Svetainės erdvė: kokie yra pagrindinės žiniatinklio prieglobos platformos pranašumai ir trūkumai

Jei bandote rasti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, greičiausiai girdėjote apie „SiteGround“. Tai viena didžiausių prieglobos kompanijų, veikianti daugiau nei 2 milijonai svetainių. Šis prieglobos paslaugų teikėjas dirba daugiau nei dešimt metų ir teikia aukštos kokybės paslaugas pradedantiesiems, mėgėjams ir augančioms įmonėms..


„SiteGround“ siūlo platų prieglobos planų pasirinkimą, kad tilptų daugelio skirtingų tipų ir dydžių svetainėse. Kai kurie jos prieglobos apima „WooCommerce“ ir „WordPress“ prieglobą, taip pat siūlo daugybę serverių, įskaitant debesų prieglobą, perpardavėjų prieglobą ir dedikuotą prieglobą. Jei norite, taip pat galite pasirinkti valdomą ar nevaldomą planą.

„SiteGround“ gali turėti gerą reputaciją, tačiau kokie yra pagrindinės žiniatinklio prieglobos platformos pranašumai ir trūkumai?

„SiteGround“ pranašumai

 1. Greitis ir našumas Vienas iš „SiteGround“’Svarbiausi pranašumai yra jo greitis ir našumas. „SiteGround“ priegloba naudoja įvairius metodus, kad užtikrintų, jog ji klientams teikia aukščiausios kokybės svetainių prieglobą. „SiteGround“ naudoja kietojo kūno diską (SSD), kuris yra daug efektyvesnis nei HDD. Ši duomenų saugojimo technologija gali padėti jūsų svetainę įkelti daug greičiau. Nesvarbu, kokį planą pasirinksite, „SiteGround“ klientams teiks SSD.
  „SiteGround“ naudoja NGINX, kuris yra didelio našumo serveris, kuris yra alternatyva „Apache“ serveriui. Šio tipo serveriai prieglobos klientams teikia didelę spartą ir patikimumą. „Nginx“, skirtingai nei „Apache“, yra sukurta remiantis liekna architektūra, padedančia padidinti puslapio įkėlimo greitį.
  Kitas būdas, kuriuo „SiteGround“ pagreitina svetaines, yra naudoti CDN (turinio pristatymo tinklą). Ši sistema pateikia puslapius ir interneto turinį svetainės lankytojams, atsižvelgiant į geografinę vartotojo vietą. „CloudFlare“ yra CDN, kurį diegia „SiteGround“.
  Skirta „SiteGround“’„WordPress“ prieglobos klientai turi prieigą prie „SuperCacher“, kuri gali padėti pagreitinti svetaines per tris talpyklos lygius.
 1. Uptime garantija Didelio darbingumo garantija yra tai, kas yra būtina daugeliui žmonių. Turėdami didesnę veikimo laiko garantiją, jūsų svetainė mažiau laiko praleis neprisijungusi. „SiteGround“ visiems savo klientams garantuoja 99,99% garantiją, tai reiškia, kad kiekvieną mėnesį prastova trunka maždaug 4 minutes. „SiteGround“ platforma sukurta remiantis LXC („Linux“ konteinerių) technologija, kuri yra efektyvesnė ir lankstesnė nei kitos platformos..

  „SiteGround“ turi aktyvią serverio stebėjimo komandą, kuri gali padėti aptikti problemas ir imtis būtinų priemonių joms išvengti, kol jos netaps jūsų problema. Jei iškyla kokių nors problemų, „DevOps“ komanda kuo greičiau išsprendžia problemas, sumažindama patiriamas prastovas.

 1. Duomenų atkūrimas Jei blogiausia nutinka jūsų svetainei, „SiteGround“ jus įtraukė. Prieglobos tarnyba 2015 m. Sukūrė savo atsarginę kopijų sistemą, kad padėtų sutrumpinti svetainių atkūrimo laiką.
 1. Saugumas Kiekvieną dieną dideles ir mažas svetaines puola kenkėjiškos programos. Turėtumėte įsitikinti, kad jūsų pasirinktas prieglobos paslaugų teikėjas puikiai apsaugo jūsų svetainę. „SiteGround“ sukūrė savo sąskaitos izoliaciją bendrai naudojamuose serveriuose, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė visada yra saugi. Taip pat galite pasirinkti pridėti keletą papildomų saugos funkcijų, tokių kaip „HackAlert“ stebėjimas, kuris informuoja jus, jei jūsų svetainėje yra kokių nors išpuolių. Tai kainuoja tik 1 USD per mėnesį, tačiau tai gali apsaugoti jūsų svetainę.

  Priklausomai nuo jūsų plano, galbūt taip pat gausite nemokamą SSL sertifikatą. Turėti tokį yra būtina norint apsaugoti tokius duomenis kaip slaptažodžiai ir kredito kortelių numeriai.

 1. Nemokamas domenas Nesvarbu, kurį hostingo planą pasirinksite, gausite nemokamą domeną. Kol liksite „SiteGround“, jums niekada nereikės mokėti už savo domeną, taupant pinigus ir pastangas vėliau jį atnaujinti..
 1. Pagalba klientams Labai svarbu turėti prieigą prie reaktyvaus klientų palaikymo. Nors tikitės, kad nieko blogo nenutiks, yra tikimybė, kad jums reikės pagalbos. Nepaisant to, ar jums reikia paprasto paskyros palaikymo, ar daugiau techninės pagalbos, „SiteGround“ gali jums padėti. Kai pirmą kartą pradedate, „SiteGround“ yra ypač naudinga ir netgi gali perkelti jūsų svetainę nemokamai. Kompanija’Palaikymas yra prieinamas visą parą, ir jūs galite susisiekti su jais bendraudami, skambindami ar naudodamiesi bilietų sistema. „SiteGround“ ekspertų komanda atsakys į kiekvieną palaikymo prašymą per dešimt ar mažiau minučių.

  Visi klientai taip pat turi prieigą prie iš anksto įrašytų internetinių seminarų, kurie padeda geriau paaiškinti prieglobos ypatybes.

Trūkumai

 1. Ribotas saugojimas

Nors „SiteGround“ turi daug pranašumų, jis turi keletą trūkumų. Jei norite įsipareigoti naudoti bendro naudojimo prieglobos planą, gausite tik tam tikrą saugyklos vietą. Nors tai gali nekelti jums problemų, turėsite žiūrėti, kiek turinio įkeliate į savo svetainę. Jei jums reikia daugiau nei 10–30 GB vietos, galbūt norėsite pasirinkti kitą prieglobos paslaugų teikėją savo bendrai naudojamo prieglobos planui.

 1. Pagrindinis „cPanel“ UX

Tai laimėjo’Tai neturi įtakos kai kuriems svetainių savininkams, tačiau „cPanel“ UX yra gana paprastas. Jei „SiteGround“ jį pertvarkytų, jis būtų vizualiai patrauklesnis ir naršymas būtų paprastesnis.

 1. Atnaujinimo kaina

„SiteGround“ gali pasigirti patraukliomis kainomis, kai jūs pasirašote savo pradinį planą. Sandoriai yra labai patrauklūs, ypač svetainių savininkams, turintiems biudžetą. Tačiau kai tik atnaujinsite savo hostingo sutartį, greitai pastebėsite, kad kainos ženkliai padidėja.

 1. Nustatymo mokestis už mėnesinį atsiskaitymą

„SiteGround“ šiek tiek skiriasi nuo kitų pagrindinių prieglobos paslaugų teikėjų, nes prieglobos paslauga leidžia mokėti už prieglobos planą kas mėnesį, o ne mokėti visą sutarties sąskaitos sumą iš anksto. Tačiau norėdami nustatyti savo sąskaitą mokėti kas mėnesį, turite sumokėti 14,95 USD vienkartinį nustatymo mokestį.

„SiteGround“ yra viena didžiausių prieglobos paslaugų teikėjų, be to, ji turi savo privalumų ir trūkumų. Tačiau tai puikiai tinka svetainių savininkams, turintiems „WordPress“ svetainę, „Joomla“ svetainę, „Drupal“ svetainę, tinklaraštį ar norintiems valdyti žiniatinklio prieglobą. Prieš pradėdami dirbti su „SiteGround“, būtinai apžiūrėkite jų svetainę ir pasikalbėkite su tiesioginiais agentais, kad išsiaiškintumėte, ar prieglobos paslaugų teikėjas jums tinka.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me