Penkios interneto prieglobos platformos, kainuojančios mažiau nei 10 USD

Suraskite vis dar nebrangų aukštos kokybės hostingo teikėją’t visada lengva. Atsižvelgiant į jūsų svetainės reikalavimus, jums galėjo kilti problemų ieškant jums tinkamo pagrindinio kompiuterio. Pradėję tyrinėti įvairius hostingo planus ir žiūrėdami į kainą, jūs’Pastebėsite, kad daugelis prieglobos paslaugų teikėjų siūlo labai pigius įvadinius įkainius, tačiau pradinės sutarties pabaigoje padidinkite tai du ar tris kartus.


Norint rasti geriausią pasiūlymą, svarbu atsižvelgti į gautas papildomas funkcijas, pvz., Nemokamą domeną, nemokamus SSL sertifikatus, taip pat į prieglobos teikėjo našumą ir saugumą. Palyginome geriausias interneto prieglobos platformas, kurios kainuoja mažiau nei 10 USD per mėnesį, ir išsiaiškinome penkias geriausias.

Geriausi pigių interneto prieglobos paslaugų teikėjai:

  • „FastComet“ (pigus, bet greitas bendro naudojimo priegloba)
  • A2 priegloba (geriausias pigus „WordPress“ priegloba)
  • Pagrindiniai vėjai (pigūs su daugybe papildomų funkcijų)
  • „Bluehost“ (neriboti prieglobos planai)
  • „Hostinger“ (nesudėtingi prieglobos planai)

Geriausias pigus interneto priegloba: „FastComet“

„FastComet“ yra geriausių pigių interneto prieglobos platformų sąraše. Nors jie turi tris planus po 10 USD, prieglobos paslaugų teikėjas vis tiek siūlo puikių funkcijų už mažą kainą. Bendrai naudojami prieglobos planai: „FastCloud“, „FastCloud Plus“ ir „FastCloud Extra“ kainuoja mažiau nei 10 USD, kai naudojate reklamos kredito kodą..

Geriausias pigus interneto priegloba: „FastComet“

Nepaisant jūsų pasirinkto plano, vis tiek galite naudotis nemokamu domenų perkėlimu, „cPanel“ & „Softaculous“ ir 15–35 SSD vietos.

Žemiausios pakopos svetainės planas gali aptarnauti mažiausiai 25 000, tai turėtų būti puikus pradedančiųjų svetainės planas verslo ar pomėgių tinklalapiui. Arba, jei jūs patiriate apie 100 000 unikalių lankytojų per mėnesį, galite pasirinkti „FastCloud Extra“.

Be to, jūs gaunate prieigą prie kelių paslaugų vietų, garantuojamų išteklių ir „Cloudflare CDN“ talpyklos. Keliose „FastComet“ apžvalgose minimas klientų aptarnavimo personalo naudingumas sprendžiant bet kokias problemas.

Geriausias pigus interneto priegloba: A2 priegloba

„A2 Hostingas“ siūlo trijų skirtingų tipų prieglobos planus, kurių vertė mažesnė nei 10 USD: bendro naudojimo, perpardavinėtojo ir VPS priegloba. Jei ieškote pigaus „WordPress“ prieglobos, bendro naudojimo prieglobos planas tam ypač tinka, nes jis buvo optimizuotas „WordPress“, „Drupal“ ir „Joomla“.

Geriausias pigus interneto priegloba: A2 priegloba

Nesvarbu, kokį planą pasirinksite, gausite neribotą SSD vietą ir perkėlimą, nemokamą SSL sertifikatą, nemokamas automatines atsargines kopijas ir nemokamą, lengvą svetainės perkėlimą. Naudodamiesi visomis šiomis papildomomis funkcijomis, aišku, kodėl daugelis žmonių pasirenka „A2 Hosting“ nebrangiam hostingo planui.

Peržiūrėkite „A2 Hostingas“ apžvalgas, kad sužinotumėte, ką tikrieji vartotojai turėjo pasakyti apie prieglobos paslaugų teikėją.

Geriausias pigus interneto priegloba: „Hostwinds“

„Hostwinds“ yra dar viena puiki galimybė, jei ieškote nebrangios svetainės talpinimo. Kai kurie hostingo planai, kuriuos jie siūlo už mažiau nei 10 USD per mėnesį, apima bendrą hostingą, verslo interneto prieglobą ir VPS prieglobą.

Geriausias pigus interneto priegloba: „Hostwinds“

Nepaisant pasirinkto nebrangaus prieglobos plano, galite tikėtis gauti nemokamą domeną, nemokamą SSL sertifikatą, neribotas el. Pašto paskyras, SSD (kietojo kūno diskus) ir nemokamą skirtą IP.

Turėdami planus, jūs taip pat galite susisiekti su „Weebly“ svetainės statytoju, kuris puikiai tinka tiems, kurie to nedaro’neturi interneto svetainių kūrimo patirties ir nori greitai sukurti profesionalią svetainę.

Už kiekvieną verslo planą jūs gaunate šiek tiek papildomo paskatinimo. Anot „Hostwinds“ svetainių, jūsų svetainės greitis bus 500% greitesnis, padidės srautas, taip pat padidės išteklių. Už mažiau nei 10 USD per mėnesį taip pat turėsite mažiau svetainių kiekviename serveryje, tai reiškia, kad turėsite daugiau išteklių tik savo svetainei.

„Hostwinds“ apžvalgos mini greitą greitį ir puikų klientų aptarnavimo personalą.

Geriausias pigus interneto priegloba: „Bluehost“

„Bluehost“ siūlo tris skirtingus bendro naudojimo prieglobos planus už mažiau nei 10 USD per mėnesį: „Basic“, „Plus“ ir „Choice Plus“.

Geriausias pigus interneto priegloba: „Bluehost“

Visuose šiuose prieglobos planuose taip pat yra bent viena svetainė, 50 GB SSD saugykla, neišmatuotas pralaidumas ir nemokamas SSL sertifikatas..

Tiek „Plus“, tiek „Choice Plus“ planuose yra neribotų domenų, neribotų rezervuotų domenų ir neribotų padomenių. Taip pat galite gauti prieigą prie šlamšto ekspertų ir neribotų svetainių. Jei svajojate apie savo svetainę, „Bluehost“ gali padėti jums ten patekti. „Bluehost“ apžvalgos mini, kaip kainos išlieka žemos, net pasibaigus pradiniam sutarties laikotarpiui.

Geriausias pigus interneto priegloba: „Hostinger“

„Hostinger“ yra dar vienas patikimas prieglobos paslaugų teikėjas, siūlantis trijų tipų prieglobos planus už mažiau nei 10 USD per mėnesį: dalijamąjį prieglobą, debesų prieglobą ir VPS prieglobą. Žemos kainos išlieka net pasibaigus pradinei sutarčiai; atnaujinus visus bendrai naudojamus prieglobos planus ir VPS serverio planą 1, per mėnesį lieka mažiau nei 10 USD. Tai išskiria „Hostinger“ nuo kitų prieglobos paslaugų teikėjų.

Norėdami prieglobos planus gausite „Cloudflare“ apsaugą, kad užtikrintumėte, jog jūsų svetainė yra saugi, taip pat prieigą prie lengvo internetinių svetainių kūrėjo, padedančio jums sukurti profesionaliai atrodančią svetainę. Be to, jūs gaunate prieigą prie „WordPress“ spartinimo, kad užtikrintumėte, jog svetainė veikia kuo greičiau.

„Hostinger“ apžvalgos mini, kaip nesudėtinga naudotis prieglobos platforma, net jei išlaidos tokios menkos.

Kuris pigus interneto prieglobos paslaugų teikėjas man tinka?

Kokį pigų prieglobos planą pasirinksite, galų gale priklauso nuo to, kokie yra konkretūs jūsų svetainės poreikiai. Norėdami padėti apsispręsti, galite atlikti palyginimą, kad pamatytumėte kiekvieno plano privalumus ir ypatybes, kurie padėtų jums pasirinkti..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me