Tai graži svetainė … Cory LaViska pasakoja apie savo projektavimo ir plėtros patirtį

Interviu su Cory LaViska iš „Particle“, „SurrealCMS“ ir „Gražios svetainės šlovės“

Graži svetainė yra gerai, graži. Jos kūrėjas Cory LaViska savarankiškai įsitraukė į daugybę puikių projektų, ir buvo tikrai smagu ir įdomu išgirsti apie jo kelionę ir netgi padėti jam patarti atliekant kitus veiksmus.!


Cory šiuo metu kuria naują CMS platformą pavadinimu Dalelės, kuri atrodo nuostabiai (ekrano kopijos po šuolio) ir padarė daug nuostabių dalykų. Turiu pasakyti, kad labai džiaugiuosi galėdamas su juo susipažinti ir jį pažinti bei aptarti jo projektų planus. Čia daugiau apie Cory.

Interviu su Cory LaViska iš „Particle“, „SurrealCMS“ ir „Gražios svetainės šlovės“

Papasakokite šiek tiek apie tai, kaip įkūrėte „Gražią svetainę“.

Aš pradėjau ABS 2007 m. Kaip mažas interneto dizaino verslas. Netrukus supratau, kad daugumai klientų reikia įrankio, leidžiančio redaguoti savo svetaines po paleidimo, tačiau daugelis esamų variantų jiems buvo per daug sudėtingi. Taigi aš pradėjau kurti tai, kas taps siurrealistine CMS, kuri pradėjo veikti 2008 m. Lapkritį. Nuo to laiko nustojau laisvai samdomų vertėjų veiklą ir visas savo jėgas sutelkiu į „Surreal“, atvirojo kodo projektus ir kitus dalykus, kurie mane domina..

Papasakokite šiek tiek apie tai, kaip įkūrėte „Gražią svetainę“.

Prašau papasakokite apie savo patirtį "įkūrėjas ir įkrovos savininkas."

Niekada iš tikrųjų nesvarsčiau reikalauti pinigų. Radau nišą, kuriai reikėjo sprendimo, ir ją sukūriau. Tai užtruko daug laiko ir pastangų – dirbant visą darbo dieną nuo 8 iki 5 val., O vėliau tobulinant nuo maždaug 7 val. Iki vidurnakčio ar vėliau (tai truko apie metus) – tačiau tai tikrai atsipirko.

Ar galite papasakoti apie kai kuriuos jūsų sukurtus projektus? Kas paskatino jų kūrybą?

Jau aptariau savo pavyzdinę tarnybą „Surreal CMS“. Per kelerius metus išleidau keletą kitų nemokamų įrankių, tačiau daugiausia dėmesio buvo skiriama siurrealistiniam. Tačiau mano naujausias projektas veikia jau maždaug pusantrų metų. Tai internetinių dienoraščių / leidybos platforma, vadinama „Dalelėmis“, kurią įkvepia dalykai, kurių man trūksta esamose sistemose, būtent greitis ir paprastumas. Tai taip pat gali būti pirmoji įdiegiama leidybos platforma, turinti tiesioginį redagavimą.

Ar galite papasakoti apie kai kuriuos jūsų sukurtus projektus? Kas paskatino jų kūrybą?

Jūsų svetainė tikrai graži. Kaip išmokote interneto svetainių kūrimo ir kokius principus dažniausiai taikote kurdami svetaines?

Ačiū! Tiesą sakant, aš labiau kūrėjas, turintis akį dizaino link. Interneto svetainių kūrimas užtrunka daug ilgiau, nei turėtų. ABS tema iš tikrųjų yra „premium“ tema, nes aš pats neturėjau laiko jos suprojektuoti. Tačiau aš sukūriau www.surrealcms.com.

Aš pradėjau mokytis interneto dizaino / kūrimo būdamas armijoje. Mes ėjome į lauko mankštą ir daug fotografavau. Visi norėjo kompaktinio disko su nuotraukomis, bet maniau, kad turėtų būti lengvesnis būdas, todėl nusipirkau pirmąjį domeną ir interneto prieglobą ir pradėjau domėtis. Manau, kad pradėjau nuo „FrontPage“, paskui perėjau į „DreamWeaver“, tada galiausiai supratau, kaip daug lengviau padėti rankomis užkoduoti viską, ką vis dar darau daugumai projektų..

Apskritai, prireikė daugiau nei dešimtmečio, kad įgytum įgūdžių, reikalingų būti geru žiniatinklio dizaineriu ir puikiu žiniatinklio kūrėju. Tai nėra kažkas, ko įvaldysite klasėje.

Ar galite papasakoti apie savo įmonės sudėtį? Kur esi? Kiek žmonių yra jūsų komandoje?

ABS yra tik aš. Metams bėgant dirbau su rangovais, tačiau pats susitvarkau su svarbiais dalykais. Aš taip pat per daug metų persikėliau, o tai nepadėjo. (Pagaliau, aš turėjau būti skaitmeninis klajoklis!) Šiuo metu esu Orlande, Floridoje, tačiau bėgant metams taip pat grįžau į Naująjį Hampšyrą..

Ar galite papasakoti apie savo įmonės sudėtį? Kur esi? Kiek žmonių yra jūsų komandoje?

Nors ABS tradiciškai buvau tik aš, jei „Particle“ ras savo vietą pasaulyje, aš sieksiu išplėsti įmonę į mažą komandą.

Ar priimate klientus, ar rengiate trečiųjų šalių projektus? Kokius reikalavimus turite įvykdyti, kad galėtumėte priimti klientą?

Aš nepriimu klientų. Aš beveik visada nukreipiu žmones, kurie prašo kažkieno. Kadangi aš pati susitvarkau viską, mano laikas yra labai ribotas.

Jūs taip pat esate aktyvus „Github“. Papasakok šiek tiek apie savo dalyvavimą ten.

Norėčiau dar aktyviau dalyvauti atvirojo kodo bendruomenėje, tačiau tam yra laiko trūkumas ir, deja, atvirojo kodo projektai nemoka mano sąskaitų. Manau, priežastis, kodėl aš įsitraukiau, yra ta, kad praeityje naudojau tiek daug atvirojo kodo projektų. Tai kaip a "sumokėk iš anksto" daiktas. Jūs turite šiek tiek laisvo laiko dirbti su kokiu nors kodu, kodėl gi ne leisti kitiems tuo pasinaudoti ir padėti jį patobulinti? Tais atvejais atviras šaltinis yra laimėjimas.

Jūs tikrai norite žiūrėti į dizainą. Kaip sekate tendencijas?

Sąžiningai laukiu, kol dizaino tendencijos taps gana įprastos. Aš nemėginu išlikti pažangiausias. Aš ieškau, kas veikia, o kas paprasta, ir einu su tuo. Esu didžiulė vykstančio plokščio dizaino judėjimo gerbėja.

Jūs tikrai norite žiūrėti į dizainą. Kaip sekate tendencijas?

Kaip vertinate kliento ar visos įmonės interneto svetainių prieglobą?

Aš atsidūriau išskirtinėje padėtyje, kurioje daugelis mano vartotojų turi patirties su skirtingais prieglobos paslaugų teikėjais, todėl aš pastebiu kai kurias problemas ir tai, kaip jie reaguoja į palaikymo bilietus. Kai manęs klausia, aš paprastai rekomenduoju hostus, kurie prižiūri savo infrastruktūrą (t. Y. Neturi perpardavėjų) ir turi gerą palaikymo istoriją. Be to, pagrindinis kompiuteris ir paslaugų rūšis labai skiriasi, atsižvelgiant į projektą, klientų poreikius ir jų įgūdžius.

Savo projektams aš naudoju tik „DigitalOcean“. Jie turi vieną iš geriausių savarankiškai valdomų paslaugų, konkurencingas kainas ir iki šiol švariausią sąsają! Prieš tai aštuonerius metus buvau „Media Temple“ DV klientas. Kitiems tikslams (testavimui, asmeniniams tikslams ir pan.) Naudoju bendrą „DreamHost“ paskyrą.

Premijos klausimas! Ar galėtumėte laikyti save dizaineriu ir kūrėju?

Aš anksčiau sakydavau, kad aš esu 70% kūrėjas ir 30% dizaineris, bet aš manau, kad dabar tai yra beveik 90/10. Visada žvelgiau į dizainą, kurio, manau, trūksta daugeliui kūrėjų, tačiau atsisėdus kurti ką nors sau, reikia amžinai. Aš kur kas geresnis kūrėjas nei dizaineris!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me