9. platforma: Pārvaldīta OpenStack SaaS mākoņa sakārtošana ar Kubernetes palīdzību

Starpplatformu mākoņa pārdevēja aparatūras atbalsts OpenStack & Kubernetes klasteru serveri

Iesācējuzņēmums Platform9, kas piedāvā pārvaldītu hibrīdo mākoņu orķestrēšanu, izmantojot integrētus OpenStack un Kubernetes konteinerus kā “Software as a Service” (SaaS) produktu, šonedēļ paziņoja par 22 miljonu USD USD C sērijas finansēšanas kārtu, ko vadīja Canvas Ventures ar atbalstu no Hewlett Packard, Redpoint Ventures un Menlo Ventures. Paziņojumā uzsvērts, ka uzņēmumam gadu no gada pieaug par 360% klientu, ieskaitot galveno jauno uzņēmumu klientu iegādi, piemēram, Autodesk, Sony un Blue Cross Blue Shield. Platform9 papildus ir izveidojis darba risinājumus ar NetApp, Nutanix, Juniper, Dell / EMC, HPE, & citām lielākajām IT korporācijām šogad, lai palielinātu starpplatformu mākoņa savietojamību uz atvērtā pirmkoda pamatiem. Uzņēmumu nodibināja Sirish Raghuram, Madhura Maskasky, & Roopak Parikh, kuram visiem ir pieredze VMware tehniskajā inženierijā, kā arī Bišs Le, kurš izveidoja ARIES HP Labs. Platforma9 izstrādā arī programmu Fission, bez serveru platformu, un Omni – OpenStack paplašinājumu komplektu, ko var izmantot publisku mākoņu pārvaldības prasībām.


Starpplatformu mākoņa pārdevēju aparatūras atbalsts OpenStack un Kubernetes klasteru serveriem

9. platforma: atvērts avots, kas piegādāts kā pakalpojums – pilnībā integrēta, SaaS pārvaldīta mākoņa orķestrēšana

Platforma9 nodrošina to, ko daudzas DevOps komandas korporatīvajā uzņēmumā, kas strādā ar publisku / privātu mākoņa orķestrāciju, pašreizējā vidē meklē ar "tālvadības pults" OpenStack SaaS platforma. Dibināja 2013. gadā VMware virtualizācijas eksperti & HP Labs, Platform9 vienkāršo starpplatformu mākoņu pārvaldību ar aparatūru dažādās datu centru vietās un ļauj izveidot hibrīdu elastīgo mākoņu arhitektūru ar Kubernetes kopām. "tālvadības pults" platformas9 aspekti nozīmē, ka tīkla administrēšana, tīmekļa trafika pieprasījuma uzraudzība un resursu piešķiršanas vadības paneļi atrodas kā SaaS produkts "mākonī" un tīmekļa servera aparatūra var atrasties jebkur. Piemēram, uzņēmums var programmēt un izstrādāt pielāgoto kodu "iekšējs" un saglabājiet to uz vietējiem serveriem, lai nodrošinātu labāku drošību, izmantojot Kubernetes AWS & Google Cloud datu centri vienlaicīgi vai savstarpēji aizstājami, lai atbalstītu vairākus SaaS produktus, domēnus, zīmolus, e-komerciju vai mobilajām ierīcēm paredzētas lietojumprogrammas. Vietnēm, kurām jāatbalsta tūkstošiem vienlaicīgu lietotāju un miljoniem lapu trāpījumu dienā, Platform9 apvieno API balstītu starpplatformu mākoņa savietojamību (piemēram, CloudFoundry) ar iespēju palaist visu datu centra arhitektūru OpenStack vai izmantot Kubernetes tīmekļa serverim. klasteru pārvaldība mērogā. Šī sistēma atspoguļo DevOps paraugprakses apvienojumu korporatīvajos uzņēmumos, kas mūsdienās izstrādāti, strādājot pie liela mēroga, intensīvas interneta / mobilajām lietojumprogrammām. Web platformu Platform9 var viegli integrēt ar Jenkins, Ansible, Vagrant, Chef, SaltStack utt. & programmatūras programmēšanas komandas.

Koncepcijas video: "Pakalpojums Open Source-as-a-Service" (OSaaS) atvieglo mākoņu infrastruktūru

Sirish Raghuram, platformas9 izpilddirektors – "Pārvaldiet mākoņa infrastruktūru vairākās platformās, ietaupot līdz pat 70% no IT izmaksām … Uzziniet, kā SaaS var pārvaldīt labākās šķirnes mākoņa infrastruktūru, piemēram, OpenStack un Kubernetes, lai samazinātu izmaksas un laiku līdz vērtībai, vienlaikus izvairoties no ieslēgšanās viena pārdevēja ekosistēma. Tas palīdz DevOps un IT komandām koncentrēties uz galveno biznesa problēmu risināšanu, vienlaikus automatizējot lielu daļu iestatīšanas un pārvaldības procesa uz aizmuguri. Platform9 runās no pieredzes, ļaujot klientiem realizēt vairāk nekā 99 procentus lielu panākumu līmeni, izmantojot OpenStack projektus." Uzziniet vairāk par platformu9 & Kubernetes.

Starpplatformu mākoņa pārdevēju aparatūras atbalsts OpenStack un Kubernetes klasteru serveriem

Papildus Kubernetes klasterim un OpenStack mākoņa orķestrijai Platform9 izstrādā AWS Lambda līdzīgu "Funkcijas kā pakalpojums" (FaaS) platforma, kas pazīstama kā skaldīšana. Bez serveru risinājumi ļauj pilnīgi jaunus tīmekļa attīstības veidus ar vairāku ierīču publicēšanu un uz mobilajām ierīcēm balstītu e-komerciju, taču kopumā tirgū šobrīd ir maz lietotņu, kuras izmanto šīs struktūras. FaaS platformas pārstāv jauna veida tīmekļa arhitektūru, lai kodētu lietotnes vai arvien vairāk izmantotu kā efektīvu līdzekli, lai pievienotu sānu apstrādi esošai tīmekļa klātbūtnei vai funkcionējošai kodu bāzei. Bez serveru risinājumi var darboties ar PHP, Python, JavaScript, HTML utt. Kodu vai paralēli tīmekļa mitinātājam, lai atbalstītu papildu jaunu funkcionalitāti publicētajās Web lapās un mobilajās lietotnēs. FaaS vide, šķiet, ir tāda, kurā daudzi uzņēmumi līdzās citiem specializētajiem tīmekļa mitināšanas un PaaS / SaaS mākoņa mitināšanas plāniem piedāvās risinājumus bez serveriem, tāpēc tīmekļa izstrādātājiem būs plašs pakalpojumu sniedzēju izvēles klāsts, katrs ar nedaudz atšķirīgām steka funkcijām. & funkcionalitāte, tāpat kā šodien ar LAMP vai VPS mitināšanu. Galvenās Fission alternatīvas platformu tirgū bez serveriem ir:

 • AWS Lambda
 • Google mākoņa funkcijas
 • Microsoft Azure funkcijas
 • IBM OpenWhisk

Platforma9 ir ieviesusi skaldīšanu ar Kubernetes integrāciju, izmantojot API, dodot lielisku iespēju programmētājiem un tīmekļa izstrādātājiem, kas vēlas balstīties uz bez serveriem vai FaaS platformām, lai gan pakalpojums joprojām ir Alfa versijā un galvenokārt darbojas ar Node.js & Python šobrīd. Platforma9 pārvalda skaldīšanu (dalīšanās.io) kā atsevišķu produktu no viņu OpenStack & Kubernetes mākoņu orķestrēšanas risinājumi.

Starpplatformu mākoņa pārdevēju aparatūras atbalsts OpenStack un Kubernetes klasteru serveriem

Platform9 automatizācijas ietvari – "Tā kā tā ir balstīta uz OpenStack, tas nozīmē, ka jūsu komandas var izmantot bibliotēkas, piemēram, jclouds vai Libcloud, lai integrētu attīstības procesu ar jūsu Platform9 hibrīdo mākoni … pateicoties OpenStack, jūsu izstrādes komandas var atkārtoti izmantot esošo atbalstu praktiski visās lielākajās automatizācijas shēmās, lai integrētu attīstības cauruļvadu. ar savu platformas9 hibrīdo mākoni. To skaitā ir leļļu OpenStack nodrošinātājs, šefpavārs’s nazis cli, Iespjams’s Nova Compute Module un SaltStack’s OpenStack modulis." Uzziniet vairāk par platformu9 DevOps Automation.

9. platformā ir viss nepieciešamais publisko / privāto mākoņu palaišanai, darbībai, atjaunināšanai un uzturēšanai, izmantojot OpenStack vai Kubernetes kopas. Visi OpenStack kontrolleri tiek izvietoti attālajos SaaS mākoņa serveros, kamēr vietņu vai mobilo lietotņu dati atrodas lokālajā tīklā, kur klasteros var iekļaut dažādu pakalpojumu sniedzēju vai datu centru aparatūru dažādās ģeogrāfiskās vietās. Platformas9 tīkla pārvaldības rīkiem ir nepieciešams P9 resursdators, kas jāinstalē katrā VM, kas savienojas ar tālvadības pulti, lai līdzsvarotu tīkla maršrutēšanu starp aparatūras vienībām vai tīmekļa serveriem. Sistēmu administratori var uzraudzīt tīkla trafika reāllaika rindu un nodrošināt papildu tīmekļa servera aparatūru, izmantojot virtuālās mašīnas, kuras tiek pievienotas klasterim, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu. Viena no galvenajām R jomām&D mākoņu mitināšanā pašlaik tiek attīstīta uz API balstīta automatizācija Kubernetes kopu mērogošanai augšup un lejup, palaižot VM apjomos, lai apmierinātu tīmekļa trafika prasības. Mākonis orķestrācijas rīki Platform9 ļauj tīkla administratoriem definēt jebkuru virtuālo datoru kā "Hipervizors" (jebkurai autonomai lietošanai, piemēram, attālai skaitļošanai, VPN, e-pasta serveriem, tīmekļa mitināšanai utt.), "Konteineru vizieris" Kubernetes / Docker mezglu kopām vai a "Plēnes tilpuma mezgls" kā daļu no OpenStack mākoņa arhitektūras. Izmantojot Kubernetes, sistēmu administratori var izveidot sarežģītus tīmekļa mitināšanas risinājumus mākoņa lietotnēm mērogā ar serveriem dažādos datu centros visā pasaulē, kas izvietoti pēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas un sinhronizēti ar platformas9 attālināti kontrolētā tīkla pārvaldības utilītprogrammām. Docker konteinerus var izmantot virtualizētai darba slodzei vai var izveidot hibrīdus mākoņus, kas uz priekšu aparatūras jaudu apvieno ar vairākiem mākoņu SaaS pārdevējiem vai tīmekļa mitināšanas risinājumu sniedzējiem. Tas arī ļauj vienlaikus balstīties uz AWS, Google Cloud, Bluemix, Rackspace, Azure utt. Un izmantot dažādus cenu vairumtirdzniecības / mazumtirdzniecības preču aparatūras plānus no katra pārdevēja atsevišķi. Platforma9 arī nodrošina vienkāršu datu pārnesamību starp mākoņa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, ja tas nepieciešams, neizmantojot vietnes un mobilās lietojumprogrammas bezsaistē, veicot programmatūras versiju atjauninājumus vai piemērojot drošības ielāpus..

Starpplatformu mākoņa pārdevēju aparatūras atbalsts OpenStack un Kubernetes klasteru serveriem
Sirish Raghuram, platformas9 izpilddirektors
– “Izmantojot mūsu jauno SaaS pieeju sarežģītajiem mākoņu ietvariem, mēs ļaujam infrastruktūru ērti pārvaldīt jebkur, izmantojot nozarē vadošos atvērtā pirmkoda ietvarus, piemēram, Kubernetes un OpenStack. Šodien Platform9 dod iespēju DevOps, samazinot izmaksas un paātrinot mākoņu pārveidi vairāk nekā 200 mākoņiem visā pasaulē.” Uzziniet vairāk par pārvaldīto OpenStack, Kubernetes mākoņa orķestrēšanu, & Tīkla pārvaldības risinājumi platformā9.

Platforma9 nodrošina Omni vadības paneļa programmatūru kā moduļa paplašinājumu OpenStack instalācijām, kā arī a "Skursteņa pārslēdzējs" kas var klasificēt tīkla aparatūras resursus tīmekļa serveru klasteros, mezglos un mākoņa pakalpojumu sniedzējos, & federācijas kā daļu no orķestrēšanas iespējām. Izmantojot Omni, sistēmu administratori var uzraudzīt ienākošos tīmekļa pieprasījumus rindā, pievienot papildu serverus mākoņu kopai un paplašināt jaudu, lai saglabātu gandrīz nulles lejupielādes pieprasījuma laikus. Starpplatformu mākoņu pārvaldība & uz ģeogrāfiskās atrašanās vietas balstīti hibrīda mākoņi ar Google, DigitalOcean, CDN, & AWS integrācija ir tā, kas daudziem SaaS pakalpojumu sniedzējiem un tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem nepieciešama, pārvaldot pakalpojumus nepārtrauktā darbībā, ieviešot jaunus platformas pakalpojumus un aparatūru, kā arī pārejot no korporatīvajiem mākoņa pakalpojumu sniedzējiem par vairumtirdzniecības tarifiem. Pārvalda Kubernetes & OpenStack tīkla orķestrēšana ar platformu9 ietver konteineru vizieru atbalstu kā alternatīvu VPS hipervizoriem, CIDR (konteinerus / pakalpojumus), API balstītu krātuvi, uzraudzības lietotnes, bez serveru funkciju integrāciju utt. Platform9 administrēšanas rīki ļauj ērti pārvaldīt DNS resursdatoru ierakstus Kubernetes klasteri, kur arī API var noteikt katra Kubernetes resursdatora ierakstu vērtības klasterī. Programmētāji var izveidot pielāgotus risinājumus, lai masveidā dinamiski pievienotu resursdatorus, izmantojot API resursu pārvaldnieku, kas pilnvaro katru konteinera viziera lietotāju. Saimniekdatoru apvienošanu var veikt, izmantojot garšas, īrniekus, VM gadījumus, SSH atslēgas, šefpavāra vai leļļu aģentus ar lielāku elastību, pielāgojot gadījumus, izmantojot valodas virzītu komandrindas skriptu programmēšanu tīmekļa serveros..

Koncepcijas video: Platform9 pārvalda OpenStack

OpenStack mākoņa orķestrēšana – "9. platforma ir vienkāršākais veids, kā uzņēmumi var ieviest uz OpenStack balstītu privātu mākoni, izmantojot inteliģentu, pašapkalpošanās darba slodzi savā skaitļošanas infrastruktūrā. Platformas9 pārvaldītais OpenStack ļauj izmantot esošos un jaunos virtualizētos serverus, lai dažu minūšu laikā aktivizētu privātos mākoņus, vienlaikus netraucēti mijiedarbojoties ar esošajiem procesiem un pārvaldības produktiem. Platforma9 uzņēmumiem piedāvā vienotu stikla pārvaldības paneļu starp KVM, VMware vSphere un Docker." Uzziniet vairāk par platformu9.

9. platforma nodrošina jauninājumus, 24×7 uzraudzību, labošanu, ietilpības plānošanu, automātisku kļūmju noteikšanu, automātisku mērogošanu utt. Publiskai / privātajai OpenStack & Kubernetes klasteru mākoņi, nodrošinot labāku datu pārnesamību, savstarpēju mākoņu savietojamību un DevOps risinājumus. Platforma9 galvenokārt darbojas, pārveidojot OpenStack API slāni par vienojošo interfeisu daudzslāņu pārvaldībai. Tas ļauj tīmekļa izstrādātājiem un programmatūras programmētājiem standartizēt atvērtos standartus & atkārtoti izmantot esošos rīkus publisko mākoņu resursiem. Platforma9 nodrošina: "viena stikla rūts" administrēšanas rīku kopa tīkla administratoriem un mākoņu arhitektiem ar vairāku īres maksu, kvotu pārvaldību un vienu API, lai izveidotu sarežģītu tīkla topoloģiju tīmekļa servera risinājumiem. Platformu9 var izmantot kā risinājumu tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, lai darbinātu vairāku nomnieku CentOS serverus virtuālajās mašīnās ar Kubernetes klasteriem klientu atbalsta apjomā, ieskaitot vairākus datu dublējumus un sabalansētu tīkla trafiku, vai tādu VPS platformu darbināšanai kā SolusVM, VMware, Parallels, utt. konteineros klienta SaaS / PaaS produktu atbalstam. Sākotnēji Google izstrādāja sistēmu, kas līdzīga Kubernetes konteineriem, lai palaistu gMail, Maps, & Meklējiet lietotājus īpaši atdalītos VM nodalījumos miljardu serveru mērogā vienlaikus. Šie risinājumi rada uz objektu orientētu pieeju tīmekļa mitināšanai ar izolētiem konteineriem, VM, & VPS ar steku programmatūru, ko var instalēt no momentuzņēmumiem vai viegli pārsūtīt starp aparatūru datu centra pārvaldībā.

Starpplatformu mākoņa pārdevēju aparatūras atbalsts OpenStack un Kubernetes klasteru serveriem

Koncepcijas video: Kubernetes kā attālināti pārvaldīts pakalpojums

Hibrīda mākoņu konteinera orķestrēšana – "Kubernetes sola modernas programmatūras sistēmu darbības uzlabošanas pakāpi par ievērojamu palielinājumu. Jauniniet, uzraugiet, mērogojiet to un vēl vairāk, izmantojot platformu9." Uzziniet vairāk par Kubernetes.

Platform9 ir lielisks risinājums starpplatformu datu centru pārvaldībai, kur tie galvenokārt ir ieguvuši uzlaboto Omni vadības paneli OpenStack mākoņa serveriem, kas ļauj tīkla projektēšanā vai mākoņa projektēšanā iekļaut aparatūru no jebkura tīmekļa resursdatora. Tas var palīdzēt IT departamentiem pārvaldīt vairākus publiskus un privātus serverus dažādiem iekšējiem departamentiem un vienlaikus publicētas tīmekļa / mobilās lietojumprogrammas. Platformas 9 risinājumu galvenās priekšrocības ir:

 • Mākoņu redzamība, tīkla administrēšana, & Tīkla tālvadības pults
 • Infrastruktūras izmaksu samazināšana, izmantojot vairāku piegādātāju aparatūras nodrošināšanu
 • Pašapkalpošanās SaaS tīkla attālo publisko / privāto mākoņu administrēšana
 • DevOps automatizācija & Web / mobilās programmatūras versiju vadības integrācija
 • Vairāki hipervizori, doku konteineri, & Kubernetes klastera vadība
 • Hibrīda mākoņu orķestrēšana ar Rancher / CoreOS / CloudStack / VMware atbalstu
 • Starpplatformu mākoņpakalpojumu sniedzēji – Google, AWS, Bluemix, Azure, Webhosts utt.

Web izstrādātāji un programmētāji var efektīvi izmantot platformas9 rīkus, piemēram, izmantojot vienu VPS vai speciālu serveri, lai pārbaudītu kodu un iestudētu versijas, pēc tam publicējot Kubernetes klasterī tiešraidei. Tīkla administratori var palaist privātas CRM datu bāzes mākoņus uzņēmuma darbinieku lietošanai tirdzniecībā, loģistikā, & pasūtījumu izpilde ar publisko mākoņu tīmekļa mitināšanu & mobilās lietojumprogrammas atbalsts mērogojamiem elastīgiem klasteru tīmekļa serveriem, lai atbalstītu maksimālu tīmekļa trafiku un datu apstrādes aparatūras apstrādes efektivitāti korporatīvajai IT. Neatkarīgi tīmekļa izdevēji var izmantot platformas9 rīkus, lai izvietotu vairākos starptautiskos datu centros un atbalstītu lietotnes elastīgos tīmekļa serveros ar slodzes līdzsvarošanu starp ģeogrāfisko atrašanās vietu, CDN integrāciju, API glabāšanas funkcijām, reversās starpniekservera kešatmiņas saglabāšanu utt. panelis vairāku pārdevēju aparatūras resursu apvienošanai, kas parasti nav atrasts ar citiem programmatūras produktiem tirgū.

9. platformas video: SaaS pārvaldīti OpenStack un Kubernetes

Bišs Le, platformas9 līdzdibinātājs un galvenais arhitekts – "Platforma9, jaunākais OpenStack attālināti pārvaldītu risinājumu kategorijas papildinājums, piesaista SaaS pārvaldītu platformu, lai ērti izvērstu un pārvaldītu OpenStack un Kubernetes, kā arī izvērstu tās lokālajās un publiskajās mākoņu vidēs.." Sekojiet platformai9 vietnē Twitter.

Sadalīšanās – funkcija kā pakalpojums (FaaS) & Bez serveru Web skripti mākoņu lietojumprogrammu atbalstam

Sadalīšanās ir platformas9 Alfa izlaišana "Funkcija kā pakalpojums" (FaaS) vai "Bez serveriem" programmatūras risinājums, kas ir līdzīgs Lambda platformai AWS. FaaS vai bez serveru risinājumi ļauj izstrādātājiem veidot paralēlās apstrādes atbalstu esošajās tīmekļa lietojumprogrammās, kas savieno Web sāniski, izmantojot API, bez pārlūka vietņu skriptu veidošanas problēmām. Piemēram, FaaS risinājumus var izmantot, lai aprēķinātu e-komercijas atlaides vai nosūtīšanas likmes miljoniem e-komercijas klientu lidojuma laikā pēc pasta indeksa, ģeogrāfiskās atrašanās vietas, IP adreses un citiem mainīgiem lielumiem; izveidojiet pielāgotus produktu ieteikumu displejus ar kataloga saitēm; vai apstrādājiet tīmekļa lapu saglabātos attēlus dažādos izmēros un saspiešanas pakāpē, ko nosaka klienta ierīces tips. Šis CPU apstrādes veids, izmantojot funkcijas, kas saistītas ar fragmentu, nav saistīts ar īpašu aparatūras vienību, bet drīzāk nodrošina pastāvīgu atbalstu, izmantojot īpašus apstrādes resursus vietnēm un mobilajām lietojumprogrammām, lai lietotājiem nodrošinātu uzlabotas pielāgojamās funkcionalitātes pakāpes. Frakcijas platforma šobrīd atbalsta tikai funkcijas, kas rakstītas Python un Node.js kodā, bet Platform9 plāno turpināt attīstīt un paplašināt atbalstu citām programmēšanas valodām nākotnē. Vēl viena nozīmīga bez serveru funkciju lietojumprogramma ir lapu kešatmiņas uzlabošana vietnēm, kurās Fission ir savietojama ar Memcached, Redis, PostgreSQL utt., Lai sāniski izvērstu to, ko viens serveris ir spējīgs apjomīgi pārvaldīt sarežģītām lietojumprogrammām. Kopumā šāda veida tīmekļa izstrāde ir tikai sākusies, un Platform9 ir labi pozicionēts kā vadošais uzņēmums nozarē ar Fission FaaS platformu..

Starpplatformu mākoņa pārdevēju aparatūras atbalsts OpenStack un Kubernetes klasteru serveriem

Omni vadības panelis: OpenStack mākoņa tīkla pārvaldība & Kubernetes kopas mērogā

Platforma9 vienkāršo OpenStack un Kubernetes mākoņu izvietošanu, kamēr abām šīm platformām ir plašs apakšmoduļu un paplašinājumu klāsts, kurus var ieviest atbilstoši tīkla administrēšanas vai tīmekļa attīstības projekta prasībām..

 • OpenStack: viena no vismodernākajām mākoņu datu centra pārvaldības platformām
 • Kubernetes: uz konteineriem balstīti elastīgo mākoņu kopu tīmekļa serveri ar uzņēmuma mērogojamību

Lielākie IT uzņēmumi un Fortune 500 uzņēmumi jau izmanto platformu9 progresīvai mākoņu orķestrēšanai un datu centru pārvaldībai, padarot šos rīkus par vērtīgu resursu MVU, tīmekļa jaunuzņēmumu uzņēmumiem un neatkarīgiem izdevējiem, kuriem jāvada OpenStack. & Kubernetes mitināšanā.

Demonstrācijas video: 9. platforma & Pārvalda Kubernetes

Kubernetes piegādāts kā pakalpojums – "Kodijs Hils, platformas9 inženieris, demonstrē, kā viegli piecelties un darboties, izmantojot platformas9 pārvaldītos Kubernetes. Viņš iepazīstina mūs ar platformu9 UI un REST API Kubernetes klastera iestatīšanai un pārvaldībai. Pēc tam viņš izvieto Kenknetes klasterī Jenkins galvenos / pakārtotos mezglus un tajā pašā klasterā darbojošos tīmekļa lietojumprogrammu. Automatizēts Jenkins cauruļvads regulāri atjauno tīmekļa lietojumprogrammu." Uzziniet vairāk par platformu9 & Kubernetes.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me