزاری آسان برای بررسی در دسترس است.

برای دیدن اطلاعیه ها ، توییت ها و توضیحات اخیر ، یک پرتال مشتری ساده و جذاب برای مشتریان موجود در دسترس است.

در مورد خط مشی ها ، BargainhostUK لیستی از محتوا و فعالیت هایی دارد که ممنوع است و در معرض تعلیق یا خاتمه حساب از جمله دزدی دریایی ، اشتراک فایل و ذخیره سازی پشتیبان قرار دارد. همچنین اسکریپت های خاصی که برای ارسال در تابلوهای اعلانات استفاده می شود به دلیل مصرف بیش از حد منابع ممنوع است.

پشتیبانی

گزینه های متعدد برای تماس با تیم پشتیبانی فنی خود را با کیفیت

BargainhostUK بلیط آنلاین ، کمک مستقیم از طریق چت و همچنین پشتیبانی تلفنی سنتی 24/7/365 را ارائه می دهد. یک صفحه دانش بنیان روشن و مختصر بسیاری از موارد متداول را درج می کند که در آن کاربران می توانند قبل از تماس با ما درمورد مسائل خود تحقیق کنند تا هرگونه خرابی یا نقص خدمات را به حداقل برسانند..

قیمت گذاری

قیمت گذاری خوب در تمام سطوح

قیمت ها برای هر دو میزبان و فضای سرور اختصاصی رقابتی به نظر می رسد و BargainhostUK 30 روز ضمانت برگشت پول برای همه خدمات را ارائه می دهد. همانطور که گفته شد ، میزبانی وب از حدود 5 دلار در هر ماه شروع می شود و فضای سرور اختصاصی تقریباً 20 دلار شروع می شود و تا حدود 80 دلار در هر ماه افزایش می یابد. با این حال ، در زمان بررسی ، صفحه سرور اختصاصی متذکر شد که این سرویس به فروش رسیده است.

خلاصه

میزبانی خوب برای مشاغل کوچک

BargainhostUK خدمات متنوعی را ارائه می دهد که به سمت خانه و کاربر مشاغل کوچک در نظر گرفته شده است. به نظر می رسد این سایت بسیار کاربر پسند است و چندین ابزار نویسنده ارائه می دهد که مشتریان می توانند به صورت رایگان از آنها استفاده کنند که به قیمت پایین آنها ارزش افزوده می دهد.

به طور کلی ، به نظر می رسد BargainhostUK یک انتخاب مناسب برای مخاطبان هدف آنها است.

طرفداران:

  • قیمت پایین با گزینه های خوب
  • تمرکز روی مشاغل کوچک است
  • پایگاه دانش بسیار خوب و پورتال مشتری

منفی:

  • میزبان ویندوز در دسترس نیست
  • بسیاری از توصیفات ارسالی مشتری در تاریخ آنها منتشر شده است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me