Penkios puikios „SiteGround“ alternatyvos

„SiteGround“ yra vienas iš plačiausiai naudojamų prieglobos paslaugų teikėjų, tačiau to nepadarė’Tai reiškia, kad jis yra tinkamas visiems. Tiems, kurie išbandė „SiteGround“ ir suprato, kad tai nebuvo’Jiems mes ištyrėme, kokios yra geriausios „SiteGround“ alternatyvos.


„SiteGround“ talpinimo planų alternatyvos yra:

  • „Fastcomet“ (pigūs, bet greiti prieglobos planai)
  • A2 priegloba (greitis optimizuotas WordPress planai)
  • „Contabo“ (teikia apgyvendinimo paslaugas)
  • Pagrindiniai vėjai (patikimas prieglobos paslaugų teikėjas)
  • Tarpinis serveris (neriboti prieglobos planai)

„SiteGround“ alternatyvos: „FastComet“

„FastComet“ yra viena geriausių „SiteGround“ alternatyvų, nes ji teikia labai panašias paslaugas. Kai kurie iš šio prieglobos paslaugų teikėjo’Geriausios savybės yra pigi atnaujinimo kainodara taip pat kaip nemokamas domeno perkėlimas per pirmuosius metus.

„FastComet“ siūlo tris pagrindinius prieglobos tipus: bendrus, debesies VPS ir dedikuotus procesoriaus serverius. Šis prieglobos paslaugų teikėjas’Pigiausias planas prasideda nuo 2,95 USD, kai naudojate nuolaidos kodą. Kas iš tikrųjų daro „FastComet“ išsiskiriantį iš konkurentų, yra tai, kad jūsų pratęsimo kaina bus ta pati kaina, kurią jūs iš pradžių pasirašėte, o tai nėra dauguma prieglobos paslaugų teikėjų.

„SiteGround“ alternatyvos: „FastComet“

Dar geriau, jei pasirinksite patį pigiausią planą, jūs’Aš vis dar mėgaujuosi neribotas pralaidumas ir SSD saugykla. Visi planai taip pat yra su a nemokamas SSL sertifikatas, teikiama per Let’šifruoti.

„FastComet“ turi aštuonis skirtingus duomenų centrus trijuose skirtinguose žemynuose, todėl galite pasirinkti duomenų centrą, tinkantį jums ir jūsų svetainės lankytojams. Be to, visuose hostingo planuose naudojami SSD, o tai reiškia, kad jūsų svetainė veiks kuo greičiau.

Perskaitykite „FastComet“ apžvalgas ir sužinokite sau apie „FastComet“ pasirinkimo „SiteGround“ pranašumus.

„SiteGround“ alternatyvos: A2 talpinimas

Žmonėms, ieškantiems „WordPress“ prieglobos, „A2“ priegloba dažnai yra pagrindinis prieglobos paslaugų teikėjas ir dėl rimtos priežasties. Jos prieglobos planuose siūloma „WordPress“ optimizuota greičio garantija su 99,9 proc.

„A2 Hosting“ siūlo keturių tipų prieglobą: bendrą prieglobą, perpardavinėtojų prieglobą ir dedikuotų serverių prieglobą už labai prieinamą kainą. Dėl naudojamo SSD, „turbo“ serverių (siūlančių interneto greitį iki 20 kartų greičiau nei konkurentų), taip pat nemokamo ir lengvo svetainės perkėlimo, „A2“ priegloba yra geras pasirinkimas tiems, kurie ieško patikimo prieglobos paslaugų teikėjo..

„SiteGround“ alternatyvos: A2 talpinimas

Nepaisant jūsų pasirinkto A2 prieglobos plano, jūsų serveris bus apsaugotas “„HackScan“,” stebėjimo tarnyba, kuri kiekvieną dieną ieško kenkėjiškų programų atakų. Kartu su nemokamas SSL sertifikatas ir nemokamos automatinės atsarginės kopijos, galite būti tikri, kad „A2 Hosting“ daro viską, kas įmanoma, kad jūsų svetainė išliktų saugi ir internete.

Jei susiduriate su problemomis, „A2 Hosting“ apžvalgos dažnai giria prieglobos paslaugų teikėją už tai, kad jis reaguoja ir yra naudingas klientų aptarnavimo personalas, kuris visą parą gali naudotis pokalbių, telefono ar bilietų pagalba..

„SiteGround“ alternatyvos: „Contabo“

Prieglobos paslaugų teikėjas „Contabo“ yra interneto prieglobos paslaugų teikėjas, teikiantis patrauklius hostingo planus už prieinamą kainą. „Contabo“ pagrindinis dėmesys skiriamas bendrai naudojamai, VPS, skirtai ir vietai paslaugos.

Viena iš unikalių „Contabo“ siūlomų funkcijų yra kolokacijos paslaugos. Tai puikiai tinka tiems, kuriems priklauso nuosavas serveris, tačiau norint jį laikyti reikia fizinės vietos. Tai reiškia, kad „Contabo“ tvarko objekto saugą ir visada jį laiko tinkle ir prisijungę prie interneto.

„SiteGround“ alternatyvos: „Contabo“

„Contabo“ yra išskirtinis, palyginti su kitais prieglobos paslaugų teikėjais, nes jūs nesate tokie’t įsitraukė į daugiametę sutartį. Dėl „Contabo“, minimalus sutarties laikotarpis yra tik vienas mėnuo, o tai reiškia, kad be didelių įsipareigojimų galite išbandyti jų serverius.

Perskaitykite „Contabo“ apžvalgas, kad sužinotumėte, ar ji jums tinka.

„SiteGround“ alternatyvos: pagrindiniai vėjai

„Hostwinds“ yra dar viena puiki „SiteGround“ alternatyva dėl greito greičio ir aukšto veikimo laiko garantijos. Kai kuriuose „Hostwinds“ prieglobos paketuose yra bendro naudojimo, „debesies“, VPS, dedikuoto serverio, taip pat perpardavėjų ir „baltos etiketės“ ​​planų.

„Hostwinds“ yra patikimas prieglobos paslaugų teikėjas, kuris nueina dar vieną mylią, kad užtikrintų jūsų svetainės saugumą. Visi prieglobos planai pateikiami kartu nemokamą SSL sertifikatų diegimą ir naudokite patobulintą ugniasienę ir serverio grūdinimo sistemą, kad užblokuotumėte visas kenkėjiškų programų atakas.

„SiteGround“ alternatyvos: pagrindiniai vėjai

„Hostwinds“ peržiūri svetainę, kurioje yra prieglobos paslaugų teikėjas’„Add-on“ paslauga – „Windspeed“, kuri padeda padidinti jūsų svetainės funkcionalumą ir efektyvumą. Anot „Hostwinds“, jos SSD padeda 500% greičiau įkelti jūsų svetainę nei konkurentai.

„SiteGround“ alternatyvos: „InterServer“

Prisijungę prie „InterServer“, jūs’Pažiūrėsiu, kodėl dauguma jų klientų prisijungė iš kitų prieglobos paslaugų teikėjų. „InterServer“ veikia nuo 1999 m. Ir turi klientų nuo mažų įmonių iki „Fortune 500“ kompanijų. Jie užtikrina aukštos kokybės hostingo paslaugų teikimą ir turi net sukūrė savo nacionalinį optinio pluošto tinklą ir pritaikė „Linux“ branduolius.

„SiteGround“ alternatyvos: „InterServer“

„InterServer“ siekia teikti saugią paslaugą su: 99,9% veikimo ir 100% galios. Turėdami 24/7 klientų aptarnavimo agentus, galite būti tikri, kad visos problemos bus išspręstos, nesvarbu, kuriuo nakties metu.

Kas iš tikrųjų daro „Interserver“ išskirtinį, yra tai, kad jie turi savo pačių nustatytą dienos registracijos limitą. Norėdami užtikrinti, kad jie pristato geriausią prieinamą produktą ir klientų aptarnavimą, jie kasdien apriboja tik 100 prenumeratų skaičių.

Kai kurie iš „InterServer“’Į planus įtrauktas bendrasis priegloba, VPS, „cloud“, dedikuotas, išdėstymas, perpardavėjas, greiti serveriai ir klientų prieglobos planai. Perskaitykite, kokie tikri „InterServer“ atsiliepimai, kad sužinotumėte, ką vartotojai turi pasakyti apie prieglobos paslaugų teikėją.

„SiteGround“ alternatyvos: kuri jums tinka?

Visi čia išvardyti prieglobos paslaugų teikėjai yra puikios „SiteGround“ alternatyvos. Jei norite sužinoti, kuris prieglobos planas tinka jums ir jūsų svetainei, galite atlikti palyginimą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me