نظرات میزبان Veeble و نظرات کارشناسان

بررسی اجمالی خبره

کیفیت میزبانی چشمگیر

Veeble یک شرکت میزبان است که گزینه های متنوعی را به مشتریان خود ارائه می دهد. این تجارت در هند مستقر است ، اما آنها در حال حاضر با بیش از 130 مشتری در سراسر جهان دارای مشتری هستند. آنها از سال 2009 شروع به کار می کنند و این باعث می شود آنها یک شرکت میزبان نسبتاً مستقر باشند و این واقعیت که آنها تاکنون بیش از 5000 مشتری دارند ، کاملاً چشمگیر است. می توانید سایت خود را در دیتاسنترهای خود در ایالات متحده ، آلمان ، انگلیس یا هلند میزبانی کنید.


آنها متمرکز بر ارائه خدمات میزبانی و فناوری با کیفیت خوب به هر یک از مشتریان خود هستند ، خواه یک وبلاگ شخصی کوچک باشد یا یک سایت بزرگ شرکت. این شرکت تاکنون شهرت کاملی کسب کرده است و اگرچه خوب است اگر اطلاعات بیشتری در مورد آنها منتشر شد ، مطمئناً به نظر می رسد هر کس که در مورد این شرکت صحبت می کند حرف مثبتی برای گفتن دارد.

وقت تمام وقت & قابلیت اطمینان

سیستم های کیفیت برای اطمینان عالی

Veeble با سرورهای خود ضمانت حداکثر 99.9٪ به روز رسانی ارائه می دهد از آنچه که من می توانم بگویم ، به نظر می رسد که تعداد بسیار کمی از مردم تاکنون مشکلی در رابطه با سرورهای خود را تجربه نکرده اند ، اما به هر حال این تضمین خوب است. پشتیبانی فنی 24/7 آنها خوب است و آنها از نزدیک سیستم های آنها را رصد می کنند تا به شما اطمینان دهند که هنگام اجرای وب سایت خود مشکلی ندارید. سخت افزار مورد استفاده همچنین تجهیزات نام تجاری است که به دلیل پایداری شناخته شده است.

امکانات

ویژگی های قابل تنظیم

با نگاهی به تمام برنامه های مختلف میزبانی ، به راحتی می توان دریافت که این شرکت پیشنهادات زیادی دارد. هنگامی که یک گزینه میزبانی مشترک یا VPS را انتخاب می کنید ، می توانید برنامه را برای پاسخگویی به نیازهای دقیق خود تنظیم کنید. اگر قصد دارید سایتی را اجرا کنید که فضای دیسک زیادی را به خود اختصاص ندهد ، اما RAM فشرده است ، به عنوان مثال ، می توانید در حالی که فضای دیسک کم است ، حافظه رم موجود را مرتفع کنید. این یک روش عالی برای ارائه هاستینگ است و به مشتریان این امکان را می دهد تا در صورت نیاز ، دقیقاً آنچه را که لازم دارند ، دریافت کنند.

علاوه بر میزبانی قابل تنظیم خوب ، آنها همچنین ثبت نام دامنه ، گواهینامه های SSL و سایر خدمات مرتبط را ارائه می دهند. این به شما کمک می کند تا بتوانید کلیه خدمات مرتبط با میزبانی خود را در یک مکان راحت دریافت کنید.

پشتیبانی

پشتیبانی 24/7 فنی

تیم پشتیبانی فنی 24/7/365 کارمند است بنابراین می توانید کمک های بلافاصله مورد نیاز خود را بدست آورید. تیم پشتیبانی مشتری آنها فقط از ساعت 4 صبح تا 12 بعد از ظهر به وقت GMT به وقت دوشنبه – جمعه در دفتر حضور دارند ، بنابراین اگر درمورد موضوع مربوط به فروش سؤال یا نگرانی دارید ، باید صبر کنید. به طور کلی آنها بسیار خوب به مشتریان خود خدمت می کنند و پایگاه دانش آنها حاوی اطلاعات بسیار مفیدی است.

قیمت گذاری

قیمت گذاری بسیار مناسب

امتیاز قیمت با این شرکت کاملاً رقابتی است. برای میزبانی سطح ورود آنها حدود 22.50 دلار در سال شروع می شود ، البته این برای سیستم استخوانی لخت است. این برای هر وبلاگ اساسی کافی است. هرچه به سمت بالا بروید ، قیمت گذاری مطابق آنچه انتظار دارید از هر ارائه دهنده میزبانی با کیفیت خوب مشاهده شود ، متناسب است. به جای تعیین برنامه هاستینگ ، هر نوع میزبانی (مشترک و VPS) دارای نوارهای کشویی برای CPU ، پهنای باند ، RAM ، فضای دیسک و گزینه های دیگر هستند. هرچه ویژگی هایی را که استفاده می کنید افزایش می دهید ، به همین ترتیب قیمت بالا می رود. این یک روش عالی برای این است که به مردم اجازه دهید خدمات دقیق مورد نیاز خود را سفارشی کنند. با این حال ، برای سرورهای اختصاصی برنامه هایی را تنظیم کرده اند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید که هرکدام از آنها بسیار رقابتی هستند.

سرعت

بدون شکایت قابل توجه در مورد سرعت

در حالی که اطلاعات زیادی در مورد سرعت این شرکت در آنجا موجود نیست ، اما واقعاً دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. اگر مشتریانشان از نظر سرعت مشکلی داشتند ، در مورد آن پست می کردند. با نگاهی به برنامه های میزبانی که در دسترس هستند ، مشخص است که آنها از سخت افزار با کیفیت بالا استفاده می کنند ، و هر کاری که می کنند انجام می دهند تا کارها را همیشه راحت و راحت انجام دهند..

خلاصه

میزبانی وب کلی خوب

در کل این یک شرکت کاملاً خوب برای میزبانی با آن است. در حالی که این شرکت در هند مستقر است ، آنها در بسیاری از نقاط جهان دارای دیتاسنتر هستند تا مطمئناً بتوانند نیازهای شما را برآورده کنند. این شرکت به دلیل مراجعه به سایت ها و بازاریابی خوب ، رشد پایدار داشته و به جذب مشتری وفادار کمک می کند.

طرفداران:

  • بسیاری از گزینه های میزبانی
  • برنامه های خود را سفارشی کنید
  • ضمانت Uptime 99.9٪

منفی:

  • تیم فروش ساعات محدودی دارد
  • اطلاعات محدود در دسترس است
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me